Rubriigiarhiiv: Teated

Nädal  03.-09.06.19

  1. klassi õpilastel ei ole tunde, konsultatsioonide ajad vt koduleheküljelt.

 

E, 03.06

1.-8. klassi õpilastel  on vaba päev, koolipäev on ette tehtud laupäeval, 1.septembril 2018.a.

* kell 9.00 majandusjuhatajate koosolek Toris vallamajas teemal „Toiduainete ühishange“, osaleb Lili Jürissoo.

  1. klassi eesti keele lõpueksam kell 10.00- 13.00 aulas. (direktor)

Lõpueksamikomisjon on kinnitatud  järgmises koosseisus:

Pille Usin  – esimees

Merike Haas 

Juta Lange-Nõmm

Kai Kukk

 

T, 04.06

* 8. klassi õpilaste kooli matemaatika eksam kell 10.00-  12.00 aulas. (direktor)

  1. klassi õpilased ei ole tundides.

* 2 B ja 3 B klassiga kinno,  film „Loomade salaelust“ Apollo kinos Pärnus (klassijuhatajad).

Buss kooli ees kell 9.10, tagasi ~12.45. Söömine II söögivahetunnis.

* Alates kell 15.00 tuleb rahvamaja juhataja aulasse üles panema kaunistusi järgmiseks päevaks.

 

K, 05.06

* 2.- 8. klassi õpilastele pannakse hinded välja (~15.00)

  • kell 17.00 Tori Põhikooli aulas vallavanema vastuvõtt  õpilastele, kellel on
    väga head õpitulemused (olümpiaadid, konkursid, viktoriinid)

Tori Põhikoolist kutsutakse:

Õpilase nimi Õpilase vanemate nimed Klass Õpilase tulemused Juhendaja/õpetaja
1.     Jakob Martsoo   3A 2. koht maakondlikul kunstikonkursil Jane Lumijõe
2.     Markus Dreimann   3B 3. koht rahvastepallis Pärnu maakoolide MV 1.-3. kl

3. koht saalijalgpallis 1.-3. kl

3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil

 

 

 

Heli Mitt

3.     10. Sander Loite   3B 3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil Heli Mitt

 

4.     Jakob Sanglepp   3B 3.-5. koht algklasside VARIA viktoriinil

 

Heli Mitt

 

 

5.     Ralf-Marcus Rohtla

 

  4 2. koht Pärnu maakoolide MV rahvastepallis 4.-5. kl

Eripreemia maakondlikul kunstikonkursil töö „Arraku jälgedes“ eest

 

 

Tiina Tominga-Ergezinger

6.     Liis-Marii Sams   5 3. koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil 4.-6. kl.

2. koht maakondlikul kunsti- ja käsitöönäitusel

Vilja Jansen

 

 

Anne Rätsep

7.     Ardy Annus   6 2. koht maakondlikul kunstikonkursil Tiia Kass
8.     Johannes Ergezinger

 

  6 3.-4. koht tehnoloogiakonkursil

1. koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

Mairo Sepp

Eva Jansen-Mann

9.          Oskar Martsoo   6 1. koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

1. koht Jutuvestjate konkursil

Eva Jansen-Mann

Merike Haas

10.   Johanna Mihkelstein   6 Eripreemia maakondlikul kunsti- ja käsitöönäitusel Anne Rätsep
11.   Ivo Järviste   7 3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“ Vilja Jansen
12.   Keidi Kask

 

  7 3. koht Pärnu maakoolide sügiskrossil

3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“

2. koht Pärnu maakoolide kevadkrossil

 

Vilja Jansen

 

13.   Liisa Mann   7 3. koht muusikaviktoriinil Anne Rätsep
14.   Rasmus Ulp

 

  7 3. koht matemaatikavõistlusel „Nuputa“

1.koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil

2.koht informaatikaolümpiaadil

Vilja Jansen

 

Vilja Jansen

Silver Silluta

15.   Marii-Eliise Lumijõe

 

  8 Finalist Pärnu linna ja maakonna solistide  lõppkontserdil  SÜGISULG

3. koht muusikaviktoriinil

1.koht kooliliiga võrkpallivõistlusel 6.-9. klassile

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkondlikul voorul 5.-8. kl.

3. koht võrkpalli kooliliiga 6.-9. klassi neidude piirkonna finaalis

Anne Rätsep

 

Anne Rätsep

 

 

 

Kai Kukk

 

16.   Carl Robyn Valdaru   8 3.-4. koht tehnoloogiakonkursil Mairo Sepp
17.   Henry Veeväli   9 3. koht muusikaviktoriinil

3. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 4,9

Anne Rätsep

 

Kaja Maripuu

 

18.   Carl Aadam Vihrov

 

  9 1.koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

2.-4. koht matemaatika piirkondlikul olümpiaadil

Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 5,0

Eva Jansen-Mann

 

Vilja Jansen

19.   Sander Aas   9 Keskmine hinne põhikooli lõpetamisel 4,8  

 

N, 06.06

* 12.30 POLi tänupäev   2. korruse saal, Akadeemia 2 Pärnu (endine maavalituse maja)

Tänupäeva ametlik osa kestab orienteeruvalt 110 minutit, mille järel on samas saalis väike suupiste ja tort.

Tervituskõned (POL üldkogu esimees Andres Metsoja ja hariduskomisjoni esimees Arno Peksar), muusikalist elamust pakub Trio KUMA, tublide tunnustamine ja tänamine (kokku 107 inimest) ning suupisted ja tort. Päeva aitab läbi viia noor näitleja Sander Rebane.

Kutsutud:

  1. Liis Marii Sams Tori põhikool
  2. Keidi Kask Tori põhikool
  3. Rasmus Ulp Tori põhikool
  4. Marii-Eliise Lumijõe Tori põhikool
  5. Henry Veeväli Tori põhikool
  6. Carl Aadam Vihrov Tori põhikool
  7. Kai Kukk Tori põhikool, õpetaja

* 2. tunni ajal  TÕE õppeaasta kokkuvõtete tegemine (huvijuht)

* ÕPPENÕUKOGU  kell 15.00 kab 22

Päevakord:

  1. Õpilaste järgmisse klassi üleviimine, täiendavale tööle jätmine ( „Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg1. ).
  2. Vajadusel õpilasega käitumise arutamine ( „Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 3 lg2. ).

* 2 A klassi piknik Oore külas koos vanematega (klassijuhataja)

* 3 A klassi vanematega klassiõhtu Jõesuus (klassijuhataja).

 * 4. klassi klassiõhtu koos vanematega koolimajas (klassijuhataja)

 

R, 07.06

1.-8. klassi ekskursioonide päev (klassijuhatajad)

1, 2 A, 2 B-           Olustvere, kaasa klassijuhatajad ja õp Anneli

3 A, 3 B-               Viljandi, kaasa klassijuhatajad ja Greneti ema

  1. klass- Rõuge, kaasa klassijuhataja ja õp Annikki

5., 7. klass-            Tartu, kaasa klassijuhatajad ja huvijuht

  1. ja 8. klass- Helsingi, kaasa klassijuhatajad ja Oliveri ema

Nädal 27.05- 01.06

KOMÖÖDIANÄDAL, korraldab huvijuht

Aulas peale 6. tundi  vahetunnis võimalus nalju kuulata ja ise nalju rääkida.

 

E, 27.05

Akadeemiake tööde ära saatmine- direktor

  1. klassi poiste ja tüdrukute tööõpetuse vahetus
    4. klassi tüdrukute tunniplaan esmaspäeval:
    4. tund- TTÕ, õp Mairo
    5. tund -TTÕ, õp Mairo
    6. tund- TKK
    4. klassi poiste  tunniplaan esmaspäeval:
    4.tund-  PKK
    5. tund- PTÕ, õp Anne ( asendab direktor)
    6. tund- PTÕ, õp Anne (asendab direktor)

* Turvalisuse projekti „Kaitse end ja aita teist“ laagripäev Pärnus Vallikääru aasal.

Osaleb 6. klass (6. klass ei ole tundides) , kaasa õp Anne Rätsep ja huvijuht Tessa Meltsas

Õp Anne asendamine

  1. 3 A muusika- õp Merike H
  2. 3 B muusika- õp Tiia

5.-6. PTÕ- direktor

* 1. klassi lastevanemate koosolek kell 18.00 (klassijuhataja)

 

T, 28.05

  1. klassi poiste ja tüdrukute tööõpetuse vahetus (3. ja 4. tund)

* TUTIPÄEVa aktus 2. tunni ajal (8. kl ja õp Merike H)

9 klassil 1. tund oma koduklassis koos oma klassijuhatajaga.

klassil 1. tund loodusõpetus

* kell 11.oo aulas maleva juhid ootavad tulevasi malevlasi vestlusele ja maleva plaanide arutelule.

  1. Laura Liis Ansi2. Keiro Tarn3. Jan-Matis Limberk

    4. Kristin Künnapas

    5. Tristan Hulkko

    6. Janno Juurik

    7. Diana Prants

    8. Nathan Pilt

    9. Rasmus Kask

    10. Carl Robyn Valdaru

    11. Kaspar Vilepill

    12. Andris Ermanis

    13. Harry Annus

    14. Janar Saar

    15. Innar Raap

    16. Rasmus Ulp

    17. Karmen Toomet

    18. Merete Vinkler

    19. Kristian Sander Keso

    20. Emma Rätsep

    21. …

    22. …

    Erika Nõmm
    noorsootöö nõunik
    Tori Vallavalitsus
    Tel. nr. +372 5154 337

* kell 18.00 3 B klassi klassiõhtu (klassijuhataja)

 

K, 29.05

Algklasside spordimängud   Vändras (R. Petersell)

Võistkonda kuuluvad 4. klassi õpilased:

Ralf-Marcus, Karl Lennart, Kaur Aleksander, Mairold ja Lisette- Aliine, Mathelyn, Triin ja Laura

Asendab õp Anneli Raudsepp

* Ümarlauad kell 16.00 ja kell 16.30 – Palutud on valla lastekaitsespetsialist, lapsevanem, kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhataja,  HEV KO ja direktor.

 

N, 30.05

  1. tunni ajal 8. klassi eesti keele kooli tasemetöö kab 10 (aineõpetaja, õppealajuhataja)
  2. tunni ajal 7. kl matemaatika kooli tasemetöö kab 12 (aineõpetaja ja direktor).

 

R, 31.05

* kell 8.30- 9.15 esineb aulas Sindi muusikakooli bänd „The Nameless“ (direktor)

* kell 9.30- 14.30 spordipäev SÕBRAGA SPORDIPLATSIL (A. Sõmer, R. Petersell, A. Raudsepp)

* 4. klassi klassiöö (õp Tiina T-E)

 

L, 1.06

Tori valla lastekaitsepäev Tori rahvamaja hoovis kell 11-15.

Esinevad Tori kooli koolitantsu rühmad (A. Sõmer)

Nädal 20.-26.05

E, 20.05

Huvijuht Tessa on õppepuhkusel.

Õp Tiina K on haige, asendab õp Juta Lange- Nõmm.

Õp Stella on haige, tema õpilased töötavad koos klassiga.

  1. klassi poiste ja tüdrukute tööõpetuse vahetus on järgmisest nädalast kahel nädalal, st 20.05 ja 27.05.

    4. klassi tüdrukute tunniplaan esmaspäeval:
    4. tund- TTÕ, õp Mairo
    5. tund -TTÕ, õp Mairo
    6. tund- TKK
    4. klassi poiste  tunniplaan esmaspäeval:
    4.tund-  PKK
    5. tund- PTÕ, õp Anne
    6. tund- PTÕ, õp Anne

 

T, 21.05

Õp Stella on haige, tema õpilased töötavad koos klassiga.

9.30 staadioni ehituskoosolek (majandusjuhataja, direktor)

* 2 A klass viimane ujumine, saadab klassijuhataja

* 6. klassi elektrooniline  tasemetöö matemaatikas 2. tunni ajal kabinetis nr 12 (direktor).

* 13.00- 14.40 on kooli oodatud 2019.a sügisel koolitulijad ja nende vanemad (direktor, õp Tiina Tominga- Ergezinger)

* kell 18.00 Tori  Põhikooli hoolekogu korraldab perespordipäev Virula Cup– orienteerumine (läbi viib orienteerumisklubi WEST).

Iga raja läbija, laps ja vanem, annavad klassile punkte. Parima osalusprotsendiga klassile preemiaks prii bussisõit Pärnusse klassi üritusele.

Auhinnaks puuviljad!

 

K, 22.05

* Peale esimest tundi kutsub Pille õpetajate tuppa

* Peale 4. tundi kell 11.45 ootab Tõnu õpetajate toas

 

N, 23.05

* Õpetaja Annikki Poom õppepuhkusel alates 5. tunnist

  1. tund 4. klass PPR- direktor
  2. tund 4. klass PPR- huvijuht Tessa
  3. tund 4. klass PPR- õp Stella

* 1., 2  A ja 2 B klass SA Eesti Maaelumuuseum id Eesti Põllumajandusmuuseumi programmis „Toit ja tervis“ Ülenurmel (kaasa klassijuhatajad, tugiisikud ja õp Anneli).

Buss kooli juures kell 8.15, tagasi  kooli juures ~16.00.

Kooli poolt kaasa puuvili,  soolane ja magus sai.

* 3. tunni ajal vestlus VEPA juhendajaga (direktor)

VEPA vaatleja 3 B klassis

* kell 15.00 Sindi Gümnaasiumis kooli pidaja korraldab koosoleku palgakorraldusest 2020.aastal (osaleb direktor).

 

R, 24.05

Vallavalitsusele saata tublid õppurid  vastavalt volikogu määrusele „Tori valla tunnustuse avaldamise kord“

Tubli õppuri aunimetus antakse Tori valla üldhariduskoolis või huvikoolis õppivale õpilasele vähemalt ühest alljärgnevast kriteeriumist lähtuvalt:

1) kes lõpetab 9. või 12. klassi keskmise hindega 4,8 – 5,0;

2) kes lõpetab huvikooli põhiõppe kiitusega;

3) kes on edukalt esinenud maakondlikel olümpiaadidel ning saavutanud I – III koha;

4) kes on osalenud vabariiklikel olümpiaadidel;

5) kes on edukalt osalenud maakondlikel konkurssidel ning saavutanud I koha;

6) kes on edukalt osalenud vabariiklikel konkurssidel ning saavutanud I – III koha;

7) kes on osalenud rahvusvahelistel olümpiaadidel või konkurssidel;

8) kes on võistelnud spordivõistlustel maakondlikel või vabariiklikel võistlustel ning saavutanud I –III koha.

* 2 B klass viimane ujumine, saadab klassijuhataja

* Muinasjutukonverents Haapsalus on pühendatud eesti keelele, osaleb Daivi Jõerand
Haapsalu raamatukogus (Posti 3) toimub 24. mail algusega kell 11.00 juba
kuuendat korda muinasjutukonverents “Muinasjutuvägi”, alapealkirjaga
“Muinasjuttude salakeel”.

* 3. tunni ajal 3. klasside jalgratturi eksami teooriatest, millele järgneb jalgratta sõidueksam (koostöös noorsoopolitseinikuga).

Teooriatesti  juures klassijuhatajad.

* 5. tunni ajal 8. klassi uurimistööde eelkaitsmine (direktor)

Kaitsmine toimub tähestiku järjekorras.

Iga õpilane teeb esitluse, kus on järgmised punktid:
* Uurimistöö peakiri, autor, juhendaja
* teema valiku põhjendus
* töö eesmärgid
* uurimismeetodid

* töö ülesehitus
* Võib juba uuritut ka veidi tutvustada, aga mitte pikalt
* mis on valmis ja mida plaanid 9. klassi I poolaastal teha.

Esitlus (powerpoint)  peab olema vaadeldav ja korrektse õigekirjaga. Kindlasti tasuks ka suulist esinemist (rahulik tempo, selge diktsioon, raskete sõnade korrektne hääldus)  valju häälega harjutada.
Esitlused tuleb toimetada hiljemalt N, 23.05 infojuhi kätte.

  • 9. klassi õpilastele pannakse välja hinded.

* 9. klassiga tuleb ära teha  matemaatika ja eesti keele õpikeskkonna küsitlused, nõusolekud lapse isikuandmete töötlemiseks on vanemad andnud.

ANKEETIDELE VASTAMINE TOIMUB R, 24.05 7. tunni ajal.