Nädal 04.-10.11

STIILINÄDAL

E, 04.11

Halloween – kostüümid, tegelased, armsad, hirmsad jne.

  • Lauluvõistlus Väike KooliCanto kell 10.00 Pärnu-Jaagupis (õp Anne Rätsep)

Osalevad 4. klassi õpilased Arabella Pavelson ja Liis-Marii Nõmm.

Transpordib direktor kell 8.45, tagasi transpordib õpetaja.

Õp Anne Rätsepa asendamine:

1.-2. tund 4 B  TTÕ- õpetaja alustab, jätkavad iseseisvalt

3.-4 tund 5. kl TTÕ- direktor

5. 6. kl MU- direktor

6. 7. kl MU- direktor

7. lastekoor- jääb ära!

* kell 16.00  kunsti-, käsitöö- ja klassiõpetajate ainesektsiooni koosolek  Pärnus Akadeemia 2 5. korrusel.  Osaleb õp Anne Rätsep, Heli Mitt

T, 05.11

Raamatu- ja filmitegelased – Tegelased keda kohtad fimis või raamatus.

  • Majandusjuhataja Lili Jürissoo koolitusel Uulus.
  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.
  • Rahvastepall 4.-5. kl T Paikusel kell 10.00 (õp Rita Petersell)
  • Buss kooli ees kell 9.00

1.         LISETTE- ALIINE  OTS                  5

2.         MATHELYN  JAANIMÄE              5

3.         TRIIN  TOHT                              5

4.         SIGRID  PARM                           5

5.         HELERI  JÄRVE                           5

6.         ISABELLA  MÄE                          5   ??? (õppeedukus ja käitumine)

7.         LAURA  TASANE                         5

8.         KEITLIN  HEILY  HANSUMÄE        5

  •  

Õp Rita asendamine

1.-2. 5. kl PKK õp Eva

3. 6. kl TKK õp Anneli

4.-

5.-6. 4 B TKK õp Anneli

7. 6.-7. kl PKK õp Anneli

Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel  KK.

* Peale tunde ERASMUS + projekti õpetajate koosolek (T. Käärmann)

Projektis osalevad III kooliastme õpilased, mobiilsusesse sõidavad  9. klassi õpilased.

Osalema on palutud

õp Tiina Käärmann- tegeleb mobiilsuste korraldamisega

Õp Ülle Urba tegeleb inglise keelde tõlkimisega ja 9. klassi toestamisega  projektis

Direktor Pille Usin tegeleb FB grupiga, teavitamisega, üldjuhtimisega

Õp Kai Kukk tegeleb postitustega FB grupis

Õp Eva Jansen- Mann tegeleb stendiga koolipere informeerimiseks, õpilaste ettevalmistamine mobiilsuses pealinnade külastamiseks

            Õp Merike Haas- tegeleb oma 9. klassi toestamisega

            Õp Anne Rätsep- tegeleb mobiilsuses  oma maa tutvustamisega läbi kultuuri     

            Õp Kaja Maripuu tegeleb õpilaste ettevalmistamisega (Soomaa tutvustus)

K, 06.11

Kuulsused – Võid olla keegi, kes just sinu arvates on kuulus!

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses 6. kl   tüdrukud(kooli juurest saadab direktor), poisid vabad.

N, 07.11

Värvid – igal klassil on oma värv, mille on klassijuhataja loosiga tõmmatud. Mida rohkem seda värvi sinu riietuses esineb, seda uhkem.

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus  “Digipedagoogilised lahendused õppetöös”.

Õp Eva asendamine:

  1. 8. kl ajalugu- direktor
  2. 6. kl ühiskond- direktor
  3. 9.kl ühiskond- direktor
  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 07.-10.11. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • TORI VALLA NOORTE PÄEV kell 14.00- 17.00 Saugas. Buss kell 13.

Tori valla noortepäeval : osaleb 37 õpilast (nimekiri lisatud)

Kaasa huvijuht Tessa Meltsas, Kai Kukk.

Asendab direktor:

5.tund PPR 1. ja 3 a kl

6. tund liiklus 3 B

7. tund liiklus 3 A

* Informaatikaõpetaja Silver Silluta osaleb valla noorte päeval:

Informaatikad jäävad ära!

5. tund informaatika 8. Kl

6. tund informaatika 5. Kl P

7. tund informaatika  6. Kl T

R, 08.11

Pidžaama– Tule kooli tuduriietes!

  • Rahvastepall 4.-5. kl P  Paikusel  kell 10.00 (õp Rita Petersell)
  • Buss kooli ees kell 9.00

Õp Rita asendamine:

  1.  
    1. 4B PKK – õp  Kai
    1. 8.kl TKK – õp Anneli
    1. 7. ja 9. kl TKK  – õp Anne R, tunnid asendatud käsitööga
    1. KLJ 6. kl – direktor
  2. Silver Silluta koolitusel LEGO Mindstorms EV3 edasijõudnutele, mis toimub 08.11.2019 – 09.11.2019 HITSA nutiklassis Tallinnas.

  Õpilastel vaba tund:

6.tund informaatika 7. kl

                                    7.tund robootika 4.-6. kl

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 07.-10.11. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  •  Eesti Eripedagoogide Liidu üldkogu toimub Paides, osaleb eripedagoog Olga Pallo.

Õpilased töötavad koos klassiga.

  • Matemaatikaõpetajate koolituspäevad Kuressaares 8.-9.11, osaleb õp Vilja Jansen.

Asendab direktor:

1. 9. kl

2. 6. kl

3. 7. kl

4.8. kl

5.-

6.5. kl

  • 6. klassi klassiöö (õp Rita Petersell) ??? (alles klassijuhataja otsustab)
  • Kell 19.00 Tori vald 2.  üritus Tori kirikus (kutsetega)

L, 09.11

MARDILAUPÄEV, ringi käivad mardisandid

  • Silver Silluta koolitusel LEGO Mindstorms EV3 edasijõudnutele, mis toimub 08.11.2019 – 09.11.2019 HITSA nutiklassis Tallinnas.

P, 10.11

ISADEPÄEV