Rubriigiarhiiv: Teated

Nädal 13.-19.05

3B osaleb nurmenukkude kaardistamise talgutel.

 

E, 13.05

Õp Helene sünnipäev!

Huvijuht Tessa õppepuhkusel.

Õp Juta majast ära.

Õp Stella majast ära.

Asendab direktor:

  1. M 5.kl
  2. E 5.kl
  3. LO 5. kl
  4. IK 6.kl
  5. VK 6. kl
  6. PPR 1-

* kell 15.30  õpilase OA ümarlaud Pärnus Rajaleidjas, osaleb HEV KO  õp Kai ja lapsevanem.

 

T, 14.05

* Ujumine 2 A, kaasa klassijuhataja

* Hobumajandus      4. kl- poisid

  1. kl- tüdrukud, kes esinevad

* Kooli kogunevad kell 13- 14.40  sügisel 2019 kooliteed alustavad lapsed (õp  Tiina  Tominga- Ergezinger)

* kell 14.00  õpilase KK võrgustiku ümarlaud (direktor)

* kell 19.45 välijõusaali avamine (Tori Kooli Sihtasutus)

  • kell 20.00 näidistreening, mida juhendab  treener  RAMIL LIPP, Spa&Sport spordiklubi

 

K, 15.05

* 3. tunni ajal 3. klasside matemaatika tasemetöö (õp Jane, õp Heli M, direktor, õppealajuhataja)

  1. tunni ajal 6. klassi eesti keele e-tasemetöö kabinetis 10 (õp Merike Haas, õp Stella Martsoo, direktor,  õppealajuhataja)

Kevadpeo kaunistused tuua päeva lõpuks huvituppa.

  • kell 18.00 Põhikoolide bändide festival Pärnu Noorte Vabaajakeskuses.

Osaleb Tori Põhikooli bänd.

Bändi õpilased sõidavad kell 15.00 kooli juurest (õp Kalev Saar).

 

N, 16.05

  1. tunni ajal 9. klassi õpilased, aineõpetajad ja huvijuht kaunistavad koolimaja.

* 4. klassi õpilased osalevad matemaatikavõistlusel Matetalgud (klassijuhataja).

  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ kokkuvõttev kokkusaamine Toris kell 8.30- 11.30. Õpilastega on kaasas õp Anneli Raudsepp.

Tagasi tulles jätkuvad õpilastel  tunnid.

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

 

  • 5. tunni ajal aulas  kevadpeo PROOV (huvijuht, ringijuhid)

Peale tunde üles panna näitused (kunsti- ja käsitöö ning tehnoloogiaõpetaja).

 

R, 17.05

Infojuht Silver ei ole koolimajas. 

* 2 B klass ujumas, klassijuhataja

* 3. tunni ajal aulas kevadpeo PEAPROOV (huvijuht, ringijuhid)

* kell 18.00 kooli kevadpidu, käsitöö ja kunsti ning tehnoloogiatööde näitused koridorides.

Nädal 06.-12.05

 Huvijuht Tessa Meltsas  on terve nädala õppepuhkusel.

 

E, 06.05

* õp Tiina K on majast  ära.

Asendamine:

  1. M- õppealajuhataja
  2. KÄEL- õppealajuhataja
  3. E- direktor
  4. KK
  5. IN- õppealajuhataja
  6. PPR – õp Astrid
  7. PPR- õp Astrid

* õp Helene on majast ära.

Asendab direktor:

  1. 9. kl
  2. 8. kl T
  3. 7. kl P
  4. 6. kl
  5. 7. kl T

 

T, 07.05

* 1. klassil korraline tervisekontroll Tori perearstikeskuses.

Pikkuse ja kaalu mõõtmine, silmade kontroll ja vererõhu mõõtmine.

Sõit ujujate bussiga, tagasi jalutades. Kaasa klassijuhataja Heli L ja tugiisik Hanna.

* ÕP Astrid on majast ära.

Asendamine:

  1. ujumine
  2. ujumine, õpilasi saadab infojuht Silver
  3. MU
  4. LO- Daivi Jõerand
  5. M- õp Jane
  6. PPR- õp Tiina K
  7. PPR- õp Tiina K

* Huvijuhtide õppepäev Metsapoole koolis kell 12.

* Teisipäeval jääb 3. klassi koolitantsu ring ära, sest õpetaja Andra on seoses sporditööga koosolekul. Tund toimub kolmapäeval 7. tunni ajal.

* Hobumajanduses

  1. kl tüdrukud
  2. kl tüdrukud

* PÄRNU MAAKONNA KOOLIJUHTIDE JA MENTORKOOLITUSE KOOLITUS-SEMINAR TALLINNAS JA HARJUMAAL 7.-8. mail 2019

Osalevad õppealajuhataja ja direktor

* kohtumine haridusministriga  ja  seminar „Haridusvisioon 2035+ ja võimalikud haridusalased suundumused“

* külastatakse Tallinna Euroopa Kooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi uus I ja II kooliastme õppehoone – Kotzebue maja, Tallinna Heleni Kooli.

 

K, 08.05

* 3. klassi riiklik tasemetöö eesti keeles

Viiakse läbi 2. tunni ajal.

3 A klassi juures on lisaks õp Meike K

3 B klassi juures on lisaks  majandusjuhataja Lili

Eraldi ruumis teeb õp Annikki ja  õpilane KK

* õp Heli L ei ole koolimajas  8.00- 12.00

  1. klassis asendab Hanna Rätsep
  2. eesti keel
  3. MU
  4. arvuti asendatud matemaatikaga
  5. LO

* Teisipäeval ära jäänud 3. klasside koolitants  toimub 7. tunni ajal aulas (õp Andra)

 

N, 09.05

* Heategevuslik teatejooks Pärnus kell 12 (õp Rita Petersell)

Igast 5.-9. kl osaleb 4 poissi ja 4 tüdrukut.

Asendamine:

  1. tund 7. kl P- direktor

 

R, 10.05

* Kooli pidajale tuleb teatada 7  õppurit ja/või juhendajat , kes kutsutakse POLi pidulikule tublide õppurite vastuvõtule.

Nädal 29.04- 05.05

E, 29.04

Õp Tõnu on küsinud vaba päeva

Asendamine:

  1. 8. kl M koos klassiga
  2. 8. kl FÜ (direktor)
  3. 9. kl FÜ (direktor)

*Infojuht  Silver Silluta  osaleb seminaril Eesti koolirobootika võimalustest kell 13.00- 15.30 Pärnus Pernova Tehnikamajas.

  1. tund- 7. kl P informaatika jääb ära 

* HOOLEKOGU KORRALDATUD HOOGTÖÖPÄEV kell 18.00- 20.00.

 

T, 30.04

* ehituskoosolek kell 9.30 majandusjuhataja ruumis, osalevad direktor ja majandusjuhataja

kell 15.30-18.00  prantslastega ühine Kurgjal käik-, tellitud ingliskeelne programm „Talulapse tegemised“ .

Osalevad direktor, õp Ülle, õp Merike, õp Tiina K ja 4 8. klassi õpilast.

 

K, 01.05- KEVADPÜHA, vaba

 

N, 02.05

* Tugiisik Hanna Rätsep vaba (lõputöö eelkaitsmine kolledžis)

* 6. klass sööb I söögivahetunnil.

Tori Põhikool võtab vastu College Barbey d’Aurevilly kooli 28 +7 inimest  Prantsusmaalt.

  1. tunni ajal kell 10.00 – 10.45 aktus aulas, osalevad 7.-9. klassi õpilased
  2. tunni ajal kell 11.00- 11.45 külalised tundides “Päev koolilapse elus”.
  3. tunni ajal kell 12.00- 12.45 TÖÖTOAD koos 8. ja 9. klassiga.

* muusika ja liikumise töötuba – korraldab õp Anne ja õp Andra

* käsitöö/kunst- korraldab  õp Stella ja õp Tiina T-E

* liikumine  võimlas – korraldab õp  Rita

12.45– lõunasöök koolimajas

13.10- 15.00 tutvumine Toriga (ringkäik alevikus) koos 8. klassiga. Kaasa õp Merike, õp Ülle ja Õp Eva.

Igas punktis üks 8. klassi õpilane kõneleb kultuuriobjektist.

* põrgu

* kirik

* hobusekasvandus

* rahvamaja/muuseum

Rahvamajas süüakse  ühine väike snäkk!

15.00- 17.00   Soomaa retk Riisa rabas Merike H, Kaja + matkajuht. Osalevad  külalised + 8. klassi õpilased.

17.30- 19.30   kooli juures õues  lõkkeõhtu kohvikutega, osalevad külalised  ja 8. ja 9. klass.

Kohvikud korraldavad lapsevanemad.

 

R, 03.05

Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkus.

Õp Helene on küsinud vaba päeva.

Asendab direktor

  1. 8 PVK
  2. 7 T VK
  3. 6. kl VK
  4. 9. kl VK

* Kevadkross Jõulumäel ( kaasa  õp Anneli, õp Rita)

Buss  kooli ees kell 8.15, tagasi koolibusside ajaks.

Osaleb 24 õpilast.

Asendamine:

  1. 5.-6. kl T KK ( 8. kl õpilased Kaur Erik ja Rasmus ) ja 5. kl õpiabi (õppealajuhataja)
  2. 3 B kl KK (Laura Liis ja Diana) ja 7. kl P KK (iseseisev mäng jalgpalliplatsil, vastutab Jan- Markus)
  3. 1. kl KK (Sander ja Eva- Maria)
  4. 5. kl klassijuhataja tund (direktor) ja spordiring (õp Stella läheb kogu 1. klassiga võimlasse)
  5. 3 A kl KK (direktor) ja 6. kl P KK (direktor)
  6. korvpalli trenn- toimub, kui õp Rita jõuab tagasi

* SULGTRALL õpilastele kell 17.00 võimlas  (A. Sõmer)

Tüdrukute ja poiste üksikmäng.

Nädal 15.-21.04

E, 15.04

* Virtuaalse käsitöönäituse (keskkonnateadlik käsitöö, nipiga käsitöö) tööde esitamise tähtaeg.

Näitus avatakse 1. mail 2019 .

 * Pildikompanii  (www.pildikompanii.ee) pildistab koolis.

Palun pildistamisele tulla koos vanema poolt täidetud infolehega, et pärast oleks võimalik pilte tellida. Pildistamine toimub aulas.

Pildistamise graafik . Tehakse klassipilt ja soovi korral sõbra- ja grupipilte.

kellaaeg klass õpilasi
8.15 2A 15
8.45 2 B 13
9.15 3A 18
10.00 4. 25
11.00 1. 21
11.30 5. 20
12.00 3B 18+1
12.30 6. 12
13.00 7. 23
13.30 8. 22
14.00 9. 16

Õpetajad ja koolitöötajad võivad pildistada end jooksvalt. (Sügisel 2018 tööle asunud  õpetajatel ja koolitöötajatel on  foto tegemine kohustuslik).

 

T, 16.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass koolimajas kehalises kasvatuses , (õp Rita Petersell)
  • -6. tund 5. klassi T (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

* 6. ja 8. klassi inglise keele olümpiaad kell 11.00 Sindi Gümnaasiumis

  1. klassist osalevad Oskar, Johanna ja Emily
  2. klassist osalevad Janno, Aria, Marii- Eliise

Buss kooli ees kell 10.30. Saadab direktor.

Õpilastel endal kaasa võtta väike eine.

Õp Merike Kaseorg on tööde koostaja ja seotud korraldamisega, lahkub korraldustoimkonda kell 10.30.

  1. tund 7. kl- iseseisev töö
  2. tund 4. kl- iseseisev töö

* Andra Sõmer kell 10-13 Pärnumaa Spordiliidu seminaril Pärnus. Tantsutrenniks jõuab tagasi.

  • Tori Põhikooli lastevanemate  hoolekogu koosolek  toimub T, 16.04 kell 18.00 õpetajate toas.

Päevakord:

  1. Huvitegevusest ja pikapäevarühma töökorraldusest 2018/19 õppeaastal (kokkuvõtte teeb huvijuht Tessa Meltsas ja direktor)
    2. Kooli hoogtööpäeva korraldamine.
    3. Perespordipäeva Virula Cup  IV veerandi ürituse (orienteerumine) korraldamine.
    4. Erasmus + projekti WONDER raames prantslaste vastuvõtu korraldamine: 30.04-02.05 (Tori Põhikool võtab vastu (28 +7) College Barbey d’Aurevilly kooli Prantsusmaalt).
  2. Välijõusaali avamisürituse (näidistreeningu) korraldamine.

Markko Virkus

Tori Põhikooli hoolekogu esimees

 

K, 17.04

* 4. klass lihavõtteprogrammis Kurgjal kell 10.00- 12.30 (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

Buss kooli ees kell 9.05.

Koolis toitlustamine tagasi jõudes ~kell 13.15.

Kaasa õppealajuhataja Kai Kukk.

 

N, 18.04

Lõimingupäev teemal „Prantsusmaa“

Eritunniplaan lõimitud ainetega:

Veerandi viimane päev, algab vaheaeg.

Kooli 29.04.

 

R, 19.04- Suur Reede

kell 12-15 Ahto Saar  korraldab Toris disc-golfi võistluse (Heino Tsirbitalo toetuseks).

 

L, 20.04 2 kohviringi ümber Soomaa

 

P, 21.04

 

Nädal 08.-14.04

E, 08.04

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

 

T, 09.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Tervisekontroll perearstikeskuses (direktor)

Sõit suure koolibussiga kell 8.15 kooli eest, tagasi jalgsi.

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass koolimajas, (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • -6. tund 5. klassi P (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

 

K, 10.04

* Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor (õp Kai Kukk)

Interaktiivne, kabinetis 23

9.00- 10.00     5. klass Meril Adeela Alev, Liis Marii Sams

10.30- 11.30   6. klass Oskar Martsoo, Keiro Tarn

12.00- 13.00   7. klass Keidi Kask ja Rasmus Ulp (söövad I vahetunnil)

13.30- 14.30   8. klass Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe

* 2 A ja 2 B Kurgjal programmis „Lihavõtted“ kell 10.00- 12.00 (klassijuhatajad)

Buss kooli ees kell 9.10. Tagasi 12.45.

Söömine II söögivahetunnil.

Vabaks jäävad õpetajad:

  1. tund õp Mairi (2A)
  2. tund õp Anneli (2B)

 

N, 11.04

* Koolilapsed loodusturismis  töötuba  Tuka talus.(kaasa õp Anneli Raudsepp)
Buss stardib Tori kooli juurest kell 8.15.
Töötoa sisu:
Tori kui jätkusuutlik ettevõtluskeskkond turismisektoris.
Tuka talu lugu.
Tagasi kooli poole hakkame sõitma umbes kl 11.15.

Alates 5. tunnist jätkuvad tunnid.

  Nimi  klass
1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

* 4. kl inglise keele olümpiaad kell 11 Sindi Gümnaasiumis

Osalevad: Karola Jõepere, Laura Tasane, Elis Hunt

Sõit  direktori autoga kell 10.20.

* 2. tunni ajal 3 B klassis VEPA vaatleja.

*  Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimängus 5. klassidele Pärnu Keskraamatukogus kell 12.00 (õp Merike Haas) osalevad:

Meril Adeela Alev

Liis Marii Sams

Jakob Ergezinger

Rain Viira

Õpilastega läheb kaasa raamatukoguhoidja Daivi Jõerand.

* Jutuvestjate konkursil kell 12.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis (õp Merike Haas) osalevad

  1. kl Oskar Martsoo– “Kalevipoeg” (A. Must “Põrgu värk”)

             Johannes Ergezinger – “Kuidas Kalevipoeg endale hobuse sai ja sellega kündis”  (M. Eiseni  “Esivanemate varandus”)

Õpilastega läheb kaasa  majandusjuhataja Lili Jürissoo.

Buss kell 11 kooli ees, võtab peale nii jutuvestjad kui ka nutimängu lapsed ning saatjad, pärast tagasi.

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates 5. tunnist.

Asendamine.

  1. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  2. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  3. tund 4. kl PPR – direktor

 

R, 12.04

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

* VARIA viktoriin 5.-9. klassile Lihula Gümnaasiumis  (Daivi Jõerand)

Osalevad: Marie Tominga 9.kl, Marii-Eliise Lumijõe 8.kl, Jacklyn Jaanimäe 7.kl, Johannes
Ergezinger 6.kl, Ragne Rohtla 5.kl.

Ühisbuss valla koolide võistkondadele (kaasa läheb  huvijuht Tessa)

kell 9:50 Sindi Gümnaasium;
– kell 10:10 Tori Põhikool;
– kell 10:35 Are Põhikool;
– kell 10:50 Sauga Põhikool.

Koolitoitu ei saa, palun eine ise kodust kaasa võtta.

Huvijuhi asendamine  4. kl PPR-s

  1. tund- majandusjuhataja Lili

* Digipädevuse tasemetöö 8. klassi õpilastele (va Keijo, Markus ja Sander, Marii- Eliise Lumijõe,  kes on tundides) (informaatika õpetaja Silver Silluta)

Töö toimub kabinetis 22 (direktor)

8.15- 9.15 I osa

9.30- 10.30 II osa

* 6. klass osalemine projektis „Kaitse end ja aita teist“.:

4.-5. tunni ajal Päästeameti  loeng

  1. tunni ajal KEAT koolitus „Turvaline internet“, koolitab noorsoopolitseinik Andrea Rebane.

*Koolitus Pärnus “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine” kell 12:00-17:00.

Osalevad õp Anne R, õp Jane , õp Siiri
Toimumiskoht: Pärnu Rajaleidja keskus – Metsa 1, Pärnu
Koolitaja: Ivica Mägi

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne  käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad,  võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

Õp Anne R asendamine :                            Õp Jane asendamine:

4.7. kl muusika- direktor                               4. käeline- õppealajuhataja

  1. klj asendatud KEAT loenguga 5. eesti keel- direktor
  2. 9. kl MU- asendatud matemaatikaga 6. keh. kasv –
  3. lastekoor jääb ära 7. PPR- õppealajuhataja

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes, õpetaja lahkub peale 1. tundi.

Asendamine:

  1. tund 9. kl kirjandus- õpilased klassis
  2. tund 8. G- õpilased klassis
  3. tund 3 A K eesti keel- töötab koos klassiga
  4. tund 4. kl PPR- direktor
  5. tund 4. kl PPR- direktor

 

L, 13.04

* kell 11.00 toimub Sindi võimlemispidu, kus on lubanud osaleda ka mõlemad Tori kooli tantsurühmad. Tantsud „Rulli, rulli“ ja „Liblikad“. Õp Andra Sõmer

Buss kooli ees kell 10.00, tagasi ~ 13.00

TÜRI- TORI kanuumatk lõpeb kooli juures.

Söökla toitlustab 680 inimest kell 15.00- 23.00.

Vabatahtlikud abilised oma köögimeeskonnale.

Kell 11.00- 14.00 köögis kartulikoorimises Lili ja Tiina T-E

Kell 14.00- 17.00 Kell 17.00- 20.00 Kell 20.00- 23.00
Tiina K Tiia Juta
Hanna Heli M Andra
Eva Marii- Eliise Kaja

 

P,14.04

Tori valla laulukonkurss Sindi seltsimajas kell  13.30. (kestab umbes 3 tundi)

Iga pere tuleb iseseisvalt kohale. Palun muusikaõpetajatel panna info e-kooli.

1.-2. klass

  1. Eleanora Salben “Tip-tap päikeseratas”
  2. Amalie Ergezinger “Ema”
  3. Loore Kallaste ”Miks?”

3.-4. klass

  1. Liis-Marii Nõmm „Väike ööbik“
  2. Arabella Pavelson „Poriste põldude laul“

5.-6. klass

  1. Liis Marii Sams „Oma tuba, oma luba“

7.-9. klass

  1. Jacklyn Jaanimäe „Laia taevaliua sinal“
  2. Mirelli Loite „On läinud aastad“

3. Marii-Eliise Lumijõe „Kaks kuukiirt“

LIIKLUSKORRALDUS MUUDETUD 02.04.2019

Toris kooli lähedal on muudetud liikluskorraldust. Palun jälgida märke! 
Tori aleviku poolt tulles peab teed andma Tori kooliteelt pööravatele liiklusvahenditele, kellel on peatee! PILT
Enam ei kehti selgeks harjutatud parema käe reegel!!!

Nädal 01.-07.03

MTÜ Tulevikuhariduse PIRN kaasava hariduse  audit 01.04- 02.04.2019 meie koolis

MTÜ Tulevikuhariduse PIRNi (edaspidi PIRN) poolt läbi viidav haridusasutuste (edaspidi HA) auditi (edaspidi Audit) eesmärk on anda valdkonna spetsialistide poolt fookuspõhine sõltumatu hinnanguvaba ülevaade konkreetse kooli või lasteaia hetkeseisust, mis on selle HA edasiste arengutegevuste aluseks. Nõustamisprogramm viiakse läbi meeskondlikult, mille aluseks on PIRNi meeskonnaliikmete erinevad teineteist täiendavad kompetentsid. Auditi aluseks on PIRNi poolt kokkupandud nõustamisprogramm (edaspidi Programm), mis lõpeb kirjaliku tagasiside raporti esitamisega.

 

E, 01.04

MTÜ PIRNi liikmete tunnivaatlused

8.30- 10.00 saabuvad Margus Saks ja Tiia Lister,  vestlus direktoriga

  1. tund 2 B eesti keel tunnivaatlus (kab 21)
  2. tund 3 A tunnivaatlus
  3. tund 9. kl matem tunnivaatlus (kab 13)
  4. tund 8. kl ajalugu tunnivaatlus (kab 22)
  5. tund kohtumine TÕE  liikmetega

Peale tunde ümarlaud kõik tugiõpetajad (Kai, Annikki, Stella, Heli M, Heli L, Jane, Juta, Siiri, Hanna)

Õpetaja Astridil on vaba päev,  asendamine 2 A klassis:

  1. eesti keel- Heli M
    2. keh kasv-
    3. matem- Heli M
    4. eesti keel- Annikki
    5. käeline- Heli L
    6. PPR- Juta
    7. PPR- Juta

 

T, 02.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

MTÜ PIRNi liikmete tunnivaatlused

  1. 1. kl eesti keel tunnivaatlus
  2. 5. kl kirjandus tunnivaatlus (kab 10)
  3. 3 B eesti keel tunnivaatlus
  4. 2 B matemaatika tunnivaatlus (kab 21)
  5. 6. kl eesti keel tunnivaatlus (kab 10)
  6. 8. kl muusikaõpetuse tunnivaatlus (kab 14)
  7. vestlus lapsevanematega ( hoolekogu liikmedMarkko Virkus, Annika Parm)

Peale tunde ümarlaud kooli kõigile õpetajatele

* 10.30 ehituskoosolek  huvitoas (majandusjuhataja)

* Registreerida digipädevuse katselise tasemetöö tegemiseks 8. klass. Töö viiakse läbi reedel, 12.04 1.-3. tunni ajal kabinetis 22 (direktor)

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass, tund toimub koolimajas, poisid ja tüdrukud koos (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • -6. tund 5. klassi T (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

 

K, 03.04

* Kell 9.30- 11.00 programmid Pärnu Pernova loodusmajas

  1. klass „Lemmikloom“ (õp Heli L, tugiisik Hanna) 3. tund9. kl matem koos klassiga

3 A klass „Kaart, kompass“ (õp Jane ja Annikki)

Buss kooli ees kell 8.45, tagasi  11.45.

* Töö- ja karjäärimess Pärnu kontserdimajas kell 12- 16 (osaleda võivad enne registreerunud õpilased 8. ja 9. klassist)

Teatanud on Andris, Liisa, Anne- Mai, Maiker, Enar, Rain S, Janar, Eva- Maria, Marie, Karmen, Carl Aadam.

Koolist lubatud lahkuda kell12.16 bussile.

* kell 13 huvitoas 1. klassi õpilase TT probleemide lahendamise ümarlaud.

 

N, 04.04

Tugiisik ja õpetaja  Siiri Metsa asendab õp  Evi Ringmäe.

* kell 18.00 aulas koosolemine 8. ja 9. klassi õpilastele ja vanematele.

* Tutvustame  muljeid mobiilsusest (reisist) Kreekasse. Peame plaani, kuidas võtta vastu prantslasi, kes tulevad meie kooli 2. mail ja kuidas aasta pärast minna mobiilsusesse Prantsusmaale.

* 9. klassi vanematele jätkub koosolek lõpueksami korra tutvustamise ja lõpuaktuse korraldusküsimustega.

 

R, 05.04

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

Lasteraamatupäev  “Igas raamatus on…” 1.-3. klassile  3. tunni ajal.  (Daivi Jõerand)

LASTERAAMATUPÄEVA PLAKAT

Külalisesinejateks on 3 4. klassi tüdrukut: Aile, Helerin ja Sigrid.

Seal tutvustavad lisaks minule mitmed lapsed raamatut, mis on nende jaoks huvitav ja kaasakiskuv olnud.

Kui aega jääb, teeb Tessa lõpus mõne mängu.

* Emakeeleolümpiaad Paikuse Põhikoolis kell 12.15- 13.45)

Buss kooli ees 11.35. Enne seda sööma kell 11.25.!

  1. klass emakeeleolümpiaad (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

Sigrid Parm

Helerin Lilleväli

5.- 6. kl emakeeleolümpiaad (õp Merike Haas)

  1. kl Maribel Lauri

             Mai- Liis Põder

  1. kl Oskar Martsoo

              Johanna Mihkelstein

* 5. klassi klassiöö (klj Rita Petersell)

SULGPALLI PERETURNIIR 2019 

Reedel 5. aprillil kell 17.00 Tori Põhikooli võimlas Võisteldakse sulgpalli paarismängus. Võistkonda kuulub Tori Põhikooli õpilane koos oma ema-, isa, vanaema-, vanaisa-, õe- või vennaga. Registreerimine kohapeal enne turniiri algust. Parimatele auhinnad! Toetajad: Tori Vallavalitsus, Tori Spordiklubi

 

L, 06.04

Naiskooride laululaager aulas kell 10.00- 14.00 (korraldab Kalli Rõõmusaare)