Nädala 01.-07.10.2018 tegemised

E, 1 . oktoober

*Huvijuht on koolimajas 7.45- 15.45

* 3 A koduloolisel  õppkäigul Toris 2.-4. tunni ajal, kaasa õp Jane Lumijõe ja õp Annikki Poom.

* Alustab noorte jumpingu trenn kooli võimlas esmaspäeviti  kell 15.45- 16.45 (treener Kadi Ruumet)

 

T, 2. oktoober

* Pärnumaa inspiratsioonipäev, osalevad 28     7. ja 8. klassi õpilast, kaasa majandusjuhataja Lili Jürissoo ja õp Anne Rätsep

Buss Tori kooli juures 9.45.
Tagasisõit Strand SPA&Conference hotelli juurest 15.00.

 

Õp Anne asendamine:3.-4. 5. kl TTÕ 3. tund õp Astrid Roosileht, 4. tund õp Tiina Käärmann

  1. 4. kl Mu direktor
  2. 8. kl MU direktor

Osalevad:

  1. Kaur Erik Padari 8. kl 1. Rasmus Ulp 7. kl
  2. Arit Allik 2. Kuldar Joel Künnapas
  3. Nathan Pilt 3. Kaspar Vilepill
  4. Carl Robyn Valdaru 4. Jan Markus Tohv
  5. Art Lemets 5. Tristan Hulkko
  6. Sander Siim 6. Innar Raap
  7. Marii- Eliise Lumijõe 7. Ivo Järviste
  8. Enely Tammann 8. Sten Markus Uus
  9. Emma Rätsep 9. Angeelika Lõo
  10. Keity-Liisa Luttvärk 10. Laura Liis Ansi
  11. Aria Kohtla 11. Diana Prants
  12. Agnes Lõo 12. Jacklyn Jaanimäe
  13. Liisa Mann
  14. Kristella Laura Kirsipuu
  15. Melissa Liis Lainet
  16. Mirelli Loite
  • 3.-4. tund  4. klassi hobumajandus koolimajas    
  • 5.-6. tund 5. kl  hobumajandus poistele hobusekasvanduses, direktor saadab kooli juurest, poisid liiguvad iseseisvalt

 

  • 1. klassi lastevanemate koosolek kell 17. (õp Heli Lilleste)

 

K, 3. oktoober

* Huvijuht on koolimajas 7.45- 12.00

* 4. klassi e-tasemetöö loodusõpetuses (direktor, õp Tiina Tominga- Ergezinger)

1.tunni ajal kabinetis 23

1. Mairold Aak
2. Lisanna Allik
3. Iskander Altmäe
4. Priit Annus
5. Pille-Riin Arop
6. Karlis Ermanis
7. Keitlin Heily Hansumäe
8. Elis Hunt
9. Mathelyn Jaanimäe
10. Karl Lennart Mitt

11. Kaur Aleksander Mitt
12. Laura Tasane
3. tunni ajal kabinetis 23

  1. Karola Jõepere
    2. Helerin Lilleväli
    3. Isabella Mäe
    4. Lisette-Aliine Ots
    5. Sigrid Parm
    6. Aile Parts
    7. Ralf-Marcus Rohtla
    8. Guido Tael
    9. Taavi Tiits
    10. Triin Toht
    11. Anna-Liisa Tuisk
    12. Mattias Johannes Uus
    13. Martten Võigas

 

* Õp Stella  Martsoo on ära küsinud:

Asendamine:

  1. ajalugu 5. kl- Oliver, Indrek ja Anglica töötavad koos klassiga
  2. matemaatika 6. kl – Oliver töötab koos klassiga

6.-7. PPR 1 klassis- direktor

 

  • Jalgpall 8.-9. klassi õpilastele Vändras (kaasa õp Rita Petersell)

Sõit kell 8.45 koos Sindi Gümnaasiumi õpilastega.

Õp Rita Peterselli asendamine:

  1. 9. T KK- annab õpetaja ise
  2. 8. P KK-  õp Heli Mitt
  3. 7. T KK-  õp Jane Lumijõe
  4. 5.-6. P KK-  kui õpetaja Rita tagasi ei jõus, jääb tund ära või mängite iseseisvalt jalgpalli
  5. 8.-9. võrkpall- õpetaja annab ise

 

  • Ettelugemise päev Pärnu Keskraamatukogus (juhendab ja saadab Daivi Jõerand)

Loetakse hundilugusid.

Väljasõit kell 12.00.

Osalevad Elis Hunt ja Karl Lennart Mitt 4. klassist.

 

* Bändiring alustab kolmapäeviti peale tunde kell 14.40 aulas. Oodatud on vanad ja uued  liikmed. (juhendaja õp Kalev Saar)

 

N, 4. oktoober

  • Raamatukoguhoidja Daivi Jõerand kirjastuse Koolibri infopäeval Pärnus.

 

  • Õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis alates 6. tunnist

Asendamine

  1. tund 4. kl PPR direktor
  2. tund 4. kl PPR õp Heli Mitt

 

  • Õp Juta Lange- Nõmm alustab tööd 1. klassi õpilase T.T-ga.
  • Juhtkonna nõupidamine kell 15.00 (direktor)

 

R, 5. oktoober

* Huvijuht on koolimajas 7.45- 15.45

* õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus „ HEV õppijate õpikeskkonna kujundamine kaasavas hariduses”

 

  • Õpetajate päeva tähistamine, eritunniplaan, lühendatud tunnid, päeva lõpp kell 13.15.

PÄEVAPLAAN

8.15- 8.50        AKTUS

9.10- 9.40        1. tund

10.00- 10.45    tund vallaametnikega oma koduklassis, klassis on ka klassijuhataja

Söögivahetund 1.-5. kl õpilastele

11.00- 11.30    2. tund

Söögivahetund 6.-9. kl õpilastele ja õpetajatele

11.45- 12.15    3. tund

12.30- 13.15    klassijuhataja tund  (kooli-sisene Varia viktoriin)

PÄEVA LÕPP,  bussid (va Riisa, Tohera)

 

Õpetajad 5. oktoobril:

Direktor – Carl Aadam Vihrov

  1. kl (õp. Heli L) – Anne-Mai Lilletai

2.a (õp. Astrid) kl – Sander Aas

2.b (õp. Tiina K) kl – Marie Tominga

3.a (õp. kl Jane) kl – Maiker Paldis

3.b (õp. Heli M) kl – Liisa Leesmäe

  1. kl (õp. Tiina T.-E.) – Harry Annus, Rain Savolainen

Eesti keel ja kirjandus (õp. Merike) – Karmen Toomet

Matemaatika (õp. Vilja) – Eva-Maria Reppo

Kehaline kasvatus (õp. Anneli) – Arko Saar

Geograafia, bioloogia, keemia (õp. Kaja) – Janar Saar, Rain Männimets

Inglise keel (õp. Ülle) – Henry Veeväli

Vene keel (õp. Helene) – Andris Ermanis

Muusikaõpetus (õp. Anne) – Enar Privits

 

Klassiõpetaja liigub koos  oma klassiga kehalise kasvatuse ja muusika tundi ja aitab korda hoida.

 

  1. 2.a 2.b 3.a 3.b 4. 5. 6. 7. 8.
1 Keh.k EK EK Ma Ma Ma Ingl.k VK Ma Ke
2 EK EK Ma Mu Keh.k Ku Ma Ingl.k Bio EK
3 Käeline Käeline Käeline Keh.k Ingl.k EK EK Ma Mu Geo

 

  • Kell 19 valla õpetajate päeva tähistamine Are kultuurikeskuses