Nädal  22.-28.11

Eripedagoog Olga on 22.-23.11   puhkusel. Tema õpilased töötavad esmaspäeval ja teisipäeval  koos klassiga.

E, 22.11

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 23.11

Kooliõde ei vaktsineeri  13-aastaseid ja vanemaid mumps, leetrid, punetised vaktsiinisüstiga, sest tellitud vaktsiin ei jõudnud kohale.

  • Peale 2. tundi TÕE infominutid huvitoas (huvijuht)
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

K, 24.11

  • Koolipsühholoog Eva on  24.11.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

HINDED PANNAKSE VÄLJA HILJEMALT  KELL 15.00

N, 25.11

KADRIPÄEV (huvijuht)

2.-3. tunni ajal riietuvad TÕE liikmed kadriperedeks ning kadripäeva kombestiku kohaselt liigutakse klassist klassi ande koguma.

  • 5.a klassi ja 5.b klassi õppekäik Pärnu Muuseumis ja raamatukogus (õp Tiit ja õp Mari)

Buss kooli ees kell 11.15.

Töötoad           kell 12.00- 13.00         5.a muusemis, 5.b raamatukogus

                        kell 13.00- 14.00         5.b muusemis, 5.a raamatukogus

Ära jäävad tunnid        Asendamine

                        5.a       5.b       õp Mari           õp Tiit

4.tund              ajal       lo         6.b E- Kaja                 

5.tund              E          Ingl                              6.a A- Ülle

6.tund              KU      MU                             6.a ÜH- Anne

7.tund              TKK    KU                              6.B ÜH- Rita

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 9.10, aeg ujulas 9.50- 10.35

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Juhtkonna nõupidamine peale tuned (direktor).

R, 26.11

  • Õp Tõiv  TÜ täiendkoolituskeskuse “Haridusasutuse juhtimise alused” koolitusel

Tunnid asendatakse:

1. 1.b

2. 1.a

3.-

4.4.kl

5.3.kl

6.2.kl

7.2.-3. kl MUK

  • 3. tunni ajal kell 10.00  7.b klassile joogatund Janne Ristimetsaga. (õp Kai)
  • 2. klassi õppekäik Pärnu Maarja- Magdaleena Gildis kell 10.00- 11.45. (klassijuhataja Heli)

Buss kooli ees kell  9.10

  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund õpetajate toas.

I TRIMESTRI TUNNISTUSED  on e-koolis.

  • Kell 18.00 Esimese advendi jumalateenistuse salvestus Tori kirikus

Ülekanne televisioonis pühapäeval kell 17.

L, 27.11

P, 28.11

I advent

Nädal 15.-21.11

Eripedagoog Olga on sel nädalal  puhkusel. Tema õpilased töötavad koos klassiga.

E, 15.11

  • Õp Astrid  ei ole koolimajas alates kell 10.00.

Asendab direktor

3. LO

4. KÄ

5. 5A matem

6. PPR

7. PPR

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 16.11

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Rita

K, 17.11

  • 7. klassi õppekäik teater Endlas- klassijuhatajad
  • Väljasõit kell 10.15, tagasi ~13.00
  • Asendamine:

Õp Anneli                   õp Annikki                 

3. –                               Karla LO-õp  Mairo               

4.1.a KK õp Kaja        5.b MAT- klassis                   

5.2.kl KK õp Kaja       Karla Kirjandus- õp Helene   

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi I rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva 

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

* kell 15- 19 Tori rahvamajas kadripäeva koolitus (huvijuht)

N, 18.11

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • JÄÄB ÄRA!!! 1.-4. klassile lasteteater Lepatriinu esitleb “Prügikuningriik” Tori Põhikooli aulas kell 11.15.
  • Pilet 3 eurot
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunede (direktor).

R, 19.11

  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund õpetajate toas.

L, 20.11

  • Idla Eesti Seltsi koosolek aulas kell 11.00- 12.30  ja klassis nr 22 kell 13.00- 15.00.

Nädal 08.-14.11.2021

E 08.11

  • 2  bioloogia õpikoda, teema LOOMAD kell 10.30- 14.30 kab 25 (Kaja)

Looduse ainetunnid toimuvad 14 kabinetis.

3. 9. kl G

4. 7.a kl G

5. 8. kl K

6.  7.b kl G

7. 9. kl B

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 09.11

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

K, 10.11

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva 

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

  • TÕE koosolek kell 19 zoomis. (huvijuht)

N, 11.11

  • Koolipsühholoog on  11.-12.11.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Õp Tiina ei ole koolimajas
  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)

R, 12.11

  • Koolipsühholoog on  11.-12.11.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Kehalise Kasvatuse Liidu aastakonverents “Turvaline ja Tark õpetamine” Tartus 12.-13.11.2021, osaleb õp Rita 

L, 13.11

  • Kehalise Kasvatuse Liidu aastakonverents “Turvaline ja Tark õpetamine” Tartus 12.-13.11.2021, osaleb õp Rita 

P, 14.11

  • Isadepäev

Nädal 01-07.11.2021

Tehnoloogiaõpetaja Mairo ei ole koolimajas, poistel toimuvad kodunduse tunnid (va 5.b klass) ja tehakse süüa.

E 01.11

HALLOWEEN

Tori Põhikooli õpilasesindus korraldab 2. veerandi esimesel päeval halloweeni tähistamise vahvate vahetundidega.

Esmaspäeval on kõik  oodatud kooli vastavas kostüümis või kaasa võtma mõne sobiva halloweeni elemendi. Vahetundides saab pildistamisnurgas  pildistada ja mängida lõbusaid mänge!

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 02.11

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Rita

  • Koosloomeprojekt “Lugemisstrateegiate kujundamine III kooliastmes”   arutelu peale tunde kab 12 (Kaidi)
  • Kell 15.00 võrgutikukohtumine Toris vallamajas (director, psühholoog)
  • kell 18.00 hoolekogu koosolek

Päevakord:

1. Koostöö õpilasesindusega Jõulumaa korraldamisel 11.12.2021, tutvustab huvijuht Egert

2. Tori Põhikooli eelarve 2022  projektile arvamuse andmine.  (alus Tori Vallavolikogu määrus nr 72 (16.05.2019) „Munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise alused  ja töökord“  § 6 lg 14)

3. Hoolekogu tööplaan 2021/2022 õppeaastaks. (alus Tori Vallavolikogu määrus nr 72 (16.05.2019) „Munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise alused  ja töökord“  § 7 lg 3)

4. Jooksvad küsimused

K, 03.11

 Küberturvalisuse koolitus 1.-5. klassidele aulas

Räägime lastele interneti kasutamisest, ohtudest ja lahendustest. Tunni raames tehakse
harjutusi, arutatakse erinevatel teemadel ja tutvustatakse ka Spoofy
küberturvalisuse mängu.

2. tund 1.-3. klass ja õpetajad (haridustehnoloog Sirli, õp Tõiv, õp Tiina K, õp Heli M, eripedagoog Olga)

3. tund 4.-5. klass ja õpetajad ( haridustehnoloog Sirli, õp Heli L, õp Rita, õp Anne, õp Mari, õp Siiri)

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi I rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva 

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

N, 04.11

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • TÕE koosolek   (huvijuht)
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)
  • Kunsti- ja käsitööõpetajate ainesektsioon Pärnus kell 15.00 (osalevad õp Anne ja õp Mari)

R, 05.11

Klasside pildistamine (Pildikompanii)

Enne pildistamisele tulekut täita  KUTSE PILDISTAMISELE

Pildistamine vastavalt plaanile:

8.30 1.a klass

9.00 2.klass

9.30 3.klass

10.00 1.b klass

10.30 4.kl klass

11.00 6.a klass

11.30 6.b klass

12.00 5.a klass

12.30 5.b klass

13.00 8. klass

13.30 7. klass

14.00 9. klass

Mudilaskoori ja lastekoori jaoks on vabad klassid nr 23 ja nr 12.

5.a ja 5.b klassi klassiöö (õp Egert ja õp Kaja)

Nädal 18.-24.10

E 18.10

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Noored kooli mentor  Reeli Jantson õp Kätlini ja õp Mari tundides.
  • Kell 18.00- 19.00  1.b klassi lastevanemate vestlusring aulas  (klassijuhataja Tiina)

T, 19.10

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

K, 20.10

  • Koolipsühholoog Eva  õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia
    koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“.

LÕIMINGUPÄEV “Kirjandus annab tiivad”

Eritunniplaan + külalised

  • kell 13.00- 14.00 1.-3. klassi õpilased kohtuvad võimals kirjanik Heli Künnapasega.
  • Kell 13.00- 14.00 4.-6. klassile vestlustund “Kuidas kirjutada matemaatilist luuletust” aulas, juhib kirjanik ja jutuvestja Jaak Känd
  • Kell 13.00- 14.00

7. klass – foorumteater (kab 14)

8. klass – Peaasi ”Kust tulevad meie mõtted …..” (kab 12)

9. klass – Janne Ristimetsa joogatund (raamatukogu)

N, 21.10

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • 3. klassi klassiõhtu  kell 17- 20 (klassijuhataja  Tiina)
  • TÕE koosolek (huvijuht)
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)

R, 22.10

I veerandi viimane päev

  • Peale tunde 7.a klass ja 7.b klass sõidab liinibussiga  Pärnusse bowlingusse (klassijuhatajad)
  • 6.a klassi klassiöö (õp Merike)

VAHEAEG 23.10-31.10

Kooli 1. novembril!

Nädal 11.-17.10

E 11.10

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Kell 18.00 9. klassi lastevanemate koosolek  (klassijuhataja Anne Rätsep)

T, 12.10

Sekretär Meeri sünnipäev!

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Rita

  • Koostöökohtumine  vallamajas Toris kell 14.30, kutsutud direktor, õppealajuhataja, koolipsühholoog

K, 13.10

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva.

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

N, 14.10

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • TÕE koosolek toimub peale tuned kell 15.00- 17.00  (huvijuht)
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)
  • Kell 18.00 3. klassi lastevanemate koosolek (klassijuhataja  õp Tiina)

R, 15.10

  • Kell 9.00- 10.00 töötajate tulekahju korral tegutsemise  koolitus, igal klassil iseseisev töö,  kuhu juurde läheb 9. klassi õpilane, 1. klassides külalisõpetajad.

Peale koolitust kogu kooli  evakuatsiooni õppus.

  • Projekti “Sisemine tasakaal” raames uimastiennetuskoolitus Alar Abeliga  6.-8. klassi õpilastele kell 12.00- 12.45 ja 13.00- 13.45 (õppealajuhataja, koolipsühholoog)

8.-9. klassi ühine klassiöö (klassijuhatajad Rita ja Anne)

Nädala 04.-10.10 plaan

Kooliõde on alates oktoobrist tööl teisipäeviti ja neljapäeviti.

E, 04.10

Tehnoloogiaõpetaja Mairo on esmaspäeval veel haiguslehel.

9. klassi noormehed võivad tulla 2. tunniks.

6.a ja 5.b klassi poistele jäävad päeva sisse vabad tunnid.

4. klassi poistel lõpeb päev 5. tunniga.

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 05.10

Huvijuht Egert on haiguslehel

7. tund 1.a kl PPR, asendab õp Astrid

  • Loodusõpetuse 7. klassi e-tasemetöö arvutiklassis (direktor)

2. tunni ajal 7.b klass (direktor)

6. tunni ajal 7.a klass (direktor)

2. tund 5.b informaatika kabinetis 24

6. tund 9. klassi füüsika kabinetis 24.

  • . Õuesõppe päev 5.b  klassi õppekäik „Uurime raba “ Tuhu rabas. (klassijuhataja Kaja)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Koolis lõuna ~13.00.

Õpetaja Kaja asendamine:

  1. tund
    2. tund –  7.b BIO- tasemetöö (direktor)
    3.-tund-  6.a LO- õp Mari
    4. tund –

5.tund-

6.tund – 7.a- tasemetöö (direktor)

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa ei lähe kedagi, koolist saadab ära director.

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud (lähete, kui jõuate tagasi ja söödud!).

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

  • Koosloomeprojekt “Lugemisstrateegiate kujundamine III kooliastmes”  teema “Juhitud lugemine” arutelu peale tunde kab 12 (Kaidi)
  • 1.a klassi lastevanemate koosolek kell 18- 19 aulas (klassijuhataja Astrid)
  • 6.a klassi lastevanemate koosolek kell 18.00 kabinetis 10 (klassijuhataja Mmerike).

K, 06.10

Algklasside muusikaõpetaja Tõiv on haiguslehel.

ÕPETAJATE PÄEV  (9. klass ja õp Anne)

  1. tunni ajal aktus aulas
  2. -4 tund igas klassis 1-2 tundi 9. klassi õpilastega (vastavalt plaanile)
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

  • 8. tunni ajal kell 14.50 alustab võimlas JUMPING, treener Kadi Ruumet. Ootame aktiivset osavõttu!

N, 07.10

Huvijuht Egert on haiguslehel

7. tund 1.a kl PPR, asendab õp Astrid

  • Koolip psühholoog Eva on  07.-08.10.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • 4. klassi õppekäik Kurgjale “Sügis purki” (klassijuhataja õp Heli)

 EDASI LÜKATUD  2. detsembrile.

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 9.10 , aeg ujulas  9.50- 10.35

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)
  • Lasteaias on uuel sügisel kooli tulevate laste vanemate koosolek, kutsutud õp Heli.

R, 08.10

Algklasside muusikaõpetaja Tõiv on haiguslehel.

  • Koolip psühholoog Eva on  07.-08.10.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Inglise keele e-tasemetöö  arvutiklassis (direktor)

2.tund- 3. tund- 7.a klass (õp Ülle)

Suulise osa tegemine

Kab 23  (sekretär) kell 10.00 Iskander, kell 10.20 Karl Lennart, kell 10.40 Guido, kell 11.10 Martten

Kab 26 (õp Kätlin)  kell 10.00 Priit, kell 10.20 Kaur Aleksander, kell 10.40 Taavi

Direktori kab (direktor) kell 10.00 Karlis, kell 10.20 Ralf- Marcus, kell 10.40 Mattias Johannes

4.tund 7.b klass (õp direktor)

Suulise osa tegemine

Kab 23 (sekretär)  kell 12.00 Lisanna, kell 12.20 Mathelyn, kell 12.40 Keitlin Heily, kell 13.00 Lisette- Aliine; kell 13.20 Laura

Kab 26 (õp Kätlin)  kell 12.00 Pille-Riin, kell 12.20 Karola, kell 12.40 Brigita, kell 13.00 Sigrid, kell 13.20 Triin

Direktori kab  (direktor) kell 12.00 Elis, kell 12.20 Heleri; kell 12.40 Helerin, kell 13.00 Aile, kell 13.20 Anna- Liisa

  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi aulas.
  • Sügiskross ja pendel TJ 1-3, 4-5, 6-7, 8-9 Jõulumäel (õp Anneli ja õp Rita)
  • Osalevad:

1.-3. kl T Mariliis, Noraliisa, Birgit

1.-3. kl P Henri, Ander, Gregot

4.-5. kl T Liisa, Johanna Mirell, Loore

4.-5. kl P Karl- Martin, Kaspar, Elimar Asko

6.-7. kl T Marion Ida, Laura- Lizet, Arabella

6.-7. kl P Robin, Raimond, Mihkel

8.-9. kl T Meril Adeela, Ragne, Marleen • 8.-9. kl P Jakob, Jürgen, Johannes

  • Buss kooli ees kell 8.30, tagasi ~13.00, siis koolilõuna

Õp Anneli asendamine

1.

2. 1.b KK

3. 5.b TKK

4. 1.a KK

5. KLJ- asendatud inglise keele tasemetööga

6. 3.kl KK- õpetaja tagasi

7. 1.b PPR- õpetaja tagasi

Õp Rita asendamine

  1. 6.b P KK
    1. 5.b PKK
    1. KLJ
    1. 6.a PKK- õpetaja tagasi

8.-9. kl PKK- õpetaja tagasi

Nädala 27.09- 03.10 plaan

Plastjäätmete kogumine (Tori Valla noortekogu, TÕE)

E, 27.09

  • Õuesõppe päev 5.a  klassi õppekäik „Uurime raba “ Tuhu rabas. (klassijuhataja Egert)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Koolis lõuna ~13.00.

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • 7.-9. klassi spordipäev 3.-4. tunni ajal  (Rita)

Pendelteatejooks, kergejõustik (maastikujooks, kaugushüpe, 60m jooks, kuulitõuge)

7.a                    7.b                   8.kl                  9.kl

3.tund             KK                  KIRJ              MATEM        GEO

4.tund             GEO               EK                  VK/INGL      MATEM

T, 28.09

Kooliõde on majas.

  • Tori Põhikooli 2022.aasta eelarve projekti esitamine (direktor)
  • 1.a klassi õppekäik „Sisalikuretk rabas“ Tuhu rabas. (õp Astrid)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Õpilased söövad lõunat, kui retkelt tagasi jõuavad (hommikul võiks süüa putru). Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Õp Astridi asendamine:

3. tund 5.a klassi matemaatika- õp Andra

5. tund kergejõustik jääb ära!

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  poisid

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Rita

  • Kell 14.50 kutsume kokku pikapäevarühma õpetajad direktori kabinetis, et läbi rääkida dokument “Pikapäevarühma töökorralduse alused” ja arutada veidi päevakava. (direktor)
  • Kell 19.00 2. klassi lastevanemate koosolek aulas (klassijuhataja Heli)

K, 29.09

2. tunni ajal 4.klassi eesti keele elektrooniline tasemetöö (direktor)

  • 29.-30.09 TÜ Tehnoloogiainstituudi Haridusrobootika osakond korraldab 3D printimise algkoolituse õpetajatele, osaleb Silver

Asendamine

4. tund informaatika 4. kl- direktor

5. tund informaatika 4. kl- haridustehnoloog

7. tund robootika 4.-6.kl – haridustehnoloog

  • 1.b klassi õppekäik „Sisalikuretk rabas“ Tuhu rabas. (õp Tiina)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Õpilased söövad lõunat, kui retkelt tagasi jõuavad (hommikul võiks süüa putru). Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Õp Tiina asendamine:

4. tund 5.b klassi matemaatika-  õppealajuhataja Kai

  • 6.-9. klassi jalgpallivõistlused Vändras.

Sõidetakse koos Sindi võistkonnaga.

Buss Tori kooli juures kell 8.30. Tagasi koolibusside ajaks.

Kooli poolt kaasa sai, pirukas ja jook.

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

N, 30.09

Kooliõde on majas.

  • Kell 9.00 Tori Põhikooli 2022.aasta eelarve projekti läbi arutamine koos  pidajaga (direktor)
  • 29.-30.09 TÜ Tehnoloogiainstituudi Haridusrobootika osakond korraldab 3D printimise algkoolituse õpetajatele, osaleb Silver

Asendamine

5. tund informaatika 8. kl- haridustehnoloog

  • 2. klassi õppekäik „Sisalikuretk rabas“ Tuhu rabas. (õp Heli)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Õpilased söövad lõunat, kui retkelt tagasi jõuavad (hommikul võiks süüa putru). Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

  • Ujumine 2. klass II rühm- jääb ära!
  • Kell 14.50 (6.b) aineõpetajate ümarlaud, et arutada, kas ja kuidas saab klassis õppimisega ja sotsiaalsete suhetega hakkama.
  • Juhtkonna nõupidamine peale ümarlauda (direktor)
  • Kell 18.00 5.b klassi lastevanemate koosolek aulas (klassijuhataja Kaja)

Kutsutud on hobutreener ja programmi “Saame tuttavaks, Tori hobune!” läbiviija treener Maila.

R, 01.10

1. tunni ajal 7.a klassi eesti keele elektrooniline tasemetöö

3. tunni ajal 7.b klassi eesti keele elektrooniline tasemetöö (direktor)

(inimeseõpetuse tund on 4. tund)

RAHVUSVAHELINE MUUSIKAPÄEV!

Koguneme vahetundides aulasse karaoket laulma!

Õp Rita ja õp Ülle sünnipäev!!!

Õpetaja Tõiv ei ole koolis, koolituspäev.

Asendab direktor

  1.  Muusika 1.b
  2. Muusika 1.a
  3. Muusika 4.kl
  4. Muusika 3.kl
  5. Muusika 2.kl
  6. Mudilaskoor 2.-3. kl
  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi õpetajate toas.
  • Õuesõppe päev 6.a  klassi õppekäik „Uurime raba “ Tuhu rabas. (klassijuhataja Merike)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Koolis lõuna ~13.00.

Õpetaja Merike Haas asendamine:

1. tund 7.a  eesti keel- õp Helene
2. tund –
3.-tund- 8.kl eesti keel- õp Anne
4. tund – 7.b eesti keel- õp Heli L
5. –

* TÕE ÖÖ (huvijuht)

kell 19.00-

Nädala plaan 20.-26.09.2021

E, 20.09

Kooliõde on majas.

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  1. Melissa Lisell Meedla
  2. Gerlin Miller
  3. Saskia Allik
  4. Elisabeth Pärnoja
  5. Grethe-Maria Rästa
  6. Airiin Lisett Saar
  7. Rosanna Salben
  8. Annabel Zaikina
  9. Isabel Täht
  10. Paula Valdaru
  11. Kreitlin Pilt
  • TÜ teaduskooli BIOLOOGIA ÕPIKODA (kokku 7 teemat)  10.30- 14.30 kab 25 (K. Maripuu)
  • teema EVOLUTSIOON JA TAIMED

Osalelevad:

Ardy Annus                            9.kl

Johannes Ergezinger               9.kl

Oskar Martsoo            9.kl

Angelika Savolainen               9.kl

Johanna Mihkelstein               9.kl

Ragnar Kirsi                            9.kl

Keiro Tarn                               9.kl

Meril Adeela Alev                  8.kl

Mai-Liis Põder                        8.kl

Merli Johanna Alev                8.kl

Helerin Lilleväli                      7.b kl

Keitlin Heily Hansumäe         7.b kl

Mathelyn Jaanimäe                 7.b kl

Pille-Riin Arop                       7.b kl

Sigrid Parm                             7.b kl

Laura Tasane                           7.b kl

Lisette-Aliine Ots                   7.b kl

Anna-Liisa Tuisk                    7.b kl

Guido Tael                              7.a kl

Karlis Ermanis                        7.a kl

Mattias Johannes Uus             7.a kl

Karl Lennart Mitt                    7.a kl

Kaur Aleksander Mitt             7.a kl

Looduse ainetunnid toimuvad 14 kabinetis.

3. 9. kl G

4. 7.a kl G

5. 8. kl K

6.  7.b kl G

7. 9. kl B

  • Õuesõppe päev 4.  klassi õppekäik „Uurime raba “ Tuhu rabas. (õp Heli Lilleste)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Kaasa piknikuks väike eine. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Programmis tutvuvad õpilased raba kui elukeskkonnaga ja õpivad tundma sealseid liike, nende kohastumusi ning omavahelisi seoseid. Programm avardab õpilaste silmaringi, arendab taju ja oskust märgata rabakoosluse eripära. Tutvustatakse raba kasutusvõimalusi ning hoidmise vajalikkust. Aktiivtegevustega uuritakse raba iseärasusi. Vaatluste ja sealsete arutelude põhjal mõistavad õpilased soode kujunemise lugu ning teavad erinevad soode arenguetappe. 

Koolis lõuna ~13.00.

Õp Heli Lilleste asendamine:

3. tund 8. kl A. matemaatika-   töötab koos klassiga

6. tund 6 A matem- õpetaja jõuab tagasi

  • Kell 16-18 Pärnu Kontserdimajas  XIII koolinoorte laulu- ja tantsupeo TEREPÄEV, osaleb õp Anne Rätsep

Tutvustatakse  XIII noorte laulu- ja tantsupeo kunstilist lähteideed, väärtusi ja  teekonda noortepeoni .

T, 21.09

  • 9.  klassi õppekäik “Eestimaa rahvuspargid” Matsalus Penijõel (õpetaja Anne Rätsep)

Buss kooli ees kell 8.15, tagasi koolibusside ajaks.

Kaasa piknikuks väike eine, kooli poolt saiake ja pirukas. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Eestimaa rahvusparkide programm keskendub Eesti looduskaitse süsteemi tutvustamisele rahvusparkide näitel. Saadakse põgusalt tuttavaks kõigi 6 rahvuspargiga ning põhjalikult tutvutakse oma kodule lähima rahvuspargi loodus- ja kultuuriväärtustega. Aktiivtegevuste käigus ehitatakse üheskoos rahvuspargi mudel ja mängitakse rollimängu. Rollimängu käigus saadakse teada erinevate sihtrühmade huvid ja vajadused kaitsealal.

Matk Matsalus ~1,5 tundi.

Õp Anne  asendamine:

1. tund – 5.a muusika, direktor
2. tund – 4.kl T käsitöö, õp Merike
3. Tund- 4.kl T käsitöö, õp Helene
4. tund – 6.b klassi T käsitöö, õp Kaidi
5. tund – 6.b klassi T käsitöö, õp Ülle
6. tund – 8.kl muusika, huvijuht Egert (valmistumine muusikapäevaks)
7. tund -6.b kl muusika, huvijuht   Egert (valmistumine muusikapäevaks)

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk

Kaasa Egert Mitt

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

Kaasa õp Anneli Raudsepp

  • Valla koolijuhtide koosolek Sindis kell 13, osaleb direktor
  • Kell 12 kirjastuse Avita infopäev Pärnus, osaleb raamatukoguhoidja Margot.

K, 22.09

  • Psühholoog Eva koolituspäev.

1.-3. klassi SPORDIPÄEV  4.-5. tunni ajal (õp Anneli)

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi I rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk

Karl-Martin Altmäe          

Roland Haas     

Helerin Järve                     

Laura Maasik                   

Jakob Mann                     

Ele Marii Meier               

Elis Mikkonen                 

Hella-Liia Põlluäär

Raivo Pällo

Karolin Ruumet

Kristin Tohv

Aireli Õunaid

Kaasa direktor

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

6.a klass Marion Ida Vinkler, Karolina Kask, Laura Tohv, Carmen- Liz Liiva, Liis-
Marii Nõmm, Karla Kuusik

6.b klass  Arabella Pavelson, Emma Roots ja Riho Selgis.

N, 23.09

4.-6. klassi SPORDIPÄEV  4.-5. tunni ajal (õp Anneli, õp Rita)

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 9.10 , aeg ujulas  9.50- 10.35

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  1. Hendry Aava
  2. Lorette Allik
  3. Birgit Mäe
  4. Alexander Andrekson
  5. Gloria Haas
  6. Jesper Hunt
  7. Sten Parm
  8. Sandra Saar
  9. Gregor Valdaru
  10. Lily Võigas
  • TÕE koosolek (huvijuht Egert Mitt)

R, 24.09

  •  

L, 25.09Maal elamise päev!