Nädal 25.-31.03

E, 25.03

* Laulupeo II ettelaulmine Pärnus (A. Rätsep)

Osalevad: Berit 5. kl,  Marleen 6. kl, Aria ja Marii- Eliise 8. kl, Anne-Mai ja Marie 9. kl

Väljasõit kooli juurest ühisbussiga kell 12.20. Enne söömine sööklas  (peale 4. tundi).  Üritus kestab kuni 17.00.

* Valla haridusjuhtide koosolek kell 11- 14.30, kutsutud direktor

11:00 – 12:00 Vestlus Pärnumaa Kutsehariduskeskuse direktoriga

12:00 – 13:30 Aruteluteemad

· Elukohajärgse kooli määramine

· Kooli vastuvõtukorraga seonduv

· Arengukavad ja tulemusnäitajad

· Koosseis ja eelarve, edasiste tegevuste visioon

· Muud teemad

13:30 – 14:30 Ringkäik kutsehariduskeskuses

 

T, 26.03

* Võrkpalli Kooliliiga finaal Häädemeestel (õp Rita Petersell)

Väljasõit kell 8.15, tagasi koolibusside ajaks.

Võistkond:   Karmen Toomet, Eva- Maria Reppo, Liisa Leesmäe, Anne- Mai Lilletai (9 ) Aria Kohtla, Emma Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe(8), Melissa- Liis Lainet ja Mary Elisee Reinsalu (7).

Õp Rita asendamine (palun õp Annelil hoolitseda , et  tund hakkaks toimima):

3.-4. tund -4. kl tüdrukud ( tunni  korraldavad  Sigrid Parm ja Lisette- Aliine Ots)

5.-6. tund- 5.kl  tüdrukud (tunni korraldavad Maribel Lauri ja  Meril Adeela Alev)

  1. tund- 9. kl poisid (tunni korraldab Maiker)

*  2 A klass ujumas (klassijuhataja)

* Hobumajanduses poisid:

3.-4. tund 4. klass (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

5.-6. tund 5. klass (direktor)                        

 

K, 27.03

 

N, 28.03

* Tugiisik Hanna Rätsep on tasemekoolitusel Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis.

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates 5. tunnist.

Asendamine.

  1. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  2. tund 4. kl PPR – õppealajuhataja Kai
  3. tund 4. kl PPR- majandusjuhataja Lili

* Õp Rita on  küsinud vaba päeva.

Asendab           direktor

2.tund 9. kl poisid

  1. tund 8. kl poisid

4.tund 7. kl P

  1. tund –
  2. tund 6. kl T- iseseisvalt, korraldab Marleen
  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ Tipu looduskoolis. Säästlik elustiil – looduses loodusega koos.  (kaasa Anneli Raudsepp)

Buss väljab kooli eest kl 9.15, tagasi jõutakse kl 14-ks.
Programmi kirjeldus: Programm toimub Tipu Looduskooli õuealal. Noored viivad
erinevates punktides läbi katseid päikse-, tuule-, ja veeenergiaga seoses,
tutvuvad kohapealsete säästva ehituslahendustega (nt. päikesepaneelid,
päikesedušš, murukatus, kompostkäimla, saviehitus). Nad katsetavad savisegu
valmistamist ja kasutamist ning lahendavad ülesandeid seoses
komposteerimise, looduses leitavate söödavate taimedega ja kohaliku toiduga.

Töötoa eesmärk:
* Tutvustada noortele loodust ja ressursside säästvaid majandamise võimalusi.
* Selgitada noortele taastuvate energiaallikate olemust läbi praktiliste tööde.
* Suunata noortele säästvamale tarbimisele ning seletada selle olemust ja tähtsust.
* Tutvustada noortele Tipu Looduskooli tegevusi.

Kohapeal pakutakse õpilastele lõunasööki.

1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

 

  • 2 A ja 3 A kinos. (klassijuhatajad)

Väljasõit kell 11.30, tagasi koolibusside ajaks.

Söömine kell 11.15.

 

R, 29.03

* Õp Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

Asendamine:

  1. tund 3 A K matem- direktor
  2. tund 9. kl kirjandus- õpilased klassis
  3.  –
  4. tund 8. G- õpilased klassis
  5. tund 3 A K eesti keel- töötab koos klassiga
  6. tund 4. kl PPR- direktor
  7. tund 4. kl PPR- direktor

* Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuht- loovhariduse õpetaja õppekava rakenduskõrgharidusõppes.

Asendamine:

  1. tund 4. kl PPR- õpilased on vaatamas lauluvõistlust aulas

* 2 B klass ujumas (klassijuhataja)

* Robomadin (infojuht Silver Silluta)

Robomadin 2019 toimub Pärnu Ülejõe Põhikoolis.

* 4.-9. klassi lauluvõistlus 5. tunni ajal (A. Rätsep)

* 3 A klassi klassiöö (õp Jane Lumijõe)

 

L, 30.03

* Vändra Vaprus on üürinud võimla jalgpallivõistlusteks.