Nädala 29.01-04.02.2018 tegemisi

Toome ära III veerandi 4. nädala tähtsamad tegemised. See nädal on matemaatikanädal.

E, 29.01
* 9. klassi lõpueksami valikaine teatamise aeg.
* Korvpall 8.-9. kl poistele Pärnu Spordihallis kell 10.00. Sõit liinibussiga kell 8.37 Tori kooli peatusest.
Võistkond koosseisus:
Raul ja Germo 9. kl
Maiker, Arko, Carl Aadam, Janar, Harry ja Enar 8. kl
Juhendaja õp Rita Petersell.
* Noortekas kell 15.00-18.00, juhendaja Katrin Hansumäe.

T, 30.01
* Tehnoloogiat 6. kl, 8. kl, ja 9. kl asendab õp Mairo Sepa töövõimetusperioodil õp Eduard Kakko (Pärnu Raeküla Kool).
* UJUMINE: 2.B klass (õp Heli Mitt) kell 10.30-11.30, buss kooli ees kell 10;
2.A klass (õp Jane Lumijõe) kell 11.30-12.30, Buss uuele ringile kooli eest kell 11.00.
* Noortekas kell 15.00-18.00, juhendaja Katrin Hansumäe.

K, 31.01
* Rajaleidja nõustajad on koolis alates kell 9.00: Maarika Prants ja Triin Saluveer töötavad pikapäevarühma mänguklassis.
* Lastekaitsespetsialist on koolimajas alates kell 13.00.
* Kell 14.00 kohtub koolijuht Tori valla koolijuhtidega Sindi Gümnaasiumis.
* Arvutiklass individuaalseks õppetööks avatud kuni 16.30.

N, 01.02
* Nuputa 5.-6. kl ja 7. kl Pärnu maavalitsuse saalis kell 10.00.
5.-6. kl võistkond koosseisus:
Rasmus Ulp ja Keidi Kask 6. kl
Johannes Ergezinger ja Keiro Tarn 5. kl
Juhendaja õp Vilja Jansen
Sõit direktori autoga kell 9.10 kooli juurest.
* Tantsuvahetund peale 2. ja 5. tundi.
* Juhtkonna nõupidamine ja kogukonna kaasamise projekti koosolek kell 14.50 Heli Miti klassis (direktor).
* Kell 18.00 hoolkogu koosolek.
Päevakord:
1. Tori Põhikooli arengukava 2018-2020 läbi vaatamine, ettepanekute tegemine
2. Välijõusaali rajamisest.

R, 02.02
* Kooliliiga võrkpall Häädemeestel 6.-9. kl tüdrukutele ja poistele (juh õp Rita Petersell).
* Infovahetund õpetajatele peale 2. tundi õpetajate toas (direktor).
* Matemaatikanädala lõpetamine aulas:
3. tunni ajal 1.-2. kl (õp Astrid Roosileht, Jane Lumijõe)
5. tunni ajal 3.-4. kl (õp Heli Lilleste, Eve Kukk)
7. tunni ajal 5.-9. kl KULDVILLAK (õp Vilja Jansen)
* Õp Anne Rätsep osaleb koolitusel „Pärimus kohtub Orffiga Raplas 2018“. Sõidab ära kell 12.

L, 03.02
* Õp Anne Rätsep osaleb koolitusel „Pärimus kohtub Orffiga Raplas 2018“.
* Bioloogia olümpiaadi piirkonnavoor kell 10.00 Pärnu Koidula Gümnaasiumis (õp Kaja Maripuu).

P, 04.02