Nädala 28.05-03.06.2018 tegemisi

Toome ära 5. veerandi 5. nädala tähtsamad tegemised.
E, 28.05
* Kell 9.00-11.00 Eesti 100 tammede istutamine küladesse (direktor).
* Kell 11.00-12.00 tutipäeva aktus (õp Ülle ja 8. klass).

T, 29.05
* 9. klass käib vaid konsultatsioonidel:
1. tunni ajal eesti keele konsultatsioon (õp Merike Haas).
2. tunni ajal LÕK õpilase eesti keele konsultatsioon (õp Evi Ringmäe).
* 2. tunni ajal 3. klassi matemaatika riiklik tasemetöö (kõik õpilased on riiklikus valimis), HEV õpilased teevad töö kabinetis 20 – direktor ja õppealajuhataja.
* Hobumajandus 4. klassile.

K, 30.05
* 2. klass Tartus Eesti Põllumajandusmuuseumis programmis „Teraviljast leivani“ ja mänguasjamuuseumis (õpetajad Jane Lumijõe, Heli Mitt ja Annikki Poom). Buss kooli ees kell 8.00. Nendega liitub uurimistöö raames Rain Savolainen 8. klassist.
* 2. tunni ajal 8. klassi kooli eesti keele tasemetöö kabinetis 22 – õppealajuhataja. HEV õpilased teevad töö mänguklassis – õp Merike Haas.
6. tunni ajal toimub 8. klassil vene keel.
* 4. tunni ajal 9. kl eesti keele konsultatsioon (õp Merike Haas).

N, 31.05
* 3. tunni ajal 7. klassi kooli matemaatika tasemetöö – õppealajuhataja. HEV õpilased teevad töö kabinetis 23 – õp Vilja Jansen.
* Jalgratturi eksam 3.-4. klassi õpilastele:
4. tunni ajal teooria eksam oma klassis (direktor, klassijuhatajad).
Peale seda liikluseksam 3.B klassil ja 4. klassil ning 6. tunni ajal 3.A klassil.
* 5.-6. tunni ajal Rajaleidja karjäärispetsialistid 8. klassis kabinetis 13 (õp Ülle Urba). 7. tunni ajal soovijatele individuaalne nõustamine kabinettides 13 ja 14.
* 7. tunni ajal 9. kl eesti keele konsultatsioon (õp Merike Haas), LÕK õpilasele 2. tunni ajal (õp Evi Ringmäe).
* Juhtkonna nõupidamine kell 14.50 (direktor).

R, 01.06
* Loodushommik 1.-8. klassile kell 8.15-9.45:
5.-8. klass fuajees (õp Kaja Maripuu),
1.-2. klass 2. klassiruumis (õpetajad Heli Mitt ja Tiina Käärmann),
3.-4. klassi võimlas (õpetajad Heli Lilleste ja Tiina Tominga-Ergezinger).
* Alates kell 9.45 MATKAPÄEV (klassijuhatajad).
* Kell 10.00-13.00 eesti keele lõpueksam aulas ja kabinetis 25 (direktor).
* Kell 13.00-14.40 1.-5. klass piirkonna lastekaitsepäeval rahvamaja õuel.

L, 02.06
* Pärnumaa laste laulupidu „Õnn on peidus minu kodus“ Pärnu Vallikääru aasal.
Osalevad mudilaskoor (saatjad on õpetajad Jane Lumijõe, Heli Mitt, Heli Lilleste, Tiina Tominga-Ergezinger) ja lastekoor (saatjad on õp Anne Rätsep ja direktor).
Buss kooli ees kell 9.15, tagasi 18.30 Pärnust.

P, 03.06
* Kell 12.00 Jõesuu külamaja avamine.