Nädala 12.-18.11.2018 tegemised

Põhjamaade kirjanduse nädal „Põhjala kangelased“ (korraldab raamatukoguhoidja Daivi Jõerand)

7.-9. klassile tekst Simon Strangeri noorteromaanist „Need, keda ei ole“+uudiskirjanduse tutvustus

3.-6. klassile esitlus ja tekst Elias ja Agnes Vahlundi raamatust „Superkangelase käsiraamat“ + uudiskirjanduse tutvustus

1.-2. klassile Põhjamaade tutvustus raamatukogus + jutt ühest Põhjamaa lastekirjaniku raamatust.

 

E, 12.11

Huvijuht Tessa Meltsas töötab 7.45- 15.15

 * Õp Heli M hommikul majast ära

3 B klassi õpilastel

  1. KK
  2. inglise keel
  3. Mu /2B klassi väikerühmale annab ülesanded direktor

 * Peale 3. tundi vahetunnis kogunemine aulas.  Stiilipäevade autasustamine. (Huvijuht ja TÕE)

 *  Põhjamaade kirjandusnädala üritus 6. tund 7. klass

 * R M   ümarlaud Raini edasijõudmise teemal kell 14.45 majandusjuhataja kabinetis. Kutsutud ema. Palutud kõik aineõpetajad. (direktor)

 

T, 13.11

* Rajaleidjas õpilased  nõustamisel koos vanematega.

*  Põhjamaade kirjandusnädala üritus

  1. tund 8. klass
  2. tund 5. klass
  3. tund 3. B klass
  4. tund 3.A klass
  5. tund 6. klass

* Õp Astrid  Roosileht  ei ole koolimajas

Asendamine

1.-2. tund ujulas, kaasa   direktor

  1. MU

4.-7. tund koos 2 B klassiga (õp Tiina Käärmann)

* kell 13 muusikal „Karlsson katuselt“ Pärnu kontserdimajas.

Osalevad 5.-7. klassi õpilased /25), kaasa õp Kaja Maripuu ja Eva Jansen- Mann

Väljasõit kell 12 (võimalusel enne söömine), tagasi ~16.00

Õp Kaja Maripuu  asendamine:

  1. 8. kl keemia- asendatud inimeseõpetusega
  2. 9. kl keemia- iseseisev töö

7.-

 

K, 14.11

Huvijuht Tessa Meltsas töötab koolimajas alates 7.45 ja saadab õpilasi Varia viktoriinil.

*  Põhjamaade kirjandusnädala üritus

  1. tund 2. B klass – raamatukogus

Varia viktoriin Pärnu maavalitsuse saalis kell 11.00. (juhendajad Tessa Meltsas,  Daivi Jõerand)

Osalevad:

Ragne Rohtla 5. kl
Johannes Ergezinger 6. kl
Jacklyn Jaanimäe 7. kl
Marii-Eliise Lumijõe 8. kl
Marie Tominga 9. kl

Väljasõit kooli juurest  kell 10.15 (kaasa huvijuht)

* Peale tunde 1.-3. kl klassijuhatajad tegelevad jõulupeo näidendiga.

* 5. klassi lastevanemate koosolek kell 18 kab 22 (õp Rita Petersell)

 

N, 15.11

Huvijuht Tessa Meltsas töötab 7.45- 11.00

*  Põhjamaade kirjandusnädala üritus

  1. tund 2.A klass – raamatukogus
  2. tund 9. klass

* Õp Annikki Poom tasemekoolitusel alates 3. tunnist:

Asendab õp Tiina Tominga- Ergezinger

* Pärnumaa koolijuhtide tervisekoolitus P-Jaagupis alates kell 11. Osalevad direktor ja õppealajuhataja

  1. tund inimeseõpetus 7. kl on vahetatud 1. tunniga, ajalugu
  2. tund 3 B liiklusring asendab õp Heli Mitt

 

R, 16.11

*  Põhjamaade kirjandusnädala üritus

  1. tund 1. klass
  2. tund 4. klass

* Silver Silluta ei ole koolimajas

Ära jäävad:

  1. tund informaatika 8. kl T
  2. tund informaatika 6. kl T

*  2 B klassi ujumine Tootsi ujulas (õp T.Käärmann)

* Õp Annikki Poom tasemekoolitusel

Asendab direktor

 

L, 17.11

Tehnoloogia olümpiaad K- Nõmmes (õp Mairo Sepp)

Osalevad Carl Robyn Valdaru ja Johannes Ergezinger

Sõit õpetaja autoga.

* Koolimajas on maakonna segakooride laululaager, ~90 osalejat,  kasutavad klasse 11 ja 14 + aulat.

Lõuna kooli sööklas kell 13.00.