Nädal 29.04- 05.05

E, 29.04

Õp Tõnu on küsinud vaba päeva

Asendamine:

  1. 8. kl M koos klassiga
  2. 8. kl FÜ (direktor)
  3. 9. kl FÜ (direktor)

*Infojuht  Silver Silluta  osaleb seminaril Eesti koolirobootika võimalustest kell 13.00- 15.30 Pärnus Pernova Tehnikamajas.

  1. tund- 7. kl P informaatika jääb ära 

* HOOLEKOGU KORRALDATUD HOOGTÖÖPÄEV kell 18.00- 20.00.

 

T, 30.04

* ehituskoosolek kell 9.30 majandusjuhataja ruumis, osalevad direktor ja majandusjuhataja

kell 15.30-18.00  prantslastega ühine Kurgjal käik-, tellitud ingliskeelne programm „Talulapse tegemised“ .

Osalevad direktor, õp Ülle, õp Merike, õp Tiina K ja 4 8. klassi õpilast.

 

K, 01.05- KEVADPÜHA, vaba

 

N, 02.05

* Tugiisik Hanna Rätsep vaba (lõputöö eelkaitsmine kolledžis)

* 6. klass sööb I söögivahetunnil.

Tori Põhikool võtab vastu College Barbey d’Aurevilly kooli 28 +7 inimest  Prantsusmaalt.

  1. tunni ajal kell 10.00 – 10.45 aktus aulas, osalevad 7.-9. klassi õpilased
  2. tunni ajal kell 11.00- 11.45 külalised tundides “Päev koolilapse elus”.
  3. tunni ajal kell 12.00- 12.45 TÖÖTOAD koos 8. ja 9. klassiga.

* muusika ja liikumise töötuba – korraldab õp Anne ja õp Andra

* käsitöö/kunst- korraldab  õp Stella ja õp Tiina T-E

* liikumine  võimlas – korraldab õp  Rita

12.45– lõunasöök koolimajas

13.10- 15.00 tutvumine Toriga (ringkäik alevikus) koos 8. klassiga. Kaasa õp Merike, õp Ülle ja Õp Eva.

Igas punktis üks 8. klassi õpilane kõneleb kultuuriobjektist.

* põrgu

* kirik

* hobusekasvandus

* rahvamaja/muuseum

Rahvamajas süüakse  ühine väike snäkk!

15.00- 17.00   Soomaa retk Riisa rabas Merike H, Kaja + matkajuht. Osalevad  külalised + 8. klassi õpilased.

17.30- 19.30   kooli juures õues  lõkkeõhtu kohvikutega, osalevad külalised  ja 8. ja 9. klass.

Kohvikud korraldavad lapsevanemad.

 

R, 03.05

Huvijuht Tessa Meltsas õppepuhkus.

Õp Helene on küsinud vaba päeva.

Asendab direktor

  1. 8 PVK
  2. 7 T VK
  3. 6. kl VK
  4. 9. kl VK

* Kevadkross Jõulumäel ( kaasa  õp Anneli, õp Rita)

Buss  kooli ees kell 8.15, tagasi koolibusside ajaks.

Osaleb 24 õpilast.

Asendamine:

  1. 5.-6. kl T KK ( 8. kl õpilased Kaur Erik ja Rasmus ) ja 5. kl õpiabi (õppealajuhataja)
  2. 3 B kl KK (Laura Liis ja Diana) ja 7. kl P KK (iseseisev mäng jalgpalliplatsil, vastutab Jan- Markus)
  3. 1. kl KK (Sander ja Eva- Maria)
  4. 5. kl klassijuhataja tund (direktor) ja spordiring (õp Stella läheb kogu 1. klassiga võimlasse)
  5. 3 A kl KK (direktor) ja 6. kl P KK (direktor)
  6. korvpalli trenn- toimub, kui õp Rita jõuab tagasi

* SULGTRALL õpilastele kell 17.00 võimlas  (A. Sõmer)

Tüdrukute ja poiste üksikmäng.