Sihtasutus

TORI KOOLI SIHTASUTUS

Tori Põhikooli hoolekogu liikmed on moodustanud Tori Kooli Sihtasutuse. Sihtasutus on loodud 22. mail 2003.a.-l. Tegevuse põhieesmärgiks on kooli õppe- ja kasvatustööks paremate tingimuste loomisele kaasaaitamine. Sihtasutuse juhatus on kaheliikmeline, nõukogu on 5-e liikmeline, kaasates oma töösse kooli lapsevanemaid, õpilasi, õpetajaid, vilistlasi, valla asutusi. Tori Kooli Sihtasutuse a/a SEB pangas on 10220031515017.
TORI KOOLI SIHTASUTUSE PÕHIKIRI

Teostamisel olev projekt: “Välijõusaal Torisse”
Meede: LEADER-projektitoetus
Strateegia meede: 4.1 Kogukonna meede, jätkusuutlik kogukond
Kohalik tegevusgrupp: Rohelise Jõemaa Koostöökogu

Projekti otseseks eesmärgiks on rajada Tori kooli juurde, skatepargi ja jooksu- ning discgolfiraja kõrvale välijõusaal suurusega 500 m2, mis koosneb 6 atraktsioonist:
• Ladder/Push-up legs treenib kõhulihaseid;
• Leg Press single treenib jalalihaseid;
• Pull Down + Chest Press treenib rinna-, õla- ja käelihaseid;
• Crosstraineriga on töös jalad ja puusad ning käed ja õlad (hea rasvapõletuseks);
• Rower treenib kogu keha;
• Twister + SKI Trainer treenib tasakaalu, kõhu- ja seljalihaseid.

Varasemaid tegemisi
Sihtasutus on korraldanud iga-aastast perespordipäeva, toetanud Tori Põhikooli põrandate remonti 2003.a.-l; otsinud sponsoreid, korraldanud korjandusi, kirjutanud projekte järgmiste ettevõtmiste tarvis: kooli logoga särgid sportlastele väljaspool kooli võistlemiseks; kooli 130.-ks aastapäevaks Tori Kihelkonnakooli mälestuskivi paigaldamine (2005.a.); aidanud läbi viia Kooli Olümpiamänge (2008, 2012 ja 2018.a.); organiseerinud ja rajanud kooli juurde laste mänguväljaku (2008.a. – Eesti Maaelu Arengu Toetuse Taotlus nr.320007670134).