Autoriarhiiv: infojuht

Nädala 01.-07.10.2018 tegemised

E, 1 . oktoober

*Huvijuht on koolimajas 7.45- 15.45

* 3 A koduloolisel  õppkäigul Toris 2.-4. tunni ajal, kaasa õp Jane Lumijõe ja õp Annikki Poom.

* Alustab noorte jumpingu trenn kooli võimlas esmaspäeviti  kell 15.45- 16.45 (treener Kadi Ruumet)

 

T, 2. oktoober

* Pärnumaa inspiratsioonipäev, osalevad 28     7. ja 8. klassi õpilast, kaasa majandusjuhataja Lili Jürissoo ja õp Anne Rätsep

Buss Tori kooli juures 9.45.
Tagasisõit Strand SPA&Conference hotelli juurest 15.00.

 

Õp Anne asendamine:3.-4. 5. kl TTÕ 3. tund õp Astrid Roosileht, 4. tund õp Tiina Käärmann

  1. 4. kl Mu direktor
  2. 8. kl MU direktor

Osalevad:

  1. Kaur Erik Padari 8. kl 1. Rasmus Ulp 7. kl
  2. Arit Allik 2. Kuldar Joel Künnapas
  3. Nathan Pilt 3. Kaspar Vilepill
  4. Carl Robyn Valdaru 4. Jan Markus Tohv
  5. Art Lemets 5. Tristan Hulkko
  6. Sander Siim 6. Innar Raap
  7. Marii- Eliise Lumijõe 7. Ivo Järviste
  8. Enely Tammann 8. Sten Markus Uus
  9. Emma Rätsep 9. Angeelika Lõo
  10. Keity-Liisa Luttvärk 10. Laura Liis Ansi
  11. Aria Kohtla 11. Diana Prants
  12. Agnes Lõo 12. Jacklyn Jaanimäe
  13. Liisa Mann
  14. Kristella Laura Kirsipuu
  15. Melissa Liis Lainet
  16. Mirelli Loite
  • 3.-4. tund  4. klassi hobumajandus koolimajas    
  • 5.-6. tund 5. kl  hobumajandus poistele hobusekasvanduses, direktor saadab kooli juurest, poisid liiguvad iseseisvalt

 

  • 1. klassi lastevanemate koosolek kell 17. (õp Heli Lilleste)

 

K, 3. oktoober

* Huvijuht on koolimajas 7.45- 12.00

* 4. klassi e-tasemetöö loodusõpetuses (direktor, õp Tiina Tominga- Ergezinger)

1.tunni ajal kabinetis 23

1. Mairold Aak
2. Lisanna Allik
3. Iskander Altmäe
4. Priit Annus
5. Pille-Riin Arop
6. Karlis Ermanis
7. Keitlin Heily Hansumäe
8. Elis Hunt
9. Mathelyn Jaanimäe
10. Karl Lennart Mitt

11. Kaur Aleksander Mitt
12. Laura Tasane
3. tunni ajal kabinetis 23

  1. Karola Jõepere
    2. Helerin Lilleväli
    3. Isabella Mäe
    4. Lisette-Aliine Ots
    5. Sigrid Parm
    6. Aile Parts
    7. Ralf-Marcus Rohtla
    8. Guido Tael
    9. Taavi Tiits
    10. Triin Toht
    11. Anna-Liisa Tuisk
    12. Mattias Johannes Uus
    13. Martten Võigas

 

* Õp Stella  Martsoo on ära küsinud:

Asendamine:

  1. ajalugu 5. kl- Oliver, Indrek ja Anglica töötavad koos klassiga
  2. matemaatika 6. kl – Oliver töötab koos klassiga

6.-7. PPR 1 klassis- direktor

 

  • Jalgpall 8.-9. klassi õpilastele Vändras (kaasa õp Rita Petersell)

Sõit kell 8.45 koos Sindi Gümnaasiumi õpilastega.

Õp Rita Peterselli asendamine:

  1. 9. T KK- annab õpetaja ise
  2. 8. P KK-  õp Heli Mitt
  3. 7. T KK-  õp Jane Lumijõe
  4. 5.-6. P KK-  kui õpetaja Rita tagasi ei jõus, jääb tund ära või mängite iseseisvalt jalgpalli
  5. 8.-9. võrkpall- õpetaja annab ise

 

  • Ettelugemise päev Pärnu Keskraamatukogus (juhendab ja saadab Daivi Jõerand)

Loetakse hundilugusid.

Väljasõit kell 12.00.

Osalevad Elis Hunt ja Karl Lennart Mitt 4. klassist.

 

* Bändiring alustab kolmapäeviti peale tunde kell 14.40 aulas. Oodatud on vanad ja uued  liikmed. (juhendaja õp Kalev Saar)

 

N, 4. oktoober

  • Raamatukoguhoidja Daivi Jõerand kirjastuse Koolibri infopäeval Pärnus.

 

  • Õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis alates 6. tunnist

Asendamine

  1. tund 4. kl PPR direktor
  2. tund 4. kl PPR õp Heli Mitt

 

  • Õp Juta Lange- Nõmm alustab tööd 1. klassi õpilase T.T-ga.
  • Juhtkonna nõupidamine kell 15.00 (direktor)

 

R, 5. oktoober

* Huvijuht on koolimajas 7.45- 15.45

* õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus „ HEV õppijate õpikeskkonna kujundamine kaasavas hariduses”

 

  • Õpetajate päeva tähistamine, eritunniplaan, lühendatud tunnid, päeva lõpp kell 13.15.

PÄEVAPLAAN

8.15- 8.50        AKTUS

9.10- 9.40        1. tund

10.00- 10.45    tund vallaametnikega oma koduklassis, klassis on ka klassijuhataja

Söögivahetund 1.-5. kl õpilastele

11.00- 11.30    2. tund

Söögivahetund 6.-9. kl õpilastele ja õpetajatele

11.45- 12.15    3. tund

12.30- 13.15    klassijuhataja tund  (kooli-sisene Varia viktoriin)

PÄEVA LÕPP,  bussid (va Riisa, Tohera)

 

Õpetajad 5. oktoobril:

Direktor – Carl Aadam Vihrov

  1. kl (õp. Heli L) – Anne-Mai Lilletai

2.a (õp. Astrid) kl – Sander Aas

2.b (õp. Tiina K) kl – Marie Tominga

3.a (õp. kl Jane) kl – Maiker Paldis

3.b (õp. Heli M) kl – Liisa Leesmäe

  1. kl (õp. Tiina T.-E.) – Harry Annus, Rain Savolainen

Eesti keel ja kirjandus (õp. Merike) – Karmen Toomet

Matemaatika (õp. Vilja) – Eva-Maria Reppo

Kehaline kasvatus (õp. Anneli) – Arko Saar

Geograafia, bioloogia, keemia (õp. Kaja) – Janar Saar, Rain Männimets

Inglise keel (õp. Ülle) – Henry Veeväli

Vene keel (õp. Helene) – Andris Ermanis

Muusikaõpetus (õp. Anne) – Enar Privits

 

Klassiõpetaja liigub koos  oma klassiga kehalise kasvatuse ja muusika tundi ja aitab korda hoida.

 

  1. 2.a 2.b 3.a 3.b 4. 5. 6. 7. 8.
1 Keh.k EK EK Ma Ma Ma Ingl.k VK Ma Ke
2 EK EK Ma Mu Keh.k Ku Ma Ingl.k Bio EK
3 Käeline Käeline Käeline Keh.k Ingl.k EK EK Ma Mu Geo

 

  • Kell 19 valla õpetajate päeva tähistamine Are kultuurikeskuses

Nädala 24.- 30.09 tegemisi

E, 24.09

Sellel nädalal on koolis huvijuht kell 7.45- 15.45.

* Õp Stella on  ära küsinud

Indrek ja Oliver töötavad koos klassiga

  1. Indrek M
  2. Indrek E
  3. Indrek LO
  4. 4.-
  5. Oliver I
  6. Oliver Vene keel
  7. PPR- asendab Heli L

 * kell 15.00 kohtuvad direktor ja õppealajuhataja Andre Mikk Abel (2B) emaga, et arutada Andre Miku õppetöö tasemele vastavust ja vanema poolt tõstatatud probleemile lahenduste leidmist.

 * TEADLASTE ÖÖ

Osaleme haridusprogrammi “TeadusBoost ja punaseks.”
Füüsikaringi raames teeme töötoa  /toimub E 24.09 ja kui siis valmis ei saa,jätkame järgmisel esmaspäeval/,kus valmistame LED taskulambi.
Ringis osalevad õpilased: Aas Sander (9) ; Kohtla,Aria;Lumijõe,Marii-Eliise ja Tael,Germo (8) . (õp Tõnu Tõniste)

 T, 25.09

* 10- 13 õp  Andra osaleb Pärnumaa spordiorganisatsioonide esindajate koosolekul Pärnus.

Jõuab tagasi ringide ajaks.

  • 3.-4. tund  4. klassi hobumajandus koolimajas
  • 5.-6. tund 5. kl tüdrukud, kaasa direktor

* Kirjastuse “Avita” teabepäev  kl 14.00 Pärnus, osaleb Daivi Jõerand

 K, 26.09

1.tund 7. klassi loodusõpetuse internetipõhine tasemetöö kab 23 (direktor)

1 Danero Andrejev HEV
 2 Laura Liis Ansi
3 Tristan Hulkko
4 Jacklyn Jaanimäe
5 Ivo Järviste
6 Keidi Kask
7 Kristella Laura Kirsipuu
8 Kuldar Joel Künnapas
9 Melissa-Liis Lainet
10 Mirelli Loite
11 Angelika Lõo  HEV
12 Liisa Mann

3. tund 7. klassi loodusõpetuse internetipõhine tasemetöö kab 13 (direktor)

13 Aida Nõmm
14 Diana Prants  HEV
15 Andreas Puusild
16 Innar Raap
17 Mary Elisee Reinsalu
18 Elery Tammann
19 Toomas Toht
20 Jan-Markus Tohv
21 Rasmus Ulp
22 Sten Markus Uus
23 Kaspar Vilepill  HEV
  • Sisekontroll: 4. tunni ajal -õpealajuhataja külastab 4. klassi õp Merikese rühma inglise keele tundi
  •  projekti “Wetlands:Observe Nature, Discover Europe, React” kokkusaamine kell 14.45- 15.15 (kas teeme väljasõidukoosoleku Riisa rabas?)

N, 27.09

* 27.-29.09 eTwinningu rahvusvaheline seminar „Koostööl põhinev õppimine“ Tallinnas, osaleb huvijuht  Tessa Meltsas

* 27.-28.09 õppealajuhatajate päevad Harjumaal, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk

  1. tund 7. klassi inimeseõpetus- iseseisev töö, üle vaatab majandusjuhataja Lili
  • Kiusamisvastane programm VEPA koolituspäev Tallinnas, osaleb õp Heli Mitt
  1. Mu/E 2.b-  asendab direktor
  2. M-  asendab  direktor
  3. Inglise keel
  4. eesti keel- asendab  direktor
  5. parandusõpe- jääb ära
  6. MUK, PPR 3 A klassis- direktor
  7. liiklus
  • Sügiskross Jõulumäel, kaasa õp Anneli Raudsepp, Rita Petersell

Buss kooli ees kell 8.30, tagasi ~14.00.

Asendamine ???

  1. 9. kl PKK
  2. 8. kl PKK
  3. 7. kl PKK
  4. 5.-6. –
  5. 6. kl TKK- õpetaja jõuab tagasi

R, 28.09

* Majandusjuhataja Lili Jürissoo tasemekoolitus 

* 27.-29.09 eTwinningu rahvusvaheline seminar „Koostööl põhinev õppimine“ Tallinnas, osaleb huvijuht  Tessa Meltsas

* 27.-28.09 õppealajuhatajate päevad Harjumaal, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk 

  • Lastekooride laululaager Pärnus koos 4H kooriga. Õpetaja Anne Rätsep

Liigutakse liinibussiga peale 4. tundi.

Kaasa 6 lauljat: Marii-Eliise 8.kl, Marleen 6.kl, Maribel või Kristina 5.kl, Marie ja Anne-Mai 9.kl.

Õp Anne asendamine:

  1. KLJ 6. kl- direktor
  2. 9 Mu- direktor
  3. lastekoor- jääb ära

L, 29.09

P, 30.09

Nädala 03.09-09.09.2018 tegemisi

2018/2019. õppeaasta esimese töönädala tegemisi:

E, 03.09
* Huvijuht Tessa Meltsas on majas 7.45-15.45.

T, 04.09
* Kell 10.10-11.30 (3.-4. tunni ajal) tutvustav hobutund kogu 4. klassile Tori hobusekasvanduses: “Saame tuttavaks – tori hobune”. Saadavad klassijuhataja ja õp Rita Petersell.
* Kell 12.15-13.45 (5.-6. tunni ajal) hobutund 5. klassi poistele (tüdrukutel kehaline kasvatus). Selga treeninguks sobiv riietus. Saadab direktor.

K, 05.09

N, 06.09
* Huvijuht Tessa Meltsas on majas 7.45-12.00.
* Alates kell 12.00 õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis, tunde asendab direktor.

R, 07.09
* Huvijuht Tessa Meltsas on majas 7.45-12.00.
* Alates kell 10.00 õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis, tunde asendab direktor.

L, 08.09

P, 09.09
VANAVANEMATE PÄEV
* TERVE TORI jalgrattamatk marsruudil Tori-Suigu-Tori (Andra Sõmer).

Nädala 27.08-02.09.2018 tegemisi

Toome ära viimased ettevalmistused õppeaastaks 2018/2019.

E, 27.08
* Tori Põhikooli õppenõukogu toimub algusega kell 9.00 kabinetis 22.
Päevakord:
1. Õpilaste järgmisse klassi üleviimine.
2. 2017/18. õa üldtööplaani analüüs (sisehindamine), ettepanekud kooli õppe- ja kasvatustegevuse täiustamiseks.
3. Õppe- ja kasvatustöö eesmärgid 2018/19. õa.
4. Õppenõukogu tegevuse planeerimine 2018/19. õppeaastal.
5. Hindamise erisused 2018/19. õppeaastal.
6. Uurimistööde juhendajate määramine 8. klassi õpilastele.
7. Üldtööplaani koostamise algatamine.
8. Trimestrite aegade kinnitamine 2018/19. õppeaastaks.
9. Jooksvad küsimused (vahetunnid võimlas – kuidas korraldada; garderoobikapid õpilastele, korrapidamine, artiklid kuude kaupa ja valla lehele).
10. Tori Põhikooli arengukava 2018-2020 (täiendatud) projektile arvamuse avaldamine.
Tervitame uusi töötajaid:
Merike Kaseorg – inglise keel
Tessa Meltsas – huvijuht
Lili Jürissoo – majandusjuhataja
* Kell 11.00-12.00 külastavad kooli Audru Kooli õpetajad: kuulavad aulas direktorilt kooli tutvustust ning liiguvad mööda koolimaja. Palun aineõpetajatel olla oma klassides alates 11.30, et vajadusel külalistega vestelda.

T, 28.08
* Kell 9.30 tutvustab Daivi raamatukogus uusi raamatuid.
* Huvijuhtide koosolek kell 11.00–14.00 Pärnu Muuseumi (Aida 3) seminariruumis. Osaleb Tessa Meltsas.
* Koolijuhtide infopäev Pärnus maavalitsuse saalis, osalevad direktor ja õppealajuhataja.

K, 29.08
* Kell 8.30 Enar Privits ja Anne-Mai Lilletai (8. kl) räägivad oma uurimistööst kabinetis 13. Hinnangu annavad juhendajad Ülle Urba, Anneli Raudsepp ning hindamiskomisjoni liikmed Heli Lilleste ja Tiina Tominga-Ergezinger.
* Haridus- ja teadusministri pidulik vastuvõtt Tallinnas Maarjamäe lossipargis algusega kell 11.30, osalevad direktor ja õppealajuhataja.

N, 30.08
* Kell 9.00 suvel läbitud koolituste tutvustus/ kogemuse jagamine.

R, 31.08

L, 01.09
Tarkusepäeva aktus aulas:
kell 9.00 1. ja 9. klass,
kell 11.00 2.-8. klass.
Aktusele järgneb klassijuhataja tund.
Bussid:
Väike buss
Võlli ring algab Lillevälja juurest 9.50
Oore ring Kuiarus 10.40, Oores 10.45
Tagasi Oore suunas 12.30, Võlli suunas kooli juurest 12.50
Suur buss
Tootsi teerist 10.00; Piistaoja 10.05; rippsilla otsast võtab peale ka Jõesuu lapsed, Selja 10.25; Tori 10.30
Taali 10.45
Tagasi Taali suunas 12.30; Selja- Piistaoja suunas 12.45 (bussi saavad minna ka Jõesuu lapsed, et sõita Jõesuu rippsilla otsa).

P, 02.09

 

Tarkusepäev 01.09.2018

Tarkusepäeva aktused Tori Põhikoolis toimuvad laupäeval, 1. septembril 2018 kooli aulas:
kell 9.00 1. ja 9. klass,
kell 11.00 2.-8. klass.
1. klass ja 9. klass kogunevad 1. klassi ruumis, teised aulas.
Aktusele järgneb klassijuhataja tund.

Bussid:
* Väike buss
Võlli ring algab Lillevälja juurest 9.50,
Oore ring Kuiarus 10.40, Oores 10.45.
Tagasi Oore suunas 12.30, Võlli suunas kooli juurest 12.50.
* Suur buss
Tootsi teerist 10.00; Piistaoja 10.05; rippsilla otsast võtab peale ka Jõesuu lapsed, Selja 10.25; Tori 10.30; Taali 10.45.
Tagasi Taali suunas 12.30; Selja- Piistaoja suunas 12.45 (bussi saavad minna ka Jõesuu lapsed, et sõita Jõesuu rippsilla otsa).

Konkurss vabadele ametikohtadele juulis 2018

Tori Põhikool ootab oma kollektiivi 1. septembrist 2018 tööle järgmisi spetsialiste ja õpetajaid:

  • eripedagoog-logopeed 1,0 ametikohta;
  • informaatika ja robootika õpetaja 10 tundi nädalas;
  • väikeklassi õpetaja (õpiabi kogemus soovitav) 1,0 ametikohta.

Avaldus, kvalifikatsiooni vastavust tõendavad dokumendid ja CV saata 20. juuliks kool@toripk.ee või Virula 11, Tori alevik, Pärnumaa 86801.
Info 55667330 (direktor)

Nädala 11.06-17.06.2018 tegemisi

Toome ära 5. veerandi viimase nädala tähtsamad tegemised.
E, 11.06
* Ekskursioonide päev
> 1. klassid Pärnus: Pernova Loodusmaja kell 10.00-11.00, Pärnu rannaniidu matkarada, piknik rannapargis. Kaasa õpetajad Astrid Roosileht ja Tiina Käärmann. Hansaliinid kell 9.15 kooli juures, tagasi Pärnust 13.00.
> 2. klassid Paides: Paide ajakeskuse programm „Mänguline rännak läbi Eestimaa“. Kaasa õpetajad Jane Lumijõe ja Heli Mitt ning lapsevanemad Kristina Kuusik ja Kristiina Tarn ning tugiisik Juta Lange-Nõmm. Hansaliinid kell 8.15 kooli juures, tagasi 14.00.
> 3. klassid ja 4. klass Viljandis. Kaasa õpetajad Tiina Tominga-Ergezinger, Heli Lilleste ja Eve Kukk. Hansaliinid kell 8.15 kooli juures, tagasi Viljandist hakatakse sõitma kell 13.30.
> 5. klass Tartus Ahhaa keskuses. Kaasa õpetajad Anne Rätsep ja Rita Petersell. Sõit liinibussiga Torist kell 9.00-11.45, tagasi liinibussiga kell 15.35-18.20.
> 6. klass Kihnus. Kaasa õpetaja Kaja Maripuu. Hansaliinid kell 8.30 kooli juurest, tagasi Munalaiu sadamast 17.15.
* 8. klassi uurimistööde eelkaitsmine kell 8.30 kabinetis 13.

T, 12.06
* 1.-8. klassi aktus:
Aktus algab kogunemisega koolimaja ees kell 8.30. Seejärel liigutakse klasside kaupa (8. klass kõige ees) parki, kus viiakse läbi meenutusminutid. Aktus jätkub aulas kella 9-ni.
* Kell 9.20-10.00 toimuvad etteasted aulas:
esineb näitering (Laura-Liis Ansi),
esineb koolibänd (Kalev Saar),
direktor meenutab Eesti 100 sündmusi Tori koolis.
* Kell 10.00-11.00 liigub koolimajas Tori valla arendusmeeskond.
* Kell 10.15-11.00 klassijuhataja tund.
* Koolibussid kell 11.00.
* Kell 11.30 stardivad koolitöötajad piknikule Jõesuu külamajja.

K, 13.06
* Valikaine eksam (ühiskonnaõpetus, inglise keel, bioloogia, loodusõpetus) kell 10.00.

N, 14.06
* Inglise keele suulise osa eksam jätkub.
* Hoolekogu erakorraline koosolek kell 18.00.
Päevakord:
1. 4. klassi õpilaste arv klassis 2018/19. õppeaastal, klassi õpilaste arvu suurendamine 24-lt 26-ni. Alus: PGS § 26. Põhikooli õpilaste arv klassis ja õpperühmas. (3) Kooli pidaja võib erandjuhul direktori ettepanekul ja hoolekogu nõusolekul suurendada õpilaste arvu üle käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatud piirnormi (24 õpilast) üheks õppeaastaks konkreetses klassis juhul, kui kõik tervisekaitse- ja ohutusnõuded on täidetud.
2. Muudatused kooli kodukorras (Seoses dokumendi „Kooli arvutite ja isiklike nutiseadmete kasutamise eeskiri“ koostamisega) – arutelu.

R, 15.06
* Järeleksam kell 9.00 aulas.
* Õppenõukogu kell 12.00 kabinetis 22 (direktor):
1. Põhikooli lõpetamine ja lõputunnistuse väljaandmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg 6).
2. Õpilaste tunnustamine kiituskirjaga või kiitusega põhikooli lõputunnistusel („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg 7).

L, 16.06
* Lõpuaktus võimlas kell 13.00.

P, 17.06

Nädala 04.06-10.06.2018 tegemisi

Toome ära 5. veerandi 6. nädala tähtsamad tegemised.
E, 04.06
* Eesti lipu päev Sindis kell 10-12. Osaleb 7. klass ja direktor. Buss kooli ees kell 9.30.
* 4. klassi piknik koos vanematega Soomaal alates kell 15.30 (õp Eve Kukk) ja 2.A klassi piknik Soomaa kanuumatkakeskuses (õp Jane Lumijõe).

T, 05.06
* KOOLIOLÜMPIAMÄNGUD, kogunemine kell 8.15-9.00.

K, 06.06
* 1.-8. klassile pannakse hinded välja.
* 8. klass õpib kodus matemaatikat.
* POL-i juhid võtavad vastu tublid õpilased ja õpetaja kell 11.00-13.00, buss kooli ees kell 10.15. Vaata kutsutute nimekirja
* Tori vallavanema vastuvõtt tublidele õppuritele, vanematele ja juhendajatele kell 18 Are Huvikeskuses. Vaata kutsutute nimekirja
* 3.A klassiõhtu kell 18-21 (õp Tiina Tominga-Ergezinger).

N, 07.06
* Kell 10.00 8. klassi kooli üleminekueksam matemaatikas (direktor, õppealajuhataja ja õp Vilja Jansen).
* 2.B klassihommik (õp Heli Mitt).
* Õppenõukogu kell 14.50. Päevakorras õpilaste järgmisse klassi üleviimine, täiendavale tööle jätmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 §4 lg1.) – Direktor.
* 1.A vanematega klassiõhtu Urumarja külas (õp Astrid Roosileht).

R, 08.06
* 1.-8. klassile on vaba päev.
* Kell 10.00-13.00 matemaatika lõpueksam aulas ja kabinetis 12 (direktor).

L, 09.06
KOOLIPÄEV, sõidavad koolibussid.
* PERESPORDIPÄEV SÕBRAGA SPORDIPLATSIL (Korraldavad Tori Spordiklubi ja kooli hoolekogu).

P, 10.06