Nädala 29.10- 04.11.2018 tegemised

 E, 29.10

Huvijuht Tessa Meltsas on tööl 7.45- 15.45

* Tori Põhikooli õpilasesindus koguneb peale 4. tundi huvitoas (huvijuht)

Päevakorras stiilipäevade korraldamine koolis

  1. Carl Aadam Vihrov 9. kl
  2. Sander Aas 9. kl
  3. Sander Siim 8. kl
    4. Laura Liis Ansi 7. kl
    5. Jacklyn Jaanimäe                7. kl
    6. Johannes Ergezinger           6. kl
  4. Liis Marii Sams 5. kl
    8. Jakob Ergezinger 5. kl

Eelinfo stiilinädala stiilide kohta SIIT..  

 

T, 30.10

* Veebiseminar „Informaatika digiõpik I kooliastmele“, osaleb informaatikaõpetaja Silver Silluta

 

K, 31.10

Tori Põhikooli lastevanemate üldkoosolek kell 18 kooli aulas

Koosoleku päevakord:

  1. kell 18.00- 18.30 Maarja Nevvonen ja Katy Esula Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonna uurijad räägivad laste seksuaalse ärakasutamise ja selle vastu astumise teemadel.                                                                                                       Ettekande kokkuvõtte leiad siit.
  2. Kooliaastast 2018/19 lühidalt (töötajad, õppeained, projektid), ettekandja direktor
  3. Ülevaade kooli hoolekogu tegevusest eelmisel õppeaastal, ettekandja hoolekogu esimees Markko Virkus
  4. Lapsevanema valimine kooli hoolekogusse.
  5. Meie kool on liitunud Lastekaitse Liidu programmiga „Kiusamisest vaba kool“. Lühiülevaate annavad õp Jane Lumijõe ja Astrid Roosileht

Meie kool on liitunud VEPA (Veel Parem)  ennetusprogrammi  metoodikaga, mille eesmärk on positiivse ja õppimisele suunatud õhkkonna loomine klassis ning õpilaste positiivse käitumise tunnustamine. Lühiülevaate annab õp Heli Mitt.

  1. Jooksvad küsimused

Üldkoosolekule eelnevad või järgnevad klassikoosolekud:

  1. kl klassikoosolek on juba toimunud

2 A kell 17.30  (kab 20)

2 B peale  üldkoosolekut ~19.00 (kab 21)

3 A kell 17 (koduklassis 2. korrusel)

3 B peale üldkoosolekut ~19.00  (koduklassis 2. korrusel)

  1. klass klassikoosolek on juba toimunud
  2. klass klassikoosolek toimub K, 14.11 kell 18.00 (kab 22)
  3. klass klassikoosolek teisipäeval, 30.10 kell 18 (kab 14)
  4. klass kell 17 (kab 25)
  5. klass peale üldkoosolekut ~19.00 (kab 10)
  6. klass peale üldkoosolekut ~19.00 (kab 13)

 

N, 01.11

* Rahvastepall 4-5 kl T – Pärnu (maakoolid), õp Rita Petersell

Asendab õp  Anneli Raudsepp

Võistkond:

Maribel, Meril Adeela, Merli Johanna- 5. klass
Mathelyn, Lisette- Aliine, Sigrid, Laura, Triin – 4. klass

* Õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis alates kell 9.00.

Asendamine:

  1. tund 2 A KK matemaatika direktor
  2. tund PPR 4. klassis direktor
  3. tund PPR 4. klassis õp Heli Mitt

* Pärnumaa  õppealajuhatajate infopäevad Audrus ja Jõõpres kell 12- 15. Osaleb õppealajuhataja Kai Kukk

* kell 15.00 juhtkonna nõupidamine

 

R, 02.11

* Rahvastepall 4-5 kl P- Paikuse (maakoolid), õp R. Petersell

Võimalusel asendab õp Anneli Raudsepp

Võistkond.

Jakob, Jürgen, Aades Achilleus, Rain, Andre – 5. klass
Ralf-Marcus, Guido, Kaur Aleksander- 4. klass

  • 02.-04.11 väitluskoolitus „Argument 2018“ II etapp Tallinnas,  õpetajate koolitus 2.-3. 11

Osalevad   Karmen Toomet          9. kl

                  Liisa Leesmäe             9. kl

                  Eva- Maria Reppo       9. kl

                  Henry Veeväli             9. kl

                  Carl Aadam Vihrov    9. kl

                  Aria Kohtla                  8. kl

                  Emma Rätsep              8. kl

                  Germo Tael                 8. kl

  • Õp Merike Haas ja Juta Lange- Nõmm osalevad Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi sügispäevadel “Aardejaht sõnavarakambris” 2. ja 3. novembril 2018 Rakvere Gümnaasiumis 

http://www.eeselts.edu.ee/www/v3/?page_id=1398

Õpetaja Merike Haasa  asendamine:

  1. 2. 9. kl kirjandus- õp Annikki annab tunni kogu klassile
  2. 3. 8. kl eesti keel- direktor
  3. 4. 5. kl eesti keel- direktor
  4. 5. KLJ- asendada ainetunniga, matemaatika
  5. 6. 7. kl eesti keel- direktor
  6. 7. 8. kl õpiabi- jääb ära

* 2.-3.11 koolitus „Loovteraapia tehnikad abiks igapäevatöös laste ja noortega“ Tallinnas, osaleb õp Stella Martsoo

Asendamine:

  1. tund inglise keel 5. kl I ja A- õppealajuhataja

4. –

  1. tund PPR 1. klassis õppealajuhataja
  2. tund PPR 1. klassis õppealajuhataja
  3. tund PPR 1. klassis õppealajuhataja

* Huvijuhti ei ole majas, asendada

  1. tund PPR 4. klassis- Daivi Jõerand

* 6. klassi klassiöö, õpetaja Anne Rätsep

 

L, 03.11

*  Õp Merike Haas ja Juta Lange- Nõmm osalevad Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi sügispäevadel  “Aardejaht sõnavarakambris” 2. ja 3. novembril 2018 Rakvere Gümnaasiumis 

* koolitus „Loovteraapia tehnikad abiks igapäevatöös laste ja noortega“ Tallinnas, osaleb õp Stella Martsoo

* 02.-04.11 väitluskoolitus „Argument 2018“ II etapp Tallinnas

 

P, 04.11

            * 02.-04.11 väitluskoolitus „Argument 2018“ II etapp Tallinnas