Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Vanemõpetaja

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Pille Usin

Direktor
55667330
pille.usin@toripk.ee


Jana Malõh

Õppealajuhataja
5259421
jana.maloh@toripk.ee


Merike Haas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
56219032
merike.haas@toripk.ee


Helen Tekko

Majandusjuhataja
56833020
helen.tekko@toripk.ee


Piret Jürgenstein

Haridustehnoloog
piret.jyrgenstein@toripk.ee

Õpetajad (28)

Heli Lilleste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
55550850
heli.lilleste@toripk.ee


Riina Timberg

Inimeseõpetus
5025067
riina.timberg@toripk.ee


Astrid Roosileht

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
56682501
astrid.roosileht@toripk.ee


Tiina Käärmann

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
tiina.kaarmann@toripk.ee


Tiina Liiv

Abiõpetaja
56989885
tiina.liiv@toripk.ee


Siiri Mets

Abiõpetaja
Tugiisik
53403923
siiri.mets@toripk.ee


Tiina Tominga-Ergezinger

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
58870346
tiina.tominga@toripk.ee


Anniki Poom

Abiõpetaja
Klassijuhataja
Pikapäevarühma kasvataja
51981730
annikki.poom@toripk.ee


Mari Kask

Eesti keel
Kirjandus
Kunstiõpetus
58930554
mari.kask@toripk.ee


Anneli Raudsepp

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
53446681
anneli.raudsepp@toripk.ee


Mirjam Vabrit

Matemaatika
56676238
mirjam.vabrit@toripk.ee


Heli Mitt

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
heli.mitt@toripk.ee


Kätlin Lossmann

Inglise keel
Pikapäevarühma kasvataja
56894999
katlin.lossmann@toripk.ee


Rita Petersell

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
55593664
rita.petersell@toripk.ee


Anne Rätsep

Käsitöö ja kodundus
Klassijuhataja
Muusikaõpetus
Muusikaringide juhendaja
56151727
anne.ratsep@toripk.ee


Tõiv Tiits

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
5052556
toiv.tiits@toripk.ee


Ülle Urba

Inglise keel
Klassijuhataja
53621062
ylle.urba@toripk.ee


Merike Haas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
56219032
merike.haas@toripk.ee


Kaja Maripuu

Bioloogia
Keemia
Klassijuhataja
53461089
4466906
kaja.maripuu@toripk.ee


Tõnu Tõniste

Füüsika
Loodusõpetus
53804482
tonu.toniste@toripk.ee


Mairo Sepp

Puutööringi juhendaja
Tehnoloogiaõpetus
55517338
mairo.sepp@toripk.ee


Helene Huik

Vene keel
53468643
helene.huik@toripk.ee


Eva Jansen-Mann

Ajalugu
Klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
eva.j-m@toripk.ee


Silver Silluta

Infotehnoloogia
Robootika
Tüdrukute tehnoloogiaring
silver.silluta@toripk.ee


Meeri Rätsep

Matemaatika
Pikapäevarühma kasvataja
Sekretär
55688746
meeri.ratsep@toripk.ee


Egle Ojasoo

Geograafia
egle.ojasoo@toripk.ee


Andres Andrekson

Matemaatika
andres.andrekson@toripk.ee


Kandela Õun

Matemaatika
58047698
kandelaoun@gmail.com

Töötajad (18)

Silver Silluta

Infojuht
silver.silluta@toripk.ee


Olga Pallo

Eripedagoog
5276350
olga.pallo@toripk.ee


Eva Palk

Psühholoog
53403772
eva.palk@toripk.ee


Andra Sõmer

Rütmika
Tantsuringide juhendaja
56910009
andra.somer@toripk.ee


Meeri Rätsep

Matemaatika
Pikapäevarühma kasvataja
Sekretär
55688746
meeri.ratsep@toripk.ee


Margot Peedimaa

Raamatukogu hoidja
5276270
margot.peedimaa@toripk.ee


Jaanika Kukk

Füsioterapeut
Koduõpetaja
56931644
kukk.jaanika@gmail.com


Piret Jürgenstein

Haridustehnoloog
piret.jyrgenstein@toripk.ee


Raili Lehtniit

Koristaja


Kirli Mets

Kokk


Helen Tekko

Majandusjuhataja
56833020
helen.tekko@toripk.ee


Maie Raidlepp

Kokk
56507191


Maire Erm

Abikokk


Madis Rätsep

Remonditööline
56905049


Lii Siigur

Koristaja
53483345


Eve Soomets

Koristaja
53917024


Ülo Soomets

Koristaja
5107141


Urve Mihkelson

Majahoidja
56952785

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.