Nädala 24.- 30.09 tegemisi

E, 24.09

Sellel nädalal on koolis huvijuht kell 7.45- 15.45.

* Õp Stella on  ära küsinud

Indrek ja Oliver töötavad koos klassiga

  1. Indrek M
  2. Indrek E
  3. Indrek LO
  4. 4.-
  5. Oliver I
  6. Oliver Vene keel
  7. PPR- asendab Heli L

 * kell 15.00 kohtuvad direktor ja õppealajuhataja Andre Mikk Abel (2B) emaga, et arutada Andre Miku õppetöö tasemele vastavust ja vanema poolt tõstatatud probleemile lahenduste leidmist.

 * TEADLASTE ÖÖ

Osaleme haridusprogrammi “TeadusBoost ja punaseks.”
Füüsikaringi raames teeme töötoa  /toimub E 24.09 ja kui siis valmis ei saa,jätkame järgmisel esmaspäeval/,kus valmistame LED taskulambi.
Ringis osalevad õpilased: Aas Sander (9) ; Kohtla,Aria;Lumijõe,Marii-Eliise ja Tael,Germo (8) . (õp Tõnu Tõniste)

 T, 25.09

* 10- 13 õp  Andra osaleb Pärnumaa spordiorganisatsioonide esindajate koosolekul Pärnus.

Jõuab tagasi ringide ajaks.

  • 3.-4. tund  4. klassi hobumajandus koolimajas
  • 5.-6. tund 5. kl tüdrukud, kaasa direktor

* Kirjastuse “Avita” teabepäev  kl 14.00 Pärnus, osaleb Daivi Jõerand

 K, 26.09

1.tund 7. klassi loodusõpetuse internetipõhine tasemetöö kab 23 (direktor)

1 Danero Andrejev HEV
 2 Laura Liis Ansi
3 Tristan Hulkko
4 Jacklyn Jaanimäe
5 Ivo Järviste
6 Keidi Kask
7 Kristella Laura Kirsipuu
8 Kuldar Joel Künnapas
9 Melissa-Liis Lainet
10 Mirelli Loite
11 Angelika Lõo  HEV
12 Liisa Mann

3. tund 7. klassi loodusõpetuse internetipõhine tasemetöö kab 13 (direktor)

13 Aida Nõmm
14 Diana Prants  HEV
15 Andreas Puusild
16 Innar Raap
17 Mary Elisee Reinsalu
18 Elery Tammann
19 Toomas Toht
20 Jan-Markus Tohv
21 Rasmus Ulp
22 Sten Markus Uus
23 Kaspar Vilepill  HEV
  • Sisekontroll: 4. tunni ajal -õpealajuhataja külastab 4. klassi õp Merikese rühma inglise keele tundi
  •  projekti “Wetlands:Observe Nature, Discover Europe, React” kokkusaamine kell 14.45- 15.15 (kas teeme väljasõidukoosoleku Riisa rabas?)

N, 27.09

* 27.-29.09 eTwinningu rahvusvaheline seminar „Koostööl põhinev õppimine“ Tallinnas, osaleb huvijuht  Tessa Meltsas

* 27.-28.09 õppealajuhatajate päevad Harjumaal, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk

  1. tund 7. klassi inimeseõpetus- iseseisev töö, üle vaatab majandusjuhataja Lili
  • Kiusamisvastane programm VEPA koolituspäev Tallinnas, osaleb õp Heli Mitt
  1. Mu/E 2.b-  asendab direktor
  2. M-  asendab  direktor
  3. Inglise keel
  4. eesti keel- asendab  direktor
  5. parandusõpe- jääb ära
  6. MUK, PPR 3 A klassis- direktor
  7. liiklus
  • Sügiskross Jõulumäel, kaasa õp Anneli Raudsepp, Rita Petersell

Buss kooli ees kell 8.30, tagasi ~14.00.

Asendamine ???

  1. 9. kl PKK
  2. 8. kl PKK
  3. 7. kl PKK
  4. 5.-6. –
  5. 6. kl TKK- õpetaja jõuab tagasi

R, 28.09

* Majandusjuhataja Lili Jürissoo tasemekoolitus 

* 27.-29.09 eTwinningu rahvusvaheline seminar „Koostööl põhinev õppimine“ Tallinnas, osaleb huvijuht  Tessa Meltsas

* 27.-28.09 õppealajuhatajate päevad Harjumaal, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk 

  • Lastekooride laululaager Pärnus koos 4H kooriga. Õpetaja Anne Rätsep

Liigutakse liinibussiga peale 4. tundi.

Kaasa 6 lauljat: Marii-Eliise 8.kl, Marleen 6.kl, Maribel või Kristina 5.kl, Marie ja Anne-Mai 9.kl.

Õp Anne asendamine:

  1. KLJ 6. kl- direktor
  2. 9 Mu- direktor
  3. lastekoor- jääb ära

L, 29.09

P, 30.09