Nädala 04.-10.10 plaan

Kooliõde on alates oktoobrist tööl teisipäeviti ja neljapäeviti.

E, 04.10

Tehnoloogiaõpetaja Mairo on esmaspäeval veel haiguslehel.

9. klassi noormehed võivad tulla 2. tunniks.

6.a ja 5.b klassi poistele jäävad päeva sisse vabad tunnid.

4. klassi poistel lõpeb päev 5. tunniga.

  • Ujumine 2. klass I rühm.

Buss kooli ees kell 8.15, aeg ujulas 8.55- 9.40

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

T, 05.10

Huvijuht Egert on haiguslehel

7. tund 1.a kl PPR, asendab õp Astrid

  • Loodusõpetuse 7. klassi e-tasemetöö arvutiklassis (direktor)

2. tunni ajal 7.b klass (direktor)

6. tunni ajal 7.a klass (direktor)

2. tund 5.b informaatika kabinetis 24

6. tund 9. klassi füüsika kabinetis 24.

  • . Õuesõppe päev 5.b  klassi õppekäik „Uurime raba “ Tuhu rabas. (klassijuhataja Kaja)

Buss kooli ees kell 8.30, õppekäik kell 10.00- 12.00, siis tagasi.

Võta kaasa piknikuks väike eine. Riietus vastavalt ilmale ning jalanõud, mis sobivad maastikul matkamiseks.

Koolis lõuna ~13.00.

Õpetaja Kaja asendamine:

  1. tund
    2. tund –  7.b BIO- tasemetöö (direktor)
    3.-tund-  6.a LO- õp Mari
    4. tund –

5.tund-

6.tund – 7.a- tasemetöö (direktor)

  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    5.a  tüdrukud

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa ei lähe kedagi, koolist saadab ära director.

  • Hobumajandus 6.-7. tunni ajal 5.b  tüdrukud (lähete, kui jõuate tagasi ja söödud!).

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

Kaasa õp Anneli

  • Koosloomeprojekt “Lugemisstrateegiate kujundamine III kooliastmes”  teema “Juhitud lugemine” arutelu peale tunde kab 12 (Kaidi)
  • 1.a klassi lastevanemate koosolek kell 18- 19 aulas (klassijuhataja Astrid)
  • 6.a klassi lastevanemate koosolek kell 18.00 kabinetis 10 (klassijuhataja Mmerike).

K, 06.10

Algklasside muusikaõpetaja Tõiv on haiguslehel.

ÕPETAJATE PÄEV  (9. klass ja õp Anne)

  1. tunni ajal aktus aulas
  2. -4 tund igas klassis 1-2 tundi 9. klassi õpilastega (vastavalt plaanile)
  • Hobumajandus 4.-5. tunni ajal    4. klassi II rühm

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila

Kaasa õp Eva

  • Hobumajandus  6.-7. tunni ajal 6. klassi  rühm  (vabatahtlikud)

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila

  • 8. tunni ajal kell 14.50 alustab võimlas JUMPING, treener Kadi Ruumet. Ootame aktiivset osavõttu!

N, 07.10

Huvijuht Egert on haiguslehel

7. tund 1.a kl PPR, asendab õp Astrid

  • Koolip psühholoog Eva on  07.-08.10.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • 4. klassi õppekäik Kurgjale “Sügis purki” (klassijuhataja õp Heli)

 EDASI LÜKATUD  2. detsembrile.

  • Ujumine 2. klass II rühm.

Buss kooli ees kell 9.10 , aeg ujulas  9.50- 10.35

Kaasa õp Anneli ja õp Silver

  • Juhtkonna nõupidamine peale tunde (direktor)
  • Lasteaias on uuel sügisel kooli tulevate laste vanemate koosolek, kutsutud õp Heli.

R, 08.10

Algklasside muusikaõpetaja Tõiv on haiguslehel.

  • Koolip psühholoog Eva on  07.-08.10.2021 õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II aste“
  • Inglise keele e-tasemetöö  arvutiklassis (direktor)

2.tund- 3. tund- 7.a klass (õp Ülle)

Suulise osa tegemine

Kab 23  (sekretär) kell 10.00 Iskander, kell 10.20 Karl Lennart, kell 10.40 Guido, kell 11.10 Martten

Kab 26 (õp Kätlin)  kell 10.00 Priit, kell 10.20 Kaur Aleksander, kell 10.40 Taavi

Direktori kab (direktor) kell 10.00 Karlis, kell 10.20 Ralf- Marcus, kell 10.40 Mattias Johannes

4.tund 7.b klass (õp direktor)

Suulise osa tegemine

Kab 23 (sekretär)  kell 12.00 Lisanna, kell 12.20 Mathelyn, kell 12.40 Keitlin Heily, kell 13.00 Lisette- Aliine; kell 13.20 Laura

Kab 26 (õp Kätlin)  kell 12.00 Pille-Riin, kell 12.20 Karola, kell 12.40 Brigita, kell 13.00 Sigrid, kell 13.20 Triin

Direktori kab  (direktor) kell 12.00 Elis, kell 12.20 Heleri; kell 12.40 Helerin, kell 13.00 Aile, kell 13.20 Anna- Liisa

  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi aulas.
  • Sügiskross ja pendel TJ 1-3, 4-5, 6-7, 8-9 Jõulumäel (õp Anneli ja õp Rita)
  • Osalevad:

1.-3. kl T Mariliis, Noraliisa, Birgit

1.-3. kl P Henri, Ander, Gregot

4.-5. kl T Liisa, Johanna Mirell, Loore

4.-5. kl P Karl- Martin, Kaspar, Elimar Asko

6.-7. kl T Marion Ida, Laura- Lizet, Arabella

6.-7. kl P Robin, Raimond, Mihkel

8.-9. kl T Meril Adeela, Ragne, Marleen • 8.-9. kl P Jakob, Jürgen, Johannes

  • Buss kooli ees kell 8.30, tagasi ~13.00, siis koolilõuna

Õp Anneli asendamine

1.

2. 1.b KK

3. 5.b TKK

4. 1.a KK

5. KLJ- asendatud inglise keele tasemetööga

6. 3.kl KK- õpetaja tagasi

7. 1.b PPR- õpetaja tagasi

Õp Rita asendamine

  1. 6.b P KK
    1. 5.b PKK
    1. KLJ
    1. 6.a PKK- õpetaja tagasi

8.-9. kl PKK- õpetaja tagasi