Vilistlased

1940

1. Haili Herm
2. Helju Haas-Novikova
3. Tõnis Kosk
4. Asta-Eliise Künnapas
5. Erna Laas
6. Hilda-Lisette Laas
7. Jaan Laas
8. Endel Rausk
9. Hilja Pärn
10. Aksel Tilk
11. Jaan Tilk
12. Kristine-Renate Verncke
13. Väino Vunk

1942

1. Jaan Erm
2. Olev Haas
3. Velli Haas-Maripuu
4. Arno Kaldoja
5. Elmu Merdikes
6. Hilja Noodapera
7. Aksel Pärn
8. Lola-Miralda Pärn
9. Herbert Pärnits
10. Hilja Raag
11. Aita Rannaste
12. Anton-Tõnis Raudrohi
13. Olev-Uno Raudrohi
14. Maida Raudsepp
15. Aleksei Talviste
16. Heino Talviste
17. Virve Tiitus
18. Harri Tilk
19. Kaarel Tilk
20. Villi Tilk
21. Vaino Tinkus
22. Mihkel Toht
23. Vaida Toom
24. Helgi Tuisk
25. Gustav Vunk
koolijuhataja: Tõnis Laur
klassijuhataja: H. Talva
õpetaja: E. Kivilo

1943

1. Milda Adamson
2. Heljo Hansalo
3. Olev Haas
4. Virve Kask
5. Aino Kosk
6. Alma Loik
7. Juhan Link
8. Siegfried Miil
9. Ellen Mäesalu
10. Maide Põldma
11. Vaike Post
12. Aksel Pärn
13. Harri Tilk
14. Helgi Tõlp

1944

1. Evi Hansalu
2. Lehte Koch
3. Juta Kosk
4. Feliks Künnapas
5. Alma Loik
6. Martin Laas
7. Aino Paju
8. Asta Puust
9. Salme Rausk
10. Endel Soll
11. Hans Soll
12. Aino Taliga
13. Virve Tinkus
14. Velli Vunk
15. Aita Laas

1945
Virula Mittetäieliku Keskkooli VI klassi lõpetajad

1. Eevi Hansalu
2. Aino Kalamees
3. Helju Kaldoja
4. Lembit Laas
5. Jüri Link
6. Hella Lõo
7. Salme Lõo
8. Helgi Noodapera
9. Aino Pärn
10. Vello Pärn
11. Laine Raudrohi
12. Helgi Reimund
13. Endel Soll
14. Hans Soll
15. Heino Tilk
16. Heldur Tuisk

1946

1. Mangus Aasoja
2. Irene Avamägi
3. Hilda Aavikoja
4. Milda Adamson
5. Leida Andrekson
6. Viktor Andrekson
7. Haili Erm
8. Evi Hansalu
9. Valve Järvesalu
10. Aino Kalamees
11. Lehte Koch
12. Juta Kosk
13. Meida Kukk
14. Rein Lind
15. Alma Loik
16. Laine Lossmann
17. Hella Lõo
18. Salme Lõo
19. Aino Miil
20. Heinrich Mitt
21. Uudo Niller
22. Helgi Noodapera
23. Hilja Noodapera
24. Boris Novikov
25. Aksel Nuut
26. Maide Põldma-Haas
27. Herbert Pärnits
28. Gustav Pärtel
29. Maida Raudsepp
30. Helgi Reimund
31. Hildegrad Schenk
32. Juta Schmidt
33. Helju Sohlu
34. Aino Taliga
35. Arvo Tilk
36. Heino Tilk
37. Heldur Tuisk
38. Ants Tõnutare
39. Helgi Tõlp
40. Saime Veinimäe
41. Gustav Vunk
42. Velli Vunk

1947

1. Liia Aarsalu
2. Heino Aasma
3. Vaike Andrekson
4. Harry Feldmann
5. Helga Juske
6. Milvi Järve-Talts
7. Eva Kalamees
8. Ada Kauffeldt-Pedraudze
9. Salme Lõo
10. Herta Miil
11. Helju Mäekivi
12. Aino Ojamets
13. Elmar Olviste
14. Lydia Peetri
15. Liivi Pulk
16. Veera Puussaar
17. Aino-Helve Raaga
18. Helgi Reimund
19. Pilvi Reimund
20. Priscilla Remmel
21. Jüri Riis
22. Vilma Riis
23. Naima Roots
24. Lea Saarmann
25. Asta Sohlu
26. Aino Tilk
27. Villi Tilk

1948

1. Anita Aarsalu
2. Asta Hanson
3. Meeta Hint
4. Kaljo Juske
5. Väino Juurikas
6. Ado Jõulu
7. Ilmar Kaldoja
8. Heino Kask
9. Herta Koop
10. Olev Köösel
11. Velda Künnapas
12. Eeva Laas
13. Elvi Luhaoja
14. Silvi Priiniit
15. Helju Puust-Tilk
16. Ester Pärn
17. Virve Raudsepp
18. Fatme Sohlu
19. Vilma Soosalu
20. Jaan Tilk
21. Laine Tohver
22. Evald Tölp

1949

1. Leida Auster-Tõnutare
2. Helgard Hansumäe
3. Vahta Juurikas
4. Aigar Järve
5. Asta Kalbus-Lensment
6. Elmar Kauffeldt
7. Heiti Kiisk
8. Maret Köösel
9. Aksel Luhaoja
10. Kalju Lõo
11. Helmut Mägi
12. Aili Niller
13. Elmar Nuut
14. Mari Padrik
15. Arne Peterson
16. Vello Pärn
17. Aino Raaga
18. Viktor Reidma
19. Malle Repson
20. Aliide Soosalu
21. Rein Tilk
22. Eha Toome
23. Jaan Tuisk
24. Valve Tuumalu
25. Helvi Vunk

1950

1. Ilmar Aasa
2. Maria Aarsalu
3. Helje Aasoja
4. Meida Alliksaar
5. Alfred Avikson
6. Tiiu Jaanisoo
7. Aadu Kask
8. Naima Kornfeldt
9. Mati Kosk
10. Leida Kukk
11. Endel Künnapas
12. Allan Levik
13. Aksel Miil
14. Hans Norenberg
15. Liidia Rannaste
16. Ants Rohtla
17. Mart Rohtla
18. Heino Roots
19. Jaan Rummi
20. Harry Tehver
21. Ain Tilk
22. Sven Tilk
23. Malle Viirsalu
24. Aksel Vunk

1951

1. Mart Jaanisoo
2. Jaan Kalbus
3. Hilja Kallasmägi-Eelmäe
4. Leili Kask
5. Maret Kask
6. Vaike Kask
7. Viivi Kiisk
8. Aade Laas
9. Jaan Laas
10. Jüri Laas
11. Roosi Laas-Tilk
12. Alo Leis
13. Elmo Leevik
14. Lembi Maasik
15. Elle Mäesalu-Mangu
16. Jaan Paju
17. Vello Penjam
18. Helme Post
19. Jaan Raudsepp
20. Viivi Räbanik
21. Ilmar Schmidt
22. Lilly Sohlu
23. Luule Tilk
24. Maimu Tint
25. Eha Toome
26. Malve Tuisk
27. Taimo Tuumalu
28. Jüri Uuli
29. Anni Vunk

1952

1. Silvi Aarsalu
2. Laine Erm
3. Milvi Juske
4. Rein Juske
5. Leidi Kalbus
6. Mai Kosk
7. Velli Kukk-Steinberg
8. Mare Nuut
9. Tiiu Nuut
10. Ülo Nuut
11. Urve Puussaar
12. Aino Saal-Tumma
13. Heino Saal
14. Elle Sõmer-Vernik
15. Jüri Tarn
16. Enno Tilk
17. Milvi Tilk
18. Toomas Viitak
19. Aldi Vunk
klassijuhataja: Alide Leppik

1953

1. Juhan Avamägi
2. Viive Erm
3. Tiia Erm
4. Ain-Karl Juske
5. Lea Kalbus
6. Rutt Kirs
7. Elve Kosk
8. Vahur Kosk
9. Sinaida Kukk-Vija
10. Kaarel Laidla
11. Jaan Leis
12. Tarmo Maasik
13. Leida Nuut
14. Reet Säästla
15. Leili Tali
16. Ülo Tarn
17. Imbi Tehver
18. Vello Telve
19. Heljo Vunk
20. Ülo Vunk

1954

1. Anne Arula-Nõmm
2. Elle-Marie Avikson
3. Boris Hapajev
4. Hüüsi Juurikas-Tõkke
5. Mare Kalbus
6. Reet Kalbus-Noormaa
7. Tiiu Kalbus
8. Malle Kallaspoolik-Loos
9. Mart Laas
10. Mirje Lillemets
11. Helju Maripuu
12. Malle Martin
13. Kalev Merila
14. Anne Metsaots
15. Mari Murro
16. Arvo Mäesalu
17. Anne Nuut
18. Eva Nuut
19. Lehti Nõmm
20. Villu Nõmm
21. Artur Orro
22. Eeva Pärn
23. Avo Raudsepp
24. Valve Raudsepp
25. Maimu Raidema-Roots
26. Sulev Raidema
27. Aleksander Ritter
28. Jaan Saar
29. Kalju Saar
30. Malle Siim
31. Hilja Tempu
32. Mihkel Tehver
33. Arvi-Toomas Toht
34. Kalju Tombak
35. Mare Tölp
36. Peeter Uus
37. Iida Vesterova

1955

1. Ellen Juhkam
2. Arvo Kask
3. Saima Kukk
4. Milvi Lüüsalu
5. Maie Nuut
6. Peeter Nuut
7. Helve Nüüd
8. Silvi Post
9. Arvo Puussaar
10. Olav Pärn
11. Hilje Raudsepp
12. Vello Saal
13. Hermann Sergejev
14. Henno Simson
15. Jüri Sohlu
16. Toivo Vessart
17. Vilma Viide

1956

1. Virve Heinoja
2. Jaan Kosk
3. Heinar Kukk
4. Märt Künnapas
5. Jaan Leesmäe
6. Talvi Maasik-Lehe
7. Ain Martin
8. Saima Merila-Andla
9. Liivi Metsaots-Murro
10. Eduaard Orro
11. Irma Orro
12. Aivo Pärn
13. Manivalde Põldma
14. Aino Raidma-Sarapu
15. Asta Raudsepp
16. Malle Räbanik-Välba
17. Agu Tamm
18. Jüri Tilk
19. Rein Tilk
20. Saima Tilk-Tamm
21. Maire Tohver
22. Reet Tölp-Kose
23. Kalle Vana

1957

1. Toivo Avikson
2. Helju Jurna
3. Astrid Juske
4. Salme Kaldoja
5. Sirje Kallas
6. Mari Kask
7. Asta Kukk-Reppo
8. Luige Künnapas-Raudsik
9. Rein Luhaoja
10. Vello Lüüsalu
11. Eino Murro
12. Ellen Post-Kari
13. Sulev Puussaar
14. Aino Pärn
15. Jüri Reigo
16. Valve Rosin-Kinna
17. Silvi Saar-Rätsep
18. Eerika Sarap
19. Peeter Uibo
20. Hilja Vesterova
21. Heino Vunk
22. Helgi Vunk
23. Ilse Vunk
24. Maria Toht

1958

1. Elli-Eliise Bärlin
2. Juhan Juurikas
3. Martin Juurikas
4. Anne Kalbus
5. Helve Juss
6. Laine Kosk
7. Eha Kress
8. Helle Leesmäe
9. Ülo Lepik
10. Jaan Liit
11. Lea Luhaoja
12. Aini Mathiesen
13. Elve Puussaar-Roostalu
14. Mihkel Puussaar
15. Mart Saar
16. Ülo Tohv
17. Koidu Tuul
18. Reet Tölp

1959

1. Aino Bernhardt
2. Leo Juske
3. Tiiu Juss
4. Lehte Jõerand
5. Ly Kalbus
6. Rein Kalbus
7. Ene Kask
8. Jaan Künnapas
9. Maimu Lüüsalu
10. Linda Neerut
11. Ilmar Post
12. Mihkel Puussaar
13. Helju Tampu
14. Aksel Tilk
15. Mari Tilk
16. Naima Tilk-Toht
17. Tiiu Toom
18. Jaan Uibo
19. Maie Vunk

1960

1. Vello Hansalu
2. Arvo Heinlaid
3. Mati Hohensee
4. Margit Juske
5. Kalju Juurikas
6. Aleksandra Kirsipuu-Ivanova
7. Mall Laas
8. Jüri Leesmäe
9. Arno Link
10. Maie Luhaoja
11. Elena Norenberg
12. Viivi Reinsalu-Künnapas
13. Jüri Saar
14. Hildegard Saare
15. Ain Simmo
16. Vassili Smirnov
17. Karl Tint
18. Ago Tomingas
19. Laine Viide
20. Viive Vunk

1962

1. Helmi Bernhardt
2. Elli Bärlin
3. Vello Hanšmitt
4. Arvo Heinlaid
5. Juuli Jurna
6. Velli Juske
7. Kaie Kask
8. Mihkel Künnapas
9. Olev Lepik
10. Aili Liidemaa
11. Evi Liidemaa
12. Uudo Mitt
13. Vilmar Olviste
14. Vera Soosaar
15. Õie Sirel
16. Salme Soovik
17. Tarmo Tali
18. Madis Tamman
19. Mall Tilk
20. Maret Tilk
21. Anu Tölp
klassijuhataja: Veera Tarn

1963

1. Marve Hohensee-Viik
2. Liivi Juss
3. Mati Jõgis
4. Arvo Kallas
5. Silvia Kask
6. Reet Kivistik
7. Epp Mitt
8. Heinrich Mäger
9. Mart Nali
10. Evald Olviste
11. Ilmar Roots
12. Ülo Saar
13. Viivi Tiitus
14. Elsa Tilk
15. Lea Tilk-Mälberg
16. Aime Tint
17. Velli Toomelo
18. Kalle-Kusta Tõnisma
19. Viivi Ventsel-Uibo
20. Pavel Vesterov
klassijuhataja: Mari Künnapas

1964

1. Anu Aas
2. Maire Bart
3. Heino Haas
4. Elvi Ikkohainen
5. Svetlana Ivask
6. Maie Jensen
7. Juhan Jääger
8. Silja Kiiker
9. Arno Kont
10. Arne Kosk
11. Reet Kosk
12. Talvi Kummets
13. Rein Künnapas
14. Maire Laas
15. Lembit Link
16. Ruudo Must
17. Jaak Mäger
18. Malle Mölder
19. Helge Nüüd
20. Tõnis Puust
21. Inna Pärn-Salumäe
22. Ülle Pärn
23. Evi Põltsam
24. Vaige Riis
25. Meeri Saar
26. Heino Tamm
27. Ljubova Tuisk
28. Rein Tuisk
29. Helle Tõnissaar
30. Urve Voosalu
klassijuhataja: Virve Saarniit

1965

1. Maime Aru
2. Sirje Haas-Link
3. Elina Ikkohainen
4. Jüri Ivanov
5. Uno Juss
6. Aime Juurikas
7. Andi Kalamees
8. Kalle Kaldoja
9. Ingrid Kull
10. Järvi Lillemaa
11. Viivi Linder
12. Robert Loik
13. Sirje Meresmaa
14. Enn Mäesalu
15. Mare Nali
16. Tiiu Nukk
17. Jüri Nuut
18. Vello Nõmm
19. Jaan Nüüd
20. Urve Post-Kask
21. Peep Pärn
22. Helve Raidlepp
23. Madis Raudsepp
24. Andres Saar
25. Evi Soll
26. Tiit Talumaa
27. Anu Tehver
28. Anne Tilk-Lembit
29. Heino Tilk
30. Juhan Tilk
31. Mati Tilk
32. Tiina Tilk
33. Ain Tohv
34. Maie Tomingas
35. Vilje Ventsel
36. Mart Virkus
37. Anne Vister-Siigur
klassijuhataja: Valve Kinna

1966

1. Avo Eha
2. Eedi Haas
3. Leiki Jaansalu-Sildvee
4. Jaan Jensen
5. Tiina Jensen
6. Heiki Kaldoja
7. Mati Kaldoja
8. Linda Kimmel-Septer
9. Saima Korfeldt-Savila
10. Ain Kosk
11. Tõnu Laas
12. Heino Maasik
13. Ülo Meedla
14. Lembit Meeksa
15. Rein Mihkelstein
16. Aime Mitt
17. Aadu Must
18. Reet Nali
19. Meelis Pallo
20. Aadu Pärnsalu
21. Silvi Saarsoo
22. Ene Tilk
23. Liivi Tuisk
24. Aime Tuuksam-Rohtla
25. Harri Virkus
26. Taive Voosalu
klassijuhataja: Juta Must

1967

1. Allar Alu
2. Anu Bernhard
3. Eevi Haas
4. Isolda Harina
5. Helju Heinmaa
6. Lea Jensen-Seerme
7. Hilme Juss
8. Ervin Kaas
9. Helve Kallas
10. Ly Kask
11. Rein Kask
12. Sirje Kivirand
13. Heili Künnapas
14. Hillar Künnapas
15. Jaan Laas
16. Silja Liinson
17. Helgi Lillemaa
18. Mall Linnasmägi
19. Vaike Merevits
20. Sirje Oja
21. Kalle Palu
22. Lea Pamp
23. Rein Puust
24. Hillar Pärn
25. Ülle Pärnsalu
26. Aadi Pärtel
27. Arne Raidlepp
28. Ain Rea
29. Anne Saar
30. Valdek Saar
31. Jaak Saarniit
32. Helle Sildaru
33. Jaan Soovik
34. Vambo Tali
35. Gerda Tammoja
36. Eela Tohver-Puhkan
37. Lii Tilk
38. Kalju Tuhkanen
39. Virve Tähiste
40. Jüri Tölp
41. Malle Ventsel
42. Ülle Villem
43. Edgar Ükskivi
klassijuhatajad: Virve Saarniit, Evi Umborg

1968

1. Taimi Haas
2. Edith Harina
3. Agu Juske
4. Laine Kallas
5. Anne Kivirand
6. Kalle Künnapas
7. Sirje Lehtpuu
8. Vahur Mihkelstein
9. Anne Nali
10. Aavo Neerut
11. Anne Nõmm
12. Silva Remmel
13. Arno Riis
14. Ahti Rohtla
15. Tiit Rohtla
16. Eeri Rähk
17. Tiiu Saar
18. Erla Saun
19. Rein Talumaa
20. Anne Tilk
21. Eha Tilk-Anderson
22. Maimu Tilk-Ardoja
23. Rutt Tomingas-Elb
24. Tiina Tuisk
25. Sirje Viide
26. Eduard Virkus
klassijuhataja: Mari Künnapas

1969

1. Ülle Aru-Puuorg
2. Aime Eha
3. Sulev Gontsarov
4. Mare Heinlaid-Lukken
5. Elvi Jensen-Schultz
6. Toomas Jõgis
7. Heino Kaldoja
8. Anne Kask
9. Anu Kask-Link
10. Kiira Kask-Jordan
11. Aili Köster
12. Inge Künsar-Allese
13. Õnne Liinson
14. Tiiu Lobjakas-Jaanus
15. Tiiu Loik
16. Asso Merevits
17. Tõnu Metsamägi
18. Sirje Mihkelstein-Kängsepp
19. Ülle Mitt-Puust
20. Kaie Nali
21. Aleksander Nüüd
22. Andres Pärnsalu
23. Tõnis Rebane
24. Harri Remmel
25. Saima Roots
26. Tiit Saarniit
27. Jüri Sepp-Kadajas
28. Evi Soosaar-Klamas
29. Elle Tilk
30. Juta Tilk
31. Madis Tilk
32. Mall Tilk-Tiits
33. Jüri Toht
34. Rein Tohver
35. Veera Tuisk
36. Mari Ungerson
37. August Valdaru
38. Heino Villem
39. Heigo Voosalu
klassijuhatajad: Meida Raud, Malle Kollom

1970

1. Kalev Adamson
2. Agu Ansi
3. Kaie Bernhardt
4. Johan Haas
5. Kalle Kalda
6. Tarmo Kaldoja
7. Meeri Kold
8. Karl Köster
9. Rein Laas
10. Astra Liinson
11. Tiia Maripuu
12. Ene Mihkelstein
13. Alar Miil
14. Liilia Nurk
15. Margot Peedimaa
16. Heli Rähk
17. Silva Sabas-Maidre
18. Rita Suurkaev
19. Riina Tehver
20. Jaan Tilk
21. Tiit Tilk
22. Helgi Tõniste-Tähiste
23. Ülle Viljapuu
24. Eve Voosalu
25. Naida Voronzova
26. Erik Õun
klassijuhataja: Helju Tombak

1971

1. Aivar Avamägi
2. Krista Andrekson-Klemmer
3. Aimi Heinmaa
4. Vaike Jõgila
5. Ivi Järvelt
6. Arne Kaas
7. Riina Kallit
8. Maive Kalmus
9. Tiina Kant
10. Kaia Kask-Keba
11. Tiina Künsar
12. Anto Liblik
13. Malle Lobjakas
14. Linda Loik-Jürs
15. Reet Luusepp
16. Mihkel Mihkelstein
17. Linda Neerut
18. Riina Pevkur-Kempo
19. Aivar Raudver
20. Mare Rummi
21. Urmas Saar
22. Kalju Toht
23. Viktor Tuisk
klassijuhataja: Evi Umborg

1972

1. Avo Ailt
2. Aivar Ambrozevits
3. Kalmer Feldman
4. Ero Herdoja
5. Urve Ilves
6. Elle Kalmus
7. Heino Keskküla
8. Tiit Kold
9. Tiia Kukk
10. Mati Laas
11. Peeter Lindau
12. Ants Linnasmägi
13. Reet Mäger
14. Martin Nüüd
15. Jüri Puust
16. Tiit Rebane
17. Helju Saar-Ringenberg
18. Arvi Tilk
19. Eike Tilk
20. Maive Tilk
klassijuhataja: Martta Pukk

1973

1. Andrus Andrekson
2. Maive Haas-Virkus
3. Milvi Hakk
4. Imbi Heinmaa
5. Linda Jõerand-Toodu
6. Aivar Kell
7. Lembit Kilk
8. Maie Kont
9. Anne Kulbok
10. Hannes Meedla
11. Lembit Mihkelstein
12. Aime Miil
13. Rein Nittim
14. Maie Nõmm-Luhavee
15. Seila Pikas
16. Eha Pukk
17. Ago Randorg
18. Kadi Rosenberg
19. Kaupo Siim
20. Arvo Toht
21. Kuuno Tüli
22. Lemmi Varusk
23. Tiina Virkus-Tegelman
klassijuhataja: Tiiu Orgvee

1974

1. Ain Järvelt
2. Kaido Kalda
3. Karin Karotam
4. Udo Kask
5. Malle Kaup
6. Aino Künnapas-Sepp
7. Jaan Künnapas
8. Vello Künnapas
9. Tõnu Maripuu
10. Gunnar Männik
11. Mihkel Nali
12. Maire Nõmm-Luhavee
13. Ester Pakkanen-Kuusik
14. Aita Puust
15. Andrus Põhjala
16. Pille Pürgla
17. Edda Raiesmaa-Kaljula
18. Reet Rõõmussaar
19. Jaanus Saar
20. Eve Tagam
21. Kaie Toht-Kaldoja
22. Kiira Tüli-Kurik
23. Jüri Õun
klassijuhataja: Ulvi Nael

1975

1. Anne Andrekson-Lainoja
2. Helgard Hansumäe
3. Aavo Huik
4. Erika Juss
5. Karin Kirikal
6. Hille Kosk
7. Eve Künnapas
8. Heli Künnapas-Tombak
9. Lea Künsar-Puust
10. Ave Kütt
11. Tiiu Link
12. Vaike Linn-Mäe
13. Maie Mihkelstein
14. Ülle Nali
15. Anne Nauts
16. Elje Nuut
17. Rita Pevkur
18. Ülle Rähk
19. Niina Raiesmaa
20. Ilmi Rand
21. Vallo Rätsep
22. Anu Raud-Kivila
23. Tiina Schenk
24. Tõnu Soovik
25. Olev Tamme
26. Guido Tammoja
27. Endel Tilk
28. Urmas Tinkus
29. Heino Tõnissaar
30. Els Toomet
31. Evi Vahter
klassijuhataja: Helju Tombak

1976

1. Pille Aavamägi
2. Leili Heindla
3. Mati Heindla
4. Vilve Heinla
5. Ahti Huik
6. Ants Karu
7. Uno Kask
8. Mati Kass
9. Vahur Kell
10. Kaja Kiisk
11. Heigo Lind
12. Aivar Meola
13. Marika Meidra
14. Uno Mihkelstein
15. Eve Mitt
16. Ahto Nauts
17. Mario Põltsam
18. Ants Raudsepp
19. Tiit Rea
20. Siiri Reinsalu
21. Rein Riisoja
22. Mati Roostalu
23. Ester Rätsep
24. Margus Saar
25. Merike Saar
26. Ly Tagam
27. Ene Õun
klassijuhatajad: Virve Saarniit, Tiiu Orgvee

1977

1. Leili Heindla
2. Ülo Jaaksoo
3. Enn Juss
4. Raivo Kallit
5. Tarmo Kask
6. Leili Kilk
7. Toomas Kosk
8. Sirje Lensment
9. Maigi Loite
10. Terje Lumijõe
11. Jaanus Lünekund
12. Harry Mäe
13. Terje Mällo
14. Evi Nauts
15. Tiit Nittim
16. Ants Nuut
17. Ivar Nõmm
18. Arvi Olo
19. Silja Peedimaa
20. Õnne Pulk
21. Peep-Meelis Rohtla
22. Ene Saar
23. Aili Suurkaev
24. Leo Tagam
25. Terje Tali
26. Kalev Tiirik
27. Ülle Tiit
28. Eve Tilk
29. Raivo Tilk
30. Tõnu Tomson
klassijuhataja: Martta Pukk

1978

1. Raivo Aavamägi
2. Anneli Avamets
3. Helgi Heindla-Sirel
4. Maie Jõerand-Palmiste
5. Ago Kalda
6. Endla Kaldmäe
7. Urmas Kass
8. Meelis Kimmel
9. Kalmer Kirsipuu
10. Vilja Kontus-Paju
11. Avo Kosk
12. Kaari Kurrot-Tõnissoo
13. Rainer Kägo
14. Ly Laas-Aava
15. Meelis Lilletai
16. Sirje Lind-Kõlvart
17. Rein Loime
18. Andrus Loit
19. Hillar Mäe
20. Raivo Nõmm
21. Ülo Nõmm
22. Ain Oolep
23. Allan Peetri
24. Enn Puust
25. Marika Pärn
26. Katrin Raud-Valma
27. Matis Rego
28. Kalmar Reinsalu
29. Aivo Reppo
30. Olavi Roosileht
31. Raili Rähk-Mäe
32. Karol Siim
33. Juhan Tamme
34. Sulev Tamme
35. Peeter Tarn
36. Heli Tasane-Mitt
37. Andrus Tehver
38. Toomas Tombak
39. Toomas Toots
40. Arne Tilk
41. Külli Tüli
klassijuhatajad: Tiiu Orgvee, Vilma Randorg

1979

1. Aare Algo
2. Annes Algo
3. Ege Eenmaa
4. Marika Erm
5. Tiina Kari
6. Avo Kask
7. Stella Kivisild-Nuust
8. Merike Lensment
9. Riina Kont
10. Ivar Kulbin
11. Hillar Lilleste
12. Andrus Loite
13. Armand Lumijõe
14. Merle Lünekund
15. Jaan Mihkelstein
16. Lilian Miil
17. Kalle Nõmm
18. Helje Puskar-Kala
19. Silva Raiesmaa-Mürel
20. Silvi Rand-Pool
21. Eda Rosenberg-Lasn
22. Aivar Saar
23. Rutt Salm
24. Urmas Simson
25. Arvi Tilk
26. Tõnu Tõnutare
klassijuhataja: Juta Must

1980

1. Elle Aavamägi-Ploomipuu
2. Arvi Avamets
3. Lea Huik
4. Terje Jaanson-Soll
5. Ain Kask
6. Aivar Karu
7. Jaanus Kass
8. Raul Kerb
9. Ruth Kerb
10. Ivar Kolk
11. Reeli Kukk-Ziius
12. Erik Kägo
13. Raivo Künnapas
14. Urve Künsar
15. Iriina Leesar-Nõmm
16. Allar Lepik
17. Eerik Lossmann
18. Eve Miller
19. Tiina Pukk
20. Endel Roostalu
21. Madis Rätsep
22. Tõnis Tali
23. Lea Tammi-Andrekson
24. Maire Tasane
25. Gunnar Tilk
26. Tõnis Tilk
klassijuhataja: Ulvo Nael

1981

1. Helle Heindla-Mätlik
2. Hillar Kohv
3. Annela Kolk
4. Kaja Kuura
5. Aare Laasma
6. Kalev Laasma
7. Helen Laennekova
8. Marge Lehtniit
9. Raili Lehtniit
10. Marika Lensment
11. Kuno Link
12. Toomas Loite
13. Sirje Lumijõe
14. Andres Puussaar
15. Ester Raavik
16. Ain Reppo
17. Ülle Riismann
18. Virgo Salm
19. Külli Schenk
20. Andrus Tõnutare
21. Tiit Tõnutare
22. Toomas Tõnutare
klassijuhataja: Helju Tombak

1982

1. Malle Aavamägi
2. Katrin Allik
3. Astrid Andrekson-Roosileht
4. Siiri Eerma
5. Raivo Hansumäe
6. Ene Juss
7. Valdo Kask
8. Kalev Kiisk
9. Ülle Lõo
10. Aleksander Merevits
11. Andres Männart
12. Andres Paas
13. Heli Pärn
14. Merle Pauloja-Adams
15. Heli Põldsam
16. Olev Rosin
17. Aivar Rohtlaan
18. Rain Seegel
19. Tarmo Simson
20. Ene Talviku
21. Kalju Tehver
22. Aivar Ruukel
23. Rein Teppan
klassijuhataja: Martta Pukk

1983

1.  Mait Aimla
2.  Ain Alvela
3.  Rita Eha
4.  Õili Heindla
5.  Kersti Kari
6.  Karin Kass
7.  Veli Kimmel
8.  Kersti Kullamä
9.  Kalev Kurrot
10. Ivi Kütt
11. Hille Lehiste
12. Siiri Lensment
13. Margus Lepik
14. Heli Lilleste
15. Kaja Lilleste
16. Koit Lilletai
17. Anne Lind
18. Enn Lossmann
19. Jaanus Lusik
20. Helle Lõo
21. Andrus Miller
22. Rita Mitt (Merevits)
23. Ülle Nõmm (Salu)
24. Lembit Paan
25. Jüri Pukk
26. Jüri Pärn
27. Tarvo Püttsepp
28. Eldur Raiesmaa
29. Margus Rego
30. Jaanus Rohtlaan
31. Catri Roosalu
32. Märt Roosalu
33. Reigo Saar
34. Sirje Saar
35. Ave Talu
36. Aivar Tilk
Klassijuhatajad: Malle Loos,
Vilma Randorg, Sirje Link

1984

1.  Aulika Algo
2.  Valdo Jürimäe
3.  Reine Kase (Tapp)
4.  Tiia Kass
5.  Kersti Kont
6.  Piret Künnapas
7.  Anu Laidma
8.  Rein Laur
9.  Ole Leemet
10. Õnne Leemet
11. Tõnu Liivaste
12. Veiko Loite
13. Leho Lünekund
14. Annela Lüüsalu
15. Ahto Nõmm
16. Prins Tiit
17. Agu Puussaar
18. Kaljo Reigo
19. Margus Rohtla
20. Ülle Rohtlaan
21. Elo Rosin (Soekõrv)
22. Terje Sakna
23. Karmen Salm (Kägo)
24. Tanel Schenk
25. Heli Sipelgas
26. Krista Talva
27. Silja Tammeoja
28. Heli Tasane
29. Arvo Tehver
30. Vahur Tiganik
31. Arvo Vabrit
32. Sirje Seeba (Saar)
Klassijuhataja: Merike Ojasaar

1985

1.  Ivar Kriisa
2.  Andres Kulbin
3.  Signe Kurg
4.  Tea Kõiv
5.  Kaie Künnapas
6.  Ardi Lumijõe
7.  Leho Lünekund
8.  Villu Lüüsalu
9.  Ene Miil
10. Herki Priidik
11. Tiia Puusaar
12. Marne Rego
13. Kersti Saar
14. Kaido Salm
15. Anne-Ly Septer
16. Eve Tilk
17. Sirje Toht
Klassijuhataja: Martta Pukk

1.  Pamela Juske
2.  Karel Kontus
3.  Tea Kõiv
4.  Hillar Künnapas
5.  Signe Martinson
6.  Meelis Meedla
7.  Alli Merevits
8.  Aigar Mitt
9.  Gina Mitt
10. Rena Mitt
11. Uno Nõmm
13. Eda Pippar
13. Merike Raudsepp
14. Aldo Reppo
15. Rein Saar
16. Marika Savila
17. Jaanus Talu
18. Taimi Talviku
19. Jelena Tamm (Jürissaar)
20. Riho Uibo
Klassijuhataja: Linda Kolk

1986

1.  Agur Aak
2.  Alari Allik
3.  Ulvi Eerma
4.  Jaak Hansen
5.  Annika Jõõts
6.  Ria Kase
7.  Pille Kolnes
8.  Andrus Kont
9.  Ainar Martin
10. Karin Männik (Salumäe)
11. Egon Põder
12. Jaana Raudsepp
13. Andrus Rohelsaar
14. Tõnu Roots
15. Meelis Saar
16. Janek Tilk
17. Astrid Vabrit (Roosipuu)
Klassijuhataja: Helju Rohtsalu

1.  Aldur Avamets
2.  Vahur Johanson
3.  Margus Kont
4.  Peeter Kriisa
5.  AivoLeesaar
6.  Raivo Mitt
7.  Kaido Meedla
8.  Marika Männart
9.  Heivi Pärn
10. Meelis Rohtla
11. Kaja Roostalu
12. Mait Rätsep
13. Alar Saar
14. Virgo Savila
15. Riina Soll
16. Talvi Tali
17. Anneli Tamm
18. Arvi Tilk
Klassijuhataja: Sirje Link

1987

1.  Marge Aimla
2.  Juhan Alamäe
3.  Aivar Avamets
4.  Arvi Juske
5.  Ergo Kask
6.  Annika Kokk
7.  Kaido Künnapas
8.  Kädi Laidla
9.  Sirje Lüüsalu
10. Maanus Meedla
11. Tiina Meedla
12. Valdo Põder
13. Andres Riismann
14. Lee Saar-Press
15. Tarvi Sakna
16. Margus Siilak
17. Karin Tamm
18. Hillar Tasane
19. Ülle Tilk
20. Aina Tõnutare
21. Helyna Vark
22. Marika Ööpik
Klassijuhataja: Elve Katai

1988

1.  Epp Aidama
2.  Ainar Aimla
3.  Kaisa Alamäe
4.  Annika Algo
5.  Ainar Arula
6.  Ally Arula
7.  Egon Hammerberg
8.  Virge Hansen
9.  Arvi Juske
10. Kristel Kase
11. Tiina Kilk
12. Ingrid Klemmer
13. Kätlin Kontus
14. Anne-Ly Kosk
15. Eda Laas
16. Ene Lehtsalu
17. Anne Liivrand
18. Astrid Linke
19. Eero Mitt
20. Kairi Mitt
21. Kamila Norenberg
22. Meelis Nuut
23. Gea Olju
24. Margus Padari
25. Hanno Paeküla
26. Andrus Saar
27. Reidi Suurmäe
28. Holger Tamm
29. Roland Uttendorf
Klassijuhataja: Ingrid Must

1989

1.  Eelika Aidama
2.  Ingvar Ehrlich
3.  Reimo Hammerberg
4.  Karin Hansumäe
5.  Annika Hoff
6.  Peeter Kont
7.  Raivo Künnapas
8.  Jüri Lembit
9.  Margus Lilletai
10. Tiina Link
11. Peeter Lutt
12. Tiit Möll
13. Margit Nurm
14. Karin Nuut
15. Mait Nuut
16. Terje Nüüd
17. Linda Pärna
18. Jaak Reinaus
19. Innar Rohtsalu
20. Signe Rõigas
21. Ahto Saar
22. Marika Sagur
23. Katrin Soonisoo
24. Viljar Vark
25. Anu Välba
26. Kristiina Ööpik
Klassijuhataja: Ulvi Nael

1990

1.  Helen Kaunissaare
2.  Ants Kavak
3.  Raimo Kosk
4.  Maire Künnapas
5.  Riho Künnapas
6.  Eve Kallaste
7.  Taavo Link
8.  Maarika Ozerova
9.  Pille Pank
10. Janek Rohelsaar
11. Anne-Ly Ruberg
12. Raul Saar
13. Ever Talumaa
14. Tiina Tominga
15. Tiivi Tamme
16. Argo Tali
17. Rita Veeremets
18. Marika Virkus
Klassijuhataja: Martta Pukk

1.  Anne-Ly Algo
2.  Maile Ardoja
3.  Age Gromov
4.  Alla Kask
5.  Külli Künnapas
6.  Martin Linke
7.  Mari Padari
8.  Karmen Roosel
9.  Annel-Ly Roots
10. Liina Saar
11. Arne Tael
12. Mart Raenurm
13. Anne Tilk
14. Margit Uttendorf
Klassijuhataja: Linda Kolk

1991

1.  Kristel Ehrlich
2.  Aime Juske
3.  Hillar Jürimäe
4.  Kaja Kaldoja
5.  Jüri Kulbin
6.  Jane Künnapas
7.  Kairi Leemet (Kukk)
8.  Anu Lembit
9.  Tiina Mironova
10. Margot Mäger
11. Marek Padari
12. Tiiu Peetersoo
13. Hille Rebane
14. Mait Reidak
15. Kristi Siim
16. Monika Uibo
17. Margus Usin
Klassijuhataja: Elve Katai

1992

1.  Aigo Ardoja
2.  Eha Heinoja
3.  Annika Huik
4.  Roland Jüriso
5.  Kenno Kant
6.  Margus Kont
7.  Marek Kont
8.  Jane Lind
9.  Meelis Linke
10. Janek Lutt
11. Marita Meedla
12. Heili Paljasma
13. Ülle Põder
14. Piret Pärnsalu
15. Triin Sanglepp
16. Annely Tali
17. Terje Tamm
18. Ave Tiits
19. Toomas Tilk
20. Gert Viikberg
Klassijuhataja: Sirje Link

1993

1.  Gaidi Ardoja
2.  Ego Ennok
3.  Gädy Jaanimäe (Rohelsaar)
4.  Angela Kaldoja
5.  Gert Kase
6.  Kaire Kaunissaare
7.  Anneli Künnapas
8.  Marek Künnapas
9.  Ele Lehtsalu
10. Kristel Maidre
11. Merike Miller
12. Signe Nõmm
13. Jaan Paljasma
14. Jagna Piirimäe
15. Ilmar Raap
16. Kristi Savila
17. Eero Soomere
18. Alar Tael
19. Erle Talumaa
20. Oskar Tominga
21. Liisi Tiirik
22. Arne Usin
23. Gerda Veeremets
24. Merle Võigas
Klassijuhataja: Aime Tarn

1994

1.  Merly Hein
2.  Janek Hoff
3.  Kristiina Jõgis
4.  Aimar Kaldoja
5.  Helena Kamma
6.  Helen Laidma
7.  Elen Lind
8.  Marti Mäger
9.  Alo Nõmm
10. Erika Nõmm
11. Ken Peedimaa
12. Olavi Raudsepp
13. Kadi Reidak
14. Virge Rõigas
15. Sirje Tali
16. Kärt Talimaa
17. Kristine Tamm
18. Olle Tammann
19. Marge Valdek
Klassijuhataja: Hilja Kattago

1995

1.  Hevelin Hansumäe
2.  Gerry Jaanimäe
3.  Argo Juske
4.  Krister Jõgis
5.  Indrek Kaunissaare
6.  Lauri Keskpaik
7.  Kalle Klemmer
8.  Annika Künnapas
9.  Lauri Link
10. Elin Nael
11. Mairit Okas
12. Maris Puust
13. Kairi Pärnsalu
14. Helje Raidlepp
15. Ramon Rohtla
16. Irja Roots
17. Merle Tagam
18. Viljar Talimaa
19. Triin Talumaa
20. Liina Toomet
21. Marje Unt
22. Imbi Varusk
23. Silver Vihrov-Tuisk
24. Markko Virkus
25. Lauri Veenpere
Klassijuhataja: Martta Pukk

1996

1.  Tiia Adamson
2.  Priit Allik
3.  Edgar Heinoja
4.  Rando Järvelaht
5.  Riivo Kallit
6.  Angela Kant
7.  Kuido Keskküla
8.  Jan Kivisaar
9.  Ave Kohtla
10. Liina Kosenkranius
11. Andres Lainoja
12. Käroli Maidre
13. Rivo Must
14. Jüri Nuut
15. Kalle Pank
16. Jaanika Puust
17. Rops Raiesmaa
18. Kaire Reidak
19. Sander Rohtsalu
20. Kadri Sepp
21. Margus Särev
22. Taavi Talu
23. Kadi Tammann
24. Tiina Tomingas
25. Angela Valdek
26. Eva Vihrova-Tuisk
Klassijuhataja: Elve Katai

1997

1.  Kerli Jakovleva
2.  Henry Kattago
3.  Kadri Keskpaik
4.  Kristi Klemmer
5.  Killy Kohtla
6.  Kuldar Laas
7.  Meeli Maripuu
8.  Marina Mironova
9.  Eero Nõmm
10. Anri Olviste
11. Marianne Okas
12. Piia Puusepp
13. Martin Puust
14. Mati Särev
15. Kersti Tael
16. Jaano Vija
17. Virko Võsu
Klassijuhataja: Anne Rätsep

1998

1.  Silver Bakhoff
2.  Kärt Fedulova
3.  Heleri Hansumäe
4.  Viire Jõerand
5.  Rom Järviste
6.  Raigo Kosk
7.  Leidi Lind
8.  Raimo Männimets
9.  Mairit Okas
10. Liis Siigur
11. Mihkel Särev
12. Kristjan Tarn
13. Raino Usin
Klassijuhataja: Sirje Link

1999

1.  Kaie Adamson
2.  Liis Bakhoff
3.  Kristiina Eamets
4.  Kerly Kanamart
5.  Kaire Kask
6.  Kristi Keskküla
7.  Mari-Liis Keskpaik
8.  Karin Kilk
9.  Karin Lasn
10. Stella Laur
11. Aina Martin
12. Gerlin Olviste
13. Merlin Piirimäe
14. Kairi Pool
15. Marii Siigur
16. Dagmar Tamme
17. Kristiina Tarn
20. Heili Tõnissaar
Klassijuhataja: Daivi Jõerand
1.  Enn Anderson
2.  Rene Husu
3.  Roman Jõerand
4.  Mihkel Kaldaru
5.  Andrus Kaldoja
6.  Martin Klaar
7.  Kalev Künnapas
8.  Tarmo Männimets
9.  Allar Tael
10. Vahur Toomet
11. Tanel Varusk
Klassijuhataja: Linda Kolk

2000

1.  Karen Etti
2.  Janika Jakovleva
3.  Tanel Kalda
4.  Maarja Keskpaik
5.  Katrin Klaar
6.  Kersti Kommer
7.  Kristi Kommer
8.  Kristel Kütt
9.  Valdur Lainoja
10. Rauno Piirsalu
11. Heiki Raidlepp
12. Kristjan Tagam
13. Toomas Tali
14. Rando Tuisk
15. Tauno Valdek
16. Raigo Visnu
17. Ermo Võsu
Klassijuhataja: Hilja Kattago

2001

1.  Margus Järvelaht
2.  Indrek Jürs
3.  Karel Kask
4.  Tanel Klaar
5.  Kätlin Kohtla
6.  Andra Koplus
7.  Piret Lehtmaa
8.  Siret Lehtmaa
9.  Kätlin Nauts
10. Jarno Nittim
11. Marina Ozerova
12. Kristi Peedo
13. Karel Pool
14. Indrek Tekko
15. Rene Timmo
16. Silja Tõnissaar
Klassijuhataja: Elve Katai

2002

1.  Katrin Eamets
2.  Nele Hildunen
3.  Getter Kõiv
4.  Raido Künnapas
5.  Tiia Künnapas
6.  Erki Laine
7.  Moonika Matiesen
8.  Riivo Müür
9.  Kadi Nauts
10. Raigo Nõmm
11. Risto Olviste
12. Terli Rasva
13. Ragnar Raudsepp
14. Sandra Roosileht
15. Rainer Tamme
16. Oliver Inter
17. Signe Lusti
Klassijuhataja: Veera Kase

2003

1.  Grete Aavamägi
2.  Rolf Adamson
3.  Anet Etti
4.  Reigo Hansumäe
5.  Inna Jurna
6.  Triinu Keskpaik
7.  Meelis Kilk
8.  Madis Lembit
9.  Karel Lilleste
10. Martti Lilleste
11. Katrin Maidre
12. Mihkel Maripuu
13. Anu Mitt
14. Kadri Müür
15. Indrek Nali
16. Sander Olo
17. Riin Raudsepp
18. Siim Ruul
19. Elin Soomets
20. Elmo Soomets
21. Martin Tamm
22. Siim Usin
23. Erik Veberson
Klassijuhataja: Anne Rätsep

2004

1.  Annely Adamson
2.  Dagmar Dreiman
3.  Helena Ehte
4.  Ander Kolk
5.  Kai Käärik
6.  Malle Lõo
7.  Kadi Mürel
8.  Krõõt Olo
9.  Helin Roosileht
10. Linda Tali
11. Jaanika Tilk
12. Timo Tiganik
13. Hindrik Usin
Klassijuhataja: Lia Valdek

1.  Märt Fedulov
2.  Mari Lembit
3.  Veronika Matiesen
4.  Jorgen Nittim
5.  Kairi Nõmm
6.  Maarja Särev
7.  Monika Särev
8.  Joonas Tarn
9.  Liis Tarn
10. Berit Tilk
11. Katrin Tohv
12. Jürgen Untera
13. Lauri Veberson
14. Umar Vilik
Klassijuhataja: Linda Kolk

2005

1. Annes  Algo
2. Airi Avamets
3. Anu Borkvel – ainekiituskiri ajaloos, inglise keeles, eesti keeles, bioloogias, tööõpetuses
4. Tauno Dreiman
5. Ranno Kalda
6. Ruud Kallit – ainekiituskiri ajaloos
7. Aivo Kommer
8. Aivo Koplus
9. Viljo Künnapas
10. Kadi Lehtmaa – ainekiituskiri tööõpetuses
11. Mehis Meedla
12. Mervyn Meidla
13. Andres Mitt
14. Triinu Peedo
15. Erki Puusepp
16. Rauno Pärnmaa
17. Ardo Pärnsalu
18. Piret Reidak – ainekiituskiri tööõpetuses
19. Priit Reidak – ainekiituskiri matemaatikas
20. Mait Ruumet – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
21. Maria Rööp
22. Carol Salben
23. Simo Saun
24. Maarek Tasane
25. Janari Tehver
26. Ilmar Türk
27. Imbi Türk – ainekiituskiri muusikaõpetuses
Klassijuhatajad: õp. Aime Tarn, õp. Linda Kolk

2006

1. Triin Adamson – tunnistus kiitusega
2. Hanna Jõgis – tunnistus kiitusega
3. Piret Lasn – tunnistus kiitusega
4. Anett Tõnutare – tunnistus kiitusega
5. Aliis – Anett Algo
6. Anni Borkvel – ainekiituskiri geograafias, tööõpetuses  ja kehalises kasvatuses
7. Sven Janson
8. Helen Kalmus – ainekiituskiri tööõpetuses
9. Tauri Kask
10. Kersti Kikas – ainekiituskiri geograafias
11. Katri Kägo – ainekiituskiri ajaloos ja käsitöös
12. Liis Lopsik
13. Kristjan Merevits
14. Helen Mürel
15. Kristjan Palu
16. Sten Põld
17. Helerin Roosileht – ainekiituskiri ajaloos ja käsitöös
18. Kaarel Rätsep – ainekiituskiri tööõpetuses ja kehalises kasvatuses
19. Mari – Liisi Soovik – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
20. Madli Rööp – ainekiituskiri matemaatikas ja tööõpetuses
21. Aire Tael
22. Janeli Tehver – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
23. Gerda Tilk
24. Sten Tilk
Klassijuhataja: õp.Vilja Jansen

2007

1. Maarja Kallit – tunnistus kiitusega
2. Dagne – Anete Soontalu – ainekiituskiri muusikas
3. Egle Ennok
4. Reivo Hansumäe
5. Mario Kallas
6. Kerli Kask
7. Priit Kikas – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
8. Kerli Kirsipuu
9. Mairo Leesar
10. Lea Loeg
11. Geidi Mitt
12. Simo Müür
13. Ardo Nauts
14. Kertu Nõmm
15. Erno Nõmm
16. Heidi Raidlepp
17. Helery Schenk
18. Pilvi Tammoja – ainekiituskiri muusikas ja tööõpetuses
19. Raul Tohv
20. Timo Tombak
21. Alar Veberson – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
22. Ingemar Õis
Klassijuhataja: õp. Juta Lange

2008

1. Reimo Hansumäe
2. Helena Hildunen – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
3. Kaspar Ilves – ainekiituskiri tööõpetuses
4. Taavi Kask
5. Aive Koplus – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
6. Liisi Krassovski
7. Karin Merevits
8. Kalju Nõmm
9. Gerli Orlovski
10. Janek Rea
11. Kadi Ruumet – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
12. Siim Saar
13. Toni Tombak
14. Madis Tuisk
15. Jane Õigus
Klassijuhataja: õp. Elve Katai

2009

1. Liisi Arop
2. Kätly Jürs – ainekiituskiri matemaatikas, kehalises kasvatuses, ühiskonnaõpetuses
3. Kadi Köster – ainekiituskiri ajaloos, eesti keeles ja tööõpetuses
4. Karmen Künnapas
5. Tiina Lüüsalu
6. Paul Matiesen
7. Henri Noormets – ainekiituskiri geograafias, ühiskonnaõpetuses, tööõpetuses, kehalises kasvatuses
8. Maarja Nurm
9. Klaarika Orlovski
10. Romet Piirsalu
11. Toni Reinart
12. Kaisa Ruumet – ainekiituskiri matemaatikas, kehalises kasvatuses, ühiskonnaõpetuses
13. Meeri Rätsep – ainekiituskiri ajaloos ja tööõpetuses
14. Mihkel Rööp
15. Snežana Savolainen
16. Ann Tammoja
17. Merete Tõnutare
18. Marten Vettik
19. Andra Õunaid
Klassijuhataja: Pille Usin

2010

1. Kaur Adams
2. Timmo Arop
3. Kaja Huttunen
4. Kristo Kaldoja
5. Kristjan Kask
6. Maarja Kobin – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
7. Häly Kont – ainekiituskiri ühiskonnaõpetuses
8. Rauno Lepp – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
9. Elis Loog – kiituskiri
10. Jaanika Matiesen – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
11. Kristjan Männimets
12. Heleri Mürel – kiituskiri
13. Janno Mürel – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
14. Marek Paeküla
15. Kairo Roots – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
16. Kaspar Rätsep – ainekiituskiri matemaatikas ja kehalises kasvatuses
17. Reelika Schenk
18. Ranno Tasane – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
19. Karina Võigas
Klassijuhataja: Anne Rätsep

2011

1. Danel Adra
2. Taavi Altpuu – ainekiituskiri ajaloos
3. Miina Arop – ainekiituskiri ajaloos
4. Alar Avamets
5. Taavi Kangro – ainekiituskiri kehalises kasvatuses ja tööõpetuses
6. Raul Kiisk
7. Kertu Kirsipuu – ainekiituskiri ajaloos
8. Egert Kägo
9. Kristo Köster
10. Liis Künnapas
11. Marianne Künnapas
12. Õnne – Mari Lilletai
13. Merilyn Lilleväli
14. Mai Lüüsalu
15. Marleen Lüüsalu – ainekiituskiri tööõpetuses
16. Taavi Nõmm – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
17. Meelis Ojamäe
18. Mariah Orover – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
19. Gerli Paap
20. Tauno Reinart – ainekiituskiri  kunstiõpetuses
21. Kristjan Saal
22. Kevin Väljaots
Klassijuhataja: Rita Petersell

2012

1. Allan Avamets – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
2. Reino Hansumäe
3. Ivo Leesar – ainekiituskiri muusikas
4. Rita Leesmäe
5. Ralf Menne
6. Martin Merevits
7. Mari – Liis Puust – ainekiituskiri  muusikas, käsitöös, ühiskonnaõpetuses, kunstiõpetuses
8. Marie Pärn
9. Birgit Reinola
10. Siim Sams
11. Olari Tehver
12. Raimo Vaargas
13. Paul Villumson
14. Jarmo Õigus
15. Angela Õis
Klassijuhataja: Vilja Jansen

2013

1. Steven Andrekson – lõputunnistus kiitusega
2. Helle Arop – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
3. Janeli Kirikal
4. Risto Leesmäe – ainekiituskiri matemaatikas
5. Evelyn Lilleväli
6. Marko Lilleväli
7. Merlin Miller
8. Ave Mitt  – ainekiituskiri tööõpetuses ja kehalises kasvatuses
9. Kermo Reinaus
10. Kristo Roots
11. Hanna Rätsep – ainekiituskiri tööõpetuses ja kehalises kasvatuses
12. Markus Saal – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
13. Kristjan Savolainen
14. Kevin Tarn
15. Ranel Tasane – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
Klassijuhataja: Juta Lange

2014

1. Raul Adams – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
2. Sille Altpuu – ainekiituskiri kehalises kasvatuses ja ajaloos
3. Christi Ansi
4. Aksel Borkvel
5. Siret Jõgiste – ainekiituskiri käsitöös
6. Karol Kaldoja
7. Tanel Kask – ainekiituskiri kehalises kasvatuses, ajaloos ja füüsikas
8. Lisann-Mari Kaunissaar – ainekiituskiri kunstiõpetuses
9. Arnold Kell
10. Liisa Klemmer
11. Otto-Kent Klemmer – ainekiituskiri inglise keeles
12. Andra Lemets – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
13. Brent Nõmm – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
14. Rait Nõmm
15. Reimo Reinaus
16. Gert Särev – tunnistus kiitusega
17. Kristin Tarn
18. Mari-Liis Tasane – ainekiituskiri ajaloos
Klassijuhataja: Kaja Maripuu

2015

1. Aaron Ares Algo
2. Brigita Juske – ainekiituskiri kunstiõpetuses
3. Mart Kiisk
4. Karl Kobin
5. Ragnar Künnapas – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
6. Mariy Meidla
7. Kadri Männimets
8. Mariann Oeselg
9. Marek Paul Padari
10. Maris Paeküla
11. Valmar Raudsepp
12. Airiki Rebane
13. Silver Saava
14. Martin Johhannes Tuisk
15. Egert Veeväli – ainekiituskiri tehnoloogiaõpetuses
Klassijuhataja: Pille Usin

2016

1. Aigar Avamets
2. Andreas Kallaste
3. Kaur Mihkel Kask
4. Kevin Künnapas
5. Katria Laasma
6. Jaagup Lasn
7. Aron Lemets
8. Markus Lilleste
9. Maarja Lünekund
10. Aare Orlovski
11. Raigo Orgussaar
12. Andero Pilt
13. Erin Privits
14. Valdo Raudsepp
15. Reio Rohtla
16. Armin Roots
17. Kelly – Egely Saar
18. Raido Savolainen
19. Dan Aleksander Soontalu
20. Marko Tasane
Klassijuhataja: Anne Rätsep

2017

1. Armin-Mairon Ardoja
2. Hanna Etti – pälvis tänukirja Forseliuse Seltsi vabariiklikul loovtööde konkursil
3. Alex Imala
4. Eleri Kirikal – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
5. Laura Kobin
6. Victoria Kommer
7. Pille Leesmäe
8. Marek Lilleväli – ainekiituskiri tehnoloogiaõpetuses
9. Elis Limberk
10. Aaron Saar – ainekiituskiri kehalises kasvatuses ja ajaloos,
tema uurimistöö „Meie pere BAMi lugu“ on tunnistatud parimaks Forseliuse Seltsi vabariiklikul loovtööde konkursil
11. Marie Saar – ainekiituskiri kehalises kasvatuses
12. Anette Siinvert – pälvis tänukirja Forseliuse Seltsi vabariiklikul loovtööde konkursil
13. Jennifer Tarvis
14. Carl-Ville Tiks
15. Marwin Joseph Virkus – ainekiituskiri kehalises kasvatuses,
pälvis tänukirja Forseliuse Seltsi vabariiklikul loovtööde konkursil
Klassijuhataja: Rita Petersell