Nädal 27.05- 01.06

KOMÖÖDIANÄDAL, korraldab huvijuht

Aulas peale 6. tundi  vahetunnis võimalus nalju kuulata ja ise nalju rääkida.

 

E, 27.05

Akadeemiake tööde ära saatmine- direktor

  1. klassi poiste ja tüdrukute tööõpetuse vahetus
    4. klassi tüdrukute tunniplaan esmaspäeval:
    4. tund- TTÕ, õp Mairo
    5. tund -TTÕ, õp Mairo
    6. tund- TKK
    4. klassi poiste  tunniplaan esmaspäeval:
    4.tund-  PKK
    5. tund- PTÕ, õp Anne ( asendab direktor)
    6. tund- PTÕ, õp Anne (asendab direktor)

* Turvalisuse projekti „Kaitse end ja aita teist“ laagripäev Pärnus Vallikääru aasal.

Osaleb 6. klass (6. klass ei ole tundides) , kaasa õp Anne Rätsep ja huvijuht Tessa Meltsas

Õp Anne asendamine

  1. 3 A muusika- õp Merike H
  2. 3 B muusika- õp Tiia

5.-6. PTÕ- direktor

* 1. klassi lastevanemate koosolek kell 18.00 (klassijuhataja)

 

T, 28.05

  1. klassi poiste ja tüdrukute tööõpetuse vahetus (3. ja 4. tund)

* TUTIPÄEVa aktus 2. tunni ajal (8. kl ja õp Merike H)

9 klassil 1. tund oma koduklassis koos oma klassijuhatajaga.

klassil 1. tund loodusõpetus

* kell 11.oo aulas maleva juhid ootavad tulevasi malevlasi vestlusele ja maleva plaanide arutelule.

  1. Laura Liis Ansi2. Keiro Tarn3. Jan-Matis Limberk

    4. Kristin Künnapas

    5. Tristan Hulkko

    6. Janno Juurik

    7. Diana Prants

    8. Nathan Pilt

    9. Rasmus Kask

    10. Carl Robyn Valdaru

    11. Kaspar Vilepill

    12. Andris Ermanis

    13. Harry Annus

    14. Janar Saar

    15. Innar Raap

    16. Rasmus Ulp

    17. Karmen Toomet

    18. Merete Vinkler

    19. Kristian Sander Keso

    20. Emma Rätsep

    21. …

    22. …

    Erika Nõmm
    noorsootöö nõunik
    Tori Vallavalitsus
    Tel. nr. +372 5154 337

* kell 18.00 3 B klassi klassiõhtu (klassijuhataja)

 

K, 29.05

Algklasside spordimängud   Vändras (R. Petersell)

Võistkonda kuuluvad 4. klassi õpilased:

Ralf-Marcus, Karl Lennart, Kaur Aleksander, Mairold ja Lisette- Aliine, Mathelyn, Triin ja Laura

Asendab õp Anneli Raudsepp

* Ümarlauad kell 16.00 ja kell 16.30 – Palutud on valla lastekaitsespetsialist, lapsevanem, kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhataja,  HEV KO ja direktor.

 

N, 30.05

  1. tunni ajal 8. klassi eesti keele kooli tasemetöö kab 10 (aineõpetaja, õppealajuhataja)
  2. tunni ajal 7. kl matemaatika kooli tasemetöö kab 12 (aineõpetaja ja direktor).

 

R, 31.05

* kell 8.30- 9.15 esineb aulas Sindi muusikakooli bänd „The Nameless“ (direktor)

* kell 9.30- 14.30 spordipäev SÕBRAGA SPORDIPLATSIL (A. Sõmer, R. Petersell, A. Raudsepp)

* 4. klassi klassiöö (õp Tiina T-E)

 

L, 1.06

Tori valla lastekaitsepäev Tori rahvamaja hoovis kell 11-15.

Esinevad Tori kooli koolitantsu rühmad (A. Sõmer)