Nädal 02.-08.12.2019

E, 02.12

Igal esmaspäeval advendivahetunnid aulas (jõulufilm), korraldab TÕE

  • Asendamine 3 B klassis
  • KK
  • inimeseõp- direktor, asendab muusikaga
  • eesti k-  õp Heli M
  • matem- õp Olga
  • käeline- õp Siiri
  • õpiabi-direktor
  • PPR- direktor
  • Õpetaja Andra on reedel koolitusel ja seepärast on reedesed tantsutunnid  tõstetud esmaspäevale:

6. tund poisid 2.-5. kl

7. tund tüdrukud 2.-4. kl  (osalevad need, kes ei ole lastekooris).

T, 03.12

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp

HOBUMAJANDUS:

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK;
                  3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid hobusekasvanduses (õp Jane), tüdrukutel kehaline kasvatus;
      5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid hobusekasvanduses (õp Heli M), tüdrukutel kehaline kasvatus.

*Maakonna  koolijuhtide koolitus Vändra Gümnaasiumis, osalevad direktor ja õppealajuhataja

 10.15 – 13.30  loeng – töötuba “Suhtlemine meediaga”. Koolitaja Maria Murakas

Direktori asendamine muusika tundides:

  1. 3 B-   muusika asendatud inimeseõpetusega, tundi annab  klassijuhataja
  2. 3 A-  tund on ette antud esmaspäeval 1. tunni ajal, teisipäeval ainetund klassijuhatajaga
  3. 1.kl- tund on ette antud esmaspäeval 4. tunni ajal, teisipäeval ainetund klassijuhatajaga
  4. 2. kl- tund on ette antud esmaspäeval 3. tunni ajal, teisipäeval ainetund klassijuhatajaga

K, 04.12

  • Muusikaviktoriin kell 11 Pärnus Kunstide majas (õp Anne Rätsep)

Marii-Eliise Lumijõe, Emma Rätsep, Liisa Mann.

Majandusjuhataja transpordib, kooli juurest kell 10.15.

  • Füüsikaviktoriin kell 12.30 Paikusel (õp Tõnu Tõniste)

Johannes Ergezinger 7.kl
Keidi Kask, Rasmus Ulp 8.kl
Marii- Eliise Lumijõe, Aria Kohtla 9.kl

Söömine väikeste vahetunnil. Sõit kell 12 kooli juurest. Marii- Eliise tuleb Pärnust muusikaviktoriinilt.

  • Kell 16.30 Sindi seltsimajas Tori valla haridusvõrgu tutvustus.

HOBUMAJANDUS:

6.-7. tund, hobumajanduses 6. kl tüdrukud, poisid vabad.

N, 05.12

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 05.-08.12. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ Tori Siidritalus ja Jõesuu külamajas.
  • Õpilased on 1. tunnis. Programm kell 9.15- 12.30.
  • Söögivahetunniks jõuame tagasi ja siis jätkuvad tunnid.

Kaasa direktor Pille Usin

  Nimi  klass
1. Ardy Annus 7. klass
2. Johannes Ergezinger 7. klass
3. Marleen Haas 7. klass
4. Oliver Kalde 7. klass
5. Ragnar Kirsi 7. klass
6. Oskar Martsoo 7. klass
7. Johanna Mihkelstein 7. klass
8. Angelika Savolainen 7. klass
9. Keiro Tarn 7. klass
10. Laura Liis Ansi 8. klass
11. Tristan Hulkko 8. klass
12. Keidi Kask 8. klass
13. Kristella Laura Kirsipuu 8. klass
14. Mirelli Loite 8. klass
15. Angelika Lõo 8. klass
16. Aida Nõmm 8. klass
17. Diana Prants 8. klass
18. Andreas Puusild 8. klass
19. Veronika Seling 8. klass

R, 06.12

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 05.-08.12. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • PISA 2018 konverents Tallinna Ülikoolis, osaleb õppealajuhataja Kai Kukk.
  • Tantsuõppe koolitus 6.-8.11 Tallinnas, osaleb tantsuõpetaja Andra.

Koolitantsu tunnid on ette tehtud esmaspäeval.

Võimlas töötab Lii Siigur.

L, 07.12

  • Tantsuõppe koolitus 6.-8.11 Tallinnas, osaleb tantsuõpetaja Andra.

Võimlas töötab kell 10-14 direktor

Nädal 25.11- 01.12

E, 25.11

  •  Õpetaja Andra on kolmapäeval tänuüritusel ja seepärast on kolmapäevane  2.-4. klassi tantsutund tõstetud esmaspäeval 7. tunni peale (osalevad need, kes ei ole lastekooris).

T, 26.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

  • Pärnu koolide MV sulgpallis 2019 Paikuse Spordikeskuses kell 9.00- 14.00. (treener Tuuli-Mai Tomingas)

Buss kooli ees kell 8.15, tagasi Paikuselt hakatakse sõitma kell 14.00.

Osalevad: Cris-Ronaldo Rohtla 2. kl; Carmen-Liz Liiva 4A kl; Mathias Jesper Virkus 4 A kl; Triin Toht 5. kl, Mathelyn Jaanimäe 5. kl; Ralf-Marcus Rohtla 5.kl; Toomas Toht 8. kl, Jacklyn Jaanimäe 8.kl, Rasmus Ulp 8. kl, Kaspar Vilepill 8. kl; Melissa Liis Lainet 8. kl.

HOBUMAJANDUS:

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi poisid (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), tüdrukud   KK;
                  3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Jane), poistell kehaline kasvatus;
      5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Heli M), poistel kehaline kasvatus.

  • EHL koosolek kell 15.00, osaleb õp Heli Mitt

K, 27.11

  • Maakondlik vene keele päev Sindi Gümnaasiumis kell 12.00 (õp H. Huik)
  • 12.00- 12.50 viktoriin  7.-8. kl õpilastele
  • 13.05- 13.50 vene keele päev 6.-8. kl õpilastele.

 Osalevad Marleen Haas, Johanna Mihkelstein, Oskar Martsoo, Johannes Ergezinger, Angelika Savolainen.

Buss kell 11.30 kooli ees, tagasi umbes 14.15.

HOBUMAJANDUS:

6.-7. tund, hobumajanduses 6. kl poisid, tüdrukud vabad.

  • HINDED VÄLJA KELL 15.00.
  • 18.00 hoolekogu koosolek õpetajate toas  (Markko Virkus)

Päevakord:

  1. Õpilaste kooli vastuvõtmise tingimused ja kord Tori Põhikoolis” arvamuse andmine

N, 28.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

  • Kell 10.00 4A kl lasteaias kadripäeva pidamas (õp Jane Lumijõe)
  • Kell 18.00 1. klassi klassiõhtu koos vanematega (õp Tiina Tominga- Ergezinger)

R, 29.11

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes.
  • E-twinningu jututuba projekti „WONDER“ partneritega kell 11.40- 12.40, osaleb 9. klass. (õp Ülle Urba, Merike Haas)
  • 4A ja 2. klass  Pärnu muuseumis „Sõja kaja“ + minizoo (õp Heli Lilleste ja õp Jane Lumijõe)

Väljasõit kell 9.10, tagasi 12.30.    Söömine 2.  vahetuses.

  • Maakonna eripedagoogide kokkusaamine kell 12.30 Jänesselja lasteaias. Osaleb eripedagoog Olga Pallo.
  • 7. klassi klassiöö (õp Anne Rätsep) kell 20.00 kuni laupäeval, 30.11 kell 9.00.

L, 30.11

P, 01.12

  1. advent

Nädal 18.-24.11

E, 18.11

  • ERÜ kooliraamatukogude sektsiooni teabepäeva Tallinnas Rahvusraamatukogus, osaleb raamatukoguhoidja Daivi Jõerand.

T, 19.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

HOBUMAJANDUS:

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK;
                  3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid hobusekasvanduses (õp Jane), tüdrukutel kehaline kasvatus;
      5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid hobusekasvanduses (õp Heli M), tüdrukutel kehaline kasvatus.

  • Peale tunde II kooliastme klassijuhatajate töökoosolek jõulupeo teemal.

K, 20.11

HOBUMAJANDUS:

6.-7. tund, hobumajanduses 6. kl tüdrukud, poisid vabad.

N, 21.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Rita Petersell, kaasa ka Silver Silluta.

  • Rahvastepall 1.-3. klassile SINDIS (Anneli Raudsepp)
    Võiskonnas mängivad 3A – Mathias, Arvi, Johanna Mirell, Amalie, Ele-Liis, Andero.
                                        2. kl Cris-Ronaldo
                                      
    Väljasõit 9.00, peale esimest tundi. Tagasi peaksime jõudma kl. 12.30 -13 vahel.
  • Projekt „Koolilapsed loodusturismis“ Soomaal, kohtumine hundiuurijaga.
  • Õpilased on 1. tunnis.
  • kell 9 buss  Soomaa Külastuskeskusesse, kus kl 9.30 ootab meid Silver Sams. Räägib oma tööst ja loodushoiust.
  • kell 10-11.30 räägib ulukiuurija Marko Kübarsepp ulukiseirest ja oma tööst.

Peale seda läbime Kopraraja ning kell  kl 12.15 sõidame tagasi Tori kooli juurde.

  • Söögivahetunniks jõuame tagasi ja siis jätkuvad tunnid.

Kaasa direktor Pille Usin

  Nimi  klass
1. Ardy Annus 7. klass
2. Johannes Ergezinger 7. klass
3. Marleen Haas 7. klass
4. Oliver Kalde 7. klass
5. Ragnar Kirsi 7. klass
6. Oskar Martsoo 7. klass
7. Johanna Mihkelstein 7. klass
8. Angelika Savolainen 7. klass
9. Keiro Tarn 7. klass
10. Laura Liis Ansi 8. klass
11. Tristan Hulkko 8. klass
12. Keidi Kask 8. klass
13. Kristella Laura Kirsipuu 8. klass
14. Mirelli Loite 8. klass
15. Angelika Lõo 8. klass
16. Aida Nõmm 8. klass
17. Diana Prants 8. klass
18. Andreas Puusild 8. klass
19. Veronika Seling 8. klass

Tiina Liiv teade: Kuna ka sellel aastal võtavad Gaidid ühiselt osa üritusest Lahe Koolipäev,  siis annan teada, et Tori koolist on Pärnumaa gaididega koos üritusele
minemas :Keity-Liisa Luttvärk, Aria Kohtla, Liisa Mann ja Aida Nõmm. Üritus
toimub Tallinnas 21.11.2019.
Buss väljub Pärnust.

R, 22.11

  • õhtul TÕE laager (Tessa Meltsas)

Päevakord:

Meeskonna töö.

Planeerime päkapiku/piparkoogi päeva.

Meisterdame jõulukaunistusi.

 Planeerime järgmist poolaastat.

 Ühistegevused.

Kahoot.
Ühispilt

L, 23.11

  • TÕE laager (Tessa Meltsas)

Lauamängude mitmevõistlus kooli võimlas kell 10.00- koroona, lauatennis, kabe, male (Andra Sõmer)

Nädala plaan 11.-17.11

Põhjamaade kirjanduse nädal (raamatukoguhoidja Daivi Jõerand)

Raamatukogus on Põhjamaasid ja Põhjamaade kirjandust tutvustav näitus.

7.-9. kl. õpilastele eesti keele tundides ettelugemine J.Gaarderi raamatust “Sofie maailm”.

 E 4. tunni ajal 7. klassile
K 3. tunni ajal 8. klassile
R 2. tunni ajal 9. klassile
1.-4. klassi õpilastele-õpetajatele pakun võimalust soovi korral koos klassiga tulla vaatama näitust ja kuulata katkendit A. Lindgreni raamatust “Pipi Pikksukk”.

E, 11.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

4 B klassi poisid võivad võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

5. klassi poisid tulevad 3. tunni ajal aulasse Tori valla 2. aastapäeva puhul kohtuma vallavanema ja volikogu esimehega, 4. tund on  vaba tund.

  • Tori vald 2.  kell 10.00 III kooliastme õpilased kohtuvad aulas vallavanem Lauri Luuri ja volikogu esimees Enn Kuslapiga, et arutada Tori valla hetkeseisu ja Tori piirkonna arenguid (direktor)

7. kl     8. kl     9.kl

                        3. tund  M       In         E

T, 12.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

6. klassi poisid võivad teisipäeval  võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

8. klassi poistel on  3.-4. tund vaba tund.

9. klassi poistel on  6. tund vaba tund.

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi poisid (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK;
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Jane), poistel kehaline kasvatus;
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi tüdrukud hobusekasvanduses (õp Heli M), poistel kehaline kasvatus.

K, 13.11

Tehnoloogiaõpetaja Mairo Sepp on haige, tema tunde ei asendata.

7. klassi poisid võivad kolmapäeval  võimalusel kooli tulla 3. tunniks, st kell  10.05. Kui pead kasutama koolibussi  ja tuled hommikul, siis on sul võimalik aega veeta aulas või raamatukogus.

4A klassi poisid kuulevad klassijuhatajalt, kuidas tunnid on sisustatud.

  • Direktor läheb majast ära peale 2. tundi, osaleb Luunjas Tartumaa kultuuristrateegia konverentsil koos rahvamaja  juhatajaga, võtab sõna teemal koostöö kogukonnas (I kooliastme koduloolise TV koostamine, II kooliastme hobumajandus ja III kooliastme projekt koostöös turismiedendajatega).

Asendamine:

  1. tund 1. kl muusika- direktor
  2. tund 3 A muusika- direktor
  3.  tund 2. kl muusika asendatud käelise tegevusega, õp Heli L, muusika  N, 5. tund
  4. tund 3 B muusika- õp Anne R
  5. Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses 6. kl   poisid , tüdrukud vabad.

N, 14.11

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Saalijalgpall 6.-9. kl poistele Kilingi- Nõmmel  kell 10.00 (õp Rita Petersell)

Buss kooli ees kell 8.15

Õp Ritat asendab direktor.

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)
  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 14.-15.11.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendab õp Juta- Lange Nõmm

  • VEPA vaatleja 4 B klassis 1. ja 2. tunni ajal.

Direktor vestleb VEPA vaatleja Pille Õiega 3. tunni ajal.

  • VARIA viktoriin Varblas kell 11. (Tessa Meltsas, Daivi Jõerand)

Valla ühisbuss kell 9.05 kooli ees.

Osalevad: Sigrid Parm, Meril Adeela Alev, Oskar  Martsoo, Kristella Laura Kirsipuu, Emma Rätsep. Kaasa Daivi Jõerand

R, 15.11

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)
  • Õp Jane Lumijõe  õppepuhkus 14.-15.11.2019 Tartu Ülikooli abiõpetaja õppekava.

Asendab õp Juta- Lange Nõmm

  • Kell 12.15  VeniVidiVici Eesti-sisese õpilasvahetuse infotund aulas 7.-9. klassi õpilastele. (direktor)
  • Kell 18.00 tsirkus rahvamajas
  • 9. klassi klassiöö (õp Merike Haas).

L, 16.11

  • Tehnoloogiakonkurss Kilingi – Nõmmes (õp Mairo Sepp)

Osalevad Oskar Martsoo ja Johannes Ergezinger

Nädal 04.-10.11

STIILINÄDAL

E, 04.11

Halloween – kostüümid, tegelased, armsad, hirmsad jne.

  • Lauluvõistlus Väike KooliCanto kell 10.00 Pärnu-Jaagupis (õp Anne Rätsep)

Osalevad 4. klassi õpilased Arabella Pavelson ja Liis-Marii Nõmm.

Transpordib direktor kell 8.45, tagasi transpordib õpetaja.

Õp Anne Rätsepa asendamine:

1.-2. tund 4 B  TTÕ- õpetaja alustab, jätkavad iseseisvalt

3.-4 tund 5. kl TTÕ- direktor

5. 6. kl MU- direktor

6. 7. kl MU- direktor

7. lastekoor- jääb ära!

* kell 16.00  kunsti-, käsitöö- ja klassiõpetajate ainesektsiooni koosolek  Pärnus Akadeemia 2 5. korrusel.  Osaleb õp Anne Rätsep, Heli Mitt

T, 05.11

Raamatu- ja filmitegelased – Tegelased keda kohtad fimis või raamatus.

  • Majandusjuhataja Lili Jürissoo koolitusel Uulus.
  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.
  • Rahvastepall 4.-5. kl T Paikusel kell 10.00 (õp Rita Petersell)
  • Buss kooli ees kell 9.00

1.         LISETTE- ALIINE  OTS                  5

2.         MATHELYN  JAANIMÄE              5

3.         TRIIN  TOHT                              5

4.         SIGRID  PARM                           5

5.         HELERI  JÄRVE                           5

6.         ISABELLA  MÄE                          5   ??? (õppeedukus ja käitumine)

7.         LAURA  TASANE                         5

8.         KEITLIN  HEILY  HANSUMÄE        5

  •  

Õp Rita asendamine

1.-2. 5. kl PKK õp Eva

3. 6. kl TKK õp Anneli

4.-

5.-6. 4 B TKK õp Anneli

7. 6.-7. kl PKK õp Anneli

Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel  KK.

* Peale tunde ERASMUS + projekti õpetajate koosolek (T. Käärmann)

Projektis osalevad III kooliastme õpilased, mobiilsusesse sõidavad  9. klassi õpilased.

Osalema on palutud

õp Tiina Käärmann- tegeleb mobiilsuste korraldamisega

Õp Ülle Urba tegeleb inglise keelde tõlkimisega ja 9. klassi toestamisega  projektis

Direktor Pille Usin tegeleb FB grupiga, teavitamisega, üldjuhtimisega

Õp Kai Kukk tegeleb postitustega FB grupis

Õp Eva Jansen- Mann tegeleb stendiga koolipere informeerimiseks, õpilaste ettevalmistamine mobiilsuses pealinnade külastamiseks

            Õp Merike Haas- tegeleb oma 9. klassi toestamisega

            Õp Anne Rätsep- tegeleb mobiilsuses  oma maa tutvustamisega läbi kultuuri     

            Õp Kaja Maripuu tegeleb õpilaste ettevalmistamisega (Soomaa tutvustus)

K, 06.11

Kuulsused – Võid olla keegi, kes just sinu arvates on kuulus!

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses 6. kl   tüdrukud(kooli juurest saadab direktor), poisid vabad.

N, 07.11

Värvid – igal klassil on oma värv, mille on klassijuhataja loosiga tõmmatud. Mida rohkem seda värvi sinu riietuses esineb, seda uhkem.

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus  “Digipedagoogilised lahendused õppetöös”.

Õp Eva asendamine:

  1. 8. kl ajalugu- direktor
  2. 6. kl ühiskond- direktor
  3. 9.kl ühiskond- direktor
  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 07.-10.11. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • TORI VALLA NOORTE PÄEV kell 14.00- 17.00 Saugas. Buss kell 13.

Tori valla noortepäeval : osaleb 37 õpilast (nimekiri lisatud)

Kaasa huvijuht Tessa Meltsas, Kai Kukk.

Asendab direktor:

5.tund PPR 1. ja 3 a kl

6. tund liiklus 3 B

7. tund liiklus 3 A

* Informaatikaõpetaja Silver Silluta osaleb valla noorte päeval:

Informaatikad jäävad ära!

5. tund informaatika 8. Kl

6. tund informaatika 5. Kl P

7. tund informaatika  6. Kl T

R, 08.11

Pidžaama– Tule kooli tuduriietes!

  • Rahvastepall 4.-5. kl P  Paikusel  kell 10.00 (õp Rita Petersell)
  • Buss kooli ees kell 9.00

Õp Rita asendamine:

  1.  
    1. 4B PKK – õp  Kai
    1. 8.kl TKK – õp Anneli
    1. 7. ja 9. kl TKK  – õp Anne R, tunnid asendatud käsitööga
    1. KLJ 6. kl – direktor
  2. Silver Silluta koolitusel LEGO Mindstorms EV3 edasijõudnutele, mis toimub 08.11.2019 – 09.11.2019 HITSA nutiklassis Tallinnas.

  Õpilastel vaba tund:

6.tund informaatika 7. kl

                                    7.tund robootika 4.-6. kl

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 07.-10.11. 2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  •  Eesti Eripedagoogide Liidu üldkogu toimub Paides, osaleb eripedagoog Olga Pallo.

Õpilased töötavad koos klassiga.

  • Matemaatikaõpetajate koolituspäevad Kuressaares 8.-9.11, osaleb õp Vilja Jansen.

Asendab direktor:

1. 9. kl

2. 6. kl

3. 7. kl

4.8. kl

5.-

6.5. kl

  • 6. klassi klassiöö (õp Rita Petersell) ??? (alles klassijuhataja otsustab)
  • Kell 19.00 Tori vald 2.  üritus Tori kirikus (kutsetega)

L, 09.11

MARDILAUPÄEV, ringi käivad mardisandid

  • Silver Silluta koolitusel LEGO Mindstorms EV3 edasijõudnutele, mis toimub 08.11.2019 – 09.11.2019 HITSA nutiklassis Tallinnas.

P, 10.11

ISADEPÄEV

Nädala 28.10- 03.11 plaan

E, 28.10

  • Registreerida valla noortepäeval (N, 7.11) osalejad
  •  kell 12:00 huvijuht Tessa  Meltsas osaleb Sauga avatud noortekeskuses Tori Valla Noortepäeva koosolekul.

Asendamine 1. klassi PPR-s:

5.tund  – direktor

6.-7. tund -õp Tiina T-E

T, 29.10

  • Huvijuht lahkub koolimajast kell 14, näitering jääb ära.

K, 30.10

  • Õp Tiina Tominga- Ergezinger on koolimajast ära 2.-3. tunni ajal.

Asendamine 1. klassis:

2. tund  matemaatika- õppealajuhataja

3. tund käeline- direktor

N, 31.10

  • Õp Jane Lumijõe ei ole koolimajas:

Asendamine 4 A klassis:

  1. M- direktor
  2. E- direktor
  3. LO- direktor
  4. IK- aineõpetaja
  5. MU- aineõpetaja
  6. PP/TKK- aineõpetaja
  7. PPR- direktor, pikapäevarühm koos 2. klassiga
  • Innove Rajaleidja korraldab  kell 13:15-15:30 Kuninga Tänava Põhikoolis infopäeva
     teemal: HEV lapse toetamine haridusasutuses.

Individuaalsed õppekavad. Õpitulemuste vähendamine.

Osalevad Kai Kukk, õp Astrid Roosileht, õp Siiri Mets, eripedagoog Olga Pallo   ja õp Heli Lilleste.

Õp Heli asendamine 2. klassis:

5. tund- käeline tegevus- direktor

6. tund- PPR- direktor

7. tund- PPR- direktor, rühm koos 4 A klassiga

Õp Astridi asendamine 3 A klassis:

5. õpiabi- õpilased lähevad PPR  (PPR huvijuht Tessa)

6. 4 B PPR- õp Annikki Poom

Eripedagoogi asendamine:

5. tund õpilased lähevad tundi koos klassiga

Õp Siiri Mets asendamine:

Õpilane on tundides koos klassiga

R, 01.11

  • Ülekooliline VARIA viktoriin klassides klassijuhataja tunni ajal (raamatukoguhoidja Daivi Jõerand koostab küsimused).
  • Marii-Eliise Lumijõe, Keity-Liisa Luttvärk ja Aria Kohtla osalevad väitluskoolitusel Argument 2019 II moodulis Tallinnas 01.-03.2019.

Koolitus algab Tallinnas kell 16.45.

Sõit liinibussiga Pärnust kell 13.45 (bussile viib direktor autoga peale söögivahetundi).

  •  Õp Annikki Poom tasemekoolitusel Viljandis.

Õpilased töötavad koos klassiga.

  • 8. klassi klassiöö (klassijuhataja Kaja Maripuu)

L, 02.11

  • Marii-Eliise Lumijõe, Keity-Liisa Luttvärk ja Aria Kohtla osalevad väitluskoolitusel Argument 2019 II moodulis Tallinnas 01.-03.2019.

P, 03.11

  • Marii-Eliise Lumijõe, Keity-Liisa Luttvärk ja Aria Kohtla osalevad väitluskoolitusel Argument 2019 II moodulis Tallinnas 01.-03.2019.

Tagasi sõit  liinibussiga  pühapäeval Tallinnast kas kell 17.30 või 18.00 (Pärnusse vastu läheb direktor).

Nädal 14.-20.10

Marii-Eliise Lumijõe  9. klass on programmi VeniVidiVici raames  vahetusõpilane  14.-18.10.2019 Tallinna Vaba Waldorfkoolis.

Keili Sosi 4 A Kreekas reisil 12.10- 23.10.2019.a.

E, 14.10

  • Sauga Avatud noortekeskuse saalis toimub  kell 9.45-11.45  koolitus  „Küberhügieeni koolitus“. Osalevad Silver Silluta ja Kai Kukk.

Õp Kai  asendamine-  klassidel iseseisev töö, mille juhatab sisse direktor

  • TÕN

Esmaspäeval, 14.10 kell 17.00- 18.00 Tori kooli kodundusklassis (kab 24) töötuba „Nippe rõivaste paranduseks“. Õpetab kooli majandusjuhataja Lili Jürissoo.

Soovi korral praktiliseks tööks palun kaasa  võtta näiteks parandamist vajava lukuga püksid või jope või katkise põlvega püksid.

  • Esmaspäeval, 14.10 kell 18.00- 19.30 Tori koolis vestlusring elust Hispaanias. Vestlust juhib Hispaanias elanud  kooli eripedagoog Olga Pallo.

T, 15.10

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.

* Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid   KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid (koolimajas), tüdrukutel  KK.

  • Tuleb esitada TÕE tööplaan (huvijuht)

Alus: Tori Põhikooli õpilasesindus (edaspidi TÕE) põhimäärus

Kinnitatud direktori käskkirjaga nr 1-3/23 (12.04.2019)

Punkt 7. Tööplaan:

7.1. TÕE tööplaan koostatakse igaks õppeaastaks hiljemalt 15. oktoobriks.

7.2. TÕE tööplaan on avalik ning kättesaadav ka kooli koduleheküljelt.

K, 16.10

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses  tüdrukud(kooli juurest saadab direktor), poisid vabad.

* kell 13.00- 15.15 koolitus „Jalgratturi koolitaja ABC“ Pärnus, osaleb huvijuht Tessa Meltsas

  • Elustamiskoolitus III kooliastme õpilastele aulas kell 11-12 „Sinu käed päästavad elu“ (õp Kai Kukk)
  • Klassiõpetajate töökoosolek peale tunde raamatukogus, arutletakse järgmise õppeaasta õppekirjanduse üle.
  • TÕN 

kell 18.00- 19.00 Tori kooli kodundusklassis (kab 24) seebi viltimise töötuba. Õpetab käsitööõpetaja Anne Rätsep.

Kasutame pehmet villa ja õpime selgeks märgviltimise tehnika. Vildiseep on mõnusalt pehme ja kätepesu muutub omatehtud seebiga kohe palju lõbusamaks. 

N, 17.10

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus  “Digipedagoogilised lahendused õppetöös”.

Õp Eva asendamine:

  1. 8. kl ajalugu-
  2. 6. kl ühiskond-
  3. 9.kl ühiskond-
  4. Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes (terve päev)
  • Raamatukoguhoidja  Daivi Jõerand Mauruse teabepäeval kell 12- 15.00 Pärnus.

R, 18.10

Pudrusöömise vahetund vaid enne tunde!

  • LÕIMINGUPÄEV „Tori kooli lugu“ (õppealajuhataja)

Eritunniplaan.

Söögivahetunnid:

I kooliaste kell 11.05

III kooliaste 11.55

II kooliaste 12.45

Õpetajad söövad koos oma õpilastega, koolitöötajad tavapärasel ajal.

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates kell 14.15
  • Pärnumaa matemaatikute õppelaager..(õp V.Jansen)

Laager toimub 18.-19. oktoobril Sindi Gümnaasiumis. Õpilased kutsutakse laagrisse 2019. aasta kevadel toimunud piirkondliku matemaatikaolümpiaadi tulemuste põhjal.  Koolist on laagrisse kutsutud Johannes Ergezinger, Oskar Martsoo, Rasmus Ulp, Keidi Kask (ei soovi osaleda), osaleb Jakob Ergezinger.

  • 18.-19.10 Olga Pallo praktikajuhendajate koolitusel Tartus.

L, 19.10   VAHEAEG

Nädal 07.-15.10

E, 07.10

  1. tund 7. kl raamatukoguhoidja tutvustab noorsookirjandust (Daivi Jõerand)
  2. Võimlas alustab jumpingu treening noortele kell 14.45 (treener Kadi)

T, 08.10

Oktoobrist alusas bändiring.

  • II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp, kaasa ka Silver Silluta.
  2. Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi poisid (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), tüdrukud   KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi tüdrukud (koolimajas), poistel  kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi tüdrukud (koolimajas), poistel KK.

* INSPIRATSIOONIPÄEV  Strand ja SPA Konverentsihotellis „Unista suurelt, tegutse julgelt ja märka võimalusi enda ümber“, osalevad 8. klassi õpilased (va Innar, Kaspar ja Danero, kes on tundides) ja õp Kaja Maripuu, 9. klassi õpilased Keity-Liisa, Aria, Emma,  Marii-Eliise.

Üle-eestilise ettevõtlusnädala raames toimub neljandat aastat Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev, mis on suunatud Pärnumaa koolide 7.-12. klasside õpilastele ja õpetajatele.

Inspiratsioonipäeva eesmärgiks on suurendada ettevõtlusteadlikkust ning arendada õpilaste ja õpetajate ettevõtlikku eluhoiakut. Inspiratsioonipäeva juhib Laura Kiviselg. Laura on tudeng ja noorsootöötaja, kes on noore aktivistina õppinud, et elust saab läbi ainult positiivsust säilitades.

Päevakava
10.15-11.00 kogunemine ja osalejate registreerimine
11.00-11.45 seminar
11.45-12.15 energiapaus
12.15-13.00 töötoad
13.00-13.30 paus
13.30-14.15 töötoad
14.15-14.30 paus
14.30-15.00 Ettevõtliku kooli edulugude tunnustamine

Buss 4, 61-kohaline buss
09:30 Vändra Gümnaasium (34 osalejat, Katrin Suie tel. 509 1852)
10:00 Tori Põhikool (27 osalejat, Kaja Maripuu, tel. 5346 1089)
~10:30 Strand

Inspiratsioonipäev lõpeb kell 15.00, pärast mida viivad bussid teid koolide juurde tagasi.

Õp Kaja asendamine

3.tund-

4.tund -9. kl geo- õp Anne R

5.tund- 9. kl bio- õp Anne R

6.tund- 7.kl bio-  direktor

  • Peale tunde koguneb  Tori kool 145. töögrupp  SPORDIVÕISTLUSED
  • Kell 19.00 Tori valla õpetajate päeva tähistamine Tammiste lasteaias.

K, 09.10

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses  poisid (kooli juurest saadab direktor), tüdrukud vabad.

N, 10.10

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Õp Eva Jansen- Mann koolitusel Tartus  “Digipedagoogilised lahendused õppetöös”.

Õp Eva asendamine:

  1. 8. kl ajalugu- direktor
  2. 6. kl ühiskond- õp Olga
  3. 9.kl ühiskond- õp Tiina K

N, 10.10

  •  Projekt Koolilapsed loodusturismis.   Kurgja „Sügis talus“ kell 10.00- 12.00, buss kell 9.15, tagasi kooli juures kell 12.45. Õpilased koolis 1. tunni ajal ja tunnid jätkuvad  tagasi tulles. Kaasa direktor.
  Nimi  klass
1. Ardy Annus 7. klass
2. Johannes Ergezinger 7. klass
3. Marleen Haas 7. klass
4. Oliver Kalde 7. klass
5. Ragnar Kirsi 7. klass
6. Oskar Martsoo 7. klass
7. Johanna Mihkelstein 7. klass
8. Angelika Savolainen 7. klass
9. Keiro Tarn 7. klass
10. Laura Liis Ansi 8. klass
11. Tristan Hulkko 8. klass
12. Keidi Kask 8. klass
13. Kristella Laura Kirsipuu 8. klass
14. Mirelli Loite 8. klass
15. Angelika Lõo 8. klass
16. Aida Nõmm 8. klass
17. Diana Prants 8. klass
18. Andreas Puusild 8. klass
19. Veronika Seling 8. klass
  • VEPA vaatleja 4 B klassis.
  • 18.00 kooli  hoolekogu koosolek

Päevakord:

  1. Tori Põhikooli hoolekogu tööplaani 2019/20 koostamine.
    Alus: Tori Vallavalitsuse määrus „Üldhariduskooli hoolekogu moodustamine ja töökord“ 30. detsember 2010 nr 10 § 12.
  2. Tori Põhikooli 2020.  aasta eelarve projekti arutelu ja arvamuse andmine.
    Alus: PGS § 73 lg 1 p 10
  3. Tori Põhikooli palgakorralduse põhimõtted

Alus: PGS § 71 lg 2 p 4 ja Tori Vallavolikogu 18.04.2019 määrus nr 69 „Kooli ja lasteasutuse pidaja pädevuse delegeerimine“

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 10.-13.2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • Peale tunde juhtkonna nõupidamine (järgmise nädala tegevustest anda teada hiljemalt neljapäeva hommikuks).

R, 11.10

  • Õp Tiina Liiv õppepuhkus 10.-13.2019 Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna eripedagoogika õppekava 3.aastal.

KT töötab koos klassiga.

  • Infojuht Silver Silluta LEGO Mindstorms EV3 koolitusel 11.10.2019 kuni 12.10.2019.  Toimumiskoht: HITSA nutiklass.
  • Õpetajate infovahetund peale 2. tundi (direktor)
  • Kell 13.45 4 A klass õppekäigul  Pernova loodusmajas (õp Jane Lumijõe), sõit vanemate autodega.
  • Algab väitluskoolitus Argument 2019 Tallinnas, osalevad  Marii-Eliise, Aria ja Keity-Liisa (9.kl). Koolitus kestab kuni  pühapäeval kell 17.00.

Transpordib direktor, väljasõit  reedel kell 13.00 (kui kõht on täis söödud!).

L, 12.10

  • Infojuht Silver Silluta LEGO Mindstorms EV3 koolitusel 11.10.2019 kuni 12.10.2019.  Toimumiskoht: HITSA nutiklass.

TÕN

Laupäeval, 12.10   kell 12.00- 13.00 Tori kooli võimlas jumpingu treening seenioritele. Korraldab treener Kadi Ruumet.

Jumping   treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud batuutidel.  Selga sportlik riietus!

Nädal 30.09- 06.10

E, 30.09 

  • Alates kell 12 raamatukoguhoidja Daivi Jõerand osaleb Koolibri teabepäeval Rannahotellis.

T, 01.10

  • EHIME HELKURIPUU!

Tori Põhikool kutsub õpilasi oma piirkonna helkuripuud ehtima teisipäeva hommikul 1. oktoobril Tori Põhikooli ees!

Helkuripuu idee seisneb selles, et kel on helkur üle, võiks selle puule riputada ja see, kel puudu, saab esmase elupäästja puult võtta ning end pimedal ajal nähatavaks teha.

Vaata nädalavahetusel oma helkurivarud kodus üle ja kui sul leidub üleliigseid helkureid, siis tule riputa need teisipäeva hommikul helkuripuule, et õpilased, kellel ei ole helkurit, saaksid end pimeda aja saabudes nähtavaks teha.

Hommikut viivad läbi huvijuht ja õpilasesindus!

  •  II klassi ujumistunnid

Buss  (Presto)kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

  1. grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp.
  2. Hobumajandus

1.-2. tund, hobumajanduses 5. klassi tüdrukud (kooli juurest saadab direktor kell 8.10), poisid  KK
            3.-4. tund  hobumajanduses  4 A klassi poisid (koolimajas oma klassis), tüdrukutel kehaline kasvatus
             5.-6. tund hobumajanduses  4 B klassi poisid (koolimajas oma klassis, tüdrukutel KK.

  • Pärnu maakoolide meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. kl poistele (õp R.Petersell)

Osalevad: Carl Robyn Valdaru, Ronaldo Kiviselg, Nathan Pilt, Kaur Erik Padari, Jan-Markus Tohv, Tristan Hulkko, Andreas Puusild, Guido Tael, Innar Raap.

Sõit peale 1. tundi koos Sindi Gümnaasiumi võistkonnaga.

Õpilastega kaasa treener  Kevin Künnapas.

* 4. kl loodusõpetuse tasemetöö (direktor)

1. tund 4A klass (E, M)- õp Jane Lumijõe

3. tund 4 B klass (MU, LO)- õp  Heli Mitt

* Karjäärinõustajad koolis (klassijuhatajad)

1.-2. tund  7. klassis (VK, E)- õpilaste juures õppealajuhataja  kab 22

3.-4. tund- 8. klassis (PTÕ, TVK, TTÕ)- õpilaste juures õp Kaja Maripuu  kab 25

3.-4. tund- 9. klassis (Kirj, G)- õpilaste juures õp Merika Haas kab 10

* Tori Põhikooli lastevanemate üldkoosolek toimub  kell 18.30- 19.30 aulas.

Päevakord:

  • 18.30- 18.50                   Raamat Tori kooli õpilase elus                   raamatukoguhoidja Daivi Jõerand
  • 18.50- 19.10       Tori Põhikooli   2019.a rahulolu ja koolikeskkonna  küsitluse tagasiside  ja lühike kooliküsimuste tutvustus direktor Pille Usin
  • 19.10- 19.30                   Tori Põhikooli lastevanemate hoolekogu 2019/20 õppeaasta töö kokkuvõte                    hoolekogu esimees Markko Virkus

direktor

KLASSIDE KOOSOLEKUD

Kui peres on mitu last ja ei ole erinevatel koosolekutel võimalik osaleda, palun võtta klassijuhatajaga ühendust ja  vajadusel leppida kokku kohtumiseks individuaalne aeg.

kuupäev aeg klass Klassijuhataja ruum
T 01.10 17.30 2.kl õp Heli Lilleste koduklass
T 01.10 17.30 4A kl õp Jane Lumijõe koduklass
T 01.10 17.30 4B kl õp Heli Mitt koduklass
         
T 01.10 17.45 3A kl õp Astrid Roosileht 20
T 01.10 17.45 5. kl õp Eva Jansen-Mann 22
         
T 01.10 18.00 7. kl õp Anne Rätsep 14
T 01.10 18.00 3B kl õp Tiina Käärmann 21
T 01.10 18.00 8. kl õp Kaja Maripuu 25
         
T 01.10 19.30 9. kl õp Merike Haas 10
         
N 03.10 17.00 1. kl õp Tiina Tominga-Ergezinger koduklass
         
K 09.10 17.30 6. kl õp Rita Petersell 14

K, 02.10

  • Hobumajandus

6.-7. tund , hobumajanduses  tüdrukud (kooli juurest saadab direktor), poisid vabad.

  • Peale tunde koguneb Tori kool 145. töögrupp AKTUS (õp Anne, Andra, Pille) ja töögrupp TEAVITAMINE  (õp Annikki, Astrid, Kai, Helene, Jane, Heli M)

N, 03.10

  • II klassi ujumistunnid

Buss (Presto) kooli ees kell 8.15, tagasi  kell 10.00

II grupp. Saadab õp Anneli Raudsepp , kaasa ka Silver Silluta.

  • Projekt Koolilapsed loodusturismis  ausa aiavilja töötuba Klaara-Manni Puhkekeskuses kell 9.15- 11.15. (direktor)

Osalejad 2019/20:

  Nimi  klass
1. Ardy Annus 7. klass
2. Johannes Ergezinger 7. klass
3. Marleen Haas 7. klass
4. Oliver Kalde 7. klass
5. Ragnar Kirsi 7. klass
6. Oskar Martsoo 7. klass
7. Johanna Mihkelstein 7. klass
8. Angelika Savolainen 7. klass
9. Keiro Tarn 7. klass
10. Laura Liis Ansi 8. klass
11. Tristan Hulkko 8. klass
12. Keidi Kask 8. klass
13. Kristella Laura Kirsipuu 8. klass
14. Mirelli Loite 8. klass
15. Angelika Lõo 8. klass
16. Aida Nõmm 8. klass
17. Diana Prants 8. klass
18. Andreas Puusild 8. klass
19. Veronika Seling 8. klass
20.    
  • Kell  10.05 (3. tunni ajal) lasteteater Lepatriinu etendusega „Näed, see seal…“ kooli aulas. (huvijuht)

Pilet 3 eurot.

  • Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes alates kell 14.15
  • Peale tunde juhtkonna nõupidamine (järgmise nädala tegevustest anda teada hiljemalt neljapäeva hommikuks).

R, 04.10

  • Õpetajate infovahetund kell 12  aulas.
  • ÕPETAJATE PÄEV (õp Merike Haas ja 9. kl)

Tunniplaan vastavalt lisaplaanile (koduleheküljel)

Külalised 1. tunni ajal:

1.-3. klass- Siim Usin (muusik ja kitarrikooli Drive it up õpetaja),  praktiline töötuba  pillimehe elust (võimlas)
4.-6. klass- Aadu Must (ajaloolane ja poliitik), Tori lood (fuajees)
7.-9. klass ja õpetajad – Henri Kattago (Riigikantselei strateegiadirektor), milline on Eesti aastal  2035? (aulas)

Annikki  Poom õppepuhkusel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias  huvijuht-loovtegevuse õpetaja  õppekava rakenduskõrgharidusõppes.