Sihtasutus

TORI KOOLI SIHTASUTUS

Tori Põhikooli hoolekogu liikmed on moodustanud Tori Kooli Sihtasutuse. Sihtasutus on loodud 22. mail 2003.a.-l. Tegevuse põhieesmärgiks on kooli õppe- ja kasvatustööks paremate tingimuste loomisele kaasaaitamine. Sihtasutuse juhatus on kaheliikmeline, nõukogu on 5-e liikmeline, kaasates oma töösse kooli lapsevanemaid, õpilasi, õpetajaid, vilistlasi, valla asutusi. Tori Kooli Sihtasutuse a/a SEB pangas on 10220031515017.
TORI KOOLI SIHTASUTUSE PÕHIKIRI

 

Teostatud projekt: “Välijõusaal Torisse”

Tori Kooli Sihtasutus avas Leader toetusega  välijõusaali Tori kooli pargis. Avamisüritusel 14.05.2019 ütles tänusõnad  Tori Kooli Sihtasutuse üks juhtidest Markko Virkus.
Välijõusaal on valminud vallavalitsuse, sihtasutuse, Rohelise Jõemaa koostöökogu , Pria ja kogukonna koostöös.

Välijõusaali avatreeningu viis läbi treener Ramil Lipp.

 

Meede: LEADER-projektitoetus
Strateegia meede: 4.1 Kogukonna meede, jätkusuutlik kogukond
Kohalik tegevusgrupp: Rohelise Jõemaa Koostöökogu

Projekti otseseks eesmärgiks on rajada Tori kooli juurde, skatepargi ja jooksu- ning discgolfiraja kõrvale välijõusaal suurusega 500 m2, mis koosneb 6 atraktsioonist:
• Ladder/Push-up legs treenib kõhulihaseid;
• Leg Press single treenib jalalihaseid;
• Pull Down + Chest Press treenib rinna-, õla- ja käelihaseid;
• Crosstraineriga on töös jalad ja puusad ning käed ja õlad (hea rasvapõletuseks);
• Rower treenib kogu keha;
• Twister + SKI Trainer treenib tasakaalu, kõhu- ja seljalihaseid.

Varasemaid tegemisi
Sihtasutus on korraldanud iga-aastast perespordipäeva, toetanud Tori Põhikooli põrandusi, kirjutanud projekte järgmiste ettevõtmiste tarvis: kooli logoga särgid sportlastele väljaspool kooli võistlemiseks; kooli 130.-ks aastapäevaks Tori Kihelkonnakooli mälestuskivi paigaldamine (2005.a.); aidanud läbi viia Kooli Olümpiamänge (2008, 2012 ja 2018.a.); organiseerinud ja rajanud kooli juurde laste mänguväljaku (2008.a. – Eesti Maaelu Arengu Toetuse Taotlus nr.320007670134).