Nädal 12.-18.10

E, 12.10

  • Õp Astrid Roosileht ei ole majas, asendab õp Juta Lange- Nõmm
  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I Erast, Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

  • Töötukassa  karjäärinõustamine (klassijuhatajad)

4.tund 8. kl- kab 11

  • tund 9. kl – kab 25
  • 6.-7. tunni ajal 7.-8. kl  tüdrukute  küberpuu-uuring informaatika tunni ajal, poistel KK ( S. Silluta)
  •  
  • Kell 12.30 direktor kohtub lastekaitsespetsialistidega.

T, 13.10

Raamatukoguhoidja Margot Peedimaa kirjastuse Avita zoom-koosolek kell 11.

  • 4.-5. tund 4A ja 4B poisid hobumajanduses, kaasa õp Rita. Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk.

K, 14.10

  • Õp Annikki Poom õppepuhkus
  • Keskkonnalabor TÜ Chemicumis  kell  11.00 III kooliastme õpilastele
    Väljasõit Tartusse kell 8.15, tagasi Torisse 16.30

Programmid toimuvad Tartus TÜ Chemicumis, Ravila tn 14A

Osalevad:

9. kl

1. Laura Liis Ansi
2. Jacklyn Jaanimäe
3. Ivo Järviste
4. Keidi Kask
5.Kristella Laura Kirsipuu
6.Kuldar Joel Künnapas
7.Liisa Mann
8.Aida Nõmm
9.Elery Tammaan

10.Jan-Markus Tohv
11.Rasmus Ulp
12. Sten Markus Uus
13. Kaspar Vilepill

8. kl

1. Ardy Annus
2. Johannes Ergezinger
3. Marleen Haas
4. Ragnar Kirsi
5. Jan-Matis Limberk
6. Oskar Martsoo
7. Johanna Mihkelstein
8. Angelika Savolainen
9. Keiro Tarn

10. Emily Ruus

Õpilasi saadavad õp  K. Maripuu  ja  õp T.Tõniste

Asendamine:

Õp Kaja                     õp Tõnu

  1. 8. Geo-
  2. 6A LO- direktor
  3. 9 Ke- opiq
  4.                         8 FÜ-
  5.                         8FÜ-
  6.                         9 FÜ- opiq
  7.                         9 FÜ- opiq
  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli  Raudsepp ja Silver Silluta

  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B tüdrukud  hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

N, 15.10

  • Psühholoog Eva Palk 07.10.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.
  • Kell 14.00 Tori võrgustiku kokkusaamine Toris vallamajas (osaleb direktor)
  • Annikki Poom õppepuhkusel, õpetaja lahkub peale 5. tundi
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde kell 14.50 direktori kabinetis (direktor)
  • Peale tunde 2. klassi klassiõhtu (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

R, 16.10

LÕIMINGUPÄEV

(vt eritunniplaani:

1.-3. klassi õpikojad,

4a.-6a. klassi õpikojad,

4b.-6b. klassi õpikojad,

7.-9. klassi õpikojad)

  • Psühholoog Eva Palk 07.10.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.

Õpetajate infovahetund (direktor)