Rubriigiarhiiv: Teated

Nädal 18.-24.03

17.-22.03.2019  toimub   mobiilsus  reis Kreekasse (Erasmus+ projekti WONDER raames),  külastatakse Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli.     

Puudub 9. klass ja 6 õpetajat. Tunnid asendatakse.

 

E, 18.03

* kell 11.00 ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

 

T, 19,03

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses tüdrukud:

     3.-4. tund 4. klass (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

     5.-6. tund 5. klass (kooli juurest saadab õpilased ära klassijuhataja õp                Rita)       

* Pärnu Spordiliidu koolitus projektide kirjutamisest Saugas, osaleb Andra           Sõmer.

Koolitants 7. tunni ajal 1.-3. klassile lükatakse kolmapäeva peale.

* Lastekoori   4 H lauljad   Räämal proovis kell  10.00- 14.00.                                          Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl .

     Sõit peale esimest tundi tantsujuht Andra autoga. Koolist kaasa väike eine!

     Tagasi liinibussiga!

 

K, 20.03

* VARIA viktoriin 1.-3. klassile (õp Jane Lumijõe ja õp Heli Mitt) kell 11.00 Pärnus.

     Osaleb 2 võistkonda:

     3 A Andre Mikk Abel

            Ramon Kuningas

           Marion Ida Vinkler

     3B Sander Loite

            Jakob Sanglepp

            Markus Dreimann

     Buss  kell 10.00. Kaasa  Marii- Eliise Lumijõe 8. kl.

    Söök II söögivahetunnil.

* 7. tunni ajal koolitants 1.-3. klassile (Andra Sõmer)

Laura Liisi näitering jääb ära!

 

N, 21.03

* KÄNGURU (õpilaste juures on õppealajuhataja Kai)

  1. tunni ajal nooremad õpilased kab 14

     PRE-EKOLIERID(1.-2. klass)- 9

     Roland Haas

     Jakob Mann

     Raivo Pällo

     Andero Aas

     Karilin Heidy Hansumäe

     Johanna Mirell Tamm

     Kristo Kuningas

     Christofer Müller

     Andra Altmets

EKOLIERID(3.-4.klass)- 14

     Marion Ida Vinkler

     Liis-Marii Nõmm

     Jakob Martsoo

     Romet Ansu

     Jakob Sanglepp

      Sander Loite

      Elisabeth Veeväli

     Guido Tael

     Helerin Lilleväli

     Ralf- Marcus Rohtla

     Aile Parts

     Sigrid Parm

     Karl Lennart Mitt

     Triin Toht

4.-5. tunni ajal vanemad õpilased kab 22

     BENJAMINID         (5.-6.klass)- 7

     Liis Marii Sams

     Jakob Ergezinger

     Meril Adeela Alev

     Oskar Martsoo

     Marleen Haas

     Johannes Ergezinger

     Keiro Tarn

     KADETID (7.-8.klass)- 9

     Rasmus Ulp

     Ivo Järviste

     Sten Markus Uus

     Keidi Kask

     Kristella Laura Kirsipuu

     Aria Kohtla

     Emma Rätsep

     Carl Robyn Valdaru

     Marii Eliise Lumijõe

 

R, 22.03

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

 

L, 23.03

* Pärnumaa Playback (huvijuht Tessa Meltsas)

     Kooli esindavad

     * 1.-3. kl 2 A klassi laul „Meil on aega veel“

     * 4.-6. kl 6. klassi esinemisnumber „Rasputin“

     * 7.-9. kl  Liis Marii, Angelika, Laura Liis, Aria, Marii- Eliise, Marie  ühisnumber                 „Party for everybody“. 

     Proovid kell 10.00, esinemine kell 13.00.

     Buss kooli ees kell 11.00. Tagasi Pärnust kell 16.00.

     Töötab kohvik! (Raha kaasa!)

Nädal 11.-17.03.2019

EMAKEELENÄDALA ÜRITUSED (vt plaane)

1.-2. kl korraldavad õp Astrid ja õp Heli L

3.-4. kl korraldavad õp Heli M ja õp Jane

5.-9. kl korraldab õp Merike

Kohtumine kirjanikuga korraldab raamatukoguhoidja Daivi

 

ÜMARLAUAD  KLASSIJUHATAJATE JA ÕPETAJATEGA, KELLE klassis õpilastel ON II trimestri kokkuvõtvates hinnetes PUUDULIKUD, ET LÄBI ARUTADA TEGEVUSED JA KOOSTADA TÄIENDÕPPE PLAAN.

 

E, 11.03

Klasside   viieliste pildistamine autahvli jaoks!

* kell 10.05 Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

    Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

    Vanuseklassid: – 4.-5. klass;

* kell 11.00 direktor vallamajas koosolekul.

* Kell 14.40 Ümarlaud 6. kl teemal, kutsutud klassijuhataja õp Anne, õp Vilja, õp Stella.

* kell 15.10 Ümarlaud 4. klassi teemal, kutsutud klassijuhataja  õp Tiina  T-E, õp Anne, õp Merike K

 

T, 12.03

* 1. ja  3. tunni ajal 1.-3. klassi lauluvõistlus aulas (õp A. Rätsep ja M. Vare)

* kell 10.30 staadioni ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

* Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

Vanuseklassid: 6.-7.klass; 8.-9. klass

* RIMI jalgpalli osavusfestival Pärnu Spordihallis   10.00- 13.00 (õp Rita Petersell, Anneli Raudsepp)

Buss kooli ees kell 9.10.

Osalevad 2 võistkonda (4P+ 2T)

1.-3. kl , kaasa läheb õp Anneli Raudsepp

Ketrin Valdaru

Karilyn Heidy Hansumäe

Mathias Meedla

Arvi Tugedam

Marten Jürgens

Markus Jürgens

4.-5. kl  , kaasa läheb 8. kl õpilane Carl Robyn

Jürgen Saar

Jakob Ergezinger

Ralf-Marcus Rohtla

Guido Tael

Keitlin Heily Hansumäe

Sigrid Parm

Õpetaja Anneli asendamine:

  1. 1. kl T eesti keel- tugiisik
  2. 5. kl G eesti keel- direktor
  3. 1. klassi keh kasv- osalemine aulas lauluvõistlusel
  4. 1. kl T matem- tugiisik
  5. 3 A kl kehaline kasvatus- asendatud eesti keelega
  6. spordiring- õp Rita koos 5. klassi tüdrukutega

* Lastekirjanik Mika  Keränen kohtub 4.-8. klassi õpilastega 5. tunni ajal kell 12 aulas.

Palun aulasse oma klassiga kaasa tulla aineõpetajal, kelle tund sel ajal on: 5. tunnid 4. kl – muusika, 5. kl T- KK; 6. kl eesti keel,  7. kl inglise keel,  8. kl keemia

  1. klassi poiste hobumajandus algab peale kohtumist kirjanikuga.

* Innove teemapäev Pärnu õppejuhtidele ja HEV KOdele kell 12.00-14 Pärnu  Vanalinna Põhikoolis. Osaleb Kai Kukk.

Ülevaade muudatustest Rajaleidja võrgustiku töös. KVM poolt soovitatud meetmete rakendamine, Lea Mardik, Innove Rajaleidja Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaal, piirkonna juht
Tasemetööd, põhikooli lõpueksamid ja riigieksamid 2019, Külli Võsu, SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist
Juhendmaterjali „Koolitöötajaid, lapsi ja lapsevanemaid toetav süsteemne lähenemine haridusasutuses“ tutvustus, Katri Viitpoom, Evelin Ergma SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse psühholoogia peaspetsialistid​

 

K, 13.03

* Kell 14.40 Ümarlaud 8. kl teemal, kutsutud  klassijuhataja õp Merike H, õp Mairo, õp Merike K, õp Tõnu, õp Annikki.

* kell 15.10 Ümarlaud 7. kl teemal , kutsutud klassijuhataja õp Kaja, õp Vilja.

 

N, 14.03

* EMAKEELEPÄEV

* kell 10.30 kirjutavad huvilised e-etteütlust arvutiklassis.

* kell 9.30- 11.00 päästjatel külas 2 A ja 2 B klass (klassijuhatajad)      

Buss kooli ees kell 8.45.            

* 4. klass läheb peale tunde Pärnusse kinno „Kuidas taltsutada lohet?“ (klassijuhataja)

* veebriseminar kell 15 Digipeegli teemadel (S. Silluta)

 

R, 15.03

* 9. klassi ühiskonnaõpetuse viktoriin kell 12.00 Sindi Gümnaasiumis (õp Eva Jansen- Mann)

Osalevad Carl Aadam Vihrov, Henry Veeväli ja Sander Aas.      

Sõit direktori autoga kell 11.15.

  1. tunni ajal 1.-2. kl emakeelenädala lõpetamine (õp Astrid ja õp Heli L)
  2. tunni ajal 3.-4. klassi emakeelenädala lõpetamine. (õp Heli M ja õp Jane)

 

L, 16.03

* Tori Võrkpall, võistlused võimlas kell 11  (A. Sõmer)

 

P, 17.03

17.-22.03.2019 toimub Tori Põhikooli 16 õpilase (9. klass)  ja 6 õpetaja    mobiilsus (reis) Kreekasse Lesbose saarele  Erasmus+ projekti WONDER raames,  külastatakse partnerkooli Kreekast- Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli, aga ka kohaliku saare vaatamisväärsusi (märgala)  ja tagasiteel peatutakse Ateenas.

Väljasõit kooli juurest kell 3.00.

Nädal 04.03- 10.03

E, 04.03

* Tööd alustab psühholoog Tiina Talussaar.

 

T, 05.03

  • 1.-3. klassi jalgpallivõistlused Kilingi- Nõmmes (A. Raudsepp)

Buss kooli ees kell 8.15.

 

K, 06.03

Õpilastele pannakse välja II trimestri kokkuvõtvad hinded.

  • Maakondlik 3.-4. klasside kirjandusmäng kell 13 Keskraamatukogus (Daivi Jõerand)

Osalevad Helerin Lilleväli, Aile Parts ja Sigrid Parm 4. klassist

  • Huvijuhtide töökoosolek 10.00 Uulus, osaleb  huvijuht

 

N, 07.03

* 2. tunni ajal aulas  huvijuht ja tantsuõpetaja  vaatavad üle klasside   esinemiskavad ja annavad tagasisidet.

Laululaager Tootsis (osaleb 6  lastekoori tüdrukut Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl ja Anne-Mai ja Marie 9. kl)

Sõit liinibussiga, toit koolist kaasa.

  • 3 B klass kelgukoerte juures, söövad koolis kell 11.25 (klassijuhataja õp Heli)
  •  2 A ja 2 B vanematega klassiõhtu kell 18.00. (klassijuhatajad)

 

R, 08.03 II trimestri lõpp

Vene keele päev koolis 5.-9. kl (Helene Huik)

  • Dumle rahvastepalli finaalvoor Viljandis kell 9.30- 14.00 (A. Raudsepp)

Võistkonda kuuluvad: Arvi Tugedam 2A, Marion Ida Vinkler 3 A, Marten Jürgens 3A, Markus Dreimann 3 B, Robin Endrekson 3B, Raimond Koidumets 3 B, Grenet Pärnik 3 B, Riho Selgis 3 B.

Playback ja tantsuvõistlus  kell 18.00 kooli aulas (huvijuht)

 

Laupäev, 09.03

Matemaatika  olümpiaad 4.-6. klassile       kell 10.00 Pärnu- Jaagupis (õp Tiina T-E ja õp Vilja)

Nädal 18.02- 24.02

E, 18.02 

  1. klassis õpetaja haige, asendab õp Siiri Mets. 

* 5. tunni ajal ettelugemine 3B klassis (Daivi Jõerand)

 

T, 19.02

* III ja  VII  klassi õpilasele ennetav tervisekontroll

Tervisekontroll  hõlmab  vastavalt sotsiaalministri määrusele nr 54 (13.08.2019) terviseseisundi hindamist, sh pikkuse ja kaalu mõõtmist,  nägemisteravuse kontrolli, vererõhu mõõtmist, rühi kontrolli, naha ja limaskestade seisundi hindamist ning  luu ja lihaskonna seisundi hindamist.

Tervisekontrolli viib läbi Tori Põhikooli lepinguline kooliõde Jevgenia Lutt.

Õpilased viiakse bussiga Tori perearstikeskusesse:

  1. tund 3 A klass, algul tüdrukud, siis poisid
  2. tund 3 B klass,  algul tüdrukud, siis poisid
  3. tund 7. klassi tüdrukud
  4. tund 7. klassi poisid

Info Jevgenia Lutt,  443 6643

* Vene keele luulepäev Paikusel kell 10.30.  Juhendaja õp Helene Huik. Osalevad Johanna Mihkelstein 6. kl ja Jacklyn  Jaanimäe 7. kl. Sõit direktori autoga kell 10.00.

* 2A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses (4. kl ja 5. kl)  poisid.

  1. klass sööb II söögivahetunnil.

* kell 12.00  staadioni ehituskoosolek (majandusjuhataja, direktor)

 

K, 20.02

* 3 B klass projektis Päästjatel külas Pärnus kell 10.00- 11.30 (klassijuhataja ja õp Siiri Mets).

Buss kooli ees kell 9.10.

Söömine II söögivahetunnil.

 

N, 21.02

Projekt „Koolilapsed loodusturismis“. Saadab õpetaja Anneli Raudsepp

Kl 8.30 väljasõit kooli juurest
Kl 9 paiku jõuame Tõramaa puisniidule, sealt algab tõukekelgumatk, mis
kestab kokku ca 3 tundi. Matkajuht Algis Martsoo.
Kl 12  supp ja pirukad
Kl 12.30  tagasi kooli juurde, jätkuvad tunnid.

Palun õpilastel riietuda soojalt, ilmaoludele vastavalt, kogu tegevus toimub õues!

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

* 6. tunni ajal  ettelugemine 1. klassis (Daivi Jõerand)

* Õp Heli Mitt VEPA III  koolitusel.

Asendab õp Siiri Mets:

  1. 3 B muusika/ õpiabitund 2 B õpilastele
  2. matem
  3. inglise keel –
  4. eesti keel
  5. õpiabi
  6. PPR 3A

 

R, 22.02

  • 2 B klass ujumas. (klassijuhataja)

* Laste- ja Noortekeskuse tugikeskusega suusatamas Kuutsemäel. Osalevad huvijuht Tessa Meltsas ja Jacklyn Jaanimäe

ISESEISVUSPÄEVA TÄHISTAMINE KOOLIS (direktor)

Aulas 3. tunni ajal kell 10.05  aktus

  1. Hümn- õp Anne Rätsep
  2. Luuletus isamaast. Loeb… Juhendaja õp Merike Haas
  3. Esineb mudilaskoor, juhendaja õp Anne Rätsep
  4. Direktori kõne Iseseisvuspäeval
  5. Esineb… Luuletus „Sinu muld“, juhendaja õp Merike Haas
  6. Ettekandele tulevad uurimistööd.

Juta Musta  nim stipendiumile esitab uurimistööde hindamiskomisjon järgmised Tori kooli õpilased:

  1. Arko Saar „Ratsasport Toris enne ja nüüd. Toriga seotud ratsasportlaste ja treenerite lood.“ Juhendaja Daivi Jõerand
  2. Marie Tominga „Selja kooli ajalugu 1942-1948. Leida Austeri ja Aita Kurme mälestuste põhjal.“ Juhendaja Tiina Tominga- Ergezinger
  3. Henry Veeväli „Arstiabi  Toris ja Tori apteek 130“. Juhendaja Heli Mitt
  1. Juta Musta nim preemia üleandmine- Kadri Simson, pildistamine
  2. Esinevad 2 A ja 3 A klassi õpilased folkloorikavaga „Lähme tantsupeole!“ – juhendajad õp Jane Lumijõe,    õp Astrid Roosileht, õp Anne Rätsep
  3. Ühislaul „Põhjamaa“ – juhendaja õp Anne Rätsep
  • Aktusele järgneb lippudega rongkäik kalmistule  „Küünlad suurkujudele“  kell 13.05 (direktor)

Osalevad 7.-9. klassi õpilased, kes soovivad  +  1.-6. klassi õpilaste kuni 5-liikmelised esindused.

Eesti keele aasta puhul viiakse küünal kohaliku luuletaja Leida Rohtla kalmule.

Vabadussõja samba juures lauldakse ühiselt laulu „Mu isamaa armas…“

Lippe kannavad 8.-9. klassi noormehed ja neiud.

Päeva lõpp tavapärasel ajal.

 

L, 23.02

 

P, 24.02

 Iseseisvuspäeva üritustest Tori piirkonnas:

10:00 TORI VALLA FOLKLOORIPÄEV, Tori rahvamajas “TANTSIME TERVISEKS”

Osaleb 2 A ja 3A klassi rühm kavaga „Lähme tantsupeole!“ (Jane Lumijõe,  Astrid Roosileht, Anne Rätsep)

 

12:00 EESTI VABARIIGi 101. AASTAPÄEVALE PÜHENDATUD TÄNUJUMALATEENISTUS, Tori kirikus

 

 

Nädal 11.-17.02.2019

Räpina Aianduskooli taimekasvatusprojekt „Tomatisõbrad“ alustab, tomateid hakkavad kasvatama 1. ja 3 B klass! (klassijuhatajad)

 

E, 11.02

* 6. tunni ajal raamatukoguhoidja tutvustab Mika Keräneni raamatuid 7 . klassis. (ettevalmistus kohtumiseks kirjanikuga 12.03)

 

T, 12.02

* 1. tunni ajal raamatukoguhoidja tutvustab Mika Keräneni raamatuid 8. klassis. (ettevalmistus kohtumiseks kirjanikuga 12.03)

* Geograafia olümpiaad kell 10.00 – 12.00 Pärnu- Jaagupis. (õp Kaja Maripuu)

Osalevad Aria Kohtla 8. kl

            Carl Aadam Vihrov 9. kl

            Henry Veeväli 9. kl

Sõit direktori autoga kell 9.15, tagasi kell 12.45.

* 2A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses (4. kl ja 5. kl)  tüdrukud.

  1. klass sööb II söögivahetunnil.

* 12.00 ehituskoosolek (staadion) koolimajas.

* 9. klassi lastevanemate ja õpilaste koosolek  Kreeka mobiilsuse teemadel kell 18.00 aulas. (klassijuhataja)

 

K, 13.02

* 5. tunni ajal raamatukoguhoidja loeb ette  2 B klassis.

* 7. tunni ajal 8. kl poiste rahuloluküsimustele vastamine informaatika tunni ajal. (S. Silluta)

* Uurimistööde hindamiskomisjoni koosolek kell 14.50  huvijuhi toas. (direktor)

 

N, 14.02

SÕBRAPÄEV!!!

Õpetaja Annikki Poom  õppepuhkusel  Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias,  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava.

Individuaalõppe õpilased on klassides, pikapäevarühmas asendab direktor.

* 3.  tunni ajal 4. kl  rahuloluküsimustele vastamine informaatika tunni ajal. (S. Silluta ja klassijuhataja)

* 6. tunni ajal raamatukoguhoidja loeb ette  1. klassis.

  • klassi tehnoloogia, kodunduse  ning ettevõtluse lõimitud   projekt  lõpeb kohviku ja mängude töötubadega (õp Mairo Sepp ja õp Anne Rätsep)

KOHVIK  fuajees töötab vahetundidel peale  2., 3., 4. ja 5.  tundi.

Aulas  näidatakse vahetundide ajal  filmi, avatud pildistamisnurk.                  

TÖÖTOAD klassidega aulas

1.tund 1.klass

2.tund 4.klass

3.tund  2A kell 10.00- 10.25 ja 2B kell 10.25- 10.50

4.tund 3A kell 11.00- 11.25 ja 3B kell 11.25- 11.50

  • Huvijuht ja TÕE jagavad hommikul kooli tulijatele südamekesed, mille peal on  number ühest sajani. Koolipäeva jooksul pead leidma sõbra, kellel on südamekese peal sama number. Tulles koos sama numbriga sõbra ja südamekestega huvijuhi juurde, saad väikese kingituse!
  • Klassid võivad korraldada ka sõbrapäeva postkasti!

*  Kiusamisennetuse programmi VEPA (Veel Parem!)  vaatleja 3 B klassis (klassijuhataja)

*  e-kooli infopäeval neljapäeval kell 14 Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis (S.Silluta)

 

R, 15.02

UURIMUSTÖÖDE KONVERENTS

Õpetaja Annikki Poom  õppepuhkusel  Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias,  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava.

Individuaalõppe õpilased on klassides, pikapäevarühmas asendab direktor.

* 1. tunni ajal 8. kl tüdrukute  rahuloluküsimustele vastamine informaatika tunni ajal. (S. Silluta)

*  2 B klass ujumas. (klassijuhataja)

* 5. tunni ajal kooli uurimistööde konverents aulas. (direktor)

Esinevad 9. klassi õpilased,  kuulab 8. klass.

 

L, 16.02

Kell 11.00 perespordipäev  VIRULA CUP kooli juures ja majas. Korraldab hoolekogu.

11.00 suusatamine- iga raja läbisõitja, laps ja vanem, annavad klassile punkte. Parima osalusprotsendiga klassile preemiaks prii bussisõit Pärnusse klassi üritusele.

11.30-  13.00 soovijatele Politsei- ja piirivalveameti merepääste üksuse ohutuskoolitus (koolimajas ja õues). Kes ei suusata, see saab kuulata koolitust!

13.00 võimlas võrkpall õpilaste ja vanemate  vahel. Kõik on oodatud kaasa elama!

Autasustamiseks kõigile osalejatele kringel ja tee.

NÄDAL 04.- 10.02.2019

 E, 04.02

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

 * 1. tunni ajal raamatukoguhoidja tutvustab Mika Keräneni raamatuid 4. klassis. (ettevalmistus kohtumiseks kirjanikuga 12.03)

* 1. klassi veeohutuskoolitus koolimajas 3. tunni ajal kell 10.00, korraldab Pärnu Päästekomando (klassijuhataja)

 

T, 05.02

SEA AASTA ALGUS   – kõigil  võimalusel seljas kollane/kuldne riietus, sest algab kollase sea aasta!

* 2A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses (4. kl ja 5. kl)  poisid.

  1. klass sööb II söögivahetunnil.

* Võrkpall Häädemeestel 6.-9. kl  tüdrukud Häädemeestel (õp R. Petersell)

Sõit kell 8.15  koos Sindi G võistkonnaga.

Osalevad: Karmen Toomet, Eva- Maria Reppo, Liisa Leesmäe, Anne- Mai Lilletai (9 ) Aria Kohtla, Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe(8), Melissa- Liis Lainet ja Mary Elisee Reinsalu (7).

Õp Ritat asendab direktor.

3.-4.  4. kl TKK

5.-6. 5. kl TKK

  1. 9. kl PKK

* kell 15  vallamajas koosolek 2019. a haridustöötajate palgarahade jagamise  osas.

Osaleb direktor.

 

K, 06.02

* Rahvastepall 1.-3. kl Sindis kell 10.00 (õp A.Raudsepp)

Osalevad: Arvi Tugedam 2A, Marion Ida Vinkler 3 A, Marten Jürgens 3A, Markus Dreimann 3 B, Robin Endrekson 3B, Raimond Koidumets 3 B, Grenet Pärnik 3 B, Riho Selgis 3 B.

BUSS kooli ees kell 9.05.

Õp Annelit asendab direktor.

  1. Gert 5. kl LO
  2. 3 B KK
  3. 2 B KK
  4. 3 A KK
  5. 3. kl spordiring

* Matemaatikaolümpiaad Pärnu-Jaagupis kell 10.00 (õp V.Jansen)

Sõit kell  9.00.

Osalevad:       Rasmus Ulp ja Keidi Kask 7. kl  kell 10.00- 13.00

                        Aria Kohtla 8. kl  kell 10.00- 13.00

                        Henry Veeväli ja Carl Aadam Vihrov 9. kl   kell 10.00- 14.00

* Õp Merike Haas koolitusel 06.-07.02. Tartu Ülikooli eetikakeskuse ja Tervise Arengu
Instituudi õpilaste väärtuste mäng “Väärtuste avastajad” ja terviseõpetus, Pärnus.

Asendab õp Juta- Lange- Nõmm.

  1. 7. kl kirjandus
  2. 6. kl E

Individuaaltund koduõppel õpilasega

* 5. tunni ajal ettelugemine  2 B klassis (raamatukoguhoidja)

 

N, 07.02

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

* 12. Haridusjuhtide aastakonverents 7.-8. veebruaril 2019 Strand Spa & Konverentsihotellis, osalevad direktor ja õppealajuhataja.

* Informaatika õpetamise konverents 2019, osaleb infojuht Silver Silluta
Toimumisaeg: 7. – 10. veebruar Tartus, J. Liivi 2
Kooliinformaatika õppekavade areng meil ja mujal, Progetiigri programmi minevik, olevik ja tulevik, informaatika õpetajaks õppimise võimalused Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis ningprogrammeerimise vaba juurdepääsuga e-kursused (MOOC) ja nende võrdlus gümnaasiumi uute valikkursustega.

* Õp Merike Haas koolitusel 06.-07.02. Tartu Ülikooli eetikakeskuse ja Tervise Arengu
Instituudi õpilaste väärtuste mäng “Väärtuste avastajad” ja terviseõpetus, Pärnus.

Asendab õp Juta- Lange- Nõmm.

  1. 5. kl E
  2. 9.kl kirjandus
  3. 5. kl kirjandus
  4. 6. kl eesti keel
  5. 8. kl kirjandus
  6. 9. klass eesti keel

* 2 B klassis asendab huvijuht Tessa Meltsas.

  1. E
  2. M
  3. LO
  4. E
  5. õpiabi
  6. PPR
  7. PPR

* 6. tunni ajal raamatukoguhoidja tutvustab Mika Keräneni raamatuid 1. klassis.

 (ettevalmistus kohtumiseks kirjanikuga 12.03)

 

R, 08.02

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

* Ühiskonnaõpetuse olümpiaad (õp Eva Jansen- Mann)
6.kl osalevad Oskar ja Johannes
9.kl osalevad  Henry ja Carl Aadam
Olümpiaad on veebipõhine.
Põhikooli II aste  (6. kl) alustab olümpiaadi küsimustele vastamist kell 9.00 ning link on aktiivne, ehk küsimustele saab vastata kuni 10.30. Põhikooli III aste  (9. kl) alustab kl 10.30 ning link on aktiivne kuni 12.00.

*12,  Haridusjuhtide aastakonverents 7.-8. veebruaril 2019 Strand Spa & Konverentsihotellis, osalevad direktor ja õppealajuhataja.

* Informaatika õpetamise konverents 2019, osaleb infojuht Silver Silluta
Toimumisaeg: 7. – 10. veebruar Tartus, J. Liivi 2

Infotund peale 2. tundi toimub.(direktor)

*  2 B klass ujumas. (klassijuhataja)

* TURVALISE INTERNETI PÄEVA TÄHISTAMINE   KLASSIJUHATAJA TUNDIDES.

 

L, 09.02

* Kunstiolümpiaad kell 9.30- 13.15 Paikuse huvikoolis (õp Tiia Kass)

Osaleb Aria Kohtla 8. kl.

* Informaatika õpetamise konverents 2019, osaleb infojuht Silver Silluta
Toimumisaeg: 7. – 10. veebruar Tartus, J. Liivi 2

* Koolitants „Tants on suurem kui elu“ Pärnu voor kontserdimajas  (Andra Sõmer)

Kell 12.00 esineb 1.-3. klassi rühm – 20 õpilast, kaasa 2 õpetajad: Heli M, Tiina K

Väljasõit bussiga kell 10.30.

Proov  kell 11.30. Etendus kell 12-14.30, meie  etteaste kell 12.45.

Buss tagasi peale etendust.

Kell 18.00 esineb 4.-5. klassi rühm, enne seda proovid- 10 õpilast, kaasa 1 õpetaja Tiina T-E ja direktor

Väljasõit kell 15.30.

Proov kell 16.30. Etendus kell 18-20, meie etteaste kell 19.15.

Tagasi autodega peale etendust.

Nädal 28.01- 03.02

E, 28.01

 

T, 29.01

* 2A klass ujumas (õp A. Roosileht)

* Hobumajanduses tüdrukud

* Erasmus + WONDER meeskonna koosolek peale tunde.

Päevakorras: Kreeka mobiilsus 17.-22.03.2019 , prantslaste vastuvõtmine mai algul.

 

K, 30.01

9.30  3 B ja 4. klass  matamängude päev

Osaleda saavad 5-liikmelised klasside esindusvõistkonnad . Ülesanded on lihtsad ja arvutamine käib kiiruse peale.
Lisaks võistlejatele pakume haaravat päeva ka klassikaaslastele, kes ei võistle, aga tahavad näha, kuidas nende klassil läheb, ja üritusest osa saada. Samuti lapsevanematele, kes saavad mängu tulemusi reaalajas jälgida tööl või kodus ja oma lapsele kaasa elada! Ka koolipere saab võistlust jälgida ja omadele pöialt hoida.
Matamängude päeva korraldab idufirma 99math.

* Merlecons koolitus „ Koolidirektori põhitegevuste korrastamine lähtuvalt õigusaktidest“  Tallinnas, kell 10.00 – 16.15, osaleb direktor

 

N, 31.01

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

Õppealajuhataja tuleb koolimajja lõunast.

* Matemaatikaviktoriin NUPUTA Pärnu maavalitsuse saalis (õp Vilja Jansen)

Kell 10.00 5.-6. klass (4 õpilast) Jakob, Liis Marii, Johannes, Marleen

Kell 13.00 7. klass (3 õpilast) Rasmus, Keidi, Ivo

* Emakeeleolümpiaad 7.-9. klassile Pärnu Koidula Gümnaasiumis kell 10.00 (õp Merike Haas)

Osalevad Rasmus Ulp 7.kl, Aria Kohtla, Marii- Eliise Lumijõe, Emma Rätsep 8. klass, Henry Veeväli ja Liisa Leesmäe 9. kl

Buss kooli ees kell 9.10, võtab peale emakeeleolümpiaadi ja NUPUTA 5.-6. kl osalejad.

Nuputa 7. klassi võistkond liigub Pärnusse autoga kooli eest kell 12.10.

* Koolilapsed loodusturismis- tõukekelgumatk. Kaasa õp Anneli Raudsepp.

Kl 8.30 väljasõit kooli juurest

Kl 9 Tõramaalt  algab tõukekelgumatk, mis kestab kokku ca 3 tundi. Matkajuht Algis Martsoo.

Kl 12 supp ja pirukad

Kl 12.30 sõit kooli juurde

Palun õpilastel riietuda soojalt, ilmaoludele vastavalt, kogu tegevus toimub
õues!

Kõigile osalejatele toimub 6. ja 7. tund.

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

 

R, 01.02

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

*  2 B klass ujumas. (õp T. Käärmann)

* Laulupeo „Minu arm“ lastekoori ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas kell 13.00

Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl ja Anne-Mai ja Marie 9. kl

Väljasõit ühisbussiga kell 11.55 kooli eest.

 

L, 02.02

Bioloogia olümpiaad (õp Kaja Maripuu)

Osalevad Sander Aas 9. klass ja Marii- Eliise Lumijõe 8. kl

* Rahvatantsuansambli Kirmas tantsulaager.

Kasutavad aulat, klasse 25 ja 22, õhtul võimla dušširuume.

Kooli sööklas lõuna ja õhtu. (Helga Sermat ja Eha Lind)

 

P, 03.02

* Rahvatantsuansambli Kirmas tantsulaager.

Kasutavad aulat, klasse 25 ja 22.

Kooli sööklas hommik ja lõuna. (Maie Raidlepp ja …)

Nädal 21.-27.01

Matemaatikanädal

1 – 2 klassi tegemised

3 – 4 klassi tegemised

5 – 9 klasside tegevused

 

E, 21.01

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

 

T, 22.01

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

* 9. klassi õpilased tutvumas Pärnu Koidula Gümnaasiumis

Osalevad: Karmen Toomet, Liisa Leesmäe, Eva-Maria Reppo, Sander Aas, Henry Veeväli ja Carl Aadam Vihrov. Liiguvad iseseisvalt

  1. tund kell 8.30 – 9.15 keemia praktikum/ettevõtlus – õpilased jagunevad kahte gruppi, pooled lähevad keemiasse ja pooled ettevõtlusesse.
    2. tund 9.15 – 10.00 bioloogia
    10.00 – 10.20 majatuur õpilasesindusega
    3. tund 10.20 – 11.05 füüsika
    4. tund 11.05 – 11.50 ajalugu ja ühiskond
    11.50 – 12.10 söömine
    5. tund 12.10 – 12.55 matemaatika

* Tori valla infopäev juhtidele haridusteenuste tarkvarasüsteemi ARNO tutvustavale esitlusele kell 10:30 – 12:30 Tori vallamajas Sindis, volikogu saalis.  Osaleb direktor
Arno on Piksel OÜ poolt loodud tarkvarasüsteem haridusteenuste haldamiseks,
mille eesmärgiks on lihtsustada omavalitsuste ning haridusasutuste tööd.

 

K, 23.01

Luban õppepuhkusele keskmise palga säilitamisega Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna sotsioloogia õppekava magistriõppes Lili Jürissoo.

* Tiina K lahkub peale 4. tundi.

Asendamine

  1. tund E- õp Daivi Jõerand
  2. tund Käeline- õp Siiri Mets
  3. tund PPR- koos 2 A klassiga

* Õp Jane on ära küsinud alates 13.00

Asendamine:

6.-7. tund PPR- direktor

  • Laululaager lastekoori neidudele Lõpe klubis (4H koor). (õp A. Rätsep)

Õpilased lahkuvad peale 1. tundi, koolist kaasa väike eine.

Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl ja Anne-Mai ja Marie 9. kl

 

N, 24.01

 

R, 25.01

Infojuht Silveril on vaba päev.

Informaatika jääb ära:

1.    Informaatika tund 8. kl T
6.  Informaatika tund 6. kl T

* Karjäärinõustamine  9.00- 13.00 kokkulepitud õpilastele ja vanematele

 

L, 26.01

* Keemia olümpiaad (Kaja Maripuu)

* Pärnumaa poistekooride laululaager Tori koolimajas 10.30- 14.00 (Kalli Rõõmussaar)

Kasutavad aulat ja muusikaklassi nr 14.

Toitlustamine kell 12.00 kooli sööklas  (Maie Raidlepp, Eha  Lind)

* TÕE talvelaager (huvijuht) kell 11.00- 17.00 kelgukoerte juures.

Koolist kaasa kohuke ja banaan.