Nädal  06.- 12.12.2021

E, 06.12

  • Koolipsühholoog koolitusel 06.-07.12  “Motiveeriv intervjueerimine”.
  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • 8. klassi õppekäik Pärnusse Pernova keskusesse- keemialabor kell 11.00- 12.30 (õpetaja Kaja)

Buss kooli ees kell 10.15. Tagasi kell 13.00 (siis söömine). Jätkuvad ainetunnid.

Õp Kaja Maripuu asendamine:

3.tund- geo 9. klass, õp Kaidi

4.tund- geo  7.a, õp  Kätlin

5.tund- 8. kl keemia  –

6.tund- 7.b geo- õp Merike

T, 07.12

  • Koolipsühholoog koolitusel “Motiveeriv intervjueerimine”.
  • Vastavalt sotsiaalministri määrusele nr 54 (13.08.2010) teeb kooliõde korralist III klassi ennetavat tervisekontrolli. (kooliõde)
    Tervisekontroll hõlmab pikkuse ja kaalu mõõtmist, nägemisteravuse kontrolli, vererõhu mõõtmist, rühi kontrolli, luu ja lihaskonna seisundi hindamist.
  • 4. klassi õppekäik  Pernova keskusesse Pärnus kell 11.00- 12.30 teema “Maa. Päikesesüsteem” (õp Heli L)

Buss kell 10.15 kooli ees. Tagasi kell 13.00, siis söömine ja koolipäev jätkub.

Õp Heli Lilleste asendamine:

3.tund- –

4.tund- 6.a klassi matemaatika -direktor

5.tund-

6.tund-

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

K, 08.12

3.klassis on koolis tundides Melanie Prett.

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi I rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

  • Kell 15.00- 16.00 veebiseminar Juhtimise kunst: Välishindamise aastaraamat 2020, osaleb direktor

Veebiseminaril tutvustab Haridus- ja Teadusministeeriumi õiguspoliitika osakond värskelt valminud välishindamise aastaraamatut ja selles sisalduvat. Eelkõige keskendutakse nii üldist, tõhustatud kui erituge vajavate õpilaste õppekorraldusele, tugisüsteemi loomisele ja rakendamisele.


N, 09.12

Kooliõde ei ole koolimajas.

Sekretäri ei ole koolimajas.

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell kell 9:10-10:50

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • 5.a ja 5.b klass Tallinnas teatris Estonia vaatab muusikali  “Pipi Pikksukk” kell 12.00- 14.00. (klassijuhatajad)

Väljasõit kell 9.00 Tori kooli juurest. Lõunasööki ja einet koolimajas ei söö!  Kaasa puuvili ja pirukas.

Õp Kaja asendamine:

2.tund- 6.b loodus-  õpilased on õppekäigul

3.tund- 8. kl geo- õp Rita

4.tund- 5.b lo –

5.tund- –

6.tund- 9.kl geo, õp Anne

7.tund-6.a LO, õp Mari

Õp Egert asendamine

7.tund 1.a kl PPR- õp Astrid

  • 1.a ja 1.b klass õppekäigul Kurgjal programmis “Jõulud talus” alates kell 10.00 – 12.00 (klassijuhatajad)

Buss kooli ees kell 9.10. Tagasi kella 13.00. Siis söömine.

Õp Tiina K asendamine:

2.tund 5.b matem- õp Sirli

  • 6.b klassõppekäigul Pärnus Punases tornis kell 9.00- 10.30 (ajalooõpetaja)

Buss kooli ees kell 8.15. Tagasi kell 11.00, siis päev jätkub

Asendamine:

1.tund- 6.b ajalugu –

2.tund- 8.kl ajalugu- direktor

3.tund-  5.b ajalugu- õpilased teatris

  • TÕE koosolekut  peale 3. tundi huvitoas ei toimu, huvijuht on majast ära.
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor).

R, 10.12

  • 6.a klass õppekäigul Pärnus Koidula muuseumis kell 10.00- 10.45  (õp Merike)

Buss kooli ees kell 9.15, tagasi kell 11.15.

Asendamine:

2.tund- 6.a eesti keel-

3.tund-  8.kl eesti keel-  õp Anne

4.tund- 7.b eesti keel-  õp Heli L

  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund õpetajate toas.
  • TÕE liikmed jäävad õhtul  koolimajja Jõulumaad korraldama. (huvijuht)

L, 11.12

JÕULUMAA koolimajas ja maja ümber kell 11.00- 15.30 (huvijuht)

Eelregistreerimisega.

P, 12.12

3.advent