Nädala 29.05-04.06.2017 tegemisi

Toome ära IV veerandi 10. nädala tähtsamad tegemised.

E, 29.05
* 8. klass on vaba ja õpib matemaatika üleminekueksamiks.
* KEAT laagris Jõulumäel on kaheksa 6. klassi õpilast (Emma Rätsep, Enely Tammann, Marii- Eliise Lumijõe, Agnes Lõo, Kaur Erik Padari, Rasmus Kask, Art Lemets, Carl Robyn Valdaru) ja õp Merike Haas.
Buss 8.15 kooli ees.
* 6. tunni ajal jalgratturi eksami järeltöö (Anne Borkvel).
* Sindi Linnavalitsuse hallatavate asutuste juhid tulevad Torisse ringkäigule; koolis kell 15.20.
* Kell 18.00 toimub 2.B klassi vanematega klassiõhtu õpilaste koduklassis (Heli Lilleste).

T, 30.05
* KEAT laagris Jõulumäel on kaheksa 6. klassi õpilast (Emma Rätsep, Enely Tammann, Marii- Eliise Lumijõe, Agnes Lõo, Kaur Erik Padari, Rasmus Kask, Art Lemets, Carl Robyn Valdaru) ja õp Merike Haas.
* 8. klassi matemaatika kooli üleminekueksam kell 10.00-12.00 kooli aulas.
* Maavanema vastuvõtt kell 11.00 Pärnu maavalitsuse saalis. Buss koolimaja ees kell 10.15.
Osalevad Rasmus Ulp, Henry Veeväli, Kairi Sosi, Aaron Saar ja õp Astrid Roosileht.
Õp Astridi tunde asendab õp Juta Lange-Nõmm.
HINDED PANNA VÄLJA KELL 15.00!

K, 31.05
* 2.A ja 3. klass ekskursioonil Pärnus (õp Tiina Käärmann ja õp Eve Kukk).
* Kell 15.00 õppenõukogu. Päevakorras on õpilaste järgmisse klassi üleviimine, täiendavale tööle jätmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg1).
* Kell 18.00 1. klasside vanematega klassiõhtu kooli aulas (õp Jane Lumijõe ja õp Heli Mitt).

N, 01.06
LOODUSHOMMIK ja MATKAPÄEV.
* Eesti keele lõpueksam kell 10.00-13.00 kooli aulas.
Komisjonis Pille Usin (esimees), Juta Lange-Nõmm, Merike Haas.
* Kell 18.00 rahvamajas noortedisko ROCK must + valge – korraldavad noorteka noored

R, 02.06
EKSKURSIOONIDE PÄEV
1.A, 1.B ja 2.B klass Tallinnas loomaaias;
4. klass Riias šokolaadimuuseumis;
5.-6. klass Tallinnas (Lennusadam, Bastioni käigud, Riigikogu jm);
7. klass Türil elamuspargis, Eesti Rahvusringhäälingu muuseumis.
* Õp Eve Kukk koolitusel koos Tammsaare lasteaiaga.
3. kl on kodus, iseseisev töö.
Koolimajja jäävad 2.A klassi abi vajavad õpilased.
* 8. klassi uurimistööde eelkaitsmine kell 9.00 kabinetis 22.
* 8. klassi karjääriõppe päev koostöös Rajaleidjaga kell 11-13.30

L, 03.06
Tori valla lastekaitse päev kell 12-15.
Kohvikud: 3. kl (õp Eve Kukk), 4. kl (õp Astrid Roosileht), 5. kl (õp Kaja Maripuu) ja 6. kl (õp Merike Haas).
2 käsitöötuba: Anne Borkvel ning õp Jane Lumijõe ja õp Heli Lilleste.
Kontsert kell 13.15, esinevad Tori kooli lauljad ja tantsijad.

P, 04.06