Nädal 13.-19.05

3B osaleb nurmenukkude kaardistamise talgutel.

 

E, 13.05

Õp Helene sünnipäev!

Huvijuht Tessa õppepuhkusel.

Õp Juta majast ära.

Õp Stella majast ära.

Asendab direktor:

  1. M 5.kl
  2. E 5.kl
  3. LO 5. kl
  4. IK 6.kl
  5. VK 6. kl
  6. PPR 1-

* kell 15.30  õpilase OA ümarlaud Pärnus Rajaleidjas, osaleb HEV KO  õp Kai ja lapsevanem.

 

T, 14.05

* Ujumine 2 A, kaasa klassijuhataja

* Hobumajandus      4. kl- poisid

  1. kl- tüdrukud, kes esinevad

* Kooli kogunevad kell 13- 14.40  sügisel 2019 kooliteed alustavad lapsed (õp  Tiina  Tominga- Ergezinger)

* kell 14.00  õpilase KK võrgustiku ümarlaud (direktor)

* kell 19.45 välijõusaali avamine (Tori Kooli Sihtasutus)

  • kell 20.00 näidistreening, mida juhendab  treener  RAMIL LIPP, Spa&Sport spordiklubi

 

K, 15.05

* 3. tunni ajal 3. klasside matemaatika tasemetöö (õp Jane, õp Heli M, direktor, õppealajuhataja)

  1. tunni ajal 6. klassi eesti keele e-tasemetöö kabinetis 10 (õp Merike Haas, õp Stella Martsoo, direktor,  õppealajuhataja)

Kevadpeo kaunistused tuua päeva lõpuks huvituppa.

  • kell 18.00 Põhikoolide bändide festival Pärnu Noorte Vabaajakeskuses.

Osaleb Tori Põhikooli bänd.

Bändi õpilased sõidavad kell 15.00 kooli juurest (õp Kalev Saar).

 

N, 16.05

  1. tunni ajal 9. klassi õpilased, aineõpetajad ja huvijuht kaunistavad koolimaja.

* 4. klassi õpilased osalevad matemaatikavõistlusel Matetalgud (klassijuhataja).

  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ kokkuvõttev kokkusaamine Toris kell 8.30- 11.30. Õpilastega on kaasas õp Anneli Raudsepp.

Tagasi tulles jätkuvad õpilastel  tunnid.

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

 

  • 5. tunni ajal aulas  kevadpeo PROOV (huvijuht, ringijuhid)

Peale tunde üles panna näitused (kunsti- ja käsitöö ning tehnoloogiaõpetaja).

 

R, 17.05

Infojuht Silver ei ole koolimajas. 

* 2 B klass ujumas, klassijuhataja

* 3. tunni ajal aulas kevadpeo PEAPROOV (huvijuht, ringijuhid)

* kell 18.00 kooli kevadpidu, käsitöö ja kunsti ning tehnoloogiatööde näitused koridorides.