Nädala 19.02-25.02.2018 tegemisi

Toome ära III veerandi viimase, 7. nädala tähtsamad tegemised.
E, 19.02
* Vene keele luulepäev Sindis kell 10.30 (õp Helene Huik).
Osalevad Jacklyn Jaanimäe, ja Sten Markus Uus 6. kl ning Triinu Tomingas 9. kl. Sõit direktori autoga peale 2. tundi.
Tundide asendamine:
3. t. 7. kl tüdrukud – õp Kai Kukk
5. t. 9. kl – õp Pille Usin
6. t. 8. kl – õp Pille Usin

T, 20.02
* kell 13.30 Pärnu maavalitsuse saalis KIK keskkonnahariduse programmi infopäev; osaleb direktor (projekt „Loodushariduse toetamine Tori Põhikoolis 2018/19. õppeaastal).

K, 21.02
* Tervise Arengu Instituudi tervisekäitumise küsitlus (Maret Semjonova, tel 55672351). Küsitlus toimub vastava aine klassis. Õpetaja võtab küsitluses mitteosalevad lapsed ja liigub huvituppa.
* Toiduhügieeni koolitus kell 10-15 Pärnus; osaleb Helena Juurik.
* Kell 18.00 1. klasside vanematega klassiõhtu aulas (Astrid Roosileht, Tiina Käärmann).

N, 22.02
* Õp Eva Jansen-Mann on tunnid ette teinud:
1. t. 6. kl ühiskond asendatud loodusõpetusega – õp Kaja Maripuu,
2. t. 8. kl ajalugu asendatud inimeseõpetusega – õp Kai Kukk,
3. t. 9. kl ajalugu asendatud klassijuhatamisega – õp Kai Kukk,
4. t. 6. kl ajalugu asendatud matemaatikaga – õp Vilja Jansen.
* Saalijalgpall 1.-3. kl Kilingi-Nõmmel.

R, 23.02
* 9. kl 1. ja 4. tunni vahetus:
1. tund füüsika (õp Tõnu Tõniste) kabinetis 14,
4. tund – õp Kai Kukk
* Tundide asendamine 1.B klassis:
1. t. eesti keel – korraldab direktor,
2. t. eesti keel – korraldab direktor,
3. t. aktus aulas
* Aktus 3. tunni ajal algusega kell 10.05 aulas (direktor)
1. Hümn – õp Anne Rätsep
2. Esineb mudilaskoor – juhendaja õp Anne Rätsep
3. Direktori kõne Iseseisvuspäeval
4. Luuletused Iseseisvuspäevaks – juhendaja õp Merike Haas
5. Ettekandele tulevad uurimistööd
6. Juta Musta nim preemia üleandmine – Kadri Simson
7. Esineb folklooriring – juhendajad õp Jane Lumijõe ja õp Astrid Roosileht
8. Ühislaul „Põhjamaa“ – juhendaja õp Anne Rätsep
* Kell 13.05 lippudega rongkäik kalmistule (direktor): „Küünlad suurkujudele“.
Osalevad 7.-9. klassi õpilased, kes soovivad, lisaks 1.-6. klassi õpilaste kuni 5-liikmelised esindused.
Vabadussõja samba juures lauldakse ühiselt laulu „Mu isamaa armas…“. Lippe kannavad 8.-9. klassi noormehed ja neiud.
Päeva lõpp tavapärasel ajal.

L, 24.02
* Pidulik lipu heiskamine Sindis raekoja juures ja lippudega rongkäik koolimajani, korraldab Eesti Lipu Selts.
Ettepanek lipukoolituse läbinud Tori Põhikooli õpilastele osaleda Sindis valla keskuses lippudega rongkäigus.
Kell 7.45 kogunemine Sindi raekoja ees, rivistus.
Kell 7.55 lipu heiskamise tseremoonia, kõned, rongkäik kooli juurde.
* Kell 10.00 TORI VALLA FOLKLOORIPÄEV Tori rahvamajas: “100 AASTAT EESTIMAAD”. Osaleb algklasside näitering (Jane Lumijõe, Astrid Roosileht, Pille Usin).
* Kell 12.00 EESTI VABARIIGI 100. AASTAPÄEVALE PÜHENDATUD PIDULIK JUMALATEENISTUS Tori kirikus.

P, 25.02