Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Vanemõpetaja

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Pille Usin

Direktor
55667330
pille.usin@toripk.ee


Kai Kukk

Õppealajuhataja
5108450
kai.kukk@toripk.ee


Astrid Roosileht

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
56682501
astrid.roosileht@toripk.ee


Helen Tekko

Majandusjuhataja
56833020
helen.tekko@toripk.ee


Anniki Poom

Abiõpetaja
Klassijuhataja
Pikapäevarühma kasvataja
51981730
annikki.poom@toripk.ee

Õpetajad (23)

Heli Lilleste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
55550850
heli.lilleste@toripk.ee


Kai Kukk

Inimeseõpetus
5108450
kai.kukk@toripk.ee


Tiina Käärmann

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
tiina.kaarmann@toripk.ee


Tiina Liiv

Abiõpetaja
56989885
tiina.liiv@toripk.ee


Siiri Mets

Abiõpetaja
Tugiisik
53403923
siiri.mets@toripk.ee


Tiina Tominga-Ergezinger

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
58870346
tiina.tominga@toripk.ee


Mari Kask

Eesti keel
Kirjandus
Kunstiõpetus
58930554
mari.kask@toripk.ee


Anneli Raudsepp

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
53446681
anneli.raudsepp@toripk.ee


Kaidi Vabrit

Matemaatika
53340293
kaidi.vabrit@toripk.ee


Kätlin Lossmann

Inglise keel
Pikapäevarühma kasvataja
56894999
katlin.lossmann@toripk.ee


Rita Petersell

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
Spordiringi juhendaja
55593664
rita.petersell@toripk.ee


Heli Mitt

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
heli.mitt@toripk.ee


Anne Rätsep

Käsitöö ja kodundus
Klassijuhataja
Muusikaõpetus
Muusikaringide juhendaja
56151727
anne.ratsep@toripk.ee


Tõiv Tiits

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
5052556
toiv.tiits@toripk.ee


Ülle Urba

Inglise keel
Klassijuhataja
53621062
ylle.urba@toripk.ee


Merike Haas

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
56219032
merike.haas@toripk.ee


Kaja Maripuu

Bioloogia
Geograafia
Keemia
Klassijuhataja
53461089
4466906
kaja.maripuu@toripk.ee


Tõnu Tõniste

Füüsika
Loodusõpetus
53804482
tonu.toniste@toripk.ee


Mairo Sepp

Puutööringi juhendaja
Tehnoloogiaõpetus
55517338
mairo.sepp@toripk.ee


Helene Huik

Vene keel
53468643
helene.huik@toripk.ee


Tiit Tammela

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
53268138
tiit.tammela@toripk.ee


Silver Silluta

Infotehnoloogia
Robootika
Tüdrukute tehnoloogiaring
silver.silluta@toripk.ee


Eve Ojasoo

Abiõpetaja
53929885
eve.ojasoo@toripk.ee

Töötajad (10)

Silver Silluta

Infojuht
silver.silluta@toripk.ee


Olga Pallo

Eripedagoog
5276350
olga.pallo@toripk.ee


Eva Palk

Psühholoog
53403772
eva.palk@toripk.ee


Andra Sõmer

Rütmika
Tantsuringide juhendaja
56910009
andra.somer@toripk.ee


Meeri Rätsep

Pikapäevarühma kasvataja
Sekretär
55688746
meeri.ratsep@toripk.ee


Margot Peedimaa

Raamatukogu hoidja
5276270
margot.peedimaa@toripk.ee


Jaanika Kukk

Füsioterapeut
Koduõpetaja
56931644
kukk.jaanika@gmail.com


Katrin Ojamaa

Tugiisik
53454153
kojamaa6@gmail.com


Piret Jürgenstein

Haridustehnoloog
piret.jyrgenstein@toripk.ee


Helen Tekko

Majandusjuhataja
56833020
helen.tekko@toripk.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.