Nädal 11.-17.03.2019

EMAKEELENÄDALA ÜRITUSED (vt plaane)

1.-2. kl korraldavad õp Astrid ja õp Heli L

3.-4. kl korraldavad õp Heli M ja õp Jane

5.-9. kl korraldab õp Merike

Kohtumine kirjanikuga korraldab raamatukoguhoidja Daivi

 

ÜMARLAUAD  KLASSIJUHATAJATE JA ÕPETAJATEGA, KELLE klassis õpilastel ON II trimestri kokkuvõtvates hinnetes PUUDULIKUD, ET LÄBI ARUTADA TEGEVUSED JA KOOSTADA TÄIENDÕPPE PLAAN.

 

E, 11.03

Klasside   viieliste pildistamine autahvli jaoks!

* kell 10.05 Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

    Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

    Vanuseklassid: – 4.-5. klass;

* kell 11.00 direktor vallamajas koosolekul.

* Kell 14.40 Ümarlaud 6. kl teemal, kutsutud klassijuhataja õp Anne, õp Vilja, õp Stella.

* kell 15.10 Ümarlaud 4. klassi teemal, kutsutud klassijuhataja  õp Tiina  T-E, õp Anne, õp Merike K

 

T, 12.03

* 1. ja  3. tunni ajal 1.-3. klassi lauluvõistlus aulas (õp A. Rätsep ja M. Vare)

* kell 10.30 staadioni ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

* Informaatika veebipõhine  olümpiaad (S. Silluta)

Veebipõhine informaatikaolümpiaad 4.-9. klassidele toimub  veebiõppekeskkonnas Moodle.

Vanuseklassid: 6.-7.klass; 8.-9. klass

* RIMI jalgpalli osavusfestival Pärnu Spordihallis   10.00- 13.00 (õp Rita Petersell, Anneli Raudsepp)

Buss kooli ees kell 9.10.

Osalevad 2 võistkonda (4P+ 2T)

1.-3. kl , kaasa läheb õp Anneli Raudsepp

Ketrin Valdaru

Karilyn Heidy Hansumäe

Mathias Meedla

Arvi Tugedam

Marten Jürgens

Markus Jürgens

4.-5. kl  , kaasa läheb 8. kl õpilane Carl Robyn

Jürgen Saar

Jakob Ergezinger

Ralf-Marcus Rohtla

Guido Tael

Keitlin Heily Hansumäe

Sigrid Parm

Õpetaja Anneli asendamine:

  1. 1. kl T eesti keel- tugiisik
  2. 5. kl G eesti keel- direktor
  3. 1. klassi keh kasv- osalemine aulas lauluvõistlusel
  4. 1. kl T matem- tugiisik
  5. 3 A kl kehaline kasvatus- asendatud eesti keelega
  6. spordiring- õp Rita koos 5. klassi tüdrukutega

* Lastekirjanik Mika  Keränen kohtub 4.-8. klassi õpilastega 5. tunni ajal kell 12 aulas.

Palun aulasse oma klassiga kaasa tulla aineõpetajal, kelle tund sel ajal on: 5. tunnid 4. kl – muusika, 5. kl T- KK; 6. kl eesti keel,  7. kl inglise keel,  8. kl keemia

  1. klassi poiste hobumajandus algab peale kohtumist kirjanikuga.

* Innove teemapäev Pärnu õppejuhtidele ja HEV KOdele kell 12.00-14 Pärnu  Vanalinna Põhikoolis. Osaleb Kai Kukk.

Ülevaade muudatustest Rajaleidja võrgustiku töös. KVM poolt soovitatud meetmete rakendamine, Lea Mardik, Innove Rajaleidja Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaal, piirkonna juht
Tasemetööd, põhikooli lõpueksamid ja riigieksamid 2019, Külli Võsu, SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist
Juhendmaterjali „Koolitöötajaid, lapsi ja lapsevanemaid toetav süsteemne lähenemine haridusasutuses“ tutvustus, Katri Viitpoom, Evelin Ergma SA Innove õppenõustamisteenuste arenduskeskuse psühholoogia peaspetsialistid​

 

K, 13.03

* Kell 14.40 Ümarlaud 8. kl teemal, kutsutud  klassijuhataja õp Merike H, õp Mairo, õp Merike K, õp Tõnu, õp Annikki.

* kell 15.10 Ümarlaud 7. kl teemal , kutsutud klassijuhataja õp Kaja, õp Vilja.

 

N, 14.03

* EMAKEELEPÄEV

* kell 10.30 kirjutavad huvilised e-etteütlust arvutiklassis.

* kell 9.30- 11.00 päästjatel külas 2 A ja 2 B klass (klassijuhatajad)      

Buss kooli ees kell 8.45.            

* 4. klass läheb peale tunde Pärnusse kinno „Kuidas taltsutada lohet?“ (klassijuhataja)

* veebriseminar kell 15 Digipeegli teemadel (S. Silluta)

 

R, 15.03

* 9. klassi ühiskonnaõpetuse viktoriin kell 12.00 Sindi Gümnaasiumis (õp Eva Jansen- Mann)

Osalevad Carl Aadam Vihrov, Henry Veeväli ja Sander Aas.      

Sõit direktori autoga kell 11.15.

  1. tunni ajal 1.-2. kl emakeelenädala lõpetamine (õp Astrid ja õp Heli L)
  2. tunni ajal 3.-4. klassi emakeelenädala lõpetamine. (õp Heli M ja õp Jane)

 

L, 16.03

* Tori Võrkpall, võistlused võimlas kell 11  (A. Sõmer)

 

P, 17.03

17.-22.03.2019 toimub Tori Põhikooli 16 õpilase (9. klass)  ja 6 õpetaja    mobiilsus (reis) Kreekasse Lesbose saarele  Erasmus+ projekti WONDER raames,  külastatakse partnerkooli Kreekast- Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli, aga ka kohaliku saare vaatamisväärsusi (märgala)  ja tagasiteel peatutakse Ateenas.

Väljasõit kooli juurest kell 3.00.