Nädala plaan 11.-17.11

Põhjamaade kirjanduse nädal (raamatukoguhoidja Daivi Jõerand)

Raamatukogus on Põhjamaasid ja Põhjamaade kirjandust tutvustav näitus.

7.-9. kl. õpilastele eesti keele tundides ettelugemine J.Gaarderi raamatust “Sofie maailm”.

 E 4. tunni ajal 7. klassile
K 3. tunni ajal 8. klassile
R 2. tunni ajal 9. klassile
1.-4. klassi õpilastele-õpetajatele pakun võimalust soovi korral koos klassiga tulla vaatama näitust ja kuulata katkendit A. Lindgreni raamatust “Pipi Pikksukk”.

E, 11.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

4 B klassi poisid võivad võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

5. klassi poisid tulevad 3. tunni ajal aulasse Tori valla 2. aastapäeva puhul kohtuma vallavanema ja volikogu esimehega, 4. tund on  vaba tund.

  • Tori vald 2.  kell 10.00 III kooliastme õpilased kohtuvad aulas vallavanem Lauri Luuri ja volikogu esimees Enn Kuslapiga, et arutada Tori valla hetkeseisu ja Tori piirkonna arenguid (direktor)

7. kl     8. kl     9.kl

                        3. tund  M       In         E

T, 12.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

6. klassi poisid võivad teisipäeval  võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

8. klassi poistel on  3.-4. tund vaba tund.

9. klassi poistel on  6. tund vaba tund.

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi poisid (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK;
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Jane), poistel kehaline kasvatus;
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Heli M), poistel kehaline kasvatus.

K, 13.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

7. klassi poisid võivad kolmapäeval  võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

4A klassi poisid kuulevad klassijuhatajalt, kuidas tunnid on sisustatud.

  • Direktor läheb majast ära peale 2. tundi, osaleb Luunjas Tartumaa kultuuristrateegia konverentsil koos rahvamaja  juhatajaga, võtab sõna teemal koostöö kogukonnas (I kooliastme koduloolise TV koostamine, II kooliastme hobumajandus ja III kooliastme projekt koostöös turismiedendajatega).

Asendamine:

  1. tund 1. kl muusika- direktor
  2. tund 3 A muusika- direktor
  3.  tund 2. kl muusika asendatud käelise tegevusega, õp Heli L, muusika  N, 5. tund
  4. tund 3 B muusika- õp Anne R
  5. Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses 6. kl   poisid , tüdrukud vabad.

N, 14.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Saalijalgpall 6.-9. kl poistele Kilingi- Nõmmel  kell 10.00 (õp Rita Petersell)

Buss kooli ees kell 8.15

Õp Ritat asendab direktor.

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)
  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 14.-15.11.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendab õp Juta- Lange Nõmm

  • VEPA vaatleja 4 B klassis 1. ja 2. tunni ajal.

Direktor vestleb VEPA vaatleja Pille Õiega 3. tunni ajal.

  • VARIA viktoriin Varblas kell 11. (Tessa Meltsas, Daivi Jõerand)

Valla ühisbuss kell 9.05 kooli ees.

Osalevad: Sigrid Parm, Meril Adeela Alev, Oskar  Martsoo, Kristella Laura Kirsipuu, Emma Rätsep. Kaasa Daivi Jõerand

R, 15.11

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)
  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 14.-15.11.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendab õp Juta- Lange Nõmm

  • Kell 12.15  VeniVidiVici Eesti-sisese õpilasvahetuse infotund aulas 7.-9. klassi õpilastele. (direktor)
  • Kell 18.00 tsirkus rahvamajas
  • 9. klassi klassiöö (õp Merike Haas).

L, 16.11

  • Tehnoloogiakonkurss Kilingi – Nõmmes (õp Mairo Sepp)

Osalevad Oskar Martsoo ja Johannes Ergezinger