Nädala 19.- 25.11.2018 tegemised

E, 19.11

Huvijuht Tessa Meltsas tööl 7.45- 15.45

  • Õp Tiina Käärmann ei ole koolimajas
  • 2 A ja 2 B klassis asendab õp Astrid

* Raamatukoguhoidjate infopäevad Tallinnas, osaleb Daivi Jõerand

* Tööinspektsiooni infohommik „TTOS ja tööaeg haridusasutustes“ Pärnu Keskraamatukogu suures saalis  kell 10.00- 12.00 , osaleb direktor

* Lastekooride laululaager Pärnu Raeküla koolis alates kell 11.15.

Osalevad Maribel, Kristina, Marleen, Emily, Marii -Eliise, Anne-Mai,  Marie

Buss kooli ees kell 10.30. Tagasi liinibussiga.

* kell 14.30 inglise keele õpetajate seminar Pärnus, osaleb õpetaja Merike Kaseorg

  • kell 15.00 koduloolise töövihiku meeskonna kokkusaamine aulas (direktor)

 

T,  20.11
* Projekti „Koolilapsed loodusturismis“ töötuba Soomaa keskuses.

Väljasõit peale esimest tundi kl 9 kooli juurest. Õpilasi saadab projektijuht Erika Nõmm

Kell 9.30 – 12 tegevused Soomaa külastuskeskuses ja selle ümbruses. Loodushoiust
ja loodussõbralikust eluviisist räägib Silver Sams. Suurulukitest ning nende
seirest räägib Marko Kübarsepp. Õpilased saavad ülesanded, mis tuleb
iseseisva tööna lahendada Koprarajal.
Tagasi hakkame sõitma orienteeruvalt kl 12. Lõuna koolis. Jätkuvad 6. ja 7. tund.
Paljud tegevused õues, palun riietuda soojalt ilmale vastavalt (kohustuslik on müts, kindad, korralikud jalanõud).

  Nimi  klass
1. Jacklyn Jaanimäe 7. klass
2. Liisa Mann 7. klass
3. Melissa-Liis Lainet 7. klass
4. Mary Elisee Reinsalu 7. klass
5. Laura Liis Ansi 7. klass
6. Diana Prants 7. klass
7. Rasmus Kask 8. klass
8. Mart Hansen 8. klass
9. Art Lemets 8. klass
10. Germo Tael 8. klass
11. Arit Allik 8. klass
12. Carl Robyn Valdaru 8. klass
13. Kaur Erik Padari 8. klass
14. Sander Siim 8. klass
15. Carl Aadam Vihrov 9. klass
16. Ardris Ermanis 9. klass
17. Henry Veeväli 9. klass
18. Arko Saar 9. klass
19. Janar Saar 9. klass
20. Harry  Annus 9. klass

Lühifilm sisu kokkuvõtteks Carl Aadam Vihrov, pildid (kuni 7) Henry Veeväli.

* 13.00- 14.00 eelarve projekti arutelu vallamajas Sindis (direktor).

 

K, 21.11

* Saalijalgpall 6.-9. kl õpilastele Kilingi- Nõmmes (õp Rita Petersell)

Väljasõit kooli juurest 8.15. Bussiga ühineb Sindi võistkond.

Osalevad: Arko Saar, Maiker Paldis, Enar Privits, Janar Saar, Carl Aadam Vihrov, Harry Annus 9. klassist ja Carl Robyn Valdaru, Art Lemets 8. klassist.

Õp Rita asendamine :

  1. 9. kl T õp Anne Rätsep (kodundus)
  2. 8. kl P tundi ei toimu, valmistumine noortepäevale sõiduks
  3. 5.-6. kl P Kui õpetaja ei jõua tagasi, jääb ära

Võrkpall

* Tori valla noorte päev Ares kell 11- 16.30

Osaleb 8. klass

Õp Merikese asendamine:

  1. 7. kl kirjandus õp Vilja Jansen
  2. 9. kl eesti keel õp Tõnu Tõniste

* kell 15 õp Jane Lumijõe kohtub R K ja MJ;MJ vanematega

 

N, 22.11

Huvijuht Tessa Meltsas tööl 7.45- 15.45

* E. Nurga mälestusvõistlused (peastarvutamine, nuputamine, rühmatöö) Vändras kell 12.00- 14.30 .

Osalevad 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. kl õpilased, saadab Vilja Jansen.

Buss kooli juures kell 11.10.

3.klass

Romet Ansu

Marion Ida Vinkler

 Liis-Marii Nõmm

Sander Loite

Jakob Sanglepp

Mihkel Usin

4.klass

Helerin Lilleväli

 Guido Tael

 Mattias Johannes Uus

5.klass

Meril Adeela Alev

Merli Johanna Alev

Liis Marii Sams

6.klass

Johannes Ergezinger

Marleen Haas

Oskar Martsoo

7.klass

Keidi Kask

Rasmus Ulp

Sten  Markus Uus

8.klass

Aria Kohtla

Marii- Eliise Lumijõe

Carl Robyn Valdaru

9.klass

Henry  Veeväli

Carl  Aadam Vihrov

 

Õp Vilja Janseni asendamine:

  1. tund 6. kl M direktor
  2. tund 8. kl M direktor

* Lauluvõistlus „Sügisulg“  proov,  õp A. Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe, liiguvad liinibussiga 14.00.

* Lili Jürissoo tasemekoolitusel.

 

R, 23.11

 

Huvijuht Tessa Meltsas tööl 7.45- 15.45

* Lili Jürissoo tasemekoolitusel.

  • Koolitus „Õppeasutuse sisehindamine ja arengukava: sisehindamise läbiviimine, arengukava koostamine õppeasutuses, pidaja kaasatus ja pidaja roll ning vastutus.“ Pärnus, osaleb direktor
11.00-11.30 Sisehindamise ja arengukava õiguslik raamistik – Hille Voolaid, Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonna asejuhataja
11.30-12.30 Sisehindamine kui õppeasutuse arengu käivitaja –  Maie Kitsing, Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonna nõunik
13.00-15.00 Arengukava kui koosmõtlemise ja -muutumise mootor.  Arengueesmärkide väljakasvamine sisehindamisest ja omavalitsuse eesmärkidest –
Martin Tiidelepp, Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskus

Ära viia uurimistööd.

  • Lauluvõistlus „Sügisulg“  proov ja esinemine,  õp A. Rätsep, Marii- Eliise Lumijõe, liiguvad liinibussiga 14.00.
  • Vabariiklik rahvastepalli võistlus Viljandis, Pärnumaad esindab Tori Põhikooli  5.-6. kl võistkond koosseisus:

Jakob, Jürgen, Aades Achilleus, Rain – 5. klass
Ralf-Marcus, Guido, Mattias Johannes, Iskander- 4. klass

Juhendaja õp Rita Petersell.

Õp Rita asendamine:

  1. 5.-6. T KK direktor
  2. KLJ                õp Kai (inimeseõpetus?)
  3. P                 õppealajuhataja
  • TÕE laager koolimajas 18.00 ( huvijuht Tessa Meltsas)

 

L, 24.11

TÕE laager koolimajas kuni 13.00 (huvijuht Tessa Meltsas)

* Ringi jooksevad Kadrid!