Nädal 08.-14.04

E, 08.04

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

 

T, 09.04

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Tervisekontroll perearstikeskuses (direktor)

Sõit suure koolibussiga kell 8.15 kooli eest, tagasi jalgsi.

  • Hobumajandus:
  • -4. tund 4. klass koolimajas, (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • -6. tund 5. klassi P (kooli juurest saadab õpilased ära direktor)

 

K, 10.04

* Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor (õp Kai Kukk)

Interaktiivne, kabinetis 23

9.00- 10.00     5. klass Meril Adeela Alev, Liis Marii Sams

10.30- 11.30   6. klass Oskar Martsoo, Keiro Tarn

12.00- 13.00   7. klass Keidi Kask ja Rasmus Ulp (söövad I vahetunnil)

13.30- 14.30   8. klass Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe

* 2 A ja 2 B Kurgjal programmis „Lihavõtted“ kell 10.00- 12.00 (klassijuhatajad)

Buss kooli ees kell 9.10. Tagasi 12.45.

Söömine II söögivahetunnil.

Vabaks jäävad õpetajad:

  1. tund õp Mairi (2A)
  2. tund õp Anneli (2B)

 

N, 11.04

* Koolilapsed loodusturismis  töötuba  Tuka talus.(kaasa õp Anneli Raudsepp)
Buss stardib Tori kooli juurest kell 8.15.
Töötoa sisu:
Tori kui jätkusuutlik ettevõtluskeskkond turismisektoris.
Tuka talu lugu.
Tagasi kooli poole hakkame sõitma umbes kl 11.15.

Alates 5. tunnist jätkuvad tunnid.

  Nimi  klass
1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

* 4. kl inglise keele olümpiaad kell 11 Sindi Gümnaasiumis

Osalevad: Karola Jõepere, Laura Tasane, Elis Hunt

Sõit  direktori autoga kell 10.20.

* 2. tunni ajal 3 B klassis VEPA vaatleja.

*  Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimängus 5. klassidele Pärnu Keskraamatukogus kell 12.00 (õp Merike Haas) osalevad:

Meril Adeela Alev

Liis Marii Sams

Jakob Ergezinger

Rain Viira

Õpilastega läheb kaasa raamatukoguhoidja Daivi Jõerand.

* Jutuvestjate konkursil kell 12.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis (õp Merike Haas) osalevad

  1. kl Oskar Martsoo– “Kalevipoeg” (A. Must “Põrgu värk”)

             Johannes Ergezinger – “Kuidas Kalevipoeg endale hobuse sai ja sellega kündis”  (M. Eiseni  “Esivanemate varandus”)

Õpilastega läheb kaasa  majandusjuhataja Lili Jürissoo.

Buss kell 11 kooli ees, võtab peale nii jutuvestjad kui ka nutimängu lapsed ning saatjad, pärast tagasi.

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates 5. tunnist.

Asendamine.

  1. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  2. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  3. tund 4. kl PPR – direktor

 

R, 12.04

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

* VARIA viktoriin 5.-9. klassile Lihula Gümnaasiumis  (Daivi Jõerand)

Osalevad: Marie Tominga 9.kl, Marii-Eliise Lumijõe 8.kl, Jacklyn Jaanimäe 7.kl, Johannes
Ergezinger 6.kl, Ragne Rohtla 5.kl.

Ühisbuss valla koolide võistkondadele (kaasa läheb  huvijuht Tessa)

kell 9:50 Sindi Gümnaasium;
– kell 10:10 Tori Põhikool;
– kell 10:35 Are Põhikool;
– kell 10:50 Sauga Põhikool.

Koolitoitu ei saa, palun eine ise kodust kaasa võtta.

Huvijuhi asendamine  4. kl PPR-s

  1. tund- majandusjuhataja Lili

* Digipädevuse tasemetöö 8. klassi õpilastele (va Keijo, Markus ja Sander, Marii- Eliise Lumijõe,  kes on tundides) (informaatika õpetaja Silver Silluta)

Töö toimub kabinetis 22 (direktor)

8.15- 9.15 I osa

9.30- 10.30 II osa

* 6. klass osalemine projektis „Kaitse end ja aita teist“.:

4.-5. tunni ajal Päästeameti  loeng

  1. tunni ajal KEAT koolitus „Turvaline internet“, koolitab noorsoopolitseinik Andrea Rebane.

*Koolitus Pärnus “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine” kell 12:00-17:00.

Osalevad õp Anne R, õp Jane , õp Siiri
Toimumiskoht: Pärnu Rajaleidja keskus – Metsa 1, Pärnu
Koolitaja: Ivica Mägi

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne  käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad,  võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

Õp Anne R asendamine :                            Õp Jane asendamine:

4.7. kl muusika- direktor                               4. käeline- õppealajuhataja

  1. klj asendatud KEAT loenguga 5. eesti keel- direktor
  2. 9. kl MU- asendatud matemaatikaga 6. keh. kasv –
  3. lastekoor jääb ära 7. PPR- õppealajuhataja

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes, õpetaja lahkub peale 1. tundi.

Asendamine:

  1. tund 9. kl kirjandus- õpilased klassis
  2. tund 8. G- õpilased klassis
  3. tund 3 A K eesti keel- töötab koos klassiga
  4. tund 4. kl PPR- direktor
  5. tund 4. kl PPR- direktor

 

L, 13.04

* kell 11.00 toimub Sindi võimlemispidu, kus on lubanud osaleda ka mõlemad Tori kooli tantsurühmad. Tantsud „Rulli, rulli“ ja „Liblikad“. Õp Andra Sõmer

Buss kooli ees kell 10.00, tagasi ~ 13.00

TÜRI- TORI kanuumatk lõpeb kooli juures.

Söökla toitlustab 680 inimest kell 15.00- 23.00.

Vabatahtlikud abilised oma köögimeeskonnale.

Kell 11.00- 14.00 köögis kartulikoorimises Lili ja Tiina T-E

Kell 14.00- 17.00 Kell 17.00- 20.00 Kell 20.00- 23.00
Tiina K Tiia Juta
Hanna Heli M Andra
Eva Marii- Eliise Kaja

 

P,14.04

Tori valla laulukonkurss Sindi seltsimajas kell  13.30. (kestab umbes 3 tundi)

Iga pere tuleb iseseisvalt kohale. Palun muusikaõpetajatel panna info e-kooli.

1.-2. klass

  1. Eleanora Salben “Tip-tap päikeseratas”
  2. Amalie Ergezinger “Ema”
  3. Loore Kallaste ”Miks?”

3.-4. klass

  1. Liis-Marii Nõmm „Väike ööbik“
  2. Arabella Pavelson „Poriste põldude laul“

5.-6. klass

  1. Liis Marii Sams „Oma tuba, oma luba“

7.-9. klass

  1. Jacklyn Jaanimäe „Laia taevaliua sinal“
  2. Mirelli Loite „On läinud aastad“

3. Marii-Eliise Lumijõe „Kaks kuukiirt“