Nädal  03.-09.06.19

  1. klassi õpilastel ei ole tunde, konsultatsioonide ajad vt koduleheküljelt.

 

E, 03.06

1.-8. klassi õpilastel  on vaba päev, koolipäev on ette tehtud laupäeval, 1.septembril 2018.a.

* kell 9.00 majandusjuhatajate koosolek Toris vallamajas teemal „Toiduainete ühishange“, osaleb Lili Jürissoo.

  1. klassi eesti keele lõpueksam kell 10.00- 13.00 aulas. (direktor)

Lõpueksamikomisjon on kinnitatud  järgmises koosseisus:

Pille Usin  – esimees

Merike Haas 

Juta Lange-Nõmm

Kai Kukk

 

T, 04.06

* 8. klassi õpilaste kooli matemaatika eksam kell 10.00-  12.00 aulas. (direktor)

  1. klassi õpilased ei ole tundides.

* 2 B ja 3 B klassiga kinno,  film „Loomade salaelust“ Apollo kinos Pärnus (klassijuhatajad).

Buss kooli ees kell 9.10, tagasi ~12.45. Söömine II söögivahetunnis.

* Alates kell 15.00 tuleb rahvamaja juhataja aulasse üles panema kaunistusi järgmiseks päevaks.

 

K, 05.06

* 2.- 8. klassi õpilastele pannakse hinded välja (~15.00)

  • kell 17.00 Tori Põhikooli aulas vallavanema vastuvõtt  õpilastele, kellel on
    väga head õpitulemused (olümpiaadid, konkursid, viktoriinid)

Tori Põhikoolist kutsutakse:

Õpilase nimi Õpilase vanemate nimed Klass Õpilase tulemused Juhendaja/õpetaja
1.     Jakob Martsoo   3A 2. koht maakondlikul kunstikonkursil Jane Lumijõe
2.     Markus Dreimann   3B 3. koht rahvastepallis Pärnu maakoolide MV 1.-3. kl

3. koht saalijalgpallis 1.-3. kl

3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil

 

 

 

Heli Mitt

3.     10. Sander Loite   3B 3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil Heli Mitt

 

4.     Jakob Sanglepp   3B 3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil

 

Heli Mitt

 

 

5.     Ralf-Marcus Rohtla

 

  4 2. koht Pärnu maakoolide MV rahvastepallis 4.-5. kl

Eripreemia maakondlikul kunstikonkursil töö „Arraku jälgedes“ eest

 

 

Tiina Tominga-Ergezinger

6.     Liis-Marii Sams   5 3. koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil 4.-6. kl.

2. koht maakondlikul kunsti- ja käsitöönäitusel

Vilja Jansen

 

 

Anne Rätsep

7.     Ardy Annus   6 2. koht maakondlikul kunstikonkursil Tiia Kass
8.     Johannes Ergezinger

 

  6 3.-4. koht tehnoloogiakonkursil

1. koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

Mairo Sepp

Eva Jansen-Mann

9.          Oskar Martsoo   6 1. koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

1. koht Jutuvestjate konkursil

Eva Jansen-Mann

Merike Haas

10.   Johanna Mihkelstein   6 Eripreemia maakondlikul kunsti- ja käsitöönäitusel Anne Rätsep
11.   Ivo Järviste   7 3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“ Vilja Jansen
12.   Keidi Kask

 

  7 3. koht Pärnu maakoolide sügiskrossil

3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“

2. koht Pärnu maakoolide kevadkrossil

 

Vilja Jansen

 

13.   Liisa Mann   7 3. koht muusikaviktoriinil Anne Rätsep
14.   Rasmus Ulp

 

  7 3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“

1.koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil

2.koht informaatikaolümpiaadil

Vilja Jansen

 

Vilja Jansen

Silver Silluta

15.   Marii-Eliise Lumijõe

 

  8 Finalist Pärnu linna ja maakonna solistide  lõppkontserdil  SÜGISULG

3. koht muusikaviktoriinil

1.koht kooliliiga võrkpallivõistlusel 6.-9. klassile

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkondlikul voorul 5.-8. kl.

3. koht võrkpalli kooliliiga 6.-9. klassi neidude piirkonna finaalis

Anne Rätsep

 

Anne Rätsep

 

 

 

Kai Kukk

 

16.   Carl Robyn Valdaru   8 3.-4. koht tehnoloogiakonkursil Mairo Sepp
17.   Henry Veeväli   9 3. koht muusikaviktoriinil

3. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 4,9

Anne Rätsep

 

Kaja Maripuu

 

18.   Carl Aadam Vihrov

 

  9 1.koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

2.-4. koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil

Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 5,0

Eva Jansen-Mann

 

Vilja Jansen

19.   Sander Aas   9 Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 4,8  

 

N, 06.06

* 12.30 POLi tänupäev   2. korruse saal, Akadeemia 2 Pärnu (endine maavalituse maja)

Tänupäeva ametlik osa kestab orienteeruvalt 110 minutit, mille järel on samas saalis väike suupiste ja tort.

Tervituskõned (POL üldkogu esimees Andres Metsoja ja hariduskomisjoni esimees Arno Peksar), muusikalist elamust pakub Trio KUMA, tublide tunnustamine ja tänamine (kokku 107 inimest) ning suupisted ja tort. Päeva aitab läbi viia noor näitleja Sander Rebane.

Kutsutud:

  1. Liis Marii Sams Tori põhikool
  2. Keidi Kask Tori põhikool
  3. Rasmus Ulp Tori põhikool
  4. Marii-Eliise Lumijõe Tori põhikool
  5. Henry Veeväli Tori põhikool
  6. Carl Aadam Vihrov Tori põhikool
  7. Kai Kukk Tori põhikool, õpetaja

* 2. tunni ajal  TÕE õppeaasta kokkuvõtete tegemine (huvijuht)

* ÕPPENÕUKOGU  kell 15.00 kab 22

Päevakord:

  1. Õpilaste järgmisse klassi üleviimine, täiendavale tööle jätmine ( „Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg1. ).
  2. Vajadusel õpilasega käitumise arutamine ( „Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 3 lg2. ).

* 2 A klassi piknik Oore külas koos vanematega (klassijuhataja)

* 3 A klassi vanematega klassiõhtu Jõesuus (klassijuhataja).

 * 4. klassi klassiõhtu koos vanematega koolimajas (klassijuhataja)

 

R, 07.06

1.-8. klassi ekskursioonide päev (klassijuhatajad)

1, 2 A, 2 B-           Olustvere, kaasa klassijuhatajad ja õp Anneli

3 A, 3 B-               Viljandi, kaasa klassijuhatajad ja Greneti ema

  1. klass- Rõuge, kaasa klassijuhataja ja õp Annikki

5., 7. klass-            Tartu, kaasa klassijuhatajad ja huvijuht

  1. ja 8. klass- Helsingi, kaasa klassijuhatajad ja Oliveri ema