Autoriarhiiv: infojuht

Nädal 08.-14.04

E, 08.04

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

 

T, 09.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Tervisekontroll perearstikeskuses (direktor)

Sõit suure koolibussiga kell 8.15 kooli eest, tagasi jalgsi.

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass koolimajas, (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • -6. tund 5. klassi P (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

 

K, 10.04

* Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor (õp Kai Kukk)

Interaktiivne, kabinetis 23

9.00- 10.00     5. klass Meril Adeela Alev, Liis Marii Sams

10.30- 11.30   6. klass Oskar Martsoo, Keiro Tarn

12.00- 13.00   7. klass Keidi Kask ja Rasmus Ulp (söövad I vahetunnil)

13.30- 14.30   8. klass Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe

* 2 A ja 2 B Kurgjal programmis „Lihavõtted“ kell 10.00- 12.00 (klassijuhatajad)

Buss kooli ees kell 9.10. Tagasi 12.45.

Söömine II söögivahetunnil.

Vabaks jäävad õpetajad:

  1. tund õp Mairi (2A)
  2. tund õp Anneli (2B)

 

N, 11.04

* Koolilapsed loodusturismis  töötuba  Tuka talus.(kaasa õp Anneli Raudsepp)
Buss stardib Tori kooli juurest kell 8.15.
Töötoa sisu:
Tori kui jätkusuutlik ettevõtluskeskkond turismisektoris.
Tuka talu lugu.
Tagasi kooli poole hakkame sõitma umbes kl 11.15.

Alates 5. tunnist jätkuvad tunnid.

  Nimi  klass
1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

* 4. kl inglise keele olümpiaad kell 11 Sindi Gümnaasiumis

Osalevad: Karola Jõepere, Laura Tasane, Elis Hunt

Sõit  direktori autoga kell 10.20.

* 2. tunni ajal 3 B klassis VEPA vaatleja.

*  Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimängus 5. klassidele Pärnu Keskraamatukogus kell 12.00 (õp Merike Haas) osalevad:

Meril Adeela Alev

Liis Marii Sams

Jakob Ergezinger

Rain Viira

Õpilastega läheb kaasa raamatukoguhoidja Daivi Jõerand.

* Jutuvestjate konkursil kell 12.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis (õp Merike Haas) osalevad

  1. kl Oskar Martsoo– “Kalevipoeg” (A. Must “Põrgu värk”)

             Johannes Ergezinger – “Kuidas Kalevipoeg endale hobuse sai ja sellega kündis”  (M. Eiseni  “Esivanemate varandus”)

Õpilastega läheb kaasa  majandusjuhataja Lili Jürissoo.

Buss kell 11 kooli ees, võtab peale nii jutuvestjad kui ka nutimängu lapsed ning saatjad, pärast tagasi.

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates 5. tunnist.

Asendamine.

  1. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  2. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  3. tund 4. kl PPR – direktor

 

R, 12.04

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

* VARIA viktoriin 5.-9. klassile Lihula Gümnaasiumis  (Daivi Jõerand)

Osalevad: Marie Tominga 9.kl, Marii-Eliise Lumijõe 8.kl, Jacklyn Jaanimäe 7.kl, Johannes
Ergezinger 6.kl, Ragne Rohtla 5.kl.

Ühisbuss valla koolide võistkondadele (kaasa läheb  huvijuht Tessa)

kell 9:50 Sindi Gümnaasium;
– kell 10:10 Tori Põhikool;
– kell 10:35 Are Põhikool;
– kell 10:50 Sauga Põhikool.

Koolitoitu ei saa, palun eine ise kodust kaasa võtta.

Huvijuhi asendamine  4. kl PPR-s

  1. tund- majandusjuhataja Lili

* Digipädevuse tasemetöö 8. klassi õpilastele (va Keijo, Markus ja Sander, Marii- Eliise Lumijõe,  kes on tundides) (informaatika õpetaja Silver Silluta)

Töö toimub kabinetis 22 (direktor)

8.15- 9.15 I osa

9.30- 10.30 II osa

* 6. klass osalemine projektis „Kaitse end ja aita teist“.:

4.-5. tunni ajal Päästeameti  loeng

  1. tunni ajal KEAT koolitus „Turvaline internet“, koolitab noorsoopolitseinik Andrea Rebane.

*Koolitus Pärnus “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine” kell 12:00-17:00.

Osalevad õp Anne R, õp Jane , õp Siiri
Toimumiskoht: Pärnu Rajaleidja keskus – Metsa 1, Pärnu
Koolitaja: Ivica Mägi

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne  käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad,  võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

Õp Anne R asendamine :                            Õp Jane asendamine:

4.7. kl muusika- direktor                               4. käeline- õppealajuhataja

  1. klj asendatud KEAT loenguga 5. eesti keel- direktor
  2. 9. kl MU- asendatud matemaatikaga 6. keh. kasv –
  3. lastekoor jääb ära 7. PPR- õppealajuhataja

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes, õpetaja lahkub peale 1. tundi.

Asendamine:

  1. tund 9. kl kirjandus- õpilased klassis
  2. tund 8. G- õpilased klassis
  3. tund 3 A K eesti keel- töötab koos klassiga
  4. tund 4. kl PPR- direktor
  5. tund 4. kl PPR- direktor

 

L, 13.04

* kell 11.00 toimub Sindi võimlemispidu, kus on lubanud osaleda ka mõlemad Tori kooli tantsurühmad. Tantsud „Rulli, rulli“ ja „Liblikad“. Õp Andra Sõmer

Buss kooli ees kell 10.00, tagasi ~ 13.00

TÜRI- TORI kanuumatk lõpeb kooli juures.

Söökla toitlustab 680 inimest kell 15.00- 23.00.

Vabatahtlikud abilised oma köögimeeskonnale.

Kell 11.00- 14.00 köögis kartulikoorimises Lili ja Tiina T-E

Kell 14.00- 17.00 Kell 17.00- 20.00 Kell 20.00- 23.00
Tiina K Tiia Juta
Hanna Heli M Andra
Eva Marii- Eliise Kaja

 

P,14.04

Tori valla laulukonkurss Sindi seltsimajas kell  13.30. (kestab umbes 3 tundi)

Iga pere tuleb iseseisvalt kohale. Palun muusikaõpetajatel panna info e-kooli.

1.-2. klass

  1. Eleanora Salben “Tip-tap päikeseratas”
  2. Amalie Ergezinger “Ema”
  3. Loore Kallaste ”Miks?”

3.-4. klass

  1. Liis-Marii Nõmm „Väike ööbik“
  2. Arabella Pavelson „Poriste põldude laul“

5.-6. klass

  1. Liis Marii Sams „Oma tuba, oma luba“

7.-9. klass

  1. Jacklyn Jaanimäe „Laia taevaliua sinal“
  2. Mirelli Loite „On läinud aastad“

3. Marii-Eliise Lumijõe „Kaks kuukiirt“

LIIKLUSKORRALDUS MUUDETUD 02.04.2019

Toris kooli lähedal on muudetud liikluskorraldust. Palun jälgida märke! 
Tori aleviku poolt tulles peab teed andma Tori kooliteelt pööravatele liiklusvahenditele, kellel on peatee! PILT
Enam ei kehti selgeks harjutatud parema käe reegel!!!

Nädal 01.-07.03

MTÜ Tulevikuhariduse PIRN kaasava hariduse  audit 01.04- 02.04.2019 meie koolis

MTÜ Tulevikuhariduse PIRNi (edaspidi PIRN) poolt läbi viidav haridusasutuste (edaspidi HA) auditi (edaspidi Audit) eesmärk on anda valdkonna spetsialistide poolt fookuspõhine sõltumatu hinnanguvaba ülevaade konkreetse kooli või lasteaia hetkeseisust, mis on selle HA edasiste arengutegevuste aluseks. Nõustamisprogramm viiakse läbi meeskondlikult, mille aluseks on PIRNi meeskonnaliikmete erinevad teineteist täiendavad kompetentsid. Auditi aluseks on PIRNi poolt kokkupandud nõustamisprogramm (edaspidi Programm), mis lõpeb kirjaliku tagasiside raporti esitamisega.

 

E, 01.04

MTÜ PIRNi liikmete tunnivaatlused

8.30- 10.00 saabuvad Margus Saks ja Tiia Lister,  vestlus direktoriga

  1. tund 2 B eesti keel tunnivaatlus (kab 21)
  2. tund 3 A tunnivaatlus
  3. tund 9. kl matem tunnivaatlus (kab 13)
  4. tund 8. kl ajalugu tunnivaatlus (kab 22)
  5. tund kohtumine TÕE  liikmetega

Peale tunde ümarlaud kõik tugiõpetajad (Kai, Annikki, Stella, Heli M, Heli L, Jane, Juta, Siiri, Hanna)

Õpetaja Astridil on vaba päev,  asendamine 2 A klassis:

  1. eesti keel- Heli M
    2. keh kasv-
    3. matem- Heli M
    4. eesti keel- Annikki
    5. käeline- Heli L
    6. PPR- Juta
    7. PPR- Juta

 

T, 02.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

MTÜ PIRNi liikmete tunnivaatlused

  1. 1. kl eesti keel tunnivaatlus
  2. 5. kl kirjandus tunnivaatlus (kab 10)
  3. 3 B eesti keel tunnivaatlus
  4. 2 B matemaatika tunnivaatlus (kab 21)
  5. 6. kl eesti keel tunnivaatlus (kab 10)
  6. 8. kl muusikaõpetuse tunnivaatlus (kab 14)
  7. vestlus lapsevanematega ( hoolekogu liikmedMarkko Virkus, Annika Parm)

Peale tunde ümarlaud kooli kõigile õpetajatele

* 10.30 ehituskoosolek  huvitoas (majandusjuhataja)

* Registreerida digipädevuse katselise tasemetöö tegemiseks 8. klass. Töö viiakse läbi reedel, 12.04 1.-3. tunni ajal kabinetis 22 (direktor)

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass, tund toimub koolimajas, poisid ja tüdrukud koos (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • -6. tund 5. klassi T (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

 

K, 03.04

* Kell 9.30- 11.00 programmid Pärnu Pernova loodusmajas

  1. klass „Lemmikloom“ (õp Heli L, tugiisik Hanna) 3. tund9. kl matem koos klassiga

3 A klass „Kaart, kompass“ (õp Jane ja Annikki)

Buss kooli ees kell 8.45, tagasi  11.45.

* Töö- ja karjäärimess Pärnu kontserdimajas kell 12- 16 (osaleda võivad enne registreerunud õpilased 8. ja 9. klassist)

Teatanud on Andris, Liisa, Anne- Mai, Maiker, Enar, Rain S, Janar, Eva- Maria, Marie, Karmen, Carl Aadam.

Koolist lubatud lahkuda kell12.16 bussile.

* kell 13 huvitoas 1. klassi õpilase TT probleemide lahendamise ümarlaud.

 

N, 04.04

Tugiisik ja õpetaja  Siiri Metsa asendab õp  Evi Ringmäe.

* kell 18.00 aulas koosolemine 8. ja 9. klassi õpilastele ja vanematele.

* Tutvustame  muljeid mobiilsusest (reisist) Kreekasse. Peame plaani, kuidas võtta vastu prantslasi, kes tulevad meie kooli 2. mail ja kuidas aasta pärast minna mobiilsusesse Prantsusmaale.

* 9. klassi vanematele jätkub koosolek lõpueksami korra tutvustamise ja lõpuaktuse korraldusküsimustega.

 

R, 05.04

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

Lasteraamatupäev  “Igas raamatus on…” 1.-3. klassile  3. tunni ajal.  (Daivi Jõerand)

LASTERAAMATUPÄEVA PLAKAT

Külalisesinejateks on 3 4. klassi tüdrukut: Aile, Helerin ja Sigrid.

Seal tutvustavad lisaks minule mitmed lapsed raamatut, mis on nende jaoks huvitav ja kaasakiskuv olnud.

Kui aega jääb, teeb Tessa lõpus mõne mängu.

* Emakeeleolümpiaad Paikuse Põhikoolis kell 12.15- 13.45)

Buss kooli ees 11.35. Enne seda sööma kell 11.25.!

  1. klass emakeeleolümpiaad (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

Sigrid Parm

Helerin Lilleväli

5.- 6. kl emakeeleolümpiaad (õp Merike Haas)

  1. kl Maribel Lauri

             Mai- Liis Põder

  1. kl Oskar Martsoo

              Johanna Mihkelstein

* 5. klassi klassiöö (klj Rita Petersell)

SULGPALLI PERETURNIIR 2019 

Reedel 5. aprillil kell 17.00 Tori Põhikooli võimlas Võisteldakse sulgpalli paarismängus. Võistkonda kuulub Tori Põhikooli õpilane koos oma ema-, isa, vanaema-, vanaisa-, õe- või vennaga. Registreerimine kohapeal enne turniiri algust. Parimatele auhinnad! Toetajad: Tori Vallavalitsus, Tori Spordiklubi

 

L, 06.04

Naiskooride laululaager aulas kell 10.00- 14.00 (korraldab Kalli Rõõmusaare)

Nädal 25.-31.03

E, 25.03

* Laulupeo II ettelaulmine Pärnus (A. Rätsep)

Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl, Anne-Mai ja Marie 9. kl

Väljasõit kooli juurest ühisbussiga kell 12.20. Enne söömine sööklas  (peale 4. tundi).  Üritus kestab kuni 17.00.

* Valla haridusjuhtide koosolek kell 11- 14.30, kutsutud direktor

11:00 – 12:00 Vestlus Pärnumaa Kutsehariduskeskuse direktoriga

12:00 – 13:30 Aruteluteemad

· Elukohajärgse kooli määramine

· Kooli vastuvõtukorraga seonduv

· Arengukavad ja tulemusnäitajad

· Koosseis ja eelarve, edasiste tegevuste visioon

· Muud teemad

13:30 – 14:30 Ringkäik kutsehariduskeskuses

 

T, 26.03

* Võrkpalli Kooliliiga finaal Häädemeestel (õp Rita Petersell)

Väljasõit kell 8.15, tagasi koolibusside ajaks.

Võistkond:   Karmen Toomet, Eva- Maria Reppo, Liisa Leesmäe, Anne- Mai Lilletai (9 ) Aria Kohtla, Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe(8), Melissa- Liis Lainet ja Mary Elisee Reinsalu (7).

Õp Rita asendamine (palun õp Annelil hoolitseda , et  tund hakkaks toimima):

3.-4. tund -4. kl tüdrukud ( tunni  korraldavad  Sigrid Parm ja Lisette- Aliine Ots)

5.-6. tund- 5.kl  tüdrukud (tunni korraldavad Maribel Lauri ja  Meril Adeela Alev)

  1. tund- 9. kl poisid (tunni korraldab Maiker)

*  2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses poisid:

3.-4. tund 4. klass (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

5.-6. tund 5. klass (direktor)                        

 

K, 27.03

 

N, 28.03

* Tugiisik Hanna Rätsep on tasemekoolitusel Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis.

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates 5. tunnist.

Asendamine.

  1. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  2. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  3. tund 4. kl PPR- majandusjuhataja Lili

* Õp Rita on  küsinud vaba päeva.

Asendab           direktor

2.tund 9. kl poisid

  1. tund 8. kl poisid

4.tund 7. kl P

  1. tund –
  2. tund 6. kl T- iseseisvalt, korraldab Marleen
  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ Tipu looduskoolis. Säästlik elustiil – looduses loodusega koos.  (kaasa Anneli Raudsepp)

Buss väljab kooli eest kl 9.15, tagasi jõutakse kl 14-ks.
Programmi kirjeldus: Programm toimub Tipu Looduskooli õuealal. Noored viivad
erinevates punktides läbi katseid päikse-, tuule-, ja veeenergiaga seoses,
tutvuvad kohapealsete säästva ehituslahendustega (nt. päikesepaneelid,
päikesedušš, murukatus, kompostkäimla, saviehitus). Nad katsetavad savisegu
valmistamist ja kasutamist ning lahendavad ülesandeid seoses
komposteerimise, looduses leitavate söödavate taimedega ja kohaliku toiduga.

Töötoa eesmärk:
* Tutvustada noortele loodust ja ressursside säästvaid majandamise võimalusi.
* Selgitada noortele taastuvate energiaallikate olemust läbi praktiliste tööde.
* Suunata noortele säästvamale tarbimisele ning seletada selle olemust ja tähtsust.
* Tutvustada noortele Tipu Looduskooli tegevusi.

Kohapeal pakutakse õpilastele lõunasööki.

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

 

  • 2 A ja 3 A kinos. (klassijuhatajad)

Väljasõit kell 11.30, tagasi koolibusside ajaks.

Söömine kell 11.15.

 

R, 29.03

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

Asendamine:

  1. tund 3 A K matem- direktor
  2. tund 9. kl kirjandus- õpilased klassis
  3.  –
  4. tund 8. G- õpilased klassis
  5. tund 3 A K eesti keel- töötab koos klassiga
  6. tund 4. kl PPR- direktor
  7. tund 4. kl PPR- direktor

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

Asendamine:

  1. tund 4. kl PPR- õpilased on vaatamas lauluvõistlust aulas

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

* Robomadin (infojuht Silver Silluta)

Robomadin 2019 toimub Pärnu Ülejõe Põhikoolis.

* 4.-9. klassi lauluvõistlus 5. tunni ajal (A. Rätsep)

* 3 A klassi klassiöö (õp Jane Lumijõe)

 

L, 30.03

* Vändra Vaprus on üürinud võimla jalgpallivõistlusteks.

Nädal 18.-24.03

17.-22.03.2019  toimub   mobiilsus  reis Kreekasse (Erasmus+ projekti WONDER raames),  külastatakse Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli.     

Puudub 9. klass ja 6 õpetajat. Tunnid asendatakse.

 

E, 18.03

* kell 11.00 ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

 

T, 19,03

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses tüdrukud:

     3.-4. tund 4. klass (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

     5.-6. tund 5. klass (kooli juurest saadab õpilased ära klassijuhataja õp                Rita)       

* Pärnu Spordiliidu koolitus projektide kirjutamisest Saugas, osaleb Andra           Sõmer.

Koolitants 7. tunni ajal 1.-3. klassile lükatakse kolmapäeva peale.

* Lastekoori   4 H lauljad   Räämal proovis kell  10.00- 14.00.                                          Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl .

     Sõit peale esimest tundi tantsujuht Andra autoga. Koolist kaasa väike eine!

     Tagasi liinibussiga!

 

K, 20.03

* VARIA viktoriin 1.-3. klassile (õp Jane Lumijõe ja õp Heli Mitt) kell 11.00 Pärnus.

     Osaleb 2 võistkonda:

     3 A Andre Mikk Abel

            Ramon Kuningas

           Marion Ida Vinkler

     3B Sander Loite

            Jakob Sanglepp

            Markus Dreimann

     Buss  kell 10.00. Kaasa  Marii- Eliise Lumijõe 8. kl.

    Söök II söögivahetunnil.

* 7. tunni ajal koolitants 1.-3. klassile (Andra Sõmer)

Laura Liisi näitering jääb ära!

 

N, 21.03

* KÄNGURU (õpilaste juures on õppealajuhataja Kai)

  1. tunni ajal nooremad õpilased kab 14

     PRE-EKOLIERID(1.-2. klass)- 9

     Roland Haas

     Jakob Mann

     Raivo Pällo

     Andero Aas

     Karilin Heidy Hansumäe

     Johanna Mirell Tamm

     Kristo Kuningas

     Christofer Müller

     Andra Altmets

EKOLIERID(3.-4.klass)- 14

     Marion Ida Vinkler

     Liis-Marii Nõmm

     Jakob Martsoo

     Romet Ansu

     Jakob Sanglepp

      Sander Loite

      Elisabeth Veeväli

     Guido Tael

     Helerin Lilleväli

     Ralf- Marcus Rohtla

     Aile Parts

     Sigrid Parm

     Karl Lennart Mitt

     Triin Toht

4.-5. tunni ajal vanemad õpilased kab 22

     BENJAMINID         (5.-6.klass)- 7

     Liis Marii Sams

     Jakob Ergezinger

     Meril Adeela Alev

     Oskar Martsoo

     Marleen Haas

     Johannes Ergezinger

     Keiro Tarn

     KADETID (7.-8.klass)- 9

     Rasmus Ulp

     Ivo Järviste

     Sten Markus Uus

     Keidi Kask

     Kristella Laura Kirsipuu

     Aria Kohtla

     Emma Rätsep

     Carl Robyn Valdaru

     Marii Eliise Lumijõe

 

R, 22.03

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

 

L, 23.03

* Pärnumaa Playback (huvijuht Tessa Meltsas)

     Kooli esindavad

     * 1.-3. kl 2 A klassi laul „Meil on aega veel“

     * 4.-6. kl 6. klassi esinemisnumber „Rasputin“

     * 7.-9. kl  Liis Marii, Angelika, Laura Liis, Aria, Marii- Eliise, Marie  ühisnumber                 „Party for everybody“. 

     Proovid kell 10.00, esinemine kell 13.00.

     Buss kooli ees kell 11.00. Tagasi Pärnust kell 16.00.

     Töötab kohvik! (Raha kaasa!)

Nädal 11.-17.03.2019

EMAKEELENÄDALA ÜRITUSED (vt plaane)

1.-2. kl korraldavad õp Astrid ja õp Heli L

3.-4. kl korraldavad õp Heli M ja õp Jane

5.-9. kl korraldab õp Merike

Kohtumine kirjanikuga korraldab raamatukoguhoidja Daivi

 

ÜMARLAUAD  KLASSIJUHATAJATE JA ÕPETAJATEGA, KELLE klassis õpilastel ON II trimestri kokkuvõtvates hinnetes PUUDULIKUD, ET LÄBI ARUTADA TEGEVUSED JA KOOSTADA TÄIENDÕPPE PLAAN.

 

E, 11.03

Klasside   viieliste pildistamine autahvli jaoks!

* kell 10.05 Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

    Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

    Vanuseklassid: – 4.-5. klass;

* kell 11.00 direktor vallamajas koosolekul.

* Kell 14.40 Ümarlaud 6. kl teemal, kutsutud klassijuhataja õp Anne, õp Vilja, õp Stella.

* kell 15.10 Ümarlaud 4. klassi teemal, kutsutud klassijuhataja  õp Tiina  T-E, õp Anne, õp Merike K

 

T, 12.03

* 1. ja  3. tunni ajal 1.-3. klassi lauluvõistlus aulas (õp A. Rätsep ja M. Vare)

* kell 10.30 staadioni ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

* Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

Vanuseklassid: 6.-7.klass; 8.-9. klass

* RIMI jalgpalli osavusfestival Pärnu Spordihallis   10.00- 13.00 (õp Rita Petersell, Anneli Raudsepp)

Buss kooli ees kell 9.10.

Osalevad 2 võistkonda (4P+ 2T)

1.-3. kl , kaasa läheb õp Anneli Raudsepp

Ketrin Valdaru

Karilyn Heidy Hansumäe

Mathias Meedla

Arvi Tugedam

Marten Jürgens

Markus Jürgens

4.-5. kl  , kaasa läheb 8. kl õpilane Carl Robyn

Jürgen Saar

Jakob Ergezinger

Ralf-Marcus Rohtla

Guido Tael

Keitlin Heily Hansumäe

Sigrid Parm

Õpetaja Anneli asendamine:

  1. 1. kl T eesti keel- tugiisik
  2. 5. kl G eesti keel- direktor
  3. 1. klassi keh kasv- osalemine aulas lauluvõistlusel
  4. 1. kl T matem- tugiisik
  5. 3 A kl kehaline kasvatus- asendatud eesti keelega
  6. spordiring- õp Rita koos 5. klassi tüdrukutega

* Lastekirjanik Mika  Keränen kohtub 4.-8. klassi õpilastega 5. tunni ajal kell 12 aulas.

Palun aulasse oma klassiga kaasa tulla aineõpetajal, kelle tund sel ajal on: 5. tunnid 4. kl – muusika, 5. kl T- KK; 6. kl eesti keel,  7. kl inglise keel,  8. kl keemia

  1. klassi poiste hobumajandus algab peale kohtumist kirjanikuga.

* Innove teemapäev Pärnu õppejuhtidele ja HEV KOdele kell 12.00-14 Pärnu  Vanalinna Põhikoolis. Osaleb Kai Kukk.

Ülevaade muudatustest Rajaleidja võrgustiku töös. KVM poolt soovitatud meetmete rakendamine, Lea Mardik, Innove Rajaleidja Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaal, piirkonna juht
Tasemetööd, põhikooli lõpueksamid ja riigieksamid 2019, Külli Võsu, SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist
Juhendmaterjali „Koolitöötajaid, lapsi ja lapsevanemaid toetav süsteemne lähenemine haridusasutuses“ tutvustus, Katri Viitpoom, Evelin Ergma SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse psühholoogia peaspetsialistid​

 

K, 13.03

* Kell 14.40 Ümarlaud 8. kl teemal, kutsutud  klassijuhataja õp Merike H, õp Mairo, õp Merike K, õp Tõnu, õp Annikki.

* kell 15.10 Ümarlaud 7. kl teemal , kutsutud klassijuhataja õp Kaja, õp Vilja.

 

N, 14.03

* EMAKEELEPÄEV

* kell 10.30 kirjutavad huvilised e-etteütlust arvutiklassis.

* kell 9.30- 11.00 päästjatel külas 2 A ja 2 B klass (klassijuhatajad)      

Buss kooli ees kell 8.45.            

* 4. klass läheb peale tunde Pärnusse kinno „Kuidas taltsutada lohet?“ (klassijuhataja)

* veebriseminar kell 15 Digipeegli teemadel (S. Silluta)

 

R, 15.03

* 9. klassi ühiskonnaõpetuse viktoriin kell 12.00 Sindi Gümnaasiumis (õp Eva Jansen- Mann)

Osalevad Carl Aadam Vihrov, Henry Veeväli ja Sander Aas.      

Sõit direktori autoga kell 11.15.

  1. tunni ajal 1.-2. kl emakeelenädala lõpetamine (õp Astrid ja õp Heli L)
  2. tunni ajal 3.-4. klassi emakeelenädala lõpetamine. (õp Heli M ja õp Jane)

 

L, 16.03

* Tori Võrkpall, võistlused võimlas kell 11  (A. Sõmer)

 

P, 17.03

17.-22.03.2019 toimub Tori Põhikooli 16 õpilase (9. klass)  ja 6 õpetaja    mobiilsus (reis) Kreekasse Lesbose saarele  Erasmus+ projekti WONDER raames,  külastatakse partnerkooli Kreekast- Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli, aga ka kohaliku saare vaatamisväärsusi (märgala)  ja tagasiteel peatutakse Ateenas.

Väljasõit kooli juurest kell 3.00.

Nädal 04.03- 10.03

E, 04.03

* Tööd alustab psühholoog Tiina Talussaar.

 

T, 05.03

  • 1.-3. klassi jalgpallivõistlused Kilingi- Nõmmes (A. Raudsepp)

Buss kooli ees kell 8.15.

 

K, 06.03

Õpilastele pannakse välja II trimestri kokkuvõtvad hinded.

  • Maakondlik 3.-4. klasside kirjandusmäng kell 13 Keskraamatukogus (Daivi Jõerand)

Osalevad Helerin Lilleväli, Aile Parts ja Sigrid Parm 4. klassist

  • Huvijuhtide töökoosolek 10.00 Uulus, osaleb  huvijuht

 

N, 07.03

* 2. tunni ajal aulas  huvijuht ja tantsuõpetaja  vaatavad üle klasside   esinemiskavad ja annavad tagasisidet.

Laululaager Tootsis (osaleb 6  lastekoori tüdrukut Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl ja Anne-Mai ja Marie 9. kl)

Sõit liinibussiga, toit koolist kaasa.

  • 3 B klass kelgukoerte juures, söövad koolis kell 11.25 (klassijuhataja õp Heli)
  •  2 A ja 2 B vanematega klassiõhtu kell 18.00. (klassijuhatajad)

 

R, 08.03 II trimestri lõpp

Vene keele päev koolis 5.-9. kl (Helene Huik)

  • Dumle rahvastepalli finaalvoor Viljandis kell 9.30- 14.00 (A. Raudsepp)

Võistkonda kuuluvad: Arvi Tugedam 2A, Marion Ida Vinkler 3 A, Marten Jürgens 3A, Markus Dreimann 3 B, Robin Endrekson 3B, Raimond Koidumets 3 B, Grenet Pärnik 3 B, Riho Selgis 3 B.

Playback ja tantsuvõistlus  kell 18.00 kooli aulas (huvijuht)

 

Laupäev, 09.03

Matemaatika  olümpiaad 4.-6. klassile       kell 10.00 Pärnu- Jaagupis (õp Tiina T-E ja õp Vilja)

Nädal 18.02- 24.02

E, 18.02 

  1. klassis õpetaja haige, asendab õp Siiri Mets. 

* 5. tunni ajal ettelugemine 3B klassis (Daivi Jõerand)

 

T, 19.02

* III ja  VII  klassi õpilasele ennetav tervisekontroll

Tervisekontroll  hõlmab  vastavalt sotsiaalministri määrusele nr 54 (13.08.2019) terviseseisundi hindamist, sh pikkuse ja kaalu mõõtmist,  nägemisteravuse kontrolli, vererõhu mõõtmist, rühi kontrolli, naha ja limaskestade seisundi hindamist ning  luu ja lihaskonna seisundi hindamist.

Tervisekontrolli viib läbi Tori Põhikooli lepinguline kooliõde Jevgenia Lutt.

Õpilased viiakse bussiga Tori perearstikeskusesse:

  1. tund 3 A klass, algul tüdrukud, siis poisid
  2. tund 3 B klass,  algul tüdrukud, siis poisid
  3. tund 7. klassi tüdrukud
  4. tund 7. klassi poisid

Info Jevgenia Lutt,  443 6643

* Vene keele luulepäev Paikusel kell 10.30.  Juhendaja õp Helene Huik. Osalevad Johanna Mihkelstein 6. kl ja Jacklyn  Jaanimäe 7. kl. Sõit direktori autoga kell 10.00.

* 2A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses (4. kl ja 5. kl)  poisid.

  1. klass sööb II söögivahetunnil.

* kell 12.00  staadioni ehituskoosolek (majandusjuhataja, direktor)

 

K, 20.02

* 3 B klass projektis Päästjatel külas Pärnus kell 10.00- 11.30 (klassijuhataja ja õp Siiri Mets).

Buss kooli ees kell 9.10.

Söömine II söögivahetunnil.

 

N, 21.02

Projekt „Koolilapsed loodusturismis“. Saadab õpetaja Anneli Raudsepp

Kl 8.30 väljasõit kooli juurest
Kl 9 paiku jõuame Tõramaa puisniidule, sealt algab tõukekelgumatk, mis
kestab kokku ca 3 tundi. Matkajuht Algis Martsoo.
Kl 12  supp ja pirukad
Kl 12.30  tagasi kooli juurde, jätkuvad tunnid.

Palun õpilastel riietuda soojalt, ilmaoludele vastavalt, kogu tegevus toimub õues!

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

* 6. tunni ajal  ettelugemine 1. klassis (Daivi Jõerand)

* Õp Heli Mitt VEPA III  koolitusel.

Asendab õp Siiri Mets:

  1. 3 B muusika/ õpiabitund 2 B õpilastele
  2. matem
  3. inglise keel –
  4. eesti keel
  5. õpiabi
  6. PPR 3A

 

R, 22.02

  • 2 B klass ujumas. (klassijuhataja)

* Laste- ja Noortekeskuse tugikeskusega suusatamas Kuutsemäel. Osalevad huvijuht Tessa Meltsas ja Jacklyn Jaanimäe

ISESEISVUSPÄEVA TÄHISTAMINE KOOLIS (direktor)

Aulas 3. tunni ajal kell 10.05  aktus

  1. Hümn- õp Anne Rätsep
  2. Luuletus isamaast. Loeb… Juhendaja õp Merike Haas
  3. Esineb mudilaskoor, juhendaja õp Anne Rätsep
  4. Direktori kõne Iseseisvuspäeval
  5. Esineb… Luuletus „Sinu muld“, juhendaja õp Merike Haas
  6. Ettekandele tulevad uurimistööd.

Juta Musta  nim stipendiumile esitab uurimistööde hindamiskomisjon järgmised Tori kooli õpilased:

  1. Arko Saar „Ratsasport Toris enne ja nüüd. Toriga seotud ratsasportlaste ja treenerite lood.“ Juhendaja Daivi Jõerand
  2. Marie Tominga „Selja kooli ajalugu 1942-1948. Leida Austeri ja Aita Kurme mälestuste põhjal.“ Juhendaja Tiina Tominga- Ergezinger
  3. Henry Veeväli „Arstiabi  Toris ja Tori apteek 130“. Juhendaja Heli Mitt
  1. Juta Musta nim preemia üleandmine- Kadri Simson, pildistamine
  2. Esinevad 2 A ja 3 A klassi õpilased folkloorikavaga „Lähme tantsupeole!“ – juhendajad õp Jane Lumijõe,    õp Astrid Roosileht, õp Anne Rätsep
  3. Ühislaul „Põhjamaa“ – juhendaja õp Anne Rätsep
  • Aktusele järgneb lippudega rongkäik kalmistule  „Küünlad suurkujudele“  kell 13.05 (direktor)

Osalevad 7.-9. klassi õpilased, kes soovivad  +  1.-6. klassi õpilaste kuni 5-liikmelised esindused.

Eesti keele aasta puhul viiakse küünal kohaliku luuletaja Leida Rohtla kalmule.

Vabadussõja samba juures lauldakse ühiselt laulu „Mu isamaa armas…“

Lippe kannavad 8.-9. klassi noormehed ja neiud.

Päeva lõpp tavapärasel ajal.

 

L, 23.02

 

P, 24.02

 Iseseisvuspäeva üritustest Tori piirkonnas:

10:00 TORI VALLA FOLKLOORIPÄEV, Tori rahvamajas “TANTSIME TERVISEKS”

Osaleb 2 A ja 3A klassi rühm kavaga „Lähme tantsupeole!“ (Jane Lumijõe,  Astrid Roosileht, Anne Rätsep)

 

12:00 EESTI VABARIIGi 101. AASTAPÄEVALE PÜHENDATUD TÄNUJUMALATEENISTUS, Tori kirikus