Nädala plaan 25.-31.01

Seoses Pärnumaal kasvanud koroonaviiruse levikuga on maakonna kriisikomisjon ja Tori vallavalitsus otsustanud haiguse leviku vähendamiseks piirata järgmise kahe nädala jooksul võimalike kontaktide arvu. 

Tori vallavanema pöördumine: https://0cn.de/hht2

Kahe nädala jooksul ei toimu järgmised õpilaste ringid: jalgpall, sulgpall, jumping ning bändiring.

Välja kuulutatud  kooli sünnipäevanädala sündmusi (vahetunnitegevused ja kontsert)  ei toimu, kontsert on edasi lükatud Iseseisvuspäevale. Reedene torditegu 1. tunni ajal  toimub ning kooli  sünnipäeva peab iga klass klassijuhataja tunnis oma klassiga.


Matemaatikaolümpiaadile sõitu Vändra Gümnaasiumisse ei toimu.

Õpetaja Tõnu annab oma füüsikatunde veebipõhiselt  (zoomis).

Õp Anastassia ja Tiina L kannavad visiire.
Majandusjuhataja on põhikohaga koolis ja lasteaia tööd teeb distantsilt.
Õpetaja Mairo võiks töötada Tori koolis.

Kooliõde 2 nädalat koolimajas ei ole.

Lapsevanemad ja külalised  tohivad koolimajja siseneda vaid maskiga

E, 25.01

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp I  Andri, Ruudi, Sandra, Ketlin, Ander, Marlon, Lili- Hanna, Noraliisa.

Kaasa õp Anneli Raudsepp.

T, 26.01

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (veebipõhine) 7.-9. klassile (õp Merike Haas)

* Kell 9.00-11.05 toimub olümpiaad 7.-8. klassi õpilastele.
Osalevad:
Johanna Mihkelstein, Marleen Haas, Oskar Martsoo, Johannes Ergezinger

* Kell 11.00-13.05 toimub olümpiaad 9.-10. klassi õpilastele.
Osalevad:
Rasmus Ulp, Kristella Laura Kirsipuu, Keidi Kask, Elery Tammann

  • 4.-5. tund 4A ja 4B poisid hobumajanduses, kaasa õp Rita.

Tunni aeg hobusekasvanduses 11.10- 12.25, treener Maila Kukk.

K, 27.01

  • 2. klassi ujumine.

Buss kooli juures kell 8.15. Basseinis 8.55- 9.40

Ujumisgrupp II: Taivo-Rain, Raili, Eliise, Kervin, Mariliis, Johanna, Rein, Henri, Oliver, Karel

Kaasa õp Anneli  Raudsepp ja Silver Silluta

  • Hobumajandus

2.-3. tund 5A ja 5B tüdrukud  hobumajanduses, kaasa õp Merike H.

Tunni aeg hobusekasvanduses 9.20- 10.35, treener Maila Kukk

  • 6.-7. tund 6. klass  hobumajanduses.

Tunni aeg hobusekasvanduses 13.10- 14.25, treener Maila Kukk

N, 28.01

  • Psühholoog Eva Palk  õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.

R, 29.01

  • Psühholoog Eva Palk  õppepuhkusel, et osaleda Kiira Järve pereteraapia koolituskeskuses õppekaval „Perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II  aste“.

Tori kooli 146. sünnipäev.

  1. tunni ajal tortide valmistamine sööklas. Igast klassist  3- 5 liikmelised võistkonnad. Küpsised, kohupiim ja aluskandik kooli poolt, ülejäänud materjal tordi valmistamiseks palun võtta klassi poolt kaasa! Tordid viiakse aulasse näitusele ja aula uksed on avatud peale 2. tundi! Kohustuslik element tordil on number 146.

Sünnipäeva tähistab iga klass klassijuhataja tunni ajal tordi söömisega.

Kell 15.00 süütame kauaaegsetele koolitöötajatele mälestusküünlad Tori kalmistul.

L, 30.01

Bioloogiaolümpiaad (veebipõhine moodle keskkonnas) (õp Kaja Maripuu)9.kl Keidi Kask ja Elery Tammann