Nädal  22.-28.11

Eripedagoog Olga on 22.-23.11   puhkusel. Tema õpilased töötavad esmaspäeval ja teisipäeval  koos klassiga.

E, 22.11

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 23.11

Kooliõde ei vaktsineeri  13-aastaseid ja vanemaid mumps, leetrid, punetised vaktsiinisüstiga, sest tellitud vaktsiin ei jõudnud kohale.

  • Peale 2. tundi TÕE infominutid huvitoas (huvijuht)
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa klassijuhataja Egert

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

K, 24.11

  • Koolipsühholoog Eva on  24.11.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

HINDED PANNAKSE VÄLJA HILJEMALT  KELL 15.00

N, 25.11

KADRIPÄEV (huvijuht)

2.-3. tunni ajal riietuvad TÕE liikmed kadriperedeks ning kadripäeva kombestiku kohaselt liigutakse klassist klassi ande koguma.

  • 5.a klassi ja 5.b klassi õppekäik Pärnu Muuseumis ja raamatukogus (õp Tiit ja õp Mari)

Buss kooli ees kell 11.15.

Töötoad           kell 12.00- 13.00         5.a muusemis, 5.b raamatukogus

                        kell 13.00- 14.00         5.b muusemis, 5.a raamatukogus

Ära jäävad tunnid        Asendamine

                        5.a       5.b       õp Mari           õp Tiit

4.tund              ajal       lo         6.b E- Kaja                 

5.tund              E          Ingl                              6.a A- Ülle

6.tund              KU      MU                             6.a ÜH- Anne

7.tund              TKK    KU                              6.B ÜH- Rita

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 9.10, aeg ujulas 9.50- 10.35

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Juhtkonna nõupidamine peale tuned (direktor).

R, 26.11

  • Õp Tõiv  TÜ täiendkoolituskeskuse “Haridusasutuse juhtimise alused” koolitusel

Tunnid asendatakse:

1. 1.b

2. 1.a

3.-

4.4.kl

5.3.kl

6.2.kl

7.2.-3. kl MUK

  • 3. tunni ajal kell 10.00  7.b klassile joogatund Janne Ristimetsaga. (õp Kai)
  • 2. klassi õppekäik Pärnu Maarja- Magdaleena Gildis kell 10.00- 11.45. (klassijuhataja Heli)

Buss kooli ees kell  9.10

  • Peale 2. tundi õpetajate infovahetund õpetajate toas.

I TRIMESTRI TUNNISTUSED  on e-koolis.

  • Kell 18.00 Esimese advendi jumalateenistuse salvestus Tori kirikus

Ülekanne televisioonis pühapäeval kell 17.

L, 27.11

P, 28.11

I advent