Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Vanemõpetaja

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Pille Usin

Direktor
55667330
pille.usin@toripk.ee


Jana Malõh

Õppealajuhataja
5259421
jana.maloh@toripk.ee


Merike Haas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
56219032
merike.haas@toripk.ee


Helen Tekko

Majandusjuhataja
helen.tekko@toripk.ee


Piret Jürgenstein

Ettevõtlusõpetaja
Haridustehnoloog
piret.jyrgenstein@toripk.ee

Õpetajad (27)

Heli Lilleste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
55550850
heli.lilleste@toripk.ee


Riina Timberg

Inimeseõpetus
riina.timberg@toripk.ee


Astrid Roosileht

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
56682501
astrid.roosileht@toripk.ee


Tiina Käärmann

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
tiina.kaarmann@toripk.ee


Tiina Liiv

Õpetaja
56989885
tiina.liiv@toripk.ee


Siiri Mets

Õpetaja
Tugiisik
siiri.mets@toripk.ee


Tiina Tominga-Ergezinger

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
58870346
tiina.tominga@toripk.ee


Anniki Poom

Klassijuhataja
Õpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
51981730
annikki.poom@toripk.ee


Anneli Raudsepp

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
53446681
anneli.raudsepp@toripk.ee


Mirjam Vabrit

Matemaatika
56676238
mirjamvabrit@gmail.com


Rita Petersell

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
55593664
rita.petersell@toripk.ee


Heli Mitt

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
heli.mitt@toripk.ee


Anne Rätsep

Käsitöö ja kodundus
Klassijuhataja
Muusikaõpetus
Muusikaringide juhendaja
56151727
anne.ratsep@toripk.ee


Ülle Urba

Inglise keel
Klassijuhataja
53621062
ylle.urba@toripk.ee


Merike Haas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
56219032
merike.haas@toripk.ee


Kaja Maripuu

Bioloogia
Keemia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
53461089
4466906
kaja.maripuu@toripk.ee


Mairo Sepp

Tehnoloogiaõpetus
55517338
mairo.sepp@toripk.ee


Helene Huik

Vene keel
53468643
helene.huik@toripk.ee


Eva Jansen-Mann

Ajalugu
Klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
eva.j-m@toripk.ee


Silver Silluta

Infotehnoloogia
Robootika
Tüdrukute tehnoloogiaring
silver.silluta@toripk.ee


Egle Ojasoo

Geograafia
egle.ojasoo@toripk.ee


Triin Tints

Inglise keel
53603572
triin.tints@toripk.ee


MARWIN JOSEPH VIRKUS

Füüsika
57423259
marwin.virkus@toripk.ee


KRISTIINA REIER

Kunstiõpetus
55604426
kristiina.reier@toripk.ee


ˇTiiu Maide

Abiõpetaja
tiiu.maide@toripk.ee


Kaie Rahu

Muusikaõpetus
kaie.rahu@toripk.ee


Marek Kukk

Matemaatika
marek.kukk@toripk.ee

Töötajad (19)

Silver Silluta

Infojuht
silver.silluta@toripk.ee


Olga Pallo

Eripedagoog
5276350
olga.pallo@toripk.ee


Andra Sõmer

Rütmika
Tantsuringide juhendaja
56910009
andra.somer@toripk.ee


Laura Klemmer

Sekretär
53577310
laura.klemmer@toripk.ee


Margot Peedimaa

Raamatukogu hoidja
5276270
margot.peedimaa@toripk.ee


Jaanika Ailt

Füsioterapeut
Koduõpetaja
56931644
kukk.jaanika@gmail.com


Piret Jürgenstein

Ettevõtlusõpetaja
Haridustehnoloog
piret.jyrgenstein@toripk.ee


Raili Lehtniit

Koristaja


Kirli Mets

Kokk


Maie Raidlepp

Kokk
56507191


Helen Tekko

Majandusjuhataja
helen.tekko@toripk.ee


Maire Erm

Abikokk


Madis Rätsep

Remonditööline
56905049


Lii Siigur

Koristaja
53483345


Urve Mihkelson

Koristaja
56952785


Ülo Soomets

Koristaja
5107141


Maarja Kurm

Majahoidja


Juta Pertel

Huvijuht
55571749
juta.pertel@toripk.ee


Annabel-Liis Mitt

Psühholoog
56654111
annabel-liis.mitt@toripk.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.