Nädala 02.-08.03 plaan

E, 02.03

Õp Tiina Tominga- Ergezinger ei viibi koolimajas.

  1. klassi tunde asendab direktor
  2. 3.-4. tunni ajal  Eesti Töötukassa karjäärinõustamine 9. klassis „Sisseastumise vestluse simulatsioon“ (õp Merike Haas)
  • 6. tunni ajal Playback etteastete üle vaatamine aulas (huvijuht)
  • Kell 14.00 Tori võrgustikukohtumine  Tori sotsiaalmajas, kutsutud direktor

T, 03.03

  • Sisekontroll  4.tunni ajal inglise keel ja5.tunni ajal  eripedagoogika (õppealajuhataja)
  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

1.grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, Silver Silluta

  • HOBUMAJANDUS:

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK;
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid hobusekasvanduses (õp Jane), tüdrukutel kehaline kasvatus;
            5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid hobusekasvanduses   (õp Heli M), tüdrukutel kehaline kasvatus.

K, 04.03

  • Sisekontroll 7.tunni ajal füüsika (õppealajuhataja)
  •  HOBUMAJANDUS:

6.-7. tund, hobumajanduses 6. kl tüdrukud, poisid vabad.

N, 05.03

  • Õp Annikki  Poom 05.-07.03. õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)

Õpilased töötavad koos klassiga.

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, Silver Silluta

R, 06.03

9. klassi õpilaste parandatud paberkandjal uurimistööd ja fail tööga peab olema jõudnud raamatukokku.

  • Õp Annikki  Poom 05.-07.03. õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)

Õpilased töötavad koos klassiga.

  • 5. tunni ajal 5.-9. kl VENE KEELE PÄEV koolis (õp Helene Huik)
  • Kell 18 kooli aulas PLAYBACK (huvijuht Tessa Meltsas)

L, 07.03

  • Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassi õpilastele kell 10.00  Pärnu-Jaagupi Põhikoolis.

Osalevad:

4 A klass: Jakob Martsoo, Romet Ansu (juhendaja õp Jane Lumijõe)

4B klass: Jakob Sanglepp, Sander Loite (juhendaja õp Heli Mitt)

5. klass: Helerin Lilleväli, Guido Tael (juhendaja õp Vilja Jansen)

6. klass: Liis Marii Sams ja Jakob Ergezinger (juhendaja õp Vilja Jansen)

Sõit bussiga kooli eest kell 9.10, tagasi olümpiaadi lõppedes ~ 13.30.

P, 08.03

NAISTEPÄEV