Nädal 30.09- 06.10

E, 30.09 

  • Alates kell 12 raamatukoguhoidja Daivi Jõerand osaleb Koolibri teabepäeval Rannahotellis.

T, 01.10

  • EHIME HELKURIPUU!

Tori Põhikool kutsub õpilasi oma piirkonna helkuripuud ehtima teisipäeva hommikul 1. oktoobril Tori Põhikooli ees!

Helkuripuu idee seisneb selles, et kel on helkur üle, võiks selle puule riputada ja see, kel puudu, saab esmase elupäästja puult võtta ning end pimedal ajal nähatavaks teha.

Vaata nädalavahetusel oma helkurivarud kodus üle ja kui sul leidub üleliigseid helkureid, siis tule riputa need teisipäeva hommikul helkuripuule, et õpilased, kellel ei ole helkurit, saaksid end pimeda aja saabudes nähtavaks teha.

Hommikut viivad läbi huvijuht ja õpilasesindus!

  •  II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp.
  2. Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid  KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid (koolimajas oma klassis), tüdrukutel kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid (koolimajas oma klassis, tüdrukutel KK.

  • Pärnu maakoolide meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. kl poistele (õp R.Petersell)

Osalevad: Carl Robyn Valdaru, Ronaldo Kiviselg, Nathan Pilt, Kaur Erik Padari, Jan-Markus Tohv, Tristan Hulkko, Andreas Puusild, Guido Tael, Innar Raap.

Sõit peale 1. tundi koos Sindi Gümnaasiumi võistkonnaga.

Õpilastega kaasa treener  Kevin Künnapas.

* 4. kl loodusõpetuse tasemetöö (direktor)

1. tund 4A klass (E, M)- õp Jane Lumijõe

3. tund 4 B klass (MU, LO)- õp  Heli Mitt

* Karjäärinõustajad koolis (klassijuhatajad)

1.-2. tund  7. klassis (VK, E)- õpilaste juures õppealajuhataja  kab 22

3.-4. tund- 8. klassis (PTÕ, TVK, TTÕ)- õpilaste juures õp Kaja Maripuu  kab 25

3.-4. tund- 9. klassis (Kirj, G)- õpilaste juures õp Merika Haas kab 10

* Tori Põhikooli lastevanemate üldkoosolek toimub  kell 18.30- 19.30 aulas.

Päevakord:

  • 18.30- 18.50                   Raamat Tori kooli õpilase elus                   raamatukoguhoidja Daivi Jõerand
  • 18.50- 19.10       Tori Põhikooli   2019.a rahulolu ja koolikeskkonna  küsitluse tagasiside  ja lühike kooliküsimuste tutvustus direktor Pille Usin
  • 19.10- 19.30                   Tori Põhikooli lastevanemate hoolekogu 2019/20 õppeaasta töö kokkuvõte                    hoolekogu esimees Markko Virkus

direktor

KLASSIDE KOOSOLEKUD

Kui peres on mitu last ja ei ole erinevatel koosolekutel võimalik osaleda, palun võtta klassijuhatajaga ühendust ja  vajadusel leppida kokku kohtumiseks individuaalne aeg.

kuupäev aeg klass Klassijuhataja ruum
T 01.10 17.30 2.kl õp Heli Lilleste koduklass
T 01.10 17.30 4A kl õp Jane Lumijõe koduklass
T 01.10 17.30 4B kl õp Heli Mitt koduklass
         
T 01.10 17.45 3A kl õp Astrid Roosileht 20
T 01.10 17.45 5. kl õp Eva Jansen-Mann 22
         
T 01.10 18.00 7. kl õp Anne Rätsep 14
T 01.10 18.00 3B kl õp Tiina Käärmann 21
T 01.10 18.00 8. kl õp Kaja Maripuu 25
         
T 01.10 19.30 9. kl õp Merike Haas 10
         
N 03.10 17.00 1. kl õp Tiina Tominga-Ergezinger koduklass
         
K 09.10 17.30 6. kl õp Rita Petersell 14

K, 02.10

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses  tüdrukud (kooli juurest saadab direktor), poisid vabad.

  • Peale tunde koguneb Tori kool 145. töögrupp AKTUS (õp Anne, Andra, Pille) ja töögrupp TEAVITAMINE  (õp Annikki, Astrid, Kai, Helene, Jane, Heli M)

N, 03.10

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Projekt Koolilapsed loodusturismis  ausa aiavilja töötuba Klaara-Manni Puhkekeskuses kell 9.15- 11.15. (direktor)

Osalejad 2019/20:

  Nimi  klass
1. Ardy Annus 7. klass
2. Johannes Ergezinger 7. klass
3. Marleen Haas 7. klass
4. Oliver Kalde 7. klass
5. Ragnar Kirsi 7. klass
6. Oskar Martsoo 7. klass
7. Johanna Mihkelstein 7. klass
8. Angelika Savolainen 7. klass
9. Keiro Tarn 7. klass
10. Laura Liis Ansi 8. klass
11. Tristan Hulkko 8. klass
12. Keidi Kask 8. klass
13. Kristella Laura Kirsipuu 8. klass
14. Mirelli Loite 8. klass
15. Angelika Lõo 8. klass
16. Aida Nõmm 8. klass
17. Diana Prants 8. klass
18. Andreas Puusild 8. klass
19. Veronika Seling 8. klass
20.    
  • Kell  10.05 (3. tunni ajal) lasteteater Lepatriinu etendusega „Näed, see seal…“ kooli aulas. (huvijuht)

Pilet 3 eurot.

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates kell 14.15
  • Peale tunde juhtkonna nõupidamine (järgmise nädala tegevustest anda teada hiljemalt neljapäeva hommikuks).

R, 04.10

  • Õpetajate infovahetund kell 12  aulas.
  • ÕPETAJATE PÄEV (õp Merike Haas ja 9. kl)

Tunniplaan vastavalt lisaplaanile (koduleheküljel)

Külalised 1. tunni ajal:

1.-3. klass- Siim Usin (muusik ja kitarrikooli Drive it up õpetaja),  praktiline töötuba  pillimehe elust (võimlas)
4.-6. klass- Aadu Must (ajaloolane ja poliitik), Tori lood (fuajees)
7.-9. klass ja õpetajad – Henri Kattago (Riigikantselei strateegiadirektor), milline on Eesti aastal  2035? (aulas)

Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes.