Nädal 26.10- 01.11

E, 26.10

Riin Abel tähistab kolleegidega oma sünnipäeva.

Eripedagoog Olga on pikemalt töövõimetuslehel.

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I Erast, Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

  • Haridusroboteid tutvustav töötuba kell 12- 14.30 Pärnus, osalevad õp Sirli Sossi ja õp Heli Lilleste.

Lahkuvad peale 3. tundi.

Asendamine:

4. tund 3. kl inimeseõp-  majandusjuhataja Lili

6. tund 3. kl inglise keel- direktor

7. tund 3. kl PPR- direktor

T, 27.10

  • 4.-5. tund 4A ja 4B tüdrukud hobumajanduses, kaasa õp Anneli. Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk.
  • 4A klassi liikluse  teooriaeksam 6. tunni ajal. (direktor)
  • Kell 14.00 koosolek vallamajas, osaleb direktor

1. 14:00 kõneleb  valla korrakaitseametnik Aiko Jallai
2. 14:30 tutvustab ennast uus kommunikatsiooninõunik Martin Raid
3. 15:00 Innove rahuloluuuringu kokkuvõte
4. 15:30- 17:00 jooksvad küsimused.

K, 281.0

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp  Anneli Raudsepp ja Silver Silluta

  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi
  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B poisid  hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

  • Kell 18.00 4 A klassi lastevanemate koosolek kab 20 (õp A. Roosileht)

N, 29.10

  • TÕE koosolek peale 3. tundi
  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde kell 14.50 direktori kabinetis (direktor)
  • Annikki Poom õppepuhkusel, õpetaja lahkub peale 5. tundi

Asendamine:

6. tund 1. Kl PPR- direktor

R, 30.10

  • Peale 2. tundi   õpetajate infovahetund (direktor)
  • Annikki Poom õppepuhkusel. (võimalusel õpilane KK jätta koju distantsõppele)

Asendamine:

  1. tund- õpilane KK (5Akl) E
  2. tund- õpilane KK (5Akl) LO
  3. tund
  4. tund
  5. tund-  6 A kl klassijuhataja tund asendatud matemaatika tunniga
  6. tund
  7. tund 1. kl PPR- õp Heli M
  •  4B klassi liikluse teooriaeksam 6. tunni ajal. (direktor)

8. klassi klassiöö (õp Anne Rätsep)