Nädal 16.-22.11.2020

E, 16.11

TAASSÜNNIPÄEV

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I  Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

T, 17.11

  • 4.-5. tund 4A ja 4B poisid hobumajanduses, kaasa õp Rita.

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk.

  • Vastavalt sotsiaalministri määrusele 13.08.2010 nr 54 viib kooliõde läbi I klassi õpilastele ennetava tervisekontrolli, mis hõlmab terviseseisundi hindamist, sh pikkuse ja kaalu mõõtmist, kehamassiindeksi määramist, nägemisteravuse kontrolli, vererõhu mõõtmist, rühi kontrolli, naha ja limaskestade seisundi hindamist, luu ja lihaskonna seisundi hindamist, sugulise arengu hindamist, vaimse tervise hindamist. Kontrolliga alustatakse koolis teisipäeval, 17. novembril.

Info kooliõde Merike Jaaniste tööaeg T, N kell 9.00- 15.00.

telefon 58063891, merike.jaaniste1@gmail.com

K, 18.11

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli  Raudsepp ja Silver Silluta

  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B tüdrukud  hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

N, 19.11

  • TÕE koosolek peale 3. tundi (direktor)
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde kell 14.50 (direktor)
  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus – Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava. Õpilane töötab klassis.
  • Psühholoog Eva Palk 12.-13.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.

R, 20.11

  • Psühholoog Eva Palk 12.-13.2020 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.
  • Õpetajate infovahetund  peale 2. tundi õpetajate toas(direktor)
  • Noored kooli haridustorm “Õppijakeskne õpe” virtuaalne konverents kell 10- 17, osaleb direktor
  • 7. klassi klassiöö (õp R.Petersell)

L, 21.11
Lauamängude päev võimlas ja koolimajas alates kell 10.00 (Tori Spordiklubi, Andra Sõmer)  JÄÄB ILMSELT ÄRA!