Sport

Kunstmuruväljakuga staadion on avatud mängimiseks ja jooksmiseks! Jooksurada on väga hea, kunstmuru kutsuvalt pehme ja vetruv!

Lepime kokku et:

Jalanõudena tohib kasutada spordijalanõusid, millel ei ole metalli all.
Staadionil (ei platsil ega rajal) ei tohi sõita jalgratta ja tõuksi, rula ega rulluiskudega, mootorsõidukitest rääkimata!
Tikud ja tulemasinad ei käi kunstmuruga (ja kaitsevõrguga!) kokku. Kooli territooriumil ei tohi suitsetada ka täiskasvanud.
Sihvkasid staadionil ega tribüünil ei näri, sest nende koorte kättesaamine kunstmurult ja jooksurajalt on väga raske.
Oma prügi viime prügikasti!
Koertega palume staadionil mitte jalutada!
Oleme oma uue uhke staadioni heaperemehelikud kasutajad!

Pildil hetk staadioni avamiselt  07.08.2019, foto Ülo Soomets

Tori trennide ja jõusaali ajad alates 31.08.2020.

Vaata võimla hinnakirja

TORI SPORDIKLUBI

JALGPALLIKLUBI VÄNDRA VAPRUS

Esmaspäev, neljapäev ja reede toimuvad VÄNDRA VAPRUSE jalgpallitrennid (ajad 14.45 ja 15.45)
Silver Kurg
tel. 58091959
treener / juhatuse liige
JK Vändra Vaprus

MEIE SAAVUTUSI 2020/2021 õppeaastal

Pärnu maakoolide 4.-5. klassi poiste rahvastepallivõistlustel 6. novembril Paikusel saavutas meie võistkond I koha.

Võistkonda kuulusid:  Mathias Meidla, Raimond Koidumets, Robin Endrekson, Mihkel Usin, Grenet Pärnik, Karl-Marin Rästa, Markus Dreiman, Riho Selgis. Juhendaja õp R.Petersell.

Palju õnne!

Pärnu maakoolide meistrivõistlus

Pärnu maakoolide meistrivõistlustel 4.-5. kl tüdrukutele rahvastepallis 03.11.20 Paikusel  saavutati II koht.

Võistkonda kuulusid Marion Ida, Mirell, Arabella, Carmen-Liz, Karilin Heidy, Ele-Liis, Amalie ja Johanna Mirell, juhendaja õp Rita Petersell.

Palju, palju õnne! Oleme uhked!

Pärnu maakoolide võistkondlik krossijooks ja pendelteatejooks 07.10.2020

Meie kooli õpilased osalesid Jõulumäel võistkondlikul krossijooksu ja pendelteatejooksu võistlustel.

Õpilasi juhendavad kehalise kasvatuse õpetajad Rita Petersell ja Anneli Raudsepp.

Kõik andsid endast parima.

6.-7. klassi poisid Jakob, Jürgen ja Kaur- Aleksander saavutasid 3 x 1000m jooksus III koha.

8.-9. klassi tüdrukute võistkond Keidi, Mary Elisee ja Jacklyn saavutasid 3 x 500 m jooksus III koha. Pendelteatejooksus tuli kooli võistkond samuti III kohale.