Nädal 21.-27.01

Matemaatikanädal

1 – 2 klassi tegemised

3 – 4 klassi tegemised

5 – 9 klasside tegevused

 

E, 21.01

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

 

T, 22.01

Huvijuht Tessa on tööl 8.00- 15.45.

* 9. klassi õpilased tutvumas Pärnu Koidula Gümnaasiumis

Osalevad: Karmen Toomet, Liisa Leesmäe, Eva-Maria Reppo, Sander Aas, Henry Veeväli ja Carl Aadam Vihrov. Liiguvad iseseisvalt

  1. tund kell 8.30 – 9.15 keemia praktikum/ettevõtlus – õpilased jagunevad kahte gruppi, pooled lähevad keemiasse ja pooled ettevõtlusesse.
    2. tund 9.15 – 10.00 bioloogia
    10.00 – 10.20 majatuur õpilasesindusega
    3. tund 10.20 – 11.05 füüsika
    4. tund 11.05 – 11.50 ajalugu ja ühiskond
    11.50 – 12.10 söömine
    5. tund 12.10 – 12.55 matemaatika

* Tori valla infopäev juhtidele haridusteenuste tarkvarasüsteemi ARNO tutvustavale esitlusele kell 10:30 – 12:30 Tori vallamajas Sindis, volikogu saalis.  Osaleb direktor
Arno on Piksel OÜ poolt loodud tarkvarasüsteem haridusteenuste haldamiseks,
mille eesmärgiks on lihtsustada omavalitsuste ning haridusasutuste tööd.

 

K, 23.01

Luban õppepuhkusele keskmise palga säilitamisega Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna sotsioloogia õppekava magistriõppes Lili Jürissoo.

* Tiina K lahkub peale 4. tundi.

Asendamine

  1. tund E- õp Daivi Jõerand
  2. tund Käeline- õp Siiri Mets
  3. tund PPR- koos 2 A klassiga

* Õp Jane on ära küsinud alates 13.00

Asendamine:

6.-7. tund PPR- direktor

  • Laululaager lastekoori neidudele Lõpe klubis (4H koor). (õp A. Rätsep)

Õpilased lahkuvad peale 1. tundi, koolist kaasa väike eine.

Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl ja Anne-Mai ja Marie 9. kl

 

N, 24.01

 

R, 25.01

Infojuht Silveril on vaba päev.

Informaatika jääb ära:

1.    Informaatika tund 8. kl T
6.  Informaatika tund 6. kl T

* Karjäärinõustamine  9.00- 13.00 kokkulepitud õpilastele ja vanematele

 

L, 26.01

* Keemia olümpiaad (Kaja Maripuu)

* Pärnumaa poistekooride laululaager Tori koolimajas 10.30- 14.00 (Kalli Rõõmussaar)

Kasutavad aulat ja muusikaklassi nr 14.

Toitlustamine kell 12.00 kooli sööklas  (Maie Raidlepp, Eha  Lind)

* TÕE talvelaager (huvijuht) kell 11.00- 17.00 kelgukoerte juures.

Koolist kaasa kohuke ja banaan.