Nädala 23.- 29.09 plaan

EUROOPA SPORDINÄDAL

E, 23.09

Sügise algus

https://www.lilleoru.ee/et/content/sugisene-pooripaev-sugise-algus-0229

  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 23.-24.09.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendab direktor

SPORDIPÄEV 1.-3. klassile 4.-5. tunni ajal (A.Raudsepp)

Söömine peale 5. tundi

Alad: klasside-vaheline pendelteatejooks, kaugushüpe, 60m, pallivise, maastikujooks

9., 8., 7. klass söövad peale 4. tundi!

  • 7. tunni ajal Tori kool 145. töögrupp TRÜKIS koguneb huvitoas.
  • Kogukonnapäev „Koostegemise jõud“ 16-19 Sindi seltsimajas ( osaleb huvijuht Tessa ja  TÕE liikmedLaura Liis Ansi, Jacklyn Jaanimäe, Liis Marii Sams)
  • Kell  14 Pärnus kirjastuse Avita teabepäev, osaleb  kooliraamatukoguhoidja Daivi Jõerand

T, 24.09

  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 23.-24.09.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendamine:

  1. Matem- õp Tiina K
  2. Eesti keel- õp Astrid

3.-4. KK /hobu (koolimajas)

5.kunstiõp – õp Heli L

6.inglise k

  • PPR- õp Heli M klassis
  •  II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.
  2. Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi poisid , tüdrukutel  KK (hobumajandusse lähevad ise, saadab direktor).
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi tüdrukud (koolimajas oma klassis),  poistel kehaline kasvatus.
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B tüdrukud (koolimajas oma klassis),  poistel kehaline kasvatus.

*  5. tunni ajal 7. klassi loodusõpetuse e-tasemetöö  loodusainete klassis (K. Maripuu)

* kell 14.00 direktor vallamajas eelarve 2020 projekt arutelul

K, 25.09

  • Koolijuhtide kriisikoolitus Kilingi- Nõmmel 10- 15.30, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk
  • SPORDIPÄEV 4.-6. klassile 3.-4. tunni ajal (R.Petersell)

Alad: klasside-vaheline pendelteatejooks, kaugushüpe, 60m, pallivise, maastikujooks

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses  poisid (saadab direktor), tüdrukud vabad.

  • Kell 14.45  Tori kool 145. töögrupp NÄITUSED, STENDID  koguneb 1. klassi ruumis
  • Sünnipaikade projekt hõlmab meie piirkonnas Theodor Pooli ja Andres Saali sünnipaika.

 http://teatritasku.ee/peeter-volkonski-kaivitas-projekti-mis-aitab-eestlastel-eestit-avastada/ Kolmapäeval toimub nende kodukohtades filmimine, kuhu on kaasatud  Marii- Eliise Lumijõe 9. kl  ja Mihkel Usin  4. kl (huvijuht)

N, 26.09

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 26.-29.09.2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.
  • kl õpilane  töötab direktoriga
  • SPORDIPÄEV 7.-9 . klassile 4.-5. tunni ajal (R.Petersell)

Alad:  pendelteatejooks, kaugushüpe, 60m, kuulitõuge, maastikujooks

  •  II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  • grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.
  • 1. klassis käitumismetoodika VEPA vaatleja. (õp Tiina Tominga- Ergezinger)
  • Peale tunde juhtkonna nõupidamine

R, 27.09

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 12.-15.09.2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.
  • klassi õpilane klassis koos teiste õpilastega
  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi õpetajate toas. (direktor)
  • PEAKOKK TULEB KÜLLA (õp Anne Rätsep)

1. tunni ajal ühisfilmi vaatamine aulas, osalevad mõlema grupi õpilased (õp Anne Rätsep)

9.00- 10.30

11.00- 12.30

Õp Annet asendab direktor:

  1. 8. kl MU
  2. 4A Mu
  3. 5. kl MU

Osalejad:

  1. tunni ajal vaadatakse ühiselt filmi.

I grupp  kell    9.00-10.30

  1. Berit Kobin 6.kl
  2. Meril Adeela 6.kl
  3. Merli Johanna 6.kl
  4. Liis Marii Sams 6.kl
  5. Melissa-Liis Lainet 8.kl
  6. Mirelli Loite 8.kl
  7. Aida Nõmm 8.kl
  8.  Jakob Ergezinger 6.kl
  9. Johannes Ergezinger 7.kl
  10. Danero Andrejev 8.kl
  11. Kaspar Vilepill 8.kl
  12. Jan-Markus Tohv 8.kl
  13. Jürgen Saar 6.kl

II grupp kell   11.00-12.30

  1. Mary Elisee Reinsalu 8.kl
  2. Jacklyn Jaanimäe 8.kl
  3. Liisa Mann 8.kl
  4. Marleen Haas 7.kl
  5. Johanna Mihkelstein 7.kl
  6. Angelika Savolainen 7.kl
  7. Rain Viira 6.kl
  8. Keiro Tarn 7.kl
  9. Jan-Matis Limberk 7.kl
  10. Rasmus Ulp 8.kl
  11. Kuldar Joel Künnapas 8.kl
  12. Sten Markus Uus 8.kl
  13. Ivo Järviste 8.kl
  14.  Ardy Annus 7.kl

*SÜGISKROSS JÕULUMÄEL (R. Petersell, A. Raudsepp)

Osaleb 24 õpilast + 2 õpetajat

Buss kooli ees kell 8.20, tagasi ~13.00.

Õp Rita asendamine                            õp Anneli asendamine

  1. –                                                           4 A P- õp Jane
  2. 4 B P-?                                                3 A- õp Astrid
  3. 8.kl T- iseseisev töö                            –
  4. 9.kl T- iseseisev töö                            6. kl G LO (kab 24)- töötab koos klassiga
  5. 6. KLJ                                     3 B- õp Tiina K
  6. –                                                           –
  7. 6. kl T- õpetaja jõuab tagasi

L, 28.09

MAAL ELAMISE PÄEV

P, 29.09

Mihklipäev http://www.folklore.ee/erk/exhibits/show/mihklipaev