Nädal 28.09- 04.10

E, 28.09

Uue kuu koolieine sööjate registreerimine. Link ankeedile esmaspäevast kooli koduleheküljel ja e-koolis. Kõik, kes soovivad uuel kuul süüa, peavad registreeruma.

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I Erast, Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

  • Kooli kokk  Helena Juurik on  korralises tervisekontrollis Qvalitas keskuses kell 14.00.

T, 29.09

  • 7. klassi tasemetöö matemaatikas 4.-5. tunni ajal (direktor, õp Kaidi)

7.kl järgmine tund kunstiõpetus, kuhu jõuavad  nn jupphaaval.

Õp Kaidil matem 5A klassis, 5A klass ootab, kuni klass vabaneb ja tundi saab alustada.

  • Kooliõde alustab vastavalt sotsiaalministri määrusele nr 54 (13.08.2010) 3. klassi õpilaste ennetavat tervisekontrolli alates teisipäevast, 29.09.
    Ennetav tervisekontroll sisaldab pikkuse ja kaalu mõõtmist,  nägemisteravuse kontrolli, vererõhu mõõtmist, rühi kontrolli, luu- ja lihaskonna seisundi hindamist.
  • 4.-5. tund 4A ja 4B poised hobumajanduses, kaasa õp Rita. Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk

K, 30.09

  • 1.-2. tunni ajal õp  Kaidi Vabriti 7. kl M  tundi külastab mentor.
  • Muusikaõpetaja Anastassia koolitusel “Harjumaa muusikaõpetajate koolitus- ja infopäev Kuusalu rahvamajas”.

Asendamine:

2. 1.kl MU- direktor annab muusikat

3. 3.kl M- õp Heli L annab ainetundi

4. 4A Mu- õp Astrid annab ainetundi

5. 2.kl Mu- direktor annab muusikat

6. 4 B MU- õp Tiina K annab ainetundi

7. MUK 3 kl- psühholoog Eva annab PPR

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli Raudsepp ja Silver Silluta

  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B tüdrukud  hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses, kooli juurest saadab ära direktor.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

  •  kell 19.00 toimub 1.kl lastevanemate koosolek zoomi keskkonnas (õp Heli Mitt)

N, 01.10

  • Õp Annikki õppepuhkus alates 6. tunnist.

Asendamine:

6. tund PPR 1. klassis-  direktor

7.tund 9. kl õpilase eesti keel- jääb ära

  • TASEMETÖÖ matemaatikas

1.-2. tunni ajal 4B (õp Tiina K, direktor) .

Töö toimub oma klassis. Õp Tiina tuleb ka töö juurde, AJ on koos klassiga.

Õpilastel PKK, M.

4.-5. tunni ajal 4A (õp Astrid, direktor)

Õpilastel  M, E

  • Peale 3. tundi TÕE kokkusaamine direktori kabinetis.(director)
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde kell 14.50 direktori kabinetis (direktor)

R, 02.10

Toimub 3 9. Klassi õpilaste antud tundi.

9. Klass peab ka korda!

Edasi jätkub päev tavapäraselt. Jooksvalt  õpetajate infovahetund (direktor)

Nädal 21.-27.09.20

E, 21.09

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I Erast, Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

  • Kell 15.00 Tori Põhikooli eelarve 2021 projekt  arutelu valla haridusjuhtidega  koolimajas (direktor)

T, 22.09

  • 7. kl loodusõpetuse tasemetöö  1.- (2.) tunni ajal kab 25  (K. Maripuu) 17 osalejat

2.tund 7. kl  vene keel/ inglise keel (õpilased jõuavad jooksvalt)

 Loodusainete klassis 2. tund 6 B klass.(ootab)

  • SPORDIPÄEV 1.-3. klassile 2.-3. tunni ajal (õp Anneli Raudsepp)
  • 4.-5. tund 4A ja 4B tüdrukud hobumajanduses, kaasa õp Anneli. Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk
  • Kell 14.40 õpetajatele sisekoolitus digiõpikutest arvutiklassis (haridustehnoloog Sirli Sossi)

K, 23.09

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli Raudsepp ja Silver Silluta.

  • SPORDIPÄEV  6.-9. kl 3.-4. tunni ajal (õp Rita Petersell, õp Anneli Raudsepp)
  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B poisid hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses, kooli juurest saadab ära direktor.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

Õpilased kohtuvad Eesti Vabariigi presidendiga, kes kell 14 külastab hobusekasvandust.

  • Kell 14.40 õpetajatele sisekoolitus digiõpikutest arvutiklassis (haridustehnoloog Sirli Sossi)

N, 24.09

  • Psühholoog Eva Palk 24.-25.09.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“.
  • 4. klassi tasemetöö loodusõpetuses

1.-2. tund 4A (õp Astrid Roosileht)               15 sooritajat

4.- 5 tund 4 B  (õp Tiina Käärmann)    11 sooritajat

  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde kell 14.50 direktori kabinetis (direktor)

R, 25.09

Maakonna rahvaraamatukoguhoidjate õppepäev Tori raamatukogus alates kell 9.45.

  • Psühholoog Eva Palk 24.-25.09.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“.

Asendamine  6.-7. kl PPR-  õppealajuhataja

  • • Õp Tiina Liiv õppepuhkus – Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava. Õpilane töötab klassis.
  •  Peale 2. tundi õpetajate infovahetund (direktor)

SPORDIPÄEV 4.-5. klassile 2. -3. tunni ajal (õp Rita Petersell ja õp Anneli Raudsepp)

Nädala 14.-20.09 plaan

E, 14.09

         Algab 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I Erast, Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

*Kell 16.30 Tori valla haridus- ja noorsookomisjoni koosolek kell 16.30 Tori Põhikoolis.

Ringkäik Tori koolis.

T, 15.09

  • Psühholoog Eva Palk osaleb terviseedenduse veebikonverentsil  2020: Vaimne tervis – nähtamatust nähtavaks
  • Hobumajandus

4.-5. tund  4A ja 4B poisid hobumajanduses, kaasa õp Rita.  Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk

  • Kell 14.40 ERASMUS+ projektiliikmete koosolek- arutame uut sõlmitud lepingu lisa .

K, 16.09

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli Raudsepp ja  Silver Silluta.

  • Hobumajandus

2.-3. tund  5A ja 5B tüdrukud  hobumajanduses, kaasa õp Merike H

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

6.-7. tund 6. klass vabatahtlikud tüdrukud   hobumajanduses, kooli juurest saadab ära direktor.

Tunni aeg  hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

N, 17.09

Meeri Rätsep on küsinud vaba päeva

Asendamine 5.-6. tund PPR 2. kl- direktor

  • Sirli Sossi kell 15.00-17.00 osaleb  II kooliastme Opiqu digiõpikute koolitusel Tallinna 21.Koolis (Raua tn 6).  Enne seda kohtub Tallinna 21. Kooli  haridustehnoloogiga.

Asendamine  5. tund 3. klassi inglise keel- õp Heli Lilleste

* Juhtkonna koosolek kell 15.00 direktori kabinetis.

R, 18.09

Meeri Rätsep on küsinud vaba päeva

Asendamine 6. tund PPR 2. kl- õppealajuhataja

SÜGISE SÜNNIPÄEVA TÄHISTAMINE KLASSIDES

MAAILMAKORISTUSPÄEV

  • Kell 12.00 kirjastuse Koolibri infopäev, osaleb Margot Peedimaa.
  • Psühholoog Eva Palk 18.09.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.

Asendamine 6.-7. tund PPR 4A klass-

  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund (direktor)

L, 19.09

Tori  kooli kunstmuruväljakuga staadionil korraldatakse Pärnumaa meistrivõistlused jalgpallis (Tori SK ja Pärnumaa SL).

Nädala 07.-13.09 plaan

Raamatukoguhoidja Margot on vaba

T, 08.09

  • 2.-3. tunni ajal 5 B õppekäik ajaloos Levikivi tallu (T.Tammela)

Buss kooli juures 9.05, tagasi  10.50.

2. tund on ajalugu

3. tund – tehnoloogia ja käsitöö

  • Hobumajandus

4.-5. tund  4A ja 4B tüdrukud hobumajanduses, kaasa õp Anneli

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk

K, 09.09

Psühholoog Eva Palk perenõustamise täiendõppekoolitus Tartus

  • Hobumajandus

2.-3. tund  5A ja 5B poisid  hobumajanduses, kaasa õp Merike H

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

6.-7. tund 6. klass vabatahtlikud  hobumajanduses, kaasa direktor

Tunni aeg  hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

  • 4A klass klassipiknik kell 15- 17 (õp A.Roosileht)
  • Alustab discgolf 8. tunni ajal (juhendaja Meeri Rätsep)

N, 10.09

  • 5.-6. tunni ajal 5 A õppekäik ajaloos Levikivi tallu (T.Tammela)

Buss kooli juures 12.05, tagasi  13.45.

5. tund on inglise keel

6. tund on ajalugu

*  kell 14.00 Toris vallamajas  võrgustiku koosolek, osaleb direktor

* Juhtkonna koosolek kell 15.00 direktori kabinetis.

* Alustab  fotograafia ring 8. tunni ajal (juhendaja Ülo Soomets)

R, 11.09

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus  –  Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.
  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund (direktor)
  • Alustab 3. klassi LIIKLUS 7. tund  (Pille Usin)

P, 13.09

Tori valla lahtised MV discgolfis.

Õpikute jagamine!

Sellel õppeaastal toimub õpilastele õpikute laenutamine  veidi teisiti. Iga õpilane laenutab õpikud raamatukoguhoidja käest enne õppetöö algust. Töövihikud annab kätte aineõpetaja esimestes tundides.

Ootame õpilasi koolimajja kindlatel kellaaegadel.

Esmaspäev, 24.08

Kell 10-12   2. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (Heli L klassis).

Kell 13-15   3. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kabinetis 20).

Teisipäev, 25.08

Kell 10-12   4. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (Heli M klassis).

Kell 13-15   5. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kab 22).

Kolmapäev, 26.08

Kell 10-12   6. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kab 12).

Kell 13-15  7. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kab 14).

Neljapäev, 27.08

Kell 10-12   8. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kab 25).

Teisipäev, 1. september
~Kell 10-12  (peale klassijuhataja tundi) 9. klassi õpilastele õpikute laenutamine koolimajas (kab 10).

Laenutus toimub õpilaspileti ettenäitamisel. Kellel on õpilaspilet kadunud, võtab kaasa ID kaardi või muu dokumendi.

Kellele ei sobi välja pakutud aeg, võtab klassijuhatajaga ühendust ja teatab, millal saab koolimajja õpikute järele tulla.

Pille Usin

Tori Põhikooli direktor

55667330

Vabad töökohad!

Tori Põhikool ootab oma kollektiivi tööle järgmisi spetsialiste ja õpetajaid:


logopeed 1,0 ametikohta

matemaatika õpetaja  0,7  ametikohta (15 tundi III kooliastmes)

eesti keele ja kirjanduse  õpetaja  0,5 ametikohta (11 tundi II kooliastmes)

inglise keele õpetaja 0,45 ametikohta  (10 tundi) 

Avaldus, kvalifikatsiooni vastavust tõendavad dokumendid ja CV saata  3.augustiks 2020  kool@toripk.ee  või Virula 11, Tori alevik, Pärnumaa 86801.
Info 55667330 (direktor)

Lõpuaktus

9. klassi lõpetamiseks toimub laupäeval, 13.juunil kell 11.00 virtuaalne lõpuaktus (zoom.meeting), mida iga lõpetaja, lapsevanem ja külaline saab vaadata oma koduarvutis või nutiseadmes. Link aktusele asub ~kell 10.45 e-koolis, kooli koduleheküljel ja kooli FB lehel.

1.-8. klassi õppeaastat lõpetav aktus…

… zoom.meetinguna toimub E, 08.06 kell 10.
Link aktusele kooli koduleheküljel, e-koolis ja kooli fb lehel.


Tunnistused jagab klassijuhataja järgmiselt:


1.kl- T, 09.06 kell 10
2.kl- T, 09.06 kell 10 ja/või kell 15.45
3A kl- T, 09.06 kell 14.15
3B kl- T, 09.06 kell 12
4 A kl- E, 08.06 kell 12
4 b kl- E, 08.06 kell 18
5.kl- T, 09.06 kell 9.00, 10.00, 11.00
6.kl- T, 09.06 kell 14
7.kl- E, 08.06 kell 14
8.kl- T, 09.06 kell 9, 9.25, 9.50 ja 10.15