Konkursid 2017/18. õppeaastaks

Tori Põhikool ootab oma kollektiivi 1. septembrist 2017 tööle järgmisi spetsialiste ja õpetajaid:

  • eripedagoog 1,0 ametikohta
  • klassiõpetaja 1,0 ametikohta
  • ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 13 tundi nädalas
  • tehnoloogiaõpetaja, 11 tundi nädalas
  • muusikaõpetaja algklassides, 8 tundi nädalas
  • vene keele õpetaja (rühmatunnid), 11 tundi nädalas
  • inglise keele õpetaja (rühmatunnid), 13 tundi nädalas
  • füüsika õpetaja, 4 tundi nädalas

Avaldus, kvalifikatsiooni vastavust tõendavad dokumendid ja CV saata 30. juuniks

kool@toripk.ee või Virula 11, Tori alevik, Pärnumaa 86801.

Info 55667330 (direktor)

Õppenõukogu 16. juunil 2017

Õppenõukogu toimub reedel, 16.06 kell 9.00
Päevakorras:
1. Täiendava õppetöö lõpetamine.
2. Järgmisse klassi üleviimine või klassikursuse kordama jätmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg 1.).
3. III kooliastme loovtööde tulemuste arvestamine.
4. Põhikooli lõpetamine ja lõputunnistuse väljaandmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg 6).
5. Õpilaste tunnustamine kiituskirjaga või kiitusega põhikooli lõputunnistusel („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg 7).

2016/2017. õppeaasta viimased koolipäevad

Esmaspäeval 5. juunil algusega kell 8.15 võistkondlik mitmevõistlus
SÕBRAGA SPORDIPLATSIL.

Võistkonnad on kuueliikmelised, igas võistkonnas vähemalt 2 tüdrukut!
Spordialad 1.-3. klassile:
sõudeergomeeter, täpsusvisked, orienteerumine, rahvastepall.
Spordialad 4.-6. klassile ja 7.-8. klassile:
sõudeergomeeter, korvpalli täpsusvisked, orienteerumine, jalgpall.

Teisipäeval, 6. juunil 1.-8. klassi viimane koolipäev: aktus ja klassijuhataja tund.
Päeva lõppedes kell 11 alustavad ka koolibusside ringid.

Konsultatsioonid eksamiteks ettevalmistumisel

Matemaatika – reedel, 2. juunil algusega kell 8.15; esmaspäeval, 5. juunil algusega kell 8.15 ja teisipäeval, 6. juunil algusega kell 8.15 kabinetis 12
õpetaja Vilja Jansen

Inglise keel – neljapäeval, 8. juunil algusega kell 9.00; reedel, 9. juunil algusega kell 9.00 ja esmaspäeval, 12. juunil algusega kell 9.00 kabinetis 13
õpetaja Ülle Urba

Bioloogia – neljapäeval, 8. juunil algusega kell 8.30 ja reedel, 9. juunil algusega kell 8.30 kabinetis 25
õpetaja Kaja Maripuu

Ühiskonnaõpetus – esmaspäeval, 12. juunil algusega kell 9.00 kabinetis 22
õpetaja Tiit Tammela

Nädala 29.05-04.06.2017 tegemisi

Toome ära IV veerandi 10. nädala tähtsamad tegemised.

E, 29.05
* 8. klass on vaba ja õpib matemaatika üleminekueksamiks.
* KEAT laagris Jõulumäel on kaheksa 6. klassi õpilast (Emma Rätsep, Enely Tammann, Marii- Eliise Lumijõe, Agnes Lõo, Kaur Erik Padari, Rasmus Kask, Art Lemets, Carl Robyn Valdaru) ja õp Merike Haas.
Buss 8.15 kooli ees.
* 6. tunni ajal jalgratturi eksami järeltöö (Anne Borkvel).
* Sindi Linnavalitsuse hallatavate asutuste juhid tulevad Torisse ringkäigule; koolis kell 15.20.
* Kell 18.00 toimub 2.B klassi vanematega klassiõhtu õpilaste koduklassis (Heli Lilleste).

T, 30.05
* KEAT laagris Jõulumäel on kaheksa 6. klassi õpilast (Emma Rätsep, Enely Tammann, Marii- Eliise Lumijõe, Agnes Lõo, Kaur Erik Padari, Rasmus Kask, Art Lemets, Carl Robyn Valdaru) ja õp Merike Haas.
* 8. klassi matemaatika kooli üleminekueksam kell 10.00-12.00 kooli aulas.
* Maavanema vastuvõtt kell 11.00 Pärnu maavalitsuse saalis. Buss koolimaja ees kell 10.15.
Osalevad Rasmus Ulp, Henry Veeväli, Kairi Sosi, Aaron Saar ja õp Astrid Roosileht.
Õp Astridi tunde asendab õp Juta Lange-Nõmm.
HINDED PANNA VÄLJA KELL 15.00!

K, 31.05
* 2.A ja 3. klass ekskursioonil Pärnus (õp Tiina Käärmann ja õp Eve Kukk).
* Kell 15.00 õppenõukogu. Päevakorras on õpilaste järgmisse klassi üleviimine, täiendavale tööle jätmine („Kooli õppenõukogu ülesanded ja töökord“ HTministri määrus nr 44 23.08.2010 § 4 lg1).
* Kell 18.00 1. klasside vanematega klassiõhtu kooli aulas (õp Jane Lumijõe ja õp Heli Mitt).

N, 01.06
LOODUSHOMMIK ja MATKAPÄEV.
* Eesti keele lõpueksam kell 10.00-13.00 kooli aulas.
Komisjonis Pille Usin (esimees), Juta Lange-Nõmm, Merike Haas.
* Kell 18.00 rahvamajas noortedisko ROCK must + valge – korraldavad noorteka noored

R, 02.06
EKSKURSIOONIDE PÄEV
1.A, 1.B ja 2.B klass Tallinnas loomaaias;
4. klass Riias šokolaadimuuseumis;
5.-6. klass Tallinnas (Lennusadam, Bastioni käigud, Riigikogu jm);
7. klass Türil elamuspargis, Eesti Rahvusringhäälingu muuseumis.
* Õp Eve Kukk koolitusel koos Tammsaare lasteaiaga.
3. kl on kodus, iseseisev töö.
Koolimajja jäävad 2.A klassi abi vajavad õpilased.
* 8. klassi uurimistööde eelkaitsmine kell 9.00 kabinetis 22.
* 8. klassi karjääriõppe päev koostöös Rajaleidjaga kell 11-13.30

L, 03.06
Tori valla lastekaitse päev kell 12-15.
Kohvikud: 3. kl (õp Eve Kukk), 4. kl (õp Astrid Roosileht), 5. kl (õp Kaja Maripuu) ja 6. kl (õp Merike Haas).
2 käsitöötuba: Anne Borkvel ning õp Jane Lumijõe ja õp Heli Lilleste.
Kontsert kell 13.15, esinevad Tori kooli lauljad ja tantsijad.

P, 04.06

Nädala 22.05-28.05.2017 tegemisi

Toome ära IV veerandi 9. nädala tähtsamad tegemised.

E, 22.05
* Matemaatika õpioskuste küsitlus 2. tunni ajal. Küsitlusele vastavad kõik 9. klassi õpilased, kes sooritavad 2017. aastal matemaatika põhikooli lõpueksami.

T, 23.05
* 55. PÄRNUMAA SUVEMÄNGUDE jalgpalli turniir. Turniir toimub algusega kell 9.00 Mai kooli kunstmuru väljakul. Buss kooli ees kell 8.30, kaasa väike eine.
Valla võistkond koosseisus:
Arko Saar 7. kl.
Janar Saar 7. kl.
Galina Kuusik 8. kl.
Germo Pärnik 8. kl.
Raul Viira 8. kl.
Alex Imala 9. kl.
Aaron Saar 9. kl.
Marie Saar 9. kl.
Marwin Joseph Virkus 9. kl.
Saatja: Andra Sõmer
* Kell 10.00 vallamajas Tori valla noorsootöö konsensusseminar. Osalevad direktor, huvijuht, infojuht ja võimalusel Andra Sõmer.

K, 24.05
* Algklasside sportmängud Vändras algusega kell 10. (õp Anneli Raudsepp). Buss kooli ees kell 9, tagasi koolibusside ajaks. Tunde asendab õp Rita Petersell.
1. Lisette-Aliine Ots 2.A kl
2. Emily Ruus 4. kl
3. Maribel Lauri 3. kl
4. Meril Adeela Alev 3. kl
5. Ralf-Marcus Rohtla 2.A kl
6. Jakob Ergezinger 3. kl
7. Johannes Ergezinger 4. kl
8. Keiro Tarn 4. kl
* 4. tunni ajal 8. kl eesti keele kooli tasemetöö (õppealajuhataja).
* Arvutiklass õppetööks avatud 13.00-16.30 (Harri Kivi).
* Kella 14-ks ajalehe „Kaldad“ materjalide saatmine – Pille Usin

N, 25.05
* 1. tunni ajal 7. klassi matemaatika kooli tasemetöö (õppealajuhataja).
* Juhtkonna nõupidamine 2. tunni ajal huvijuhi kabinetis (direktor).
* Kell 13.00-14.45 koguneb 0-klass koos vanematega (õp Astrid Roosileht ja õp Tiina Käärmann).

R, 26.05
* 9. klassi õpilastele pannakse hinded välja.
* Kell 9.10 (teise tunni ajal) TUTIPÄEVA AKTUS aulas (8. kl ja õp Kai Kukk)
* Õpetajate infovahetund peale 2. tundi (direktor).
* 3. klassi ja 4. klassi jalgratturi eksam (Anne Borkvel, direktor, politsei esindaja):
3. tunni ajal test;
3. tunni ajal 4. klassi jalgratturi vigursõit peale testi sooritamist;
4. tunni ajal 3. klassi vigursõit 4-liikmeliste rühmade kaupa.
* Discgolf (Virula Cup 2017 osavõistlus) kell 18.00 Tori Discgolfi pargis (hoolekogu).

L, 27.05

P, 28.05