Nädal 18.-24.03

17.-22.03.2019  toimub   mobiilsus  reis Kreekasse (Erasmus+ projekti WONDER raames),  külastatakse Imerisio Gymnasio Agiasou Lesvou kooli.     

Puudub 9. klass ja 6 õpetajat. Tunnid asendatakse.

 

E, 18.03

* kell 11.00 ehituskoosolek huvitoas, osaleb majandusjuhataja.

 

T, 19,03

* 2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses tüdrukud:

     3.-4. tund 4. klass (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

     5.-6. tund 5. klass (kooli juurest saadab õpilased ära klassijuhataja õp                Rita)       

* Pärnu Spordiliidu koolitus projektide kirjutamisest Saugas, osaleb Andra           Sõmer.

Koolitants 7. tunni ajal 1.-3. klassile lükatakse kolmapäeva peale.

* Lastekoori   4 H lauljad   Räämal proovis kell  10.00- 14.00.                                          Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl .

     Sõit peale esimest tundi tantsujuht Andra autoga. Koolist kaasa väike eine!

     Tagasi liinibussiga!

 

K, 20.03

* VARIA viktoriin 1.-3. klassile (õp Jane Lumijõe ja õp Heli Mitt) kell 11.00 Pärnus.

     Osaleb 2 võistkonda:

     3 A Andre Mikk Abel

            Ramon Kuningas

           Marion Ida Vinkler

     3B Sander Loite

            Jakob Sanglepp

            Markus Dreimann

     Buss  kell 10.00. Kaasa  Marii- Eliise Lumijõe 8. kl.

    Söök II söögivahetunnil.

* 7. tunni ajal koolitants 1.-3. klassile (Andra Sõmer)

Laura Liisi näitering jääb ära!

 

N, 21.03

* KÄNGURU (õpilaste juures on õppealajuhataja Kai)

  1. tunni ajal nooremad õpilased kab 14

     PRE-EKOLIERID(1.-2. klass)- 9

     Roland Haas

     Jakob Mann

     Raivo Pällo

     Andero Aas

     Karilin Heidy Hansumäe

     Johanna Mirell Tamm

     Kristo Kuningas

     Christofer Müller

     Andra Altmets

EKOLIERID(3.-4.klass)- 14

     Marion Ida Vinkler

     Liis-Marii Nõmm

     Jakob Martsoo

     Romet Ansu

     Jakob Sanglepp

      Sander Loite

      Elisabeth Veeväli

     Guido Tael

     Helerin Lilleväli

     Ralf- Marcus Rohtla

     Aile Parts

     Sigrid Parm

     Karl Lennart Mitt

     Triin Toht

4.-5. tunni ajal vanemad õpilased kab 22

     BENJAMINID         (5.-6.klass)- 7

     Liis Marii Sams

     Jakob Ergezinger

     Meril Adeela Alev

     Oskar Martsoo

     Marleen Haas

     Johannes Ergezinger

     Keiro Tarn

     KADETID (7.-8.klass)- 9

     Rasmus Ulp

     Ivo Järviste

     Sten Markus Uus

     Keidi Kask

     Kristella Laura Kirsipuu

     Aria Kohtla

     Emma Rätsep

     Carl Robyn Valdaru

     Marii Eliise Lumijõe

 

R, 22.03

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

 

L, 23.03

* Pärnumaa Playback (huvijuht Tessa Meltsas)

     Kooli esindavad

     * 1.-3. kl 2 A klassi laul „Meil on aega veel“

     * 4.-6. kl 6. klassi esinemisnumber „Rasputin“

     * 7.-9. kl  Liis Marii, Angelika, Laura Liis, Aria, Marii- Eliise, Marie  ühisnumber                 „Party for everybody“. 

     Proovid kell 10.00, esinemine kell 13.00.

     Buss kooli ees kell 11.00. Tagasi Pärnust kell 16.00.

     Töötab kohvik! (Raha kaasa!)